بیماری فانتوم ، شگفت انگیز شش ، روایت خود بالاتر ، آن ناز بود

اکنون ساعت 72 ساعت است و بعد از اینکه سه بار به زنگ های مراقبه 3 صبح ضربه خورده است ، ساعت 3 بعد از ظهر شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست ، دروازه صبح 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 8920 ، ساعت 3: صبح: این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت سه بعد از ظهر به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08B2∞-∞W1B2W1B3B3∞-8L8J8J8J8J8J8∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200807_1324001333908122017255711.jpg

تقویم:

– گایا در عنصر “آب” قرار دارد ، که روش او این است که اوضاع را بدون تغییر حاد پیش ببرد. این یک نشانه خوب است که گایا آماده و آماده است و می تواند این قدم را به هر قیمتی ادامه دهد ، زیرا تمرکز و ماندگاری زیادی برای تحقق اهداف خود خواهد داشت.

– اجداد بدنهای جسمی ما تنبل نبودند و اجداد روح ما نیز نبودند. درک این نکته ضروری است که یک اخلاق کاری برای تلاشهای ما بسیار مهم است. من بارها به این نکته اشاره کرده ام که تنها دلیل عدم پذیرش کارگران سبک قبل از تقویم گزینه ای مناسب برای انتقال این بود که اخلاق کار ما مورد سوال است. اکنون که روز Archangelic 72 ساعت طول می کشد ، حتما این کلیشه را بدون هیچ گونه علامتی خرد کنید.

20200807_1327294477781546058467202.jpg

اخبار سه بعدی:

– این گفته بعدی را در دوستی ارائه می دهم ، برنامه اقدام برای پخش یک درام سینمایی به خاطر بشریت وحشتناک است. ما در نقطهای هستیم که کسی باید بگوید کافی است؛ بیایید فقط حقیقت را عمومی کنیم و این کارد را متوقف کنیم.

– هنگامی که جهان به طور خلاصه مرزهای خود را بررسی می کند ، مطمئن باشید که در مکانی هستید که با شما موافق است. برخی مناطق غیرقابل بازگشت خواهند بود و این بدبختی جمعی را تشدید می کند. به خاطر داشته باشید که همه اینها نیازی به وقوع ندارد و افشای حقیقت به بشریت ، مستقیم و صادقانه ، از این وضعیت به طور کلی دوری خواهد کرد.

– افسردگی کلان دلیل مهمی است که چرا بشریت در چهارراهی از رکود قرار دارد. انسان ها بسیار متناقض بودند زیرا آنها می خواستند بدون سیستم بدهی زندگی کنند ، اما تصور نمی کردند که راه خود را برای خروج از آن ببینند. تا زمانی که این امر اصلاح نشود ، ما بین تنظیمات تغییر خواهیم کرد. تنظیم پارامترها تا زمانی که بحثی محکم در مورد چگونگی دستیابی به نیازها و خواستهای روزمره خود انجام دهیم ، بی ثباتی مالی ایجاد خواهد کرد.

– دروغ های “تاریکی سازمان یافته” مانند همسر تقلب گرفتار شده برای بار بی شماری شروع می شود. داستان معنی ندارد و هیچ کس به آنها اعتقاد ندارد. اگر کسی به شما بگوید که مریض هستید ، اگرچه احساس سلامتی می کنید و تنها گواه بیماری گفته شده حرف آنهاست ، عاقلانه است که نظر دوم بدست آورید. ناگفته نماند که گیلاس در بالا این است که متهم های گفته شده بیماری فانتوم می خواهند به شما درمانی نیز بفروشند.

– بسیاری از کلون ها در حال پیاده روی هستند و بسیاری از این کلون ها دارای مرگ و میر عمومی هستند تا بدن اصلی آنها بتواند در اوقات فراغت بازنشسته شود. اکثر افرادی که این کار را انجام می دهند ، به مالت بازنشسته می شوند و درنهایت دوباره متلاشی می شوند.

– سرانجام ، وضعیت CCP منجر به طرح دعوا خواهد شد كه توسط شهروندان خصوصی از سراسر جهان علیه آنها پر خواهد شد. این تلاشها به جایی نخواهد رسید ، اما آنچه را که در اینجا اتفاق می افتد ، به اثبات می رساند ، برای آسیبهایی که آنها انجام می دهند ، هیچگونه عیاری نخواهید داشت ، تنها جواب این است که فوراً آنها را متوقف کنید.

misty_morning_meadow_5k_fsts_by_fortuneseeksthesun63_de2ull1-fullview

5D News ، و Archangel Hodgepodge:

– فرشته ارشاد مایکل در یکی از نبردها با کسی قرار دارد که همه ما آن را خوب می شناسیم ، اما به شکل فعلی او نیست. او اصرار دارد كه ما مداخله نكنیم ، او خود را با این وجود قفل كرده است و به نظر می رسد كه اگر مصمم است این شخصیت را به لژیونهای ما برگرداند.

– ما مبدلهای زیادی از تاریکی داریم که به دنبال رستگاری هستند. آنها باید به نوبه خود شگفت آور از وقایع ، اقدامات لازم را برای بهبودی انجام دهند ، و بسیاری از آنها قبلاً این کار را انجام داده اند. بسیاری از شیاطین طرف های خود را تغییر داده اند و حمله به CCP را از درون شروع کرده اند ، آنها کسانی خواهند بود که بیشترین آسیب را انجام می دهند.

– به سختی می توانید مرگ خود را هنگام برخورد با Archangels جعلی کنید. وقتی کسی می گذرد ، مستقیماً با آن برخورد می کنیم. اگر پرونده شما به سر میز ما نرسیده است ، هنوز در جایی در بدن هستید.

– تغییر زمان بندی توسط “شگفت انگیز 6” امروز اتفاق می افتد. سپس ، ما شروع به پرش زمانی می کنیم ، زیرا این موقعیت فرصتی بی نظیر را برای پیشبرد تلاش های ما فراهم می کند و به ما امکان دسترسی به یک واقعیت پیشرفته تر فناوری را می دهد.

– ناهنجاری های آسمان همانطور که وعده داده شده ، شروع به برداشت می کنند. ما امیدواریم که عکسهای عالی را در صورت تمایل به ارسال عکس های خوبی که برای گنجاندن در این گزارش دریافت می کنید ، ببینید.

untitled_by_r1lavo_de2vkbx-fullview

غذا برای فکر:

– عوامل محرک خود را تماشا کنید. آنها صحبت می کنند جلوه هایی که در آن شما در روند عروج هستید. نیازی به ترس از مواردی نیست که بر واقعیت شما تأثیر نگذارد ، افکار عقاید و کلمات برای روح بی معنی است ، مگر اینکه به داخل آن دعوت شوید.

– آنچه شما در برابر آن مقاومت می کنید ادامه دارد زیرا واکنش ترس باعث می شود انرژی جسم در هاله شما قرار گیرد. این موضوع را با تعقیب میان وعده چمن زنی خارج از زمین بازی اشتباه نکنید زیرا وقتی مستقیم با چیزی سر و کار دارید ، مقاومت نمی کنید؛ شما اختیار خود را برای حذف آن اعمال می کنید.

terabia_plaza_by_drewthomas_art_de2tp83-fullview

مهندسی:

– چرخش زمین بسیار ناپایدار می شود. به طور معمول هنگامی که قطبها میله می زنند ، با اطمینان بالا وارد موقعیت خود می شوند. جنگ چند بعدی جنگ باعث شده است این بی ثباتی به عنوان موجودات ستاره ای که مخالف آرمانهای حساس بشریت هستند. آنها احساس می كنند كه تلنگر قطب تحول را حتی بیشتر تشویق می كند ، و این تهدید مستقیمی برای همه کسانی است كه می خواهند به مسابقه آسیب بزنند. ما این کار را در تکالیف امروز اصلاح خواهیم کرد.

– بارگیری گسترده در حال وقوع است. اینها در حال تغییر زمین هستند و همچنین برای مهندسی داخلی و سیستمهای چاکرای ما بسیار افراطی خواهند بود. ما اخیراً به سیستم اسپین چاکرای دوئل با چرخ دنده های کوچکتر که همزمان در هر دو جهت می چرخد ، ارتقا یافته ایم. سیستم جدید Chakra ما امکان بارگیری و به روزرسانی پیشرفته تری را فراهم می کند.

– برای مدت کوتاهی ، شخص بالاتر خود را خواهید شنید که معتبرترین حرکات خود را نقل می کند. این روایت شنیدنی با تنظیمات فشرده سازی در بخشی از آستر به اندازه هر ناهنجاری تاکنون عجیب است. این مکان باعث به روزرسانی اضافی می شود که از طریق خورشید مرکزی ما به شدت درحال ظهور است.

the_boat_by_ferrymarlon_de2t865-fullview

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

اگر عشق خالصی در قلب شما به خاطر حرکات و موجودات دلبسته وجود ندارد ، سعی نکنید از اسلحه استفاده کنید.

شعله بنفش در تنظیمات 6 (24 AA ، 2 + 4) است. این تنظیم برای انتقال انرژی در حال انجام است. به عبارت دیگر ، این تغییری است که فوراً می توانیم شاهد آن باشیم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، Archangel Adonai، Archangel Galizur، Archangel AF، Archangel Nuriel، Archangel Machdiel، Archangel Abasdarhon، و Archangel Aeshma.

(منفعل و پرخاشگر)

گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هدف شما امکان می دهد تا مسیر مشخصی برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت گسترده در مورد موضوع داشته باشد. این ابزار ابزاری دلسوز از ارکستر الهی است.

(فعال)

ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)

کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(فعال)

شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. ابزاری که بسیار قدرتمند باشد تا بتواند به آرامی کار کند ، بدترین و بدترین حالت را به عهده دارد.

(فعال و غیر فعال)

کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)

شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)

شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)

پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)

دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)

کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200807_1333115314742382298716244.jpg

دبیرینگ:

* حیرت انگیز است که بدانید فشار کمی برای “نجات جنبش کودکان” چه حرکتی دارد. این مانع از طریق موانع است و قدرت بالایی را کسب می کند ، عالی!

* “دروازه شیر” به اندازه کافی پذیرفته شده است ، اما در صورت تصمیم به انجام این کار می تواند از TLC کمی بیشتر استفاده کند.

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

^ وضعیت قاچاق کودکان در استرالیا به سرعت تباه شده است. پیشرفت قابل توجهی در این دسته وجود خواهد داشت و ما برای سرعت بخشیدن به روند می خواهیم یک شعله نارنجی برای شمارش 72 ارسال کنیم.

محافظت از رنگین کمان یک راهکار نسبتاً مؤثر برای جلوگیری از حملات روانی باقیمانده است که لزوماً به سمت ما هدایت نمی شود. به عنوان مثال ، اگر از رومی Collusiem بازدید کنید ، فقط به دلیل پرخاشگری که سالها پیش اتفاق افتاده احساس مکیدن خواهید کرد. انرژی باقیمانده شرح داده شده برای سپر رنگین کمان ایده آل است.

^ “تاریکی سازمان یافته” ، فکر می کند که آنها ناز هستند و به ما حمله های روانی می فرستند. آنها قدرتمندترین شیاطین را که می توانستند احضار کنند ، فرستادند و به راحتی شکست خوردند. ما مدتی است که در خواب هستیم مورد حمله قرار گرفته ایم. با شمشیر و سپر به تبهکاران “OD” در خواب خود حمله کنید. هاله ضخیم مانند تار آنها به سرعت محل زندگی آنها را فاش می کند.

^ ما اشاره کردیم که می خواهیم خود را به جدول زمانی بالاتر برسانیم ، در مقطعی بعد از “شش شگفت انگیز” ، ما را به سمت یک جدول زمانی بالاتر می کشند. زمان این کار باید دقیق باشد و به خودمان کمک کند و ما می توانیم یک پورتال جدول زمانی بیکار ایجاد کنیم که در اولین لحظه واجد شرایط بودن زمین را باز و درگیر خواهد کرد. پرتال جدول زمانی Thks یک پورتال خاکستری روشن است و جریان های الکتریکی در همه جهات در حال کار است. دستورالعمل های خاص به پورتال بدهید ، و ما قادر خواهیم بود هر دو جهش را بطور همزمان بطور همزمان انجام دهیم.

^ شعله رنگین کمان مانند شیشه مانند را برای یک شمارش 72 به زمین ارسال کنید ، و به دنبال آن یک شعله سبز بنفش بنفش و زمرد سبز برای همین تعداد شمارش می شود. این شعله می تواند بشریت را در برابر طاعونی که “نرده” و ح.ک.ک آزاد کرده اند ، مصون سازد.

^ شعله بنفش را به تبت بفرستید. آنها یک هدف بزرگ برای نیروهای بدخواه هستند. تلاش ما بیشتر نیروهای شیطانی را نابود خواهد کرد. بقیه آنها را با شمشیر و سپر خواهیم رسید.

^ انرژی مهاجم وجود دارد که کل جهان ما را تحت تأثیر قرار داده است. به عنوان یک موضوع از خود دفاع ، اورا الکتریکی ما را به سطوح بسیار شدید برسانید تا این طاعون پرانرژی را از بین ببرید. اگر می توانید خود را به عالم برسانید ، لطفاً این کار را انجام دهید.

^ ما خاطرنشان كردیم كه تلنگر درپوش مغناطیسی زمین به همان اندازه گذشته انجام نمی شود. با ارسال نورپردازی الکتریکی طلایی از طریق هر دو قطب به طور همزمان ، به تثبیت اتصال کمک کنید.

timescales_by_lg77_de2wn37-fullview

اتاق های آسمانی مناطقی از بارگیری مستقیم و اطلاعات هستند. بسیاری وجود دارند ، اما موردی که مربوط به این گفتگو است ، “اتاق آسمانی” آرتوریوس است که اطلاعاتی در مورد زندگی های گذشته دارد که زمین را در پیش رو دارند. اطلاعات قبل از زمین که از طریق Archangel Raziel به واقعیت ما رسیده اند ، بدین ترتیب اطلاعات جدیدی در مورد خاندان روح منتشر کرده است. مراقبه امروز ویژگی های اتاق های آسمانی Artctutian؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply