باستان باستان ، شما رئیس جمهور هستید ، 23 میلیون گمشده ، در حال پیشرفت هستید

اکنون ساعت 72 ساعت است و بعد از اینکه سه بار به زنگ های مراقبه 3 صبح ضربه خورده است ، ساعت 3 بعد از ظهر شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست ، دروازه صبح 8:08 ساحل شرقی ایالات متحده است ، در تاریخ 312 81220 ، ساعت 3: بعد از ظهر این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت سه بعد از ظهر به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08B3∞-∞W2B2W2B3B3∞-∞L9J9J9J9J9J9∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200811_1922118933353182322418821.jpg

تقویم:

– گایا در یک فضای غالب “آتش-روح” ، و نشان دهنده خلق و خوی است. هنگامی که روح جهت شعله های آتش را هدایت می کند ، آتش در حال انتقال است. الوهیت استثنایی از تلاش برای کمک به درمانده ها راضی است. بنابراین یک حرکت مهم در راه “قلبهای خالص” در حال آمدن است.

– از بسیاری جهات ، تقویم فرشته به دلیل لزوم به دست گرفتن کنترل “تقویم خطی” بر بشریت وجود دارد. اساساً ، جنبش “Save the Children” همین کار را انجام می دهد ، و همین منبع آنها را راهنمایی می کند. لژیون ها حاکی از این هستند که این زمان برای تزریق مقدماتی به این حرکت است و ما در تکالیف امروز بهترین تلاش خود را خواهیم کرد.

20200811_1924074129907171959928042.jpg

غذا برای فکر:

– “اوریس” اژدها شد و همزمان “هوروس” متولد شد. روند تکامل هیچ مرزی ندارد.

– من با “مجمع باستانی” روبرو شدم که سرانجام به یک الوهیم تبدیل شد ، سخنان دلگرمی بسیاری داشت ، اما تعهد احساسات فروتنانه بود. سعی در این بود که به ما بگوییم که چقدر مقدس هستیم ، اگر می توانید مقدس ترین فرخنده ای که تاکنون با آن روبرو شده اید تصور کنید و یک میلیارد دلار آن را چندین برابر کنید ، این همان چیزی است که افراد دیگر هنگام دیدار با ما احساس خواهند کرد.

پس از مشاوره ، ما گزینه ای برای تفکر در اختیار ما قرار می دهیم. جامعه ای مفهومی که می تواند بر اساس مجموعه مهارت های شما فرصتی برای ارائه خدمات برای سیاره خود داشته باشد. با بیرحمانه ، کسی تا سن خاصی با بدن کار می کند و سپس در سن خاصی می تواند در یک زمینه مرتبط با ذهن کار کند و سپس نکاتی وجود داشته باشد که خدمات معنوی برتری داشته باشد. باز هم ، همه این موارد داوطلبانه است ، اما در دسترس بودن برای ایجاد چنین تغییراتی در نوک انگشتان افراد خواهد بود. به نظر می رسد اگر در کفش های ما ، برخی از مسابقات ستاره ای ، یک سیستم یادگیری و رشد را بر اساس مجموعه مهارت ها و توانایی های ذاتی بدن در آن زمان پیاده سازی می کنند.

received_3186572961589757977557186607559108.jpeg

مهندسی:

– ما مانند گذشته در حال به روزرسانی نیستیم ، بدن ما با زمین کاملاً مطابقت دارد ، زیرا در حال حرکت سریع به سمت بالا هستند. این پیشرفت باعث ایجاد امواج گرمای ناگهانی برای بدن می شود ، اما از این نترسید که آنها نشانه هایی از تکامل بدن انسان هستند. نتیجه این انرژیها ، سرکوب سرکوب شده به طرز افراطی بروز می کند. حوادث دردناک گذشته ما ، نمی تواند با ما به فردا بیاید ، اقدامات مناسب برای بهبودی آنها اتفاق می افتد ، بنابراین به درون نگاه کنید.

– وقوع زلزله بومرنگ در زیر آتلانتیک و فعالیت آتشفشانی اقیانوس آرام یک نتیجه عادی از افزایش دو قاره غول پیکر است. آتلانتیس و لومریا به سرعت در حال جابجایی هستند. فقط از کارولینای شمالی و مردم سن آندریاس سؤال کنید.

– ما ناهنجاری های شبکه کوانتومی بیشتری را می بینیم زیرا می بینیم که موقعیت های کوانتومی بیشتری در هم تنیده شده اند. به عنوان مثال ، هر یک از ما POTUS در یک واقعیت جایگزین است و همه افراد در برنامه های زمانی جایگزین که این کار را انجام می دهند ، روی موقعیتی در جای دیگر تأثیر می گذارند. اگر می توانید ابرقهرمانان خود را کنترل کنید ، می توانید جلوه های پویایی در واقعیت فعلی ما داشته باشید

– بسیاری از افراد متوجه شده اند که دندان های شیفت ساز به حالت اولیه برمی گردند. این نقص طراحی همچنین نشان می دهد که اندام های پایدار نیز به درستی کار نمی کنند. موجودات بزرگ و موجودات نه چندان بزرگی در این گروه وجود دارند ، اما آنچه که ثابت می ماند این است که بدون اینکه در مورد خودشان باشند و از آنها درخواست کمک کنند قادر به سکونت در زمین نخواهند بود.

– انرژی حتی در صورت “هرگز نبود” از بین نمی رود و به یک نقطه تنظیم مجدد در مبدأ باز می گردد که موجودی به تنظیمات کارخانه بازگردد.

white_buffalo_calf_woman_by_deskridge_da0o8ns-fullview

اخبار 5D:

– این جدول زمانی هیچ ترور سیاسی ندارد – تعداد زیادی از ترورهای کلون ، اما زندگی سیاسی احساساتی ندارد.

– به کسی به عنوان رنگ نگاه نکنید. آنها خیلی بیشتر از اینها هستند انتخاب کنید که به عنوان هر عنوان دیگری به جز عبارت “بی نهایت در حال گسترش منبع خالق” نگاه نکنید ، در این صورت به شما در تجسم این مفهوم کمک می کند.

– ما برای محافظت از فالون دافا ، Archangel Briathos را اختصاص داده ایم. سالن های این عمل مقدس نیاز به تمیز کردن مداوم دارد. او قادر مطلق است و منابع نامحدود دارد.

– برای کسانی که جدید در “نجات کودکان” هستند ، “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” (خدا ، الوهیت ، منبع و غیره.) ، و لژیون های ما مدت هاست که در این کار حضور دارند. ما برای همه کسانی که در این نبرد تازه کار هستند ، ما از ارتش ما استقبال می کنیم. شما پشت “پشت” قدرت “همه چیز” را دارید. بشریت امتحان را پشت سر گذاشته است ، بشریت بر عدالت شما تبریک می گویم.

– فرشتگان اعمال محافظت شخصی را به شما نشان می دهند ، و شما یک دستبند را در دست چپ خود احساس خواهید کرد. این برای شما فردی است و نوید همیشگی برای محافظت از شما است. اگر همیشه از این دستبند آگاهی داشته باشید ، آن وعده تا ابد حفظ می شود.

– بشریت از بیدار شدن استقبال می شود و دیگر از روز نمی ترسد. ما نباید چیزی را تصور کنیم که بسیار ایمن هستیم. همه چیز نمی تواند تغییر کند و در همان زمان باقی بماند ، بنابراین حرکات باید اتفاق بیفتد. باز هم ، شما در الوهیت در امان هستید.

foxgloves_around_the_mountain_by_eleanhellkatie_de2tc3g-pre

اخبار ستاره:

– استفاده از سلاح های هسته ای بسیاری از مسابقات ستاره جدید را در مجاورت ما به خود جلب کرده است. استفاده از تسلیحات اتمی کاملاً ممنوع است. دوم که پرتاب شده است ، جامعه کهکشانی ها اسلحه های ضرب المثلی را در سر احزاب اداره کننده نشان می دهد.

– چاکراهای ما به روش چرخش دوئل تکامل یافته اند. دایره محصول زیر دقیقاً آن را نشان می دهد. محل قرارگیری این دایره محصول دقیقا 51.7612 درجه سانتی گراد ، 1.2465 ° W است و اگر مقدار آن را اضافه کنیم و “Gematria” را بررسی کنیم ، نتایج باورنکردنی می گیریم. اطلاعات زیادی در این زمینه وجود دارد که از داوطلبان محصول می توانیم به یک نظارت قابل توجه برای نظارت بر آن احتیاج داشته باشیم؟

screenshot_20200809-0813054052912650758781835.png

اخبار سه بعدی:

– نوشیدن خون یک دشمن ساختگی در بهترین حالت بی معنی است. برخی از مواردی که “تاریکی سازمان یافته” با یکدیگر مخالف استعاره و منطق است. برای ترکیب آن با هزاره استفاده از این روش ، شما باید یک بخش کلامی بسیار گیج کننده داشته باشید.

– اطلاعات آرکانگل زوفیل اعلام می کند که در چین 23 میلیون “رفته” وجود دارد و تعداد آنها در حال صعود است. می توانید به سرعت با استفاده از داده های تلفن همراه ، این آمار را بررسی کنید ، زیرا تلفن های آنها دیگر استفاده نمی شوند.

– جامعه به شدت منحرف شده است ، به حدی که وقتی افراد در تعامل هستند ، رابطه جنسی متعهد می شود. پایه ای که ما باید بر آن بنا کنیم ، دوستی است ، زیرا این یک پذیرش بی طرفانه از یکدیگر است. این شستشوی مغزی در زمان بسیار جوان برای خیلی ها اتفاق افتاد. زمان لازم است تا این امر از ذهن انسان پاک شود. ما باید مثالهای خوبی از طریق خودمان نگه داریم.

– ناسا یک سازمان خنده دار است. آنها همه جواب ها را دارند تا زمانی که با اخترفیزیک فیزیکی کوانتومی روبرو شوند ، سپس کارت نادان را بازی می کنند. آیا می توانیم یک سازمان مشروع و مسوول فضا داشته باشیم؟

– مبارزه برای نیازها و خواسته های اساسی شما دو چیز بسیار متفاوت است. به همین روش ، بشریت نژادپرستی را برای جنگ طبقاتی اشتباه گرفته است.

20200209_0706022619339471997477907.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

اگر عشق خالصی در قلب شما به خاطر حرکات و موجودات دلبسته وجود ندارد ، سعی نکنید از اسلحه استفاده کنید.

شعله بنفش در تنظیمات 6 (24 AA ، 2 + 4) است. این تنظیم برای انتقال انرژی در حال انجام است. به عبارت دیگر ، این تغییری است که فوراً می توانیم شاهد آن باشیم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، Archangel Adonai، Archangel Galizur، Archangel AF، Archangel Nuriel، Archangel Machdiel، Archangel Abasdarhon، و Archangel Aeshma.

(فعال)

شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(فعال)

شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. ابزاری که بسیار قدرتمند باشد تا بتواند به آرامی کار کند ، بدترین و بدترین حالت را به عهده دارد.

(فعال و غیر فعال)

کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)

شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)

شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)

پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر با هم همکاری می کنند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)

گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)

شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)

شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200811_1927537618367469958608458.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

هنگامی که سوئیچ را روشن می کنید تاریکی اجرا می شود ، دقیقاً به معنای واقعی کلمه ما کاری انجام می دهیم.

* آتش سوزی گسترده ای از شواهد وجود دارد که در سراسر جهان اتفاق می افتد و شعله نارنجی را به زمان های پایینی زمین ارسال می کند.

* دبی آشفتگی است. از نظر انرژی ، مردم محلی قادر به مهار بخش خود نیستند. آنها بلافاصله به کمک نیاز دارند. لطفا شعله ای بنفش شدید برای آنها ارسال کنید. اگر متوجه شده اید که هر چیزی به سطح خود رسیده است ، احساس راحتی کنید که با شمشیر و سپر آن را کنترل کنید.

* یک “غبار تاریک” وجود دارد که تقریباً شبیه شن است که فرم خالص ترین “شریران شرور” در وجود است. آنها در نزدیکی کمربند سیارک زندگی می کنند ، مطمئن شوید که به زمین باز نمی گردند ، از شمشیر و سپر استفاده می کنند ، و آنها را به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” برگردانید.

* چندین “مادری دریایی” در حال حمله به نیروهای کهکشانی زمین هستند. خوشبختانه ، آنها مستعد حملات ما هستند. بسیاری از روش های مختلف کار می کنند ، اما با کشتی هایی با این اندازه ، بهتر است به داخل موتورخانه بروید و آن را پاره کنید.

* ما یک خیانت کننده الوهیت داریم که مستقیماً به خائن پادشاه مربوط می شود ، او همان لباس را پوشیده و در همان عرش در اسرائیل قرار دارد. او را با شمشیر و سپر اداره کنید ، ذات خود را از سیاره زمین جدا کنید.

* بیایید جنبش “Save the Children” را یک قدم جلوتر برداریم. ما صداهایی را که از طرف کودکان با نور طلایی صحبت می کنند ، برکت خواهیم داد و سخنان آنها در طول زمان تکرار می شود ، اهداف آنها کوهستانی می شود. سپس با همه کسانی که مخالف این حرکت هستند با شعله بنفش و شمشیر و سپر متافیزیکی برخورد خواهیم کرد.

* به نظر می رسد که ما بسیاری از شخصیت های جدید را از دروازه شیر سه بعدی انتخاب کرده ایم و به این ترتیب ، در حال حرکت به جدول زمانی دیگر هستیم. ما به یک تقویم حتی بالاتر خواهیم رفت و باورنکردنی است که ببینیم چقدر می توانیم به عنوان یک تلاش هماهنگ عمل کنیم.

کدهای جدید پورتال “11123-32111” هستند که ساده ترین راه برای اجرای این روش “روش حلقوی چرخه” یا “Bullseye در لایه های مدور” است که هر کدام این کد را پیوست می کنند. روش های بی شماری دیگری برای این کار وجود دارد ، بنابراین لطفاً احساس رایگان کنید.

* پرتال های طلایی را باز کنید ، برای کسانی که می دانند این چیست ، بلافاصله این کار را انجام دهید.

* در بسته شدن ، زمین را در شعله های زیر به شعاع زیر بنویسید تا تعداد 72 عدد صورتی – سفید – طلایی – قرمز – زرد – سبز. چراغ های زیر برای 72 شمارش بنفشه – صورتی – قرمز – نیلی – پلاتین – طلا – رنگین کمان و سپس با “رنگین کمان پلاسما” به مدت 72 شماره به پایان می رسد

d52k68-b9cfb26a-5b08-4d0d-9a07-6c3f2d8ed65e

میانجیگری امروز در زیر است. لطفا لذت ببر!

Leave a Reply