این یک روز جدید است ، روز 72 ساعته ، تغییر وسیع قابل اندازه گیری ، شش فرشته راه اندازی شده

اکنون ساعت 72 ساعت است و بعد از اینکه سه بار به زنگ های مراقبه 3 صبح ضربه خورده است ، ساعت 3 بعد از ظهر شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه صبح 8:08 ساحل شرقی ایالات متحده است ، در تاریخ 3 بعدی 8320 ، ساعت 3: بعد از ظهر: PM این روز جدید را شروع می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08B∞-∞V9B2V9B2B2∞-∞L6J6J6J6J6J6∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200802_1858098076084136451709291.jpg

– گایا در عنصر “روح” است اما برای اهداف دگردیسی نیست. به نظر می رسد این سیاره به یک واقعیت بسیار مقدس و معجزه آسا در حال حرکت است. معجزه های بسیار زیادی وجود دارد ، و این دقیقاً همان چیزی است که مجموعه “Quan Yin – Mother Mary” برای هزاره های ما پیشگویی کرده است.

– با بیان بدیهی ، ما شاهد تغییرات خوبی هستیم که با تغییر در تقویم Archangelic مشخص شده است. ما به قسمت تنظیم مجدد کهکشانی ها رسیده ایم و همچنین در ستون های “لونا” ، “جادوی سفید” و “فراوانی” تقویم به حرکت قابل توجهی رسیده ایم. این تغییرات انرژی نافذ زمین را به همراه خواهد داشت که هر بار شروع روز Archangelic ، زنگ های مراقبه 3 AM را به صدا در می آورد. صدای متافیزیکی مستقیماً در سراسر کره زمین تابیده می شود و برای 72 ساعت بعد به همه چیز نفوذ می کند. این زنگ همچنان در قلب ناخودآگاه ما به صدا در می آید و این همان روشی است که سالها پیش این کار را انجام دادیم ، مگر اینکه اکنون در طرف دیگر اجرای آن هستیم.

اکنون که شاهد تغییر روز جدیدی در نور روز هستید ، شگفتی هایی برای آگاهی ما ایجاد می کند و به نور اجازه می دهد تا سرعت روزهای آینده را دیکته کند. این سرعت همچنین با 2000 سال حکومت توسط نیروهای الهی و عبور از مدیای 5 بعدی همزمان خواهد شد. لازم به ذکر است ، زوج بعدی Millennia حماسه خواهند بود. شما نمی خواهید آن را از دست دهید.

– Archangel Michael، Archangel Azrael، Archangel Gabrielle، Archangel Raphael، Archangel Chamuel، و Archangel Jophiel خود را مأمور کرده اند تا آن را به عنوان اولین روز به یاد ماندنی از تقویم گسترش یافته باستان تبدیل کنند. من مقدمات پیروی از قانون افشاگری را بیان می کنم. احساس لزوم لقب این گروه را احساس می کنم ، اما از اینکه در بازگشت از مأموریت خود مردد هستم ، آنها را با نامی پایدار تاج گذاری می کنم.

– جنبه های جدید زیادی در این جدول زمانی وجود دارد ، و اکنون که غیر فیزیکی بسیار جسمی شده است ، مراحل خاصی برای هر دو طرف دارد. در این موضوع ، غیرفیزیکی به جایی رسیده است که به زودی پذیرش اراده جسمی نیز پیدا می کند. آنها به طور جدی سعی می کنند شما را به حضورشان عادت کنند. بالهای فرشته خیلی وقتها تو را میخورند. شما این را دقیقاً به روشی که به نظر می رسد حس خواهید کرد. “بال بزرگی” شما را لمس می کند.

– ما موقعیتی / موقعیتی را در اختیار داریم که نسخه های زیادی از خودمان را در موقعیت کوانتومی قرار می دهیم. ما فقط از یکی از واقعیت های در حال اجرا خود آگاه هستیم ، اما آنها هر از گاهی گرفتار می شوند. این وقایع یک نتیجه عادی از تغییراتی است که در اینجا روی زمین اتفاق می افتد.

– اگر تقویم Archangelic را از طریق JG Numerology اجرا کنید ، نتایج عمیقی می گیرید. امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

– در صورتی که راهی برای تأمین امنیت انتخابات معتبر و معتبر آمریکا وجود نداشته باشد. “آجیل دز” قرار است در یک پیروزی لغزش ، به معنای واقعی کلمه ، پیروز شود. به نظر می رسد این جدول زمانی این رویداد دقیق را روی آن داشته باشد. صادقانه بگویم ، هرچه به نظر می رسد خنده دار است ، یک مشکل منحصر به فرد را برای جامعه به وجود می آورد. راهی برای راضی کردن انتخاب شخص موهوم وجود نخواهد داشت. جالب است زیرا وقتی این وقایع را می بینید ، آنقدر شورش در انتخابات برگزار می شود که هیچ کس توجه زیادی به لجستیک نتایج نمی کند.

– به طور کلی ، کوه اتنا ، کوه سنت هلن و کالیفرنیا بسیار فعال خواهند بود. ما باید همچنان به خواسته های گایا عمل کنیم و به او اجازه دهیم که الگوهای طبیعی خود را بدون وقفه تنظیم کند.

– همانطور که اشاره کردیم ، قیام نه چندان عمومی در آلمان ، چنین نیست ، دیگر قابل رویت نیست. صبر کنید تا فرانسه ، مجارستان و خاورمیانه به اتمام برسند ، نقشه های تاریکی سازمان یافته مطمئناً عقب مانده است. ما همچنین اشاره کرده بودیم که وقتی مناسب بود که اعتراض کنیم که کاملاً از پس آن بر می آییم و تأیید می کنیم ، آن زمان فرا رسیده است ، به تکالیف امروز مراجعه کنید.

20200802_1900305510775061940317066.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل قرار دارد. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(فعال)

شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(منفعل و پرخاشگر)

گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هدف شما امکان می دهد تا مسیر مشخصی برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت گسترده در مورد موضوع داشته باشد. این ابزار ابزاری دلسوز از ارکستر الهی است.

(فعال)

ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)

کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر با هم همکاری می کنند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)

گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)

پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید. پشیمان نخواهی شد.

(منفعل)

کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این ابزار ابزاری عالی برای هر زمان است اما مطمئناً می تواند در حین واسطه گری مفید باشد.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)

شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

20200802_1904305389427470710724934.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

* ما با صرفه جویی در اعتراضات کودکان ، از نظر متافیزیکی کمک خواهیم کرد. کل جمعیت را با نور رنگین کمان روشن کنید و با ارسال “شعله بنفش” به هدف ناآرامی هایشان ، صدای آنها را تقویت کنید. ابتکاری که میلیونها نفر برای کمک به معصومین به خود گرفتند ، فوق العاده خوب برای بشریت به کار خواهد رفت.

همزمان هالیوود ، رم ، حلب ، استکهلم ، دنور و اسرائیل را با “شعله بنفش” و “شعله سیاه” برای یک شمارش 72 رقم بزنید. هدف قرار دادن این نکات خاص باعث می شود فشار به انتهای این قساوت ها آزاد شود.

* شیاطین دوست دارند پس از ترک یک فرشته ، وارد یک اتاق شوند ، با شمشیر و سپر آماده شوند. در صورت تمایل می توانید این کار را با Archangel مورد نظر خود برنامه ریزی کنید. وقتی این اتفاق دیگر نیفتد ، می دانید که انتقال کامل است.

* برای متوقف کردن حشرات روباتیک GMO که روزانه پرواز می کنند ، ما مدارهای آنها را نادیده می گیریم. به خاطر داشته باشید که افزایش جریان های الکتریکی از طریق هوا عملکرد آنها را به پایان می رساند. تمام اهرام باستانی زمین می توانند این جریانها را تقویت کنند ، اما کنترل استاد در معبد قطب شمالی سابق است. هنگامی که معبد را پیدا کردید ، چرخ آبی را چرخانده تا فرکانس مورد نظر خود را بزنید. معبد قطبی بسیار زنگ زده است. برای فعال کردن این چند تلاش انجام خواهد شد. گزینه دیگر این است که سوئیچ های فردی را در همه اهرام باستانی زمین قرار دهید و آنها را به صورت محلی فعال کنید.

* ما در شرایط جوی شدید قرار داریم و بارها از ما خواسته شده است که در این الگوهای آب و هوایی دخالت نکنیم ، اما می توانیم از زندگی حساس در آن محافظت کنیم. تمام قلبهای خالص را با یک سپر سبز صورتی و زمردی محافظت کنید. می توانید قلب خالص را بر حسب سطح نور در هاله آنها قرار دهید. اگر برای تعیین اینکه چه کسی است ، به کمک نیاز دارید ، می توانید از یک فرشته تماس بگیرید تا به شخصیت آنها مشهود شود.

* اقدامات زیادی در کهکشان ما صورت نگرفته است ، به این دلیل که “لژیون های کهکشانی و بین کهکشانی” ما در حال اداره پلیس خود بوده اند. تنها چیزی که باید از آن آگاه شویم ، افتتاح پرتال پلاسما بسیار بزرگ درست در خارج از پلوتو است. این هنوز پورتال پلاسمائی بسیار جوان است و اگر به درستی از آن استفاده شود ، می تواند به یک متحد بزرگ تبدیل شود. این ناهنجاری جوان “رنگین کمان نور” و پلاسما را برای یک تعداد 72 ارسال کنید. فقط برای زندگی دوست خود آماده باشید.

* برای اینکه جریانها به درستی جریان پیدا کنند ، ما یک ترکیب کد سیستم نور را آغاز خواهیم کرد. لطفاً برای کدگذاری های زیر ، حداقل در 72 کد ، زمین را در کدهای نوری زیر بکشید. “سفید” ، “صورتی” ، “آبی روشن” و “طلایی” که کدی است که توسط همان “کوان یین – مجموعه مادری مری” که در ابتدا به آن اشاره کردیم به ما ارائه شد.

scatterstar___coastal_sunset_by_heavendeluxe_de2izbr-pre

مراقبه امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

 

Luna Puja (Blessings, Intentions, Prayer, Oracion)

Leave a Reply