אי שקט אזרחי אינו מפתיע אותנו, ממתין לרגע המפתח, עובד הבעיות המוכר

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה 12:34 שער הבוקר המוקדם, בתאריך התלת ממד 53120, השעה הבאה: 3 בבוקר יתחיל היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞074∞-∞R6A5R6A6A7∞-∞HFFFFF∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200529_2131598774523741437969427.jpg

גאיה היא עדיין ברוח והיא עומדת לפגוע בנקודה מרכזית בשלב הגלישה שלה. גאיה, כמו כולנו עובדים שעות נוספות במדיטציה המדיטטיבית שלה ושינה. אנו נמצאים בנקודה מרכזית במה שמובטח להיות סדרה של ימים אירועים, ואנחנו לא מוצאים שזה אפילו מקרי מרחוק שהאקטואליה שלנו תואמת את מעמדה של גאיה.

– מעצרים פדופיליים יתרחשו בין הופעת האות T ו- U ב”עמודות הזריחה “בלוח השנה הארכאנגלי. הזכרנו לשים לב לדברים שהתרחשו לפני שנה או שנתיים עד היום, זו תהיה דוגמא מהותית לכך. לפני שנתיים זו הייתה התרדמת השלישית שלי בה טיילתי חיים ומוות, וחלק גדול מהסיבה לכך נסבה סביב המצב המדויק הזה. אם היה לנו קצת זמן פנאי היינו יכולים להיכנס למציאות של האירועים בהם, אבל אני חייבת להתמודד עם סוגיות דחופות יותר מכיוון ששום דבר שאני לא יכול לחלוק יהיה רלוונטי לתוצאה.

– כדי להסתדר עם בעיות תפיסת זמן המקרו, אנו רואים מיקרו גם מופיע. זה משהו מעניין מכיוון שאנחנו רואים אנשים עם דרגות שונות של תפיסת זמן. יכול מאוד להיות שמשמעותו היא שמישהו יכול להזדקן אלף שנה ביום ואחר לא לגיל יום באלף שנה. ההנדסה הקוונטית של מורכב מאוד זה עכשיו אינה דבר שאיננו רגילים אליו, אך עם הזמן ייעשה יותר ויותר נוח לראות קוטביות כה דרסטית בתפיסה.

– האם מישהו מופתע מהתסיסה האזרחית? הלגיות שלנו יודעות מכיוון שאנחנו מדברים על זה הרבה עונות וההנחיות שלנו היו מדויקות ביותר בעניין המקרו הזה. אנו עדיין עומדים להישאר עקביים עם עצות טובות באומרו שכולם צריכים להתרחק מההפגנות הללו, מכיוון שהם נערמים על כל הצדדים. הישארו בטוחים, זו לא השיטה לשינוי שתניב תוצאות מיטביות. השימוש בנשק הוא עדיין בגדר הרצון החופשי, ובהתחשב בכך שיש חילופי כספים מאחורי כל זה, הוא מתמצק באמת כסוגית רצון חופשי. האלימות ממומנת על ידי “palindrome האהוב עליך בשם דראקו המשנה את הצורה” ושני הצדדים נמצאים בשכרו.

– יהיה רגע מפתח המאפשר לנו להיכנס לסכסוך אזרחי זה אך טרם קרה. כשזה קורה זה לא כאילו שאנחנו בוחרים צד מכיוון ששני הצדדים הם אותו צד, אבל אנחנו צריכים להשפיע על האנרגיות בו. עם זאת, האנשים שהתחילו את זה ברווחם האישי הם משחק הוגן אך מסיבות אחרות. הלא קדושים הם היצורים היחידים שרוצים להשמיד את כל הדברים ואת כל האנשים, זה מה שהאנושות צריכה לזכור. אתה מתמודד רק עם מעט מאוד אנשים נבחרים ובטח שלא עם קבוצות גדולות של אנשים. שיטת השינוי המהירה ביותר היא להתמודד עם מיעוטם של אנשים אפלים שקיימים באופן ישיר בעולם הזה ולהביא אותם לדין

היצורים העומדים מאחורי זה ידועים במיוחד ל”הלגיות “ו”הממלך מיכאל” ספציפית, שכן הם התמודדו איתם בכוכבי לכת רבים אחרים בעבר. ההבדל היחיד הוא שהפעם זה לא בממדים הגבוהים יותר ויהיו עדים רבים.

השמש שולחת לנו כמה קודים מעניינים דרך הפיצוץ האחרון שלה. נראה שהיא פרסמה מידע נוסף גם ברשומות האקאשיות, הייתי ממליץ לבדוק את זה בכל פעם שאתה מקבל הזדמנות.

– האנושות עומדת להכיר מקרוב את הארכאנגלים. זה הולך להביא את המקום המופלא שנקרא דמיון למציאות.

20200529_2133405274892888576607195.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

צוות הלהבה הוויולטה נמצא במחרוזת החזקה של 9 אך הקלה מספיק לטובת יתרונות אחרים. כאשר מעוררים את הלהבה הסגולה, מומלץ תמיד להחזיק אותה לפחות בספירה של 72.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, מלאך מלאך ראגואל, ארכנגלד צדקיאל, ארכנגל דבריאל, ארצ’נגל אגלה, ארצ’נג’ל גזרל, ארכנגלף טטרסיאל, מלאך מלאך אגלה, מלאך הרחיאל , המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גליצר.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל)
צוות הכוכבים ההנדסי של ארכנג’ל אוריון יכול לתקן חוסר עקביות או בעיות DNA בכל יצור שהוא. זה יכול גם לסייע בריפוי בעיות זרם חשמלי של יצורים חיים.

(פעיל)
גרזן הכוח של ארצ’נגל עוזיאל מגביר את היכולות של מי שמקבל ציוד זה. זה יכול לשמש במגוון דרכים, נהדר לניתוק מערכות, הסרת עריצות או ריסוק שד.

(פסיבי)
צוות הנבואה של ארכנגלף באצקול עוזר לך להבין את החזונות והחלומות שלך. זה גם יכול לפזר את כל האנרגיות השליליות באמצעות ברז על הרצפה. זה יעזור מאוד בציר הזמן הנוכחי בו אנו נמצאים.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים המופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200529_2134547512885664244180722.jpg

משימות:

בזמן שאנחנו מחכים לסיבה הענקית להסתבך. עלינו להיות מוכנים להשתמש בלהבה הסגולה ברגע שהיא מופיעה ולא לטעות בזה, היא תעשה זאת. אנו מזהירים מזה זמן רב, עליכם להיות מוכנים לחלוטין לאירועי צירי הזמן התלת-ממדיים שיש לכם שליטה מלאה עליהם להימנע.

עבור אלה מאיתנו שזוכרים שצפו במטאוריט פגע באדמה בתקופות אטלנטיס, זה מרגיש מוכר מדי. אנו צופים בה שוב ושוב, אך הפעם התוצאה תהיה חיובית. אם נעצור את זה, נהיה תקועים בשעבוד לנצח, עלינו להיות זהירים במיוחד כשגולשים במים אלה. זה לא אומר שאתה לא יכול להיכנס עם חרב ומגן אל הפנים “Palindrome האהוב עליך בשם דראקו המשנה את הצורה”, אלא רק בגלל שהוא ביצע יותר פשעים מאשר רק זה.

הגלקסיה (סרצי) אמרה שזה סוף הדרך, ואנחנו נצטרך לצפות במשחק הזה. הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות הוא “להגן” על החפים מפשע.

אנו נשטוף את הרצפה סביב האירוע ונספק מעבר בטוח למי שקרא לנו על ידי מיגון כל “לבבות טהורים” בגלקסיה. שליחת כל חיי הגלקטיקה “מגן קשת ממדי 12”, על ידי חזיית פלזמה של הקשת הדביקה לכל התושבים, אנא החזיק לפחות בספירה של 72.

ההמונים חייבים להבין שהם עברו מניפולציה, ונעודד את כל היצורים להגיע לתודעה גבוהה יותר על ידי הצבת אור לבן מרחף מעל כל יצורי האדמה. כל שעליך לעשות הוא לשלוח להם כדור פלזמה מרוכז לבן ולהורות לו להישאר חונה מעל צ’אקרת הכתר שלהם עד להודעה חדשה. אתה יכול להשתמש בשמש כדי לסייע על ידי תיארך לעצמך שמקורו ברה.

“מדרגות לגן עדן” (פורטלי יציאה לנשמות עזובות) הפכו לחשובים מאוד מכיוון שהדבר האחרון שהיינו צריכים הוא תהליך גלגול נשמה תקוע כדי לבלבל את הדברים עוד יותר. צור לפחות 9 “מדרגות לגן עדן” בכל מקום שתמצא לנכון על ידי חזיית משפך הקשת בנקודת העניין.

שלח פלזמה כחולה בהירה וקוררת לכל כדור הארץ, אולי עם הקלה מסוימת בסולם מאקרו זה יכול להוריד את הקצה מהדברים.

light_portal_by_isischneider_ddyeeob-fullview

המדיטציה של היום מתבקשת מדיטציה עם תדרים בינאוריים המגבירים את האינטואיציה, אנא תהנו!

Leave a Reply