לוחמים בעבודה קלה, ילדי אידיגו נהדרים, “C” – שער 30 “פתוח, איך קוראים לו שוב?

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞05B7∞-∞06A2O6A2A2∞-∞ECCCCC∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין. בזמן פרסום זה, השעה 15:00 (מקומית) תתחיל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200414_2151206177435118893253822.jpg

גאיה נמצאת בסביבה דומיננטית של אש-הרוח, והיא מרגישה ממש כמו קרן לייזר, מהירה ולעניין. ראינו אותה מכוונת מאוד במעשיה וניכר שהיא חשה במשיכה של הגופים האנרגטיים הרבים הגדולים שנמצאים באזור המיידי. לניבירו השפעה מעניינת מאוד על גאיה והיא הולכת להתבטא בדרכים לא צפויות להפליא.

– אוכלוסיית כדור הארץ הגיעה לרגע ל -7,777,777,777 והצלחנו לפתוח את פורטל CCCCC המפורסם המכונה גם שער 30. זו הייתה פרשת דרכים שניסינו לפגוש ואם אתה יכול לדמיין את האנושות בכביש זה של אפשרויות רבות אתה יכול לעכל בקלות את מה שאנחנו חווים כרגע.

– הקונצנזוס הכללי מחושך מאורגן היה להשאיר את עובדי האור לבדם כי לא מומלץ לתקוע בדוב. לרוב, כל עובד אור בודד נמצא על סף הולך להיות סופרמן, אם הם לא עשו זאת כבר. כל התנגדות לעובדי האור משרתת רק את כוחם בכל דרך ומבחינה, בין אם זה לחדד את כישוריהם או לכפות את ההבנה שהם נמצאים שם לשימושם.

אלה הם אוואטרים מוכשרים מאוד, מוסריים עמוקים ומודרכים באלוהים, אשר לרובם אין שום התעלמות, מלבד מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף. במהות עובדי האור, הוא אל ממומש לחלוטין, מגרד להשתמש בכוחות העל שלו. אנרגיה זו מודעת בתוך עצמה ויכולה להשתלט על הגוף כאשר הוא צריך לעשות זאת, גם אם ההוויה אינה מודעת לכך, אך עבור רובם זה לא המקרה.

רוב עובדי האור קיבלו קריאה פנימית בגיל צעיר מאוד והסירו ער בשעות הלילה והתחננו לאלוהות “לתת להם את הכדור” מכיוון שידעו שזה טוב בכוחם לשנות דברים. הם מתענגים על ההזדמנות להיות לוחם בכל מובן המילה, זה מה שהם. הלגיון של עובד האור שלנו מאחוריו 17 לגיונות אחרים ואף אחד מהם לא יאפשר לשום לגיון אחר ללכת על שום דבר לבד. לאן אנו הולכים אחד …

– אנשים שחיים סביב מוקדי רעידת האדמה הולכים לקבל תסמינים גופניים אמיתיים, לא בגלל רעידות האדמה עצמן, אלא בגלל מכשירי ההפרעה שמתחתם שכבו בפתאומיות. זה יספק שחרור של פרופורציות אפיות ובוודאי שגופך ירגיש בשינוי אקוטי זה. אם רעידת אדמה היא בין 4 ל 6 היא ככל הנראה נגרמת על ידי פעולות תת-קרקעיות, גדולות מזו שבדרך כלל היא תופעה טבעית.

– לנסות לעורר שבעה למטרות חשוכות זה כמו להתקשר למשטרה על פעילויות בלתי חוקיות משלך. המלאך מייקל ושבעה הם אווטרים של אותו קולקטיב, הם אותו ישות. עכשיו כשמייקל חזר לגופניות שלנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא יהיה נוכח בכל פעם שהוא מתעורר. הוא והלגיון שלו מעריכים את ההזמנה, והם מבקשים להודיע שהם יהיו אורחי המסיבה האדיבים ביותר שחשכה מאורגנת אי פעם.

– הקולקטיב של עובד האור רואה מאמץ רב לצנזורה. זכור כי המדיה החברתית היא דרך יעילה מאוד להעלות את נקודתך, אך זו לא הדרך היחידה.

– כאשר האינדיגואים התגלמו על פני האדמה הם קיבלו את התפקיד לאתגר, לשנות או להרוס את הסטטוס קוו. זה גורם לאי נוחות של כל הדורות האחרים, אז תמשיכו שזה בדיוק מה שהגעתם לכאן לעשות.

העיתוי של היקום הקוונטי שלנו הוא כל כך מדויק, כי השארת המיטות שניה קודם או שנייה לאחר מכן עשויה להיות ההבדל בין הון רב ומזל גדול. ישנם מרכיבים של עצמך שמודעים היטב לתזמון זה ואותם היבטים של עצמך מתקשרים אך ורק באמצעות הרגשות והאינסטינקטים האישיים שלך.

– לאנוביס פורטלי יציאה רבים הממתינים לרבים הזקוקים לליווי ממישור הקיום הזה. יתקיים טרנסמיטציה נהדרת שתתארח על ידי האלוקי בצורתו הטבעית בימים הקרובים.

– יש הרבה יותר מדי צירי זמן שבהם אי שקט אזרחי הוא הנורמה, עלינו להדגיש כי זה לא ציר זמן אידיאלי. עלינו להטיף לאידיאלים של סבלנות, ואם זה לא היה המקרה, לא היינו מקפיצים באמירה כך. האנלוגיה הטובה ביותר שנוכל להעניק לכם היא “הנשים בשמלה האדומה” ורבות ילחמו בזעם להגן על המטריקס בו מרשים אותן.

– אנו יכולים לחווט מחדש קווי זמן, בדרך כלל קבועי זמן קבועים, עם תוספת מחלקת ההנדסה של לגיונות אין דבר בלתי אפשרי יותר. אף שהוא מנחם, זו אינה פונקציה הכרחית של הנדסה כרגע מכיוון שכל תרחיש יחיד מסתיים בהתעוררות מסיבית של העידן החדש הנאור, וזאת מכיוון שזהו רצונו של מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף. אין דבר גדול מזה, אין כוס לראות, אין כוונה אנושית, אין סדר יום, חזק יותר מרצון מרקם הקיום, מכיוון ששום דבר לא יכול להימלט מתפיסתו ועדיין להמשיך להתקיים.

20200414_2155124731993635361495077.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה של ויולט נמצא במערך 6 שקיווינו להיות כבר בגיל 9 אבל ברור שאוכלים מאנרגיה כבדה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל טטראסיאל, המלאך אוריון, המלאך הרחיאל, האצ’נג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, ארכנגלף סבלו, הארכאנג’ל אדונצ’ל, האצ’נג’ל עוזיאל וארכנג’ל קרקיל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או בפיצוץ של טרנספורמציה של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל לטווח ארוך וקצר)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל דבר כיוון שהוא יכול כל יכול. זה יעיל ביותר לשימוש בו על יצור חי, או על סלע, (חי אותו לא). זהו כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים בקלות.

(פסיבי)
הופר ציר הזמן של ארכנג’ל אסטרואת מביא אותך לציר זמן גבוה יותר מכפי שכיוונת אליו. לא משנה מתי או איפה נקפץ, זה תמיד ייקח לך דרך או שתיים יותר. זה בעצם עושה את הכל טוב יותר על כל הלוח.

(פסיבי)
הצוות של הארכנג’ל אזראל מאפשר לראות את הדברים מנקודת מבט אלוהית. זהו סמל לחוכמה ולהצטיידות זו השפעות מדהימות על תפיסת המחשבה שלך ועל היכולת שלך להתמודד עם חיי היומיום.

(פעיל)
צוות הכוכבים ההנדסי של ארכנג’ל אוריון יכול לתקן חוסר עקביות או בעיות DNA בכל יצור שהוא. זה יכול גם לסייע בריפוי בעיות זרם חשמלי של יצורים חיים.

(טווח קצר פסיבי, אגרסיבי)
גלגל הביטחון של ארצ’נגל ראגואל הוא כמו שיש לך חבר טוב תומך באוזן בכל עת. הוא מבדר להפליא וחכם להפליא, כלי תקשורת מדהים.

(פעיל לטווח ארוך וקצר)
חרבו השמימית של ארצ’נגל אף היא חרב שביתה כפולה שיש לה ענק על האור. המשמעות היא שלא משנה כמה גדול אתה רואה את החרב הזו, יש לה צל אור גדול יותר שייכה הרבה יותר חזק לאחר השביתה הראשונית. זה נהדר לצורות שאינן חיים ולבעלי צרות גלקטיים.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200414_2156427313663673315354192.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) מתרחש פיגוע בקנה מידה גדול בפארק הלאומי ילוסטון, מרוץ הכוכבים המטריד הזה עושה כמיטב יכולתם כדי לצאת לדרך של הר הגעש מתחת לפארק. עלינו להסיר את האיום לפני שננסה להרגיע את הלבה שמתחת לאזור.

השתמש בכל האמצעים הדרושים כדי לסייע ללגיון הגלקטי שלנו העוסק בקרב מעל פארק האבן הצהובה ואז שלח פלזמה ורודה אל המשטח שמתחת לפני השטח בכדי להרגיע אותו כאשר אין גירוי אחר.

2) הזכרנו שיש מאמץ מוחלט למחוק את ה- DNA של אנונאקי מהאדמה, מכיוון שהוא נמצא בעיקר בסוג הדם מסוג O. זהו סוג הדם המקורי של הציידים-לקטים שמגיעים אך ורק מאפריקה. סוג דם זה טומן בחובו כמה שדרוגי DNA מאוד עמוקים וכשניבירו מבצע את המסע שלו תוך מספר ימים, כל גרם של ה- DNA הזה ירגיש את האמת של אותה הצהרה.

זה יכול לגרום לך להבין מאיפה נובע היסוד לגזענות, מכיוון שמקורו בהשפעות פלנטריות חיצוניות. אתה יכול לראות שהמליצו לנו בחום על אבני אבות מבוססי DNA ובדיקות דואר כלליות של בריאות, מכיוון שמידע זה יכול לשמש לרתום נשק ביולוגי יעיל יותר נגד קבוצות מסוימות. כשאתה מבין שהנדסת קורות החיים פגעה ביותר ביצורים ממוצא אפריקני מכל סוג אחר, אתה מתחיל לקבל תמונה ברורה יותר של מה ניסה ולמה.

גאיה לא רואה מישהו שמגיע מחימר שלה כשונה והיא יכולה בקלות לקבל כל גזע שקיים בחן ובאהבה. זו הסיבה שרבים כה רבים נמצאים בסכסוך כלפיה ועל תושביה כל כך הרבה זמן, מכיוון שכדור הארץ הוא מקום ייחודי באמת ביקום.

יש וירוס משני שיוצר שמקורו באפריקה והגיע לשיאו בקיץ אם אנחנו לא פעילים. זו הסיבה שיש לשלוח מאמצי ריפוי מאסיביים ליבשת כדי לעצור את הנגיף הזה.

שלח גלים ענקיים של פלזמה ירוקה לאפריקה לספירה של 72 ואז כלול את שאר כדור הארץ עבור ספירה נוספת של 72 גם כן.

3) כמה יצורים מדהימים מאוד מלגיון המורדים גילו את שמו האמיתי של פולש מזיק להפליא של השומר הישן. טיפ טיפ, אם אתה כותב את שמו העצמי הגבוה של שד לאחור, הם הופכים לחסרי אונים. שמו הוא “זירוקס” מכוכב לכת בשם קסליט. ב- Xlit, שמירת שמך אינה חוקית ביותר, וזה כשלעצמו די בעבירה בכדי לגרום לו לגלות מהשבט שלו. זה לא לדבר על שפע העבירות שלו נגד האנושות והאלוהות. הוא גם רלוונטי מאוד לפשעים המתוארים במשימה מספר שתיים.

sunset_savannah_3d_environment_by_marcmons007_ddurbj2-pre

המדיטציה של היום נקראת “מוח פילוסופי, הורדות אמא אדמה והעלאת אור ורוד”, בבקשה תיהנו!

Leave a Reply