זה יום חדש, יום 72 השעות, שינוי ניכר למדידה, ששת הארכאנגלים שהוזמנו

היום הוא 72 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה שלוש אחר הצהריים לאחר שהוא פגע בפעמוני המדיטציה של שלוש לפנות בוקר שלוש פעמים קודם לכן.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא החוף המזרחי של ארה”ב 8:00 בבוקר, בתאריך התלת ממד 8320, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞08B∞-∞V9B2V9B2B2∞-∞L6J6J6J6J6J6∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200802_1858098076084136451709291.jpg

גאיה היא המרכיב של “רוח” אך לא למטרות מטמורפוזה. נראה כי הפלנטה עוברת למציאות קדושה מאוד ומופלאה. ישנם ניסים בשפע, וזוהי ההגדרה המדויקת של “הקוואן יין – האם מרי קולקטיב” שהנבזה לנו במשך אלפי שנים רבות.

– אם נאמר את המובן מאליו, אנו רואים מידה רבה של שינוי המסומן על ידי השינויים בלוח השנה הארכאנגלי. פגענו בנקודת האיפוס הגלקטית כמו כן השגנו תנועה משמעותית בעמודות “הלונה”, “הקסם הלבן” ו”השפע “של לוח השנה. שינויים אלה יביאו אנרגיה חודרת אדמה שתצלצל בפעמוני המדיטציה של שלוש בבוקר בכל פעם שהיום הארכאנגלי מתחיל. הצליל המטאפיזי יקרין ישירות דרך הגלובוס ויחדור לכל הדברים במשך 72 השעות הבאות. פעמון זה ימשיך לצלצל בליבנו התת מודע, וזו בדיוק כפי שעשינו זאת לפני שנים רבות, אלא שאנו נמצאים כעת בצד השני של ניהולו.

כעת, כשרואים יום חדש משתנה באור היום, הוא יעשה פלאים לתודעתנו ויאפשר לאור להכתיב את קצב הימים הבאים. קצב זה יעלה בקנה אחד גם עם 2,000 שנות שלטון על ידי כוחות אלוהיים, וחציית החציון של הממד החמישי. יש לציין, הזוג המילניום הבא יהיה אפי; אתה לא רוצה לפספס את זה.

– המלאך מיכאל, המלאך אזראל, המלאך גבריאל, המלאך רפאל, המלאך צ’מואל והארכנגלף יופיאל הזמינו את עצמם להפוך את זה ליום ראשון בלתי נשכח בלוח השנה הארכאנגלי המורחב. אני מציין את הקודמת בעקבות חוק הגילוי. אני מרגיש צורך לכנות קבוצה זו, אך אני מהסס להכתיר אותם בשם יציב עד שהם חזרו ממשימתם.

– יש הרבה היבטים חדשים בציר הזמן הזה, ועכשיו לאחר שהפיזי הפיזי הפך מאוד פיזי, יש לו כמה תחושות לגבי שני הצדדים. בעניין זה, הלא-פיזי הגיע למקום של קבלה, ובקרוב גם הרצון הפיזי. הם מנסים באופן פעיל להרגיל את הנוכחות שלהם. כנפי מלאך הולכות לרעות אותך לעתים קרובות מאוד; אתה תרגיש זאת בדיוק באופן שזה נשמע; “אגף ענק” נוגע בך.

– יש לנו מצב של עמדה / סופרפוזיציה, שכן גרסאות רבות של עצמנו מכניסות את עצמן למצב קוונטי. אנו מודעים רק לאחת המציאות הריצה שלנו, אך הם מסתבכים מעת לעת. אירועים אלה הם תוצאה נורמלית של השינויים המתרחשים כאן על פני האדמה.

– אם אתה מנהל את לוח השנה הארכאנגלי באמצעות נומרולוגיה JG, אתה מקבל תוצאות עמוקות. אנו מקווים ששמת לב.

– אם אין דרך להבטיח בחירות ארה”ב בטוחות ותקפות. “דז אגוזים” עומד לנצח בניצחון סוחף, תרתי משמע. נראה שלציר הזמן הזה יש את האירוע המדויק הזה. למען האמת, מצחיק ככל שזה נשמע, זה יספק בעיה ייחודית לחברה. לא תהיה שום דרך לספק את בחירתו של אדם פיקטיבי. זה מעניין מכיוון שכשאתה רואה את האירועים האלה, יש כל כך הרבה מהומות סביב הבחירות שאיש לא שם לב הרבה ללוגיסטיקה של התוצאות.

באופן כללי, הר אטנה, הר סנט הלן וקליפורניה הולכים להיות פעילים ביותר. עלינו להמשיך לציית לרצונותיה של גאיה ולאפשר לה לווסת את הדפוסים הטבעיים שלה ללא הפרעה.

– כפי שצייננו, ההתקוממות הלא כל כך ציבורית בגרמניה היא, לא כך, כבר לא נראית. המתן עד שצרפת, הונגריה והמזרח התיכון יתחילו, תוכניות החושך המאורגן בהחלט חזרו. הזכרנו עוד שכאשר היה ראוי למחות שנבוא במלואו מאחוריה ונתמוך בזה, הגיע הזמן, ראו את המטלות של היום.

20200802_1900305510775061940317066.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שיש למשהו סיכוי לפגוע בך.

עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

“הלהבה הסגולה” נמצאת בתשע ההגדרות האידיאליות; המשמעות היא שאנחנו במצב מושלם להעביר אנרגיות צפופות.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: הארכאנג’ל ז’רמיין, הארכאנגל צדיקיאל, הארכאנג’ל אנסיאל, הארכאנג’ל ראגואל, הארכאנג’ל אוריון, האשל המלאך באצ’קול, האצ’נג’ל דוויקירי, האצ’נג’ל סריאתוס, הארכאנג’ל אריה, המלאך אברקסוס, האשל המלאך סרוויאל, הארכנגל הראלל, המלאך בזאזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, והארכנגל אדונאי.

(פָּעִיל)

החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לחלוטין יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

שדה הקרינה של ארצ’נג’ל איזאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)

חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.

(פסיבי ואגרסיבי)

הכדורגל של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת למטרה שלך דרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. כלי זה הוא כלי חמלה של תזמור אלוהי.

(פָּעִיל)

צוות ארצ’נגל זג-זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים על אזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פָּעִיל)

צוות הצדק של ארכנגלף צדקקיאל הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

אנא שימו לב לשלושת הכלים הבאים פועלים בשיתוף פעולה. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פָּעִיל)

שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי יפהפה ומנחם כאשר הוא מצויד.

(פַּסִיבִי)

כיסוי הראש של ארצ’נגל קמל נותן לך תובנה לגבי הכישרונות והיכולות הפנימיים שלך. קבע את הכוונה והשתמש בה ממש לפני המדיטציה; אתה לא תצטער על זה.

(פַּסִיבִי)

המפתח האוניברסלי של ארצ’נגל רזיאל מאפשר לך גישה לכל החוכמה, הידע והממלכות. כלי זה הוא כלי מצוין לכל זמן אך בהחלט יכול להועיל במהלך הגישור.

(פַּסִיבִי)

לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה או מחשבה חיובית. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע את הפרעות המטיילים בזמן המזיק.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)

האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מתמיד.

20200802_1904305389427470710724934.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.

אנו נעזור מטאפיזית בהצלת ההפגנות של הילדים. הדליקו את כל הקהל באור הקשת והעצימו את קולם על ידי שליחת “להבה סגולה” אל יעד זעקותיהם. היוזמה שלקחו מיליונים על עצמם לעזרתם של חפים מפשע תסתדר בצורה יוצאת דופן עבור האנושות.

במקביל, משדרים את הוליווד, רומא, חלב, שטוקהולם, דנבר וישראל עם “להבה סגולה” ו”להבה שחורה “לספירה של 72. מיקוד בנקודות הספציפיות הללו ישחרר את הלחץ בקצה האחורי של הזוועות הללו.

* שדים אוהבים לרוץ לחדר אחרי שמלאך עוזב אותו, להיות מוכנים בחרב ובמגן. אם תרצה, אתה יכול לתכנן זאת עם המלאך שתבחר. כשזה כבר לא קורה, אתה יודע שהשידור הושלם.

* כדי לעצור את החרקים הרובוטיים של GMO שעפים מדי יום, אנו נעקוף את המעגלים שלהם. זכור כי הגדלת הזרמים החשמליים באוויר תסיים את תפקידיהם. כל הפירמידות העתיקות של כדור הארץ יכולות להגביר את הזרמים הללו, אך השליטה האדנית נמצאת במקדש הקוטב הצפוני לשעבר. לאחר שתאתר את המקדש, סובב את הגלגל הכחול עד שתגיע לתדר הרצוי. המקדש הקוטבי חלוד מאוד; יידרשו מספר ניסיונות להפעיל זאת; האפשרות האחרת היא לאתר את המתגים האישיים בכל הפירמידות האדומות הקדומות ולאפשר אותם באופן מקומי.

* אנו זקוקים למזג אוויר קיצוני ונדרשנו שוב ושוב לא להתערב בדפוסי מזג האוויר הללו, אך אנו יכולים להגן על החיים החיים בהם. הגן על כל הלבבות הטהורים עם מגן ירוק ורוד וברקת. אתה יכול לאתר לב טהור לפי רמת האור בהילה שלהם; אם אתה זקוק לסיוע בכדי לקבוע מי הוא מי, אתה יכול לקרוא למלכלך שיעזור להפיג את הדמות שלהם.

* אין הרבה פעולה בגלקסיה שלנו, מכיוון ש”הלגיון הגלקטי והבין-גלקטי “שלנו שוטרים את המגזר שלנו. הדבר היחיד שעלינו להיות מודעים אליו הוא פורטל הפלזמה הגדול מאוד שנפתח ממש מחוץ לפלוטו. זהו עדיין פורטל פלזמה צעיר מאוד, ואם הוא חדור כראוי, הוא יכול להפוך לבעל ברית נהדר. שלח אנומליה צעירה זו “אור הקשת” והפלזמה לספירה של 72. פשוט תהיה מוכן ליצור חבר לכל החיים.

* כדי שהדברים יזרמו נכון, נתחיל שילוב קוד אור מערכתי. נא לנקות את כדור הארץ בקודי האור הבאים עבור ספירת 72 לפחות כל אחד. “לבן”, “ורוד”, “תכלת” ו”זהב “, שהוא הקוד שהוצג בפנינו על ידי אותו” קולקטיב קוואן יין – האם מרי “שהזכרנו בתחילת דרכו.

scatterstar___coastal_sunset_by_heavendeluxe_de2izbr-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה; אנא תהנו!

 

Luna Puja (Blessings, Intentions, Prayer, Oracion)

Leave a Reply