מחלת תנועה קוונטית, סוגיות עם צורות, שינויים במאדים, נסיעה חזרה לדטרויט של שנות העשרים

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשלוש לפנות בוקר או שלוש אחר הצהריים באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של הפוסט הזה הוא שער הבוקר 8:08; בתאריך התלת ממד 72820, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞08A6∞-∞V5B1V5B1B1∞-∞L2J2J2J2J2J2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200727_2009445230584655652174816.jpg

גאיה נמצאת ב”יסוד המים “וזה אינדיקציה לכך שאנחנו זורמים על ציר זמן גבוה יותר בחן ובקלות. הגדרה זו היא סימן יפה להצלחתנו להביא למציאות גבוהה יותר במרחב הזמן. התמקמנו בתקיפות בציר הזמן הזה, וכך יורשה לדרמת הקוונטים לשחק. הגענו למטרתנו המוחלטת לחפש את הדרך הגבוהה ביותר האפשרית, וזה מה שהשגנו.

מעבר בפורטל שיצרנו נתן הרבה “מחלת תנועה קוונטית”, אך זו התוצאה היחידה של ציר זמן טוב בהרבה. עשינו את עצמנו נהדר דרך הפורטל הזה, בואו נסתכל סביב ונחליט אם ברצוננו להישאר או לנסות למשוך שוב. גם כשאתה נמצא על ציר הזמן הגבוה ביותר האפשרי, בחירת העדפה בתוכה תחשוף את הגבוהים עוד יותר מהמקום בו אנו עומדים.

– השינויים במאדים מצביעים על השינויים בתדרים האנרגטיים והחשמליים של מערכת השמש והגלקסיה שלנו (Serzi). השמש שינתה צבעים פעמים רבות במהלך חיינו, ועם כל אור חדש מגיעה התמחויות הנדסיות שונות. ספקטרום אור זה ישנה באופן דרסטי את האווירה במאדים ויגרום לאנשים להתעניין במושבו של כדור הארץ.

“מחלף צורה” לא יכול לשמור על צורתם במסגרת זו. זה מזמן אנרגיה של אירועי עבר שיחושו בזה עכשיו. לדוגמה, תקבלו רגשות אקראיים מהעבר שעולים ללא עוררין בחיי היום יום שלכם. פתאום אתה עשוי להרגיש כאילו היית במסיבת הבלוק של סבתא שלך לפני 30 שנה, או שאתה מקבל תחושה של חוויה בלתי נשכחת אחרת. אם אתה “מחלף צורה”, תעביר חזרה לטופס שלקחת כשהיית שם.

תחושות אלה אופייניות לשינויים שעברנו זה עתה, שכן העצמי הקוונטי שלנו מנסה להדביק את רצוננו. כתוצאה מכך, תשמעו את עצמכם מדברים על צירי זמן שונים רבים בבת אחת. הדי הכוונות שלך יצלצלו במוחם של רבים ביקומים רבים.

– האקלים החברתי עומד להשתנות בצורה דרסטית, ואנו צופים כי גרסת התפשטות של אי שקט אזרחי ותהפוכות חברתיות כוללות יהיו קו העלילה העיקרי. בשילוב עם אקלים עולמי מאוד “מלחמת העולם השלוש כמו”, הדבר יגרום לשינוי חריף. אירועים אלה יובילו לשחרור האנושות, ולא יותר מזה כפי שצוין בתווי הזמן הקודמים שלנו.

ישנם שני אירועים תלת מימדיים גדולים בציר זמן 5D זה שישפיעו על כך. הראשון הוא זה; פשוטו כמשמעו, אנשים עומדים לדרוש את ראשי הפדופילים, אחרי שיצא לפרוץ כמה סרטונים המראים את מעשיהם הנוראים. השני הוא אובדן חיים המוני באסיה כתוצאה מחבלה של המק”ס. אירועים אלה יאלצו עימות ישיר ואירועים ברחבי העולם האחרים שצריכים להתקיים. אירועים אלה לא ישפיעו על “טהור הלב” היושב היטב בתוואי זמן ה- 5D, אך הם בכל זאת ירגיזו אותם. המשכנו את עצמנו בהצלחה לתוצאה הגבוהה ביותר האפשרית בסוגיות המאקרו הללו, ונשאר בדיוק איך זה יתבטא.

– כוכב לכת זה יכול לקיים כ- 50 מיליארד אדונים בעלי מועלה מוארים מאוד אם נעשה זאת כנדרש; נראה כי בהיררכיה הרוחנית יש מושג מדויק זה בראש.

– המלאך מייקל נמצא במצב דרקון, וזה בגלל שהוא משדר בסולם מאקרו. ההבדל העיקרי בין צורה זו לבין כל האחרים שהוא נוקט הוא שתפאורה זו מטפלת בנושאים גלובליים בקלות, אך היא אינה אידיאלית לכוחות דמוניים קטנים יותר. ישנם חלקים נעים, שלכולם שימושים שונים בזמנים שונים. זו הסיבה שאתה רואה כל כך הרבה שינויים במיקום של הלגיות.

בסינכרוניזם, “הכוחות הדמוניים של הלא פיזי” מתחננים לכניעה. “מנהיגי החושך המאורגן” לא יאפשרו זאת, והיא אילצה את הנושא באופן משמעותי. במצב דרקון, הרבה יותר קל לטפל בגנרלים של חושך מאורגן ביעילות מצוינת. הצהרה זו יכולה לשמש גם כהצעה לאסטרטגיה אישית.

הלגיות של בעלי החיים מדברות ישירות מאוד לליבנו. הם אומרים יותר באמצעות טלפתיה מאי פעם. המסר הכללי הוא ששינוי משמעותי מתרחש פתאום, אז היו מוכנים.

ראינו את “מדריך הרוחות והחימה לגיון סיגלס” צץ בשוממן. הסיבה היא אחת הלגיות שלנו שעובדת ישירות מאוד בסולם מאקרו וחוטפת את התדרים הנכנסים (לא בכוונה).

screenshot_20200727-0850084337883384334032395.png

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שיש למשהו סיכוי לפגוע בך.

עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

“הלהבה הסגולה” נמצאת בתשע ההגדרות האידיאליות; המשמעות היא שאנחנו במצב מושלם להעביר אנרגיות צפופות.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: הארכאנג’ל ז’רמיין, הארכאנגל צדיקיאל, הארכאנג’ל אנסיאל, הארכאנג’ל ראגואל, הארכאנג’ל אוריון, האשל המלאך באצ’קול, האצ’נג’ל דוויקירי, האצ’נג’ל סריאתוס, הארכאנג’ל אריה, המלאך אברקסוס, האשל המלאך סרוויאל, הארכנגל הראלל, המלאך בזאזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, והארכנגל אדונאי.

(פָּעִיל)

החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לחלוטין יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

שדה הקרינה של ארצ’נג’ל איזאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)

חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.

(פָּעִיל)

חרב הטרנסמוטציה של ארצ’נגל סורוש מיועדת רק לאנרגיות רעות. כלי רב-עוצמה מכדי להפעיל אותו בקלילות, והוא משמש לטיפול בגרוע מכל.

(פעיל ופסיבי)

הצוות של ארצ’נגל דוביאל ברפואת דובים יכול לרפא את כל הדברים הטבעיים. צוות זה הוא גם בעל ברית רב עוצמה כנגד כל הפריטים שעלולים להכשיל אותך.

(פעיל סביל)

הורן של חייליאל מזמן צבא בעל כוח בלתי נתפס למיקומך. זהו כלי רגיש-יתר, והוא יסתגל לאירועים אקטואליים בחייכם וגם בקנה מידה עולמי.

(פַּסִיבִי)

לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה או מחשבה חיובית. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע את הפרעות המטיילים בזמן המזיק.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)

האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מתמיד.

לידיעתך, שלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק לאהובים.

(פסיבי ואגרסיבי)

קרני הבריאות הקורנות של ארצ’נגל קלייאל יכולות להגן על כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות התנאים שכבר הושפעו; זה תקף להמוני יבשה ויצורים חיים.

(פסיבי ואגרסיבי)

החמלה הקורנת של המלאך המלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. הכלי מביא פן מטפח לריפוי, ויש לו חום מדהים. עדיף להעביר זאת למסגרת נפשית רגועה.

(פָּעִיל)

צוות הריפוי של ארכנגלאל רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה משתמש בזה. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200727_2010488103797297275199672.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.

* תאורת הר הרמון, לבנון / סוריה עם הלהבה הסגולה. ואז היכנסו עם חרב ומגן מכיוון שזה בוודאי יעורר את הפחדנים הרבים הלא-פיזיים המעוניינים לנסוע בשנת 2000 השנים הבאות ברדום. שלח אותם הביתה באמצעות פורטל המופנה ישירות אל “מקור היוצרים המרחיב עד אינסוף.”

* זהו מאה שנה ל- MSM עם הולדתה של תוכנית החדשות הראשונה ברדיו. ככוח המניע העיקרי ל”חושך מאורגן “, זהו רמז למנטליות שלהם. הם יעבדו רק על סמני ציר זמן מחזורי, כאילו אין להם התייחסות קודמת, הם קפואים נפשית במאמציהם.

אנו נחזור לדטרויט, מישיגן, 31 באוגוסט 1920, ונסיר את כל הגיבורים המטאפיזיים שיש ל- MSM שם. “להבה ויולט” את כל העיר ואז “להבה ויולט” את כדור הארץ בשנת 1920 לספירה של 72. עליך לחזור לתאריך כדי לבצע משימה זו.

התקפות פסיכולוגיות “OD” נעות בתנועה איטית. כשראיתי “ג’נטלמן” בחליפה עסקית מנסה לתקוף אותי, זה מייד הצחיק אותי כי זה היה כל כך חסר תוחלת. בעיניי זה נראה כמו מישהו בהילוך איטי שמנסה לעשות בעיטת בית עגול. אתה צריך לחכות סטטי במשך שנים כדי להיות מושפע מהתקפות אלה. תוכלו לראות אנשי עסקים רבים באתר, מבצעים את ההתקפות הללו בהילוך איטי. טפל בהם בחרב ובמגן תוך נזיפתם על מעשיהם. קחו בחשבון שמדובר בבני אדם שטותיים החיים וקיימים בגוף.

* יש משרד במשרד “פו צ’י” שיש בו פורטל לוויה כהה מאוד, הורס את היצור באמנות, ואז את הכניסה שהוא מגן עליהם ואז את רשת הפורטלים שמאחוריה. כמובן, השתמש בחרב ובמגן, אבל הייתי מציע להשתמש בחוט קשת המרותך על ידי להבת פלטינה כדי לסגור את השערים האלה. רק דעו שישנן דרכים רבות אחרות להתמודד גם עם זה, אין דרך לא נכונה שמרגישה נכון.

* מחנות ההשמדה של המק”ס הם אותנטיים, ומכיוון שאיש אחר אינו פועל בנושא זה, אנו נשלח להם את האמצעים המתאימים. כמו שאנחנו עושים עם קורבנות סחר שמים סמל אינסוף כתום על ראשי הקורבנות ואז מפוצצים את המחנות האלה עם להבה סגולה עזה. מאמץ זה הוא להעביר אנרגיות רעות אלה ולוודא שהסצנה הזו היא ידע ציבורי.

* בסגירה, אנו מיישמים בו זמנית שילוב “להבת קשת” ו”ריי אור “. לעטוף את האדמה ב”להבת הקשת “והחזק אותה ובמקביל להשתמש באורות למטה בסדר הבא.

ריי כחול – ריי צהוב – ריי ורוד – ריי לבן – ריי ירוק – ריי אדום – ריי ויולט – ריי היהלום (גרסה שקופה של כל אורות הקרינה) | – ריי קשת (שילוב צפוף של כל נורות האור).

20200727_2013504396007060185844007.jpg

המדיטציה של היום נמצאת מתחת; אנא תהנו!

Leave a Reply