به روز رسانی های سرب ، زنده و فعال گایا ، Spotlight: Archangel Pesagniyah ، قالب جدید برای تکالیف ها را دنبال کنید

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A5∞-∞QA4QA4A4∞-4F4D4D4D4D4D4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200505_203514378858092126994960.jpg

– گایا در یک فضای مسلط با آتش روبرو است که معکوس جهت ها است و حداقل انتظار آن را نمی رود. به نظر می رسید که در حال رفتن به سمت عنصر هوا است و پس از آن تصمیم گرفت که این کار را نکند ، در آخرین لحظه ممکن. سپس او به شدت ما را به این حالت (روح-آتش) انتقال دوباره بازگرداند. ما احساسات او را در تکالیف امروز تکرار خواهیم کرد زیرا او به وضوح از ما می خواهد که رهبری او را دنبال کنیم.

– فعالیت لرزه ای با ادامه روند انتقال و تغییر همچنان بخار کامل ادامه خواهد یافت. هیچ راهی برای این امر وجود ندارد ، زیرا افزایش کالیبراسیون باعث می شود همه چیز در هر سطح قابل تصور باشد.

– ارتقاء فعال در اینجا وجود دارد ، و این انرژی ها بسیار شبیه به یک ارگانیسم زنده از آن چیزی هستند که ممکن است هرکسی تصور کند. آنها بسیار شبیه ویروس هستند اما به جای اینکه ما را به یک بیماری آلوده کنند ، ما را به بهبودی ، به روز رسانی ، بارگیری و سایر انرژی مثبت آلوده می کند.

– فرکانس های شدید کهکشانی و بین قاره ای با شدت بیشتری همراه خواهد بود. این موج بعدی با هدف ایجاد جو به گونه ای انجام می شود که از دیگر اشکال زندگی نیز پشتیبانی کند. این عبارت دارای طیف گسترده ای از معانی و سطوح مختلف تجلی است که به حقیقت آن متصل است.

– ما به وسیله یك فدراسیون كهکشانی نور ، كدی به ما داده شده است كه به ما كمك می كند تا از این فرکانس های زمانی پرانرژی و تغییر واقعیت های جدید استفاده کنیم. این بسیار شبیه پوست بید برای سردرد است ، واقعا ناراحتی را کاهش می دهد.

“55566 – 66555”

– بسیاری از موجودات کهکشانی که روی زمین شنیده می شوند ، در صورت لزوم به آنها کمک می کنند ، اما نه بیش از حد برای غلبه بر مرزهای آنها. روشن است که آنها اعتقاد زیادی به کارگران سبک زمین دارند و آنها نمی خواهند با ارائه کمکهای بیش از حد ما را از دستاوردهای ما دور کنند.

– معده شما تعادل روح شماست. این یک روش بسیار دقیق است برای اینکه بگویید آیا شما در مسیر صحیح پیش می روید یا نه. این دلیل اصلی است که می گویم نمی توانم بر اهمیت یک رژیم غذایی متراکم ریز مغذی پر از غذاهای حساس تأکید کنم. به یاد داشته باشید که هر قطره ای از انرژی که با غذا روبرو می شود ، بدن شما مجبور به جذب می شود.

– Archangel Pesagniyah یک فرشته بسیار دلسوز است که به نمایندگی از غمی که روح شما با آن روبرو است صحبت می کند. سخت ترین دردهایی که با آن دست و پنجه نرم می کنیم منجر به گسترش بی نهایت منبع خالق توسط آغوش دوست داشتنی او می شود. او سپس از طرف شما صحبت می کند و اصرار می ورزد که با چیزی با ارزش برابر یا بیشتر بازگردد. اگر اندوه آنقدر بزرگ باشد که این مبادله انجام نشود ، او اصرار دارد که از جایگاه شما در سالن های ابعاد بالاتر تقدیر شود.

20200505_2034302230887166739174000.jpg

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 3 باقی مانده است ، این بدان معناست که اتفاقات زیادی می رود و این را با چهره Gaia در لحظه بطور ترکیبی ترکیب می کند ، می بینید که ما در حال تغییرات زیادی هستیم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است ، و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، و Archangel Nuriel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به افراد موجود در فضای قلب شما مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

(منفعل و پرخاشگر)
(دایانا) موانع پیکان های شعله ور الهه آرتمیس سیاره زمین را با عشق روشن می کند. او را به یک هدف احضار کنید یا به او اجازه دهید بدون توجه به دانستن شما به بهترین منافع شما عمل کند ، این یک ابزار قدرتمند است.

(منفعل)
پیش بینی جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و یک تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200505_203618684085240876880453.jpg

تکالیف:

این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

وظایف کمی متفاوت خواهد بود زیرا ما در حال حاضر از ما خواسته شده است که در مقیاس بسیار کلان کار کنیم.

همیشه بهتر است که به دلایل مختلف از شعله بنفش شروع کنید ، از معصومین محافظت می کند ، بدخواه را تضعیف می کند و پنهان را آشکار می کند. هر اینچ مربع این زمین را با شعله های بنفش شدید انفجار کنید ، زیرا در اینجا جایی خواهیم بود که ما امروز انرژی خود را متمرکز خواهیم کرد. همیشه توصیه می شود که حداقل برای 72 تعداد این نوع اهداف را انجام دهید.

در آسمان ما ماهواره های کنترل نشده بسیار زیاد هستند. فناوری بسیار شبیه بدن ما هاله ای دارد که از وضعیت آن می گوید. اگر هاله تاریکی را می بینید ، می دانید که با یک فناوری بدخواهانه سر و کار دارید و غیرفعال کردن آن به نفع همه است. ما در این نوع تکالیف بسیار باتجربه هستیم و این به تنهایی باعث ایجاد تفاوت عظیم در جو عاطفی سیاره زمین می شود.

حذف همه ماهواره های متحرك و پنهان كننده موج مغز ، پیدا كردن فناوری بدخلقی ، نیروهای تاریك و موجودات شیطانی در كره زمین را آسان تر می كند. این زمان مناسبی برای انجام اسکن آسترال و از بین بردن حضور تاریکی به هر شکل و هر شکل است.

زمان مناسب برای ارسال یک سد رعد و برق برای فعال کردن تمام مسیرهای خفته زمین و اتصال آنها به شبکه فرابنسی از طریق ضربه الکتریکی خواهد بود.

با یک شعله اضافی بنفش اضافی برای شمارش 72 و یک پرتوی سبز شفاف در بهبودی برای 72 شمارش نیز ببندید.

20200506_0547052547253813833183569.jpg

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply