מטרה משכנעת, שריפה, פורטלים ואפקטים של מנדלה

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשלוש לפנות בוקר או שלוש אחר הצהריים באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא שער הערב 8:08; בתאריך התלת ממד 72620, השלושה הבאים: AM יתחיל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞08A5∞-∞V4B1V4B1B1∞-∞L1J1J1J1J1J1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200726_0935289132262462363288285.jpg

גאיה נמצאת ב”הגדרת אש “, אך יהיה נכון יותר לומר שגאיה עולה באש. היא מוכנה לשדר בקנה מידה מלא. הזכרנו שהיא שולטת בדפוסי מזג האוויר שלה; לעת עתה, היא תתאים את זרימתה מחדש, אז תתלה חזק.

עברנו דרך הפורטל, ואתה יכול להרגיש את ההבדל, אך לא לגמרי. כדי לעזור לך לעכל זאת, המיקום שלנו בתוך מיקום קוונטי זה; זה כמו להיכנס לבית ולחלוק את הנעליים שלך בחדר הבוץ. כן, אתה בבית שלך, אך עדיין לא חיבקת אותך מחמימות מגוריך.

יש לנו מספר “אפקטים של מנדלה” מאושרים בתחום ספרי הילדים. המצב “ברנשטיין, ברנשטיין, דוב ברנשטיין” רלוונטי יותר ממה שאנשים חושבים. זה סמן ציר זמן של מאקרו, ומכיוון שה”שם האמיתי “משתנה בתדירות כה גבוהה, למדנו לחפש שם סמני זמן תקפים. יש הרבה “מנדלות” העומדות לרשותם של הקוראים הנלהבים של “אמיליה בדליה” וספרי קומיקס פרטניים.

– תחושות רבות נכנסות מקווי זמן חלופיים. אתה עלול לחוש נגיעות, ברזים או דגדוגים מהאנומליה הזו, אך הם לא קורים לך. הם קורים לגירסה שלך שקיימת על ציר זמן חלופי, שהוא צל בלבד. ככל שיהיה הזמן, תהיה פחות רגישות-יתר, ואנחנו מסתגלים לחיות בזמן סימולטני מודע.

– אנחנו יודעים הכל על מירוצי הכוכבים שנסעו כאן באוניות, אבל מה עם מי שלא צריך שום כלי שיט לנסוע. יצורים רבים יותר פיתחו טיסה טבעית מאלו שהשיגו אותה באמצעות טכנולוגיה. יש לנו שפע של חברים שנסעו לכאן בשיטה כזו. יצורים אלו מרפאים באופן פעיל גופי מים משמעותיים, מייעלים את מעשי היבשת היבשתיים ועושים מעשים יפהפיים שונים. מחלקת ההנדסה שלנו מודה להם מאוד. למרות שהם לא נעצרו בכדי להציג את עצמם באופן רשמי, נופפנו זה לזה בשטח, שהיה הכרה בכוונות דומות.

– נתחיל לראות את “סמלי הלגיון” מופיעים במעגלי התהודה ושיבול שומאן. מירוצי כוכבים מיטיבים חיפשו את האור הגבוה ביותר של התודעה לתקשר איתם, וזו תהיה אנחנו. זה כמו לשלוח הודעת טקסט מחבר ותיק, קצת מזעזע אבל לא לגמרי באופי.

– תסמין עלייה חדש רואה נצנוצים בראייה שלנו, והתמוטטות של המטריצה השגויה גורמת לכך. התחזיות הלא מדויקות, הרגשות הלא נכונים ורשתות השווא, כולם באטיות לא מקוונות על ידי עיצוב.

– תאריך האיפוס הגלקטי אינו בדיוק התאריך התלת ממד המפורסם. על פי החישובים שלנו, הוא עולה בקרוב אך טרם קרה.

– חיוביות רעילה לא עבדה עד כה לאנושות. הימנעות מכל הסוגיות על ידי הפעלת כיסוי עיניים של חיוביות היא באמת מסירה את הכוח שלך, כפי שאנו רואים שכאשר אנו מחליטים, הרים זזים. פילוסופיות של עידן חדש נטשו את הרעיון של להיות כנים עם עצמו וכך יצרו טונות של אידיאולוגיה בלתי החלטית ברחבי העולם. רונדה הכירה רבים למדעי הרוח, אבל זה כמו לתת לילד בגיל הרך מצית, זה לא משהו שהם יכולים להשתמש בו, ואם הם יכולים, הם בוודאי יישרפו.

– אנו לא רואים את כל האמת הזמינה לנו ברגע. מעבר לכל העניינים הארציים, אם סוגיה גלקטית זו תיעלם ללא תוצאה לאדמה, היא לא תותר להיכנס לאתרת שלנו. לא תהיה שום התקדמות כאנושיות אם היינו מחזיקים טינה גלקטית ענקית כזו. יש המון נסתר מההבנה מהמימדים הגבוהים יותר.

– לכדור הארץ צוות ארקנגלי מיוחד העוסק בבסיס האדמה, הכולל אך אינו מוגבל לארכנגלף מטטרון, המלאך קמל, ארכנגלף אוריון, המלאך ליאו, המלאך אף והארכנגל רזיאל. אחד הצוותים הכי רעים שהתאספו אי פעם, עבודתם תיראה לרגע. אנו מכריזים על כך בכפוף לחוק הגילוי; הצוות הזה עומד לעשות הרבה דברים. אנו נהיה בטוחים כי אנו פועלים לפי כל הנהלים והפרוטוקולים במאמץ של הליך הולם.

20200726_094149149689729342221616.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שיש למשהו סיכוי לפגוע בך.

עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

“הלהבה הסגולה” נמצאת בתשע ההגדרות האידיאליות; המשמעות היא שאנחנו במצב מושלם להעביר אנרגיות צפופות.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: הארכאנג’ל ז’רמיין, הארכאנגל צדיקיאל, הארכאנג’ל אנסיאל, הארכאנג’ל ראגואל, הארכאנג’ל אוריון, האשל המלאך באצ’קול, האצ’נג’ל דוויקירי, האצ’נג’ל סריאתוס, הארכאנג’ל אריה, המלאך אברקסוס, האשל המלאך סרוויאל, הארכנגל הראלל, המלאך בזאזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, והארכנגל אדונאי.

(פָּעִיל)

החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לחלוטין יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

שדה הקרינה של ארצ’נג’ל איזאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)

חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור משל עצמה. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.

(פסיבי ואגרסיבי)

הכדורגל של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת למטרה שלך מסלול ברור לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצר המתרחב עד אינסוף בעניין. כלי זה הוא כלי חמלה של תזמור אלוהי.

(פָּעִיל)

צוות ארצ’נגל זג-זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים על אזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פָּעִיל)

צוות הצדק של ארכנגלף צדקקיאל הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

לידיעתך, שלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק לאהובים.

(פסיבי ואגרסיבי)

קרני הבריאות הקורנות של ארצ’נגל קלייאל יכולות להגן על כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות התנאים שכבר הושפעו; זה תקף להמוני יבשה ויצורים חיים.

(פסיבי ואגרסיבי)

החמלה הקורנת של המלאך המלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. הכלי מביא פן מטפח לריפוי, ויש לו חום מדהים. עדיף להעביר זאת למסגרת נפשית רגועה.

(פָּעִיל)

צוות הריפוי של ארכנגלאל רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה משתמש בזה. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

אנא שימו לב לשלושת הכלים הבאים פועלים בשיתוף פעולה. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פָּעִיל)

שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי יפהפה ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)

החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)

חרבו הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית על ברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

20200726_0947137717200354445242830.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.

* יש קבוצה של אנשים שגרמו לצרות רבות במהלך ההיסטוריה האנושית. נקרא להם “הסטיניאנק”, בשם זה אנו לוקחים את כוחם משם. כשרואים את ההילה שלהם, זה נראה נורא כמו כל גזע טפיל אחר, שחור עם טיפות דם בפנים, ההבדל היחיד הוא עין שלישית זוהרת. תמצאו את היצורים האלה בכל מקום, אבל יש ריכוז גבוה מהם ב”חלב, סוריה “.

קראו להם בשמם החדש והכניסו אותם ל”להבה הסגולה “כשמרכזו נפתח” פורטל “. פורטל זה ייצא באזור ההמתנה שיצר הארכאנג’ל עזראאל, כפי שיעשו כל השערים הממוקמים בתוך הלהבה הסגולה.

* בוודאי תצטרך לפקוח עין על סווידן ואיטליה לקראת אירועים גלקטיים ומשתנים עולמיים. יש יותר ממה שנמצא עין עם שתי המדינות מכיוון שיש התקוממות לא כל כך ציבורית של אנרגיה המתרחשת בשני המקומות. אנו נשלח “להבת כתום של חשיפה” לשני המיקומים, אנא המשיכו לספירה של 72.

* יש תדר אתרי בו כוחות מרושעים משתמשים כדי לתקשר בזמן אמת. אין להתבלבל עם האתר הכללי; זה היפסטטי שמשמש גם כשדה הפרעה לטכניקות הסוואה שלהם.

כדי לאתר תדר זה, עליך להקשיב פיזית ולמצוא זמזום סטטי גבוה. לאחר שתקבע את הזמזם, חזר אליו מטאפיזית, עקוב אחריו למקורו ואז התמודד איתו בחרב ובמגן.

* המטרה ההנדסית האולטימטיבית שלנו היא לחבר באופן מטאפיזי את היקף הגאיה, סרציה והיקף היקום ל”הרחבת האינסוף מקור היוצר “בעוד כולם עדיין בתנועה. מטלה חוזרת ונשנית זו נובעת מכיוון שזו מטרה משכנעת שתגרום לדברים להיעשות ממש מהר.
כדי להשיג זאת, השתמש ב”קשת דמוית עכביש בצבע קשת “שיורה החוצה מכל חלק של כדור הארץ ומתחבר לגבולותיו הרחוקים ביותר של” מקור הבורא המרחיב עד אינסוף. ”

יש להשתמש באותה טכניקה גם עבור הגלקסיה, ואם אתה יכול, להחזיק את הרעיון הזה לספירה של 72, ואז לעבור ליקום. אנחנו יכולים לעבור לגופים גדולים יותר רק כשאתה מרגיש שהשלמת את חלקיהם. אם אתה חושב שהצלחת לשמור על ספירה מלאה של 72, אנא המשך לשני היעדים הבאים, אם לא המשך לעבוד על כדור הארץ.

בסופו של דבר זה יגרום לבידוד מיטיב של כוכב הלכת שלנו בו יתקיימו רק חיים ברורים. אל תטעו בזה; אנו מתכננים להקל על 2000 שנות השלום כפי שניבאו.

* חלק מ”לגינת עובד האור “שלנו גילו לאחרונה את” כנפי המלאך “שלהם. חבק את האדמה עם כנפיך המלאכיות במשך ספירה של 72 ומעלה.

השגנו הצלחה אדירה על ידי פינוי אנרגיה שלילית, מעבר לציר זמן גבוה יותר והבאת היסוד של מציאות 5D. כדי לשמור על דברים שזורמים ככה, אנא חפשו את כדור הארץ איתם; “להבת קשת” לספירה של 72, “אור קרן ירוק אמרלד” לספירה 72, ו”פלזמה ורודה “זהה.

a_peaceful_place_by_iforce73_de22gjf-fullview

המדיטציה של היום נמצאת למטה; אנא תהנו!

Leave a Reply