בכורה מופלאה של אנרגיות חדשות, האיסוף הגדול קורה, עוד על המלאך אוריאל

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06A∞-∞P5A3P5A3A3∞-∞E9C9C9C9C8C8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן פרסום זה, השעה 15:00 לאחר מכן תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200428_1858581907868059875656514.jpg

גאיה נותרה בסגנון דומיננטי ברוח ביום השלישי ברציפות והיא תמיד גורמת לשינוי עמוק ועמוק. אנו יכולים לצפות במלואם שפעילות הקוסמוס תגיע בעקבותיה כפי שראינו זאת בעבר, והיא משפיעה על כולם ועל כל מה באזור. היא יוזמת את הדברים האלה בתחושת מטרה, וברור שיש לה שינוי ספציפי בראש. אם אתה מקדיש מספיק תשומת לב, אתה יכול לראות את האופן שבו גופי שמימי אלה מתקשרים זה עם זה, במהלך כל המצב הזה. היא גם תומכת בשינויים האנרגטיים שעומדים להתרחש מגוף השמימי הגדול מאוד שעומד להתפתל למסלול שלנו. זה לא אסטרואיד אלא מסה שמימית חיה מודעת המכונה גם ניבירו, שיכולה ללבוש צורות רבות.

– הטובים מהטובים בתחום ההנדסה הם הארכאנג’ל רזיאל, המלאך ברמן והארכנג’ל צדקקיאל. הם עבדו במרץ על מערכות הרשת החדשות, הפורטלים, העמודים ודברים רבים אחרים כדי להבטיח שהיא תהיה מוכנה להקמת האנרגיות החדשות שעומדות לצאת לראשונה ביום זה. האנרגיות הנכנסות הללו יכריזו את עצמן מייד, זה גם יביא לנו את השאלה הפילוסופית, “עד כמה המודעות האנרגיות הללו בדיוק?”.

כפי שדיווחנו 5G יתיישן בקרוב מאוד מכיוון שטכנולוגיית הכוכבים מגיעה אלינו בקצב קבוע. זה מטפח על ידי סחר פתוח עם פדרציית האור הגלקסית ואנחנו נמשיך לראות את ההתפרצויות הטכנולוגיות הללו, שנכנסות מדי יום. זה דומה למה שקרה במהלך המהפכה התעשייתית, פתאום פרץ בהתקדמות השתלט על כדור הארץ, ובתורם, חיי האנשים השתנו. הייבוא החדש ביותר שלנו הוא “אינטרנט קוונטי” שהוא לא בדיוק חדש אבל בהתאמה זו הוא בהחלט. ברגע ששילוב טכנולוגיה זו עם אנרגיה זורמת חופשית, תהיה לך העברת נתונים אלחוטית מיידית שאינה מחזיקה גבולות או תופעות לוואי כלשהן.

– פורסם היטב כי התכנסות נהדרת הייתה להתקיים ולצאת את הנבואה, במאי 2020. זה נאלץ להתפתח בהסגר כפי שהתכנס באופן בלתי צפוי כעת. אתה כבר נוכח בממדים הגבוהים יותר. זה גרם לאסיפה הגדולה להפוך למפגש הגדול על סטרואידים, ובסופו של דבר יגרום ללגיון עובד אור מגובש יותר.

– עם השדרוגים המהירים שאנחנו חווים, נבחין יותר ויותר ברגישויות למזון. חיוני שנקשיב לגופנו בנושא זה מכיוון שמזונות רטטיים מסוימים יעבדו עבור גופנו וסוגים מסוימים לא יעשו זאת. זה לא כל כך פשוט כמו “אכילה נקייה” כמו שכל מהרטט של החקלאי לרטט האדמה ייכנס לתמונה.

– המלאך אוריאל הוא מלאך מלאך מדהים, הוא דומה להפנט באנרגיות שליליות שכן הוא יכול לשלוט במעשיהם כאשר הוא מתעורר. הוא גרם לשדים רבים להחלפת לב פתאומית וגורם לדמעות רבות לשפוך בהשתקפות עצמית בין הגרועים שבינינו. הוא ידוע גם בבניית ספריות נהדרות והיה אחד הארכאנגלים האהובים על גדולי האחים הגדולים שעבד איתם בעת בניית האוסף המפורסם שלו.

– בגלקסיית ה- GSN69 אנו רואים כוכב גמד לבן המקיף חור שחור לאחר ניסיון כושל של פירוק מאותו החור השחור שעכשיו הוא מקיף. זו הפעם הראשונה שראינו פיזית שכוכב מביס חור שחור, יתר על כן, נראה כאילו הכוכב הגמדי קיבל שליטה על תפקודי החור השחור. עם זאת, זהו ביטוי מאקרו לקרב גדול בהרבה באסטרל, וזה מאוד מרגש לראות.

… ואהבה תנווט את הכוכבים.

20200428_1901335834451280456806004.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא במערכה של 9 וזו חדשות נהדרות.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, הארכאנג’ל סבלו, הארכאנג’ל עוזיאל, והארכנג’ל אברקסוס.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס כשהוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
מסלולו של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(טווח קצר פסיבי)
מגן האמת של המלאך המלאך גבריאל מאפשר לצדק ולצדק להיות ההגנה הגדולה ביותר שלך. כאשר זה מצויד, הדבר מאפשר לאמת להגן עלינו ולשרת אותנו. מגן זה עוזר גם להביא שפע לחיינו.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם רעיון של טרגדיה נכנס למוח שלך, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הספציפי הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

(פסיבי ואגרסיבי)
(דיאנה) מטח החצים הבוערים של האלה ארטמיס יאיר את כדור הארץ בכיסוי אהבה. זימן אותה למטרה או הרשה לה לפעול לטובתך מבלי שאתה יודע, כך או כך, זהו כלי רב עוצמה.

(פעיל)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל דבר כיוון שהוא יכול כל יכול. יעיל במיוחד על החיים ועל סלע. זהו כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה, מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל. זהו כלי נהדר לכל מטלה.

(פעיל, אגרסיבי ופאסיבי)
שרביט הרצונות של הארכאנגל Ouriel הוא שרביט שיכול להפוך את כל האנרגיות השליליות לכלים של הרצון האלוהי. זה יכול לגרום לשד לרקוד את השקופית החשמלית ופוליטיקאי צנוע, להשתמש בו בחוכמה. כלי זה אינו זמין לעיתים קרובות מאוד, אז הניב בהתאם.

20200428_190247926432481492871809.jpg

משימות:

1) אנו מנסים לעודד את האנושות לחפש פתרונות שלווים הכרוכים בתועלת של כל הצדדים. עם זאת, הרצון לשחרור החליף את הרצון לשלום. במדינות מסוימות תהיה רמת התנגדות זו במהירות רבה, אך עלינו להמשיך ולקדם כמה שיותר שלום. יחד עם העבודה המטאפיזית שלמטה, הקפידו לעודד את כל מי שהולך למחות להיזהר ברגשותיו בזמן ההשתתפות. אנו מנסים להימנע מדברים רבים, ולכן אנו חשים שעדיף להחזיק את היד של האנושות על זה. עלינו לזכור תמיד כי מעטים נבחרים הם הנושא ולא ההמונים.

לבלוע את האדמה ואת תושביה עם אור ורוד בהיר לספירה של 72 ואז עקוב אחריה עם ירוק אמרלד לאותה ספירה.

זה יעזור גם בסיכול הנגיף המשני שנמצא בעבודות במעבדה.

2) יש זרם אור ענק שנכנס מרצונו של מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף. אנרגיה זו תמצה אותנו בשדרוגים, אך אנו יכולים גם להשתמש באנרגיה זו בכדי לכוון את זרימת הזרמים החשמליים שנמצאים כעת תקועים.

עודד את האנרגיה הלבנה הבהירה לזרום דרך הפירמידה של גיזה, לצ’יצ’ן איצה, לגובקלי טפה, לארצות הקדושות של 4 הפינות, למקדש הסיבירי המכונה פור-באג’ין, לנהר הגנגס, לנילוס, ו לבסוף למקדש האטלנטי בקוטב הצפוני לשעבר. ראשית עליכם לאתר את האנרגיה הנכנסת בכדי לעשות זאת כראוי ואז לזרום איתה לנקודות החיבור בכל צורה או צורה שתרצו. אני יכול להציע להשתמש בברקים, אבל האור והפלזמה עובדים גם הם נהדר, כמו גם קישור ידני.

3) לכדור הארץ יש הגדרות רבות ובגלל האנרגיות הנכנסות, היא מנסה להיכנס למצב קבלה יותר. המקומות הגורמים לשסעים הם הר שסטא, הר עדנה וים המלח. כולם סתומים באנרגיות נכנסות ויוצאות וצריך לנקות אותה בכדי שתקבל את השדרוגים האמורים כראוי וללא אירוע. הלהבה הסגולה היא הפיתרון הקל ביותר, אבל אני ממליץ לך להיכנס גם באופן ידני.

mountain_fortress_monastery_by_ardoric_art_ddvynln-pre

המדיטציה של ימינו היא מדיטציה מודרכת תחת הכותרת “הקליטה האור”. זה יותר שדרוג או הורדה בהתאם לאופן בו אתה מסתכל עליו, אנא ליהנות מכל דרך!

Leave a Reply