بادهای خورشیدی ، بزرگترین پرش از زمان ثبت شده در تاریخ بشر ، اخبار فریبنده ، آیا سخنرانی به موقع آغاز خواهد شد؟

تاریخ امروز در تقویم اربعین است
“∞001A2O4A2A2∞-∞D4B4B4B4B4B4B4∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legend ~ 中文版 ~ Polska ~ Русская ~ Italiano ~ PortuguesaEspañol ~ Ελληνικά ~ English ~ עברית ~ हिन्दी ~ 日本人

20200408_1531363324255539872674325.jpg

– گایا به طرز باورنکردنی آب غالب است و به دلیل آن ، هر اونس انرژی سیال را به سر می آورد. ما در یک اقیانوس متراکم از الوهیت شنا می کنیم که مصمم به انجام تحولات عمیق و عمیق است.

– بسیاری از بینندگان از روزنامه ها و گزارش های خبری برای کسب اطلاعات در مورد آینده استفاده می کنند. قرار دادن اطلاعات نادرست در رسانه ها بیش از آنکه هرکسی ممکن است تصور کند صدمه می زند و دلیل اصلی این است که این جدول زمانی و چشم انداز تقاطع در حال حاضر بسیار ناپایدار هستند. فریب دهنده اخبار رئوس مطالب تاریخی را برای مشاهده نسل های آینده تغییر می دهد و باید از هر فرصتی دلسرد شود.

– بزرگترین پرش زمانی در تاریخ بشر از آخرین باری که به هم وصل شده ایم اتفاق افتاده است. اگرچه این بار از طریق تقویم مورد توجه ما قرار گرفته است ، اما این به طور معمول یک واقعه قابل اندازه گیری نیست. ما تاریخ را به آکاسیک رجوع می کنیم ، تا دریابیم که اختلاف بزرگی از یادآوری ما در جایی که در حال حاضر موجود هستیم وجود دارد ، تقریباً به نظر می رسد که اگر ما فاصله های کیهانی بزرگی را از درون چشم چشم Ra گزارش کردیم.

+ اگر می خواستید ، در آسمان ما فعالیت هایی وجود دارد کهکشانی ، برخی نظامی و برخی دیگر. این یک هنجار جدید است ، صنایع دستی جدید در آسمان ما ثابت خواهد بود.

+ شما آن را به درستی دریافت کرده اید ، احساساتی که در درون شما ایجاد می شود درست است. شما باید به حواس شهودی خود اعتماد کنید زیرا تنها می توانید به آنها اعتماد کنید. شما هیچ کس را برای تأیید این امر لازم ندارید ، تمام آنچه شما باید بدانید در داخل است.

+ رسیدن به مکانی که قبلاً در آن واقع شده اید دشوار است. به همین دلیل ما نمی توانیم به یک واقعیت 5D برویم زیرا ما قبلاً کاملاً در آن واقع شده ایم. آنچه ما در حال حاضر می بینیم تجلی بدنی این انتقال است.

+ به قلبهای ناب که از برقراری ارتباط با من از طریق ارتباط از راه دور لذت می برند. من از این تعامل ها کاملاً لذت بردم و خواهش می کنم این تأییدیه را تأیید کنید که برای تأیید صلاحیت شما به طرف مربوطه صحیح ، لازم دارید. یک امتیاز عالی این است که به همین دلیل دوستان جدید زیادی را ایجاد کردم و به همین دلیل واقعاً سپاسگزارم.

+ تا زمانی که دوباره به هم وصل شویم ، POTUS سخنرانی خوب پیشگویی خود را در 4/10 (تاریخ 3D) انجام داده است. اگر همه چیز طبق بالاترین جدول زمانی ما پیش برود ، وی از بارون مورد علاقه خانواده Archangels نام خواهد برد ، و پس از آن او جزئیات بعدی بسیار مهمی را شرح خواهد داد. اگر ما در بهینه ترین جدول زمانی قرار نگیریم ، این اتفاق دیر می رسد و در یک مکان دیگر به غیر از کاخ سفید به ما داده می شود. بین این میزان درجه های مختلفی وجود دارد اما نسخه ای از این جدول زمانی احتمالاً مسیری است که طی می کنیم.

– فعالیت لرزه ای عمده در یوتا در حال آغاز است ، مردم این منطقه را در قلب خود نگه دارید. این بسیار شبیه به اتفاقاتی است که ایتالیا در رم دیده است. مقاومت متافیزیکی بزرگی در منطقه وجود دارد ، بنابراین مراقب باشید ، زیرا ما قرار است طی چند روز به آنجا کمک کنیم.

– بادهای خورشیدی ، از سراسر کهکشان ، می وزد.

آنها در آنجا طولانی می شوند تا هوا را تغییر دهند و چیزهای دیگر.

تمام تابستان ها ، این احساس قوی خواهیم داشت و به مرور زمان خواهیم دید ،

روزهای بهتری در بادهای خورشیدی

20200408_1534506628658592373672275.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 9 قرار دارد و کنترل کامل کارایی خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Arasdarhon، Archangel Galizururon Archangel Tatrasiel، Archangel Adonichel، Archangel Nuriel، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، و Archangel Sablo.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید. “ما شروع به از بین بردن موانع انرژی فراوانی می کنیم.

در صورت نیاز به کمک با استفاده از ابزارهای زیر با استفاده از شمشیر Archangel Nasaragiel و Archangel Israfil میله های طلایی را پیش بینی کنید و آن را آتش بزنید. من می گویم پیش بینی طلایی چون گایا کنترل پول و پول نقد را دارد ، خوب آن داستان را می دانید. همچنین ، فدراسیون کهکشانی با طلا تجارت می کند و با این روش تجلی نیز با روش های ارزی خود و هر سیستم ارزی مستقر در الوهیت همسو می کند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که همه و همه موانعی را که در راه کاری است که می خواهید آن را آشکار کنید ، از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200408_1531286634524951014411609.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 30 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) نبردهایی که در تونل های زیرزمینی وجود دارد ، که کارگران سبک ساز ماه ها در آن مشغول فعالیت بوده اند ، اکنون نیاز به یک رویکرد متفاوت برای کمک دارند. ما باید به کسانی که با موضوع کیفیت هوای سمی وحشتناک که با آن روبرو هستند ، کمک کنیم.

تمام انرژی متراکم را درون یک پورتال خروجی قیر کنید و هوای خنک کننده آبی روشن را از طریق درگاه ورودی ارسال کنید. لطفاً برای یک شماره 72 نگه دارید.

2) یک مأموریت فوق العاده خاص در رابطه با هائیتی مورد توجه ما قرار گرفته است ، یک میدان نیرویی بسیار پیشرفته وجود دارد که مانع از دیدن هر کسی در جلوی منطقه می شود. این نیروگاه با پالس کردن نور در بسیاری از مکانیسم های مخرب در جزیره غیرفعال می شود که توسط شکایت های اخیر پرونده های دزدیده شده در نظر گرفته شده است و این مکان مخفی بسیاری از افراد مشهور است.

3) با تاریکی سازمان یافته سازماندهی مجدد زیادی وجود دارد. بالاترین سطح برنج تلاش برای یک رویداد سازماندهی سیفون است. ما متخصص در متوقف کردن این نوع کارها هستیم.

اگرچه در حال استفاده از اخلالگرهای مشابه با استفاده از آنها در تکالیف شماره دو هستند ، بنابراین با استفاده از پالسهای رعد و برق شروع کرده و سپس از روش آزمایش شده و واقعی ما استفاده کنید ، اما خود را با شعله بنفش اعلام کنید و با شمشیر و سپر وارد شوید. با همکاری او بخاطر اینکه در حضور بیت المقدور برای ورود به آنجا تصمیم گیری می کند ، خواستار خواستار Archangel Michael و لژیون او شوید.

michael_archangel___the_vision_by_yesicasanova_d4xhzfe-fullview

مراقبه امروز زیر است ،

به مرور زمان سفر مدیتیشن را تجربه کنید و اولین تجربه تماسی را تجربه کنید.

Leave a Reply