שלושה לגיונות חדשים, הלגיות שלנו עומדות לבדן, המלאך אוריאל עזב את תפקידו

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשלוש לפנות בוקר או שלוש אחר הצהריים באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא שער הבוקר 8:08; בתאריך התלת ממד, 72520. השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞08A4∞-∞V3B1V3B1B1∞-∞LJJJJJ∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

YouTube ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200724_143411357533484210502304.jpg

גאיה היא במרכיב של “רוח” כפי שהיא בהרהור עמוק. היא מבקשת לבצע שינויים דרסטיים, וכעת כשמזג האוויר בשליטתה. ניתן יהיה לומר כי דפוסי מזג אוויר חדשים יהיו במגמת עלייה; אין להתבלבל בין דפוסי מזג האוויר הטבעיים הללו לבין אלו המלאכותיים בהם טיפלנו במשימותינו. היא מבטיחה לנו, כל אירוע חשוב במזג האוויר, עד סוף העונה של יופיאל היא תעשה. עלינו להיות מודעים לכך שנראה חריגות ויזואליות הנגרמות על ידי מכשירי מזג אוויר מלאכותיים, אך שום דבר חזק מספיק כדי לעשות דבר.

המידע שלמעלה עולה בקנה אחד עם החדשות ששלח אלינו המלאך זופיאל. העובדה כי המק”ס הרסה ידנית את סכרם היא אינדיקציה כי אין להם יותר שליטה על מזג האוויר. זו הייתה התוכנית המקורית שלהם להלום את המבנה בתופעת טבע, אך הם לא הצליחו לפגוע ביעדים שלהם מסיבות שונות.

– בחדשות אחרות בנושא המק”ס, ארה”ב עומדת לגלות שהם ממלאים תפקיד פעיל מאוד בגרימת אי שקט אזרחי. תכנית המק”ס היא רב-קסם והיא נשענת מאוד על מניפולציה של האוכלוסייה הכללית. איננו בטוחים אילו ממשלות עולמיות מחכות לטפל בזה ישירות, אך בכל מקרה, מדובר בקישור החסר בין האנושות למרוצי הכוכבים המרושעים ששעבדו את כדור הארץ.

– קטעי הג’וטו של התקשורת של “מפגשים קרובים שנתפסו בסרט” הם עיבוד מוטעה מאוד. אמנם יש כאן מירוצי כוכבים רבים, וטונות של סרטונים לגיטימיים שניתן להציג, הם הלכו עם קטעי וידאו של כלי ניסוי משופרים GGI.

– המלאך אוריאל עזב את תפקידו, ואנחנו מתקדמים עם מה שצריך לקרות לאחר שהוא יעשה זאת. אנחנו לא בטוחים אם הוא יחזור, אבל ברור מה הוא מסמן לנו לעשות. היה הסכם שעשינו ואמר שאם המלאך אוריאל יעזוב את תפקידו, ניכנס באגרסיביות ביחס לשחרור. זו צומת הדרך בה אנו עומדים, וברור שזה הזמן להגביר את המשחק שלנו.

– הכל משתפר, לאט אבל בטוח משתפר. אם הדברים לא יתקדמו מהר כמו שהייתם רוצים, זכרו האנושות בחרה ללכת לעצמם למציאות גבוהה יותר זו במקום לצלול ראש בראש. כאשר אנו מקבלים החלטת מאקרו סולידית, אנו רותמים את כוחה של שינוי מהיר. אנו מחליטים על בעיות מקרו רבות, רבות מכדי לספור.

– אם אתה תקוע בצורה נוקשה מדי בשגרה. כל דבר קטן יגרום לידי ללכת. לכן עדיף ללכת לקצב שהיקום נותן לך. אל תנסה לשנות את הקצב בזמן שהשיר מתנגן.

– משמרת האנרגיה האחרונה הייתה ההנדסה המוצלחת של ארצ’נגל דרה של “נקודות הרשת החיבוריות הגלקטיות והבסיסיות על כדור הארץ.” חלקם ציפו לתשובה אחרת, בתקווה שנכנסנו לציר הזמן שיצרנו. בתגובה לכך אמר דרה כי אנו מצליחים במאמצים שלנו, אך לא נסענו לגמרי דרך הפורטל. הוא ציין גם שכשנעבור סוף סוף לא יהיה בכך טעות.

– ברור שאנחנו בעצמנו, וכשאני אומר “אנחנו”, אני מתכוון ל”הלגיות שלנו “כהרחבה של” מקור הבורא המרחיב עד אין קץ “, וכשאני אומר” בכוחות עצמנו “, אני מתכוון שלאף אחד אחר אין צעד קדימה. חיכינו שמישהו ינצל את ההזדמנות להיות מדהים וראה, והרי אין לאף אחד. דבר טוב שאנחנו קיימים, ומכיוון שאיננו יכולים לצפות מאף גוף ממשל שיעזור לאנושות בכל דרך ישירה, הגיע הזמן שנעשה יותר נוכחות פיזית עוצמתית.

– אין זמן טוב יותר להוסיף כוחות ללגיונות שלנו מאשר היום. שלושת “הלגיונות החדשים” הם כדלקמן;

~> “הלגיון האלוהי והיסודי” הם יצורים גדולים מדי לשמות ראויים ותיאורים. ישויות אלה גדולות מדי לאישיות, וחצו את הגבול בו מסתיימת הפיזיות ומתחיל “הרחבת מקור היוצר לאין שיעור”. יצורים אלה יכולים ליצור ערפיליות כוכבים ולהביא לכך שהעונות יפסיקו להיות. הכוח בלגיון זה הוא משהו שהוא מעבר לנבואה ארצית.

~> “הלגיון האמיצים והנועזים” מורכב מהיצורים האמיצים ביותר שנתקלנו בהם אי פעם. רוב היצורים האלה גרעו מארגוניהם האפלים או חיו בתוכם הסמוי. הם באמת יצורים מדהימים מכל פינה ביקום ויש להם קשר רב לנפילת “חושך מאורגן”.

~> “הלגיון המצטיין” מלא בולטות מכל גזע וכוכב לכת. אלה הם האדונים שעלו מכל גזע ממדי עליון שקיים, וכל אחד מהיצורים הללו הרוויח את הזכות להיות שם. הם השקיעו את העבודה הקשה והשלימו דברים בלתי נתפסים כדי להפוך לגרסה הגבוהה ביותר של עצמם.

פשוט תאמינו, ונמצא את דרכנו. “כי המאבק שלנו אינו נגד בשר ודם, אלא נגד השליטים, נגד השלטונות, נגד כוחות האופל של העולם הזה, וכנגד כוחות הרוח הרוחניים בתחום השמיימי. קח את השריון המלא של האל, אז שכאשר יבוא יום הרוע, תוכל לעמוד באדמתך, ועשיתם הכל, לעמוד. עמדו איתנים אז, עם חגורת האמת מכוסמת סביב מותנייכם, עם חושן הצדק המצוי,… ”

20200724_1436292457383695842824451.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שיש למשהו סיכוי לפגוע בך.

עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

“הלהבה הסגולה” נמצאת בתשע ההגדרות האידיאליות. המשמעות היא שאנחנו במצב מושלם להעברת אנרגיות צפופות.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: הארכאנג’ל ז’רמיין, הארכאנגל צדיקיאל, הארכאנג’ל אנסיאל, הארכאנג’ל ראגואל, הארכאנג’ל אוריון, האשל המלאך באצ’קול, האצ’נג’ל דוויקירי, האצ’נג’ל סריאתוס, הארכאנג’ל אריה, המלאך אברקסוס, האשל המלאך סרוויאל, הארכנגל הראלל, המלאך בזאזאת, המלאך סניאל, המלאך ורמיאל, המלאך סיזוז, והארכנגל אדונאי.

(פסיבי ואגרסיבי)

הכדורגל של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת למטרה שלך מסלול ברור לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצר המתרחב עד אינסוף בעניין. כלי זה הוא כלי חמלה של תזמור אלוהי.

(פָּעִיל)

צוות ארצ’נגל זג-זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים על אזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פָּעִיל)

צוות הצדק של ארכנגלף צדקקיאל הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

(פַּסִיבִי)

לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה או מחשבה חיובית. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע את הפרעות המטיילים בזמן המזיק.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)

השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)

האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מתמיד.

(פָּעִיל)

חרב הטרנסמוטציה של ארצ’נגל סורוש מיועדת רק לאנרגיות רעות. כלי רב-עוצמה מכדי להפעיל אותו בקלילות, משמש לטיפול בגרועים ביותר.

(פעיל ופסיבי)

הצוות של ארצ’נגל דוביאל ברפואת דובים יכול לרפא את כל הטבעים. צוות זה הוא גם בעל ברית רב עוצמה כנגד כל הפריטים שעלולים להכשיל אותך.

(פעיל סביל)

הורן של חייליאל מזמן צבא בעל כוח בלתי נתפס למיקומך. זהו כלי רגיש-יתר, והוא יסתגל לאירועים אקטואליים בחייכם וגם בקנה מידה עולמי.

לידיעתך, שלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק לאהובים.

(פסיבי ואגרסיבי)

קרני הבריאות הקורנות של ארצ’נגל קלייאל יכולות להגן על כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות התנאים שכבר הושפעו; זה תקף להמוני יבשה ויצורים חיים.

(פסיבי ואגרסיבי)

החמלה הקורנת של המלאך המלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. הכלי מביא פן מטפח לריפוי, ויש לו חום מדהים. עדיף להעביר זאת למסגרת נפשית רגועה.

(פָּעִיל)

צוות הריפוי של ארכנגלאל רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה משתמש בזה. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200724_1440124891340679870571963.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

* כדי לחזור על נקודת גאיה, הפעילות הסייסמית ודפוסי מזג האוויר מנקודה זו ועד לסיום עונת המלאך ג’ופייל היא טבעית ויש להשאיר אותה לבד.

* באוקיאנוס יש הרבה יצורים יבשתיים רב-ממדיים החיים בתוכה. רבים כבר רדומים כבר 1000 שנה וכעת הם ערים. מצב זה מורכב רק מכיוון שלא כולם מודעים לאקלים הרגשי הנוכחי של כדור הארץ, מכיוון שרובם מיטיבים. לעסוק בדיפלומטיה עם הספינות עם “ההילה הכחולה בהירה”, והשתמש באחרים בחרב ובמגן. כדי לזהות מלאכה רעה, הם ניתנים לזיהוי על ידי ההילה השחורה המטאלית שלהם.

* כמו היצורים הדמוניים שחרטו את האנושות, ישנם ישויות רעות שהכניסו נשמות חיות לכלובים. ממוקם בחלקו העליון של הממד הרביעי ובמחציתו התחתונה של השישי, תוכלו למצוא חלקים מנפשם של כל גבר אישה וילד על פני האדמה ואז כמה מהם. שחרר את כל היצורים מכלובים אלה ואז פתח פורטל וכפה את הסוהרים לתוכו בחרב ובמגן.

* יש אחוז זעיר של אנשים בעלי השפעה שעדיין לא “שיבוטו”, “נכנסו פנימה” או “נבהלו לציית להם”. עלינו למצוא את מי שנשאר מחוץ לסיעה הזו ולהגן על כולם באמצעות “מגן כסף וזהב”. הדרך היחידה לדעת מי נמצא בצד של הצדקות היא איתור ההילה שלהם, אם האור שלה, ואז הגנה עליהם כמיטב יכולתך.

* כדי להסיר את איומי האדמה של האדמה, שלח 72 פולסים חשמליים מוזהבים ברחבי כדור הארץ. ואז התקן את הרטט שיעבוד באופן פסיבי מטעם כדור הארץ. אנו יכולים להשיג זאת על ידי טעינה חשמלית של רשת החוטים הנסתרים באטמוספרה העליונה שלנו.

* הביאו “להבות קשת” לארץ לספירה של 72, ואחריהן “פלזמה ירוקה אמרלד” ו”להבה סגולה “לאותה מידה.

optimus_prime__guardian_of_the_ark_of_the_covenant_by_holyyangoflight_ddz03pw-fullview

המדיטציה של היום נמצאת למטה; אנא תהנו!

Leave a Reply