شما در این راه متوقف نخواهید شد ، اگر حرکت حرکت می کنند ، مردم چیزهای جدیدی پیدا می کنند ، چرخ دنده ها

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 10:10 عصر ، در تاریخ 3 بعدی 62920 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B4∞-∞T6A7T6A8A9∞-∞JHHHHH∞-1B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200629_1330047920806800889698945.jpg

– گایا در یک “روح غالب روح” باقی مانده است و کم کم تغییر جسمی در سطح پایین را آغاز کرده است ، اما ما انتظار نداریم که این هدف نهایی او باشد. چیزهای دیگری نیز وجود ندارد که ما می توانیم علاوه بر این واقعیت را که می توانیم در مورد این موضوع گزارش دهیم ، صبر کنیم و ببینیم که او چه کاری انجام می دهد.

– همانطور که گفته شد ، طنین شومن شکسته می شود و دوباره به هم می خورد. این یک “امضاء دروازه کهکشانی” است و به روزرسانی های موجود در آن بر کل کهکشان تأثیر می گذارد. شما می توانید علائم جسمی مختلفی را انتظار داشته باشید ، که شایع ترین آنها سردردهای عظیم است که در اثر به روزرسانی همزمان چاکرای تاج ، چاکرای چشم سوم و همه حواس ما به طور همزمان ایجاد می شود. این یک به روز رسانی خاص است ، با نتایج خاص و ناراحتی سر لازم است تا بر اساس آن مجدداً شبکه عصبی خود را تنظیم کنید.
– ما قبلاً به این موضوع اشاره کردیم ، اما برنامه های نادرست بسیاری در یکباره وجود دارد که به نظر می رسد همه آنها فسخ کننده یکدیگر هستند. این برعکس دنده های حرکت است که باعث می شود نتایج مثبت انرژی مثبت شکوفا شود ، در عوض ، این چرخ دنده های حرکت است که باعث می شود تاریکی متوقف شود. دیدن تاریکی که با “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” کار می کند ، بسیار شگفت انگیز است بدون این که متوجه شوید آنها بخشی از برنامه الهی برای بازنشستگی خود هستند.

– آینده “مرگ غم انگیز” یک سیاستمدار غالب جعلی است ، دانستن این امر تشخیص آن را بسیار آسان خواهد کرد. آنها تصمیم نگرفته اند كه كدام یك از كارخانه های سیاسی سازمان یافته در تاریكی در این نقش مؤثر باشد ، اما وقتی این اتفاق بیفتد ، شما به خوبی از آن آگاه خواهید بود.

– ماسک ها عبور از کلون ها را بسیار ساده تر می کنند. CCP یک متخصص کلونینگ است ، به نظر می رسد تغییرات شخصیتی افراد ثروتمند و مشهور با سفرهای آنها به چین همزمان شده است.

– آگاهی نمی تواند دشت دانستن را با اینکه مستقیماً با “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” جذب می شود ، به گونه ای کنار بگذارد. در طول این سفر می توانید متوقف شوید ، اما هیچ یک از آنها حتی از راه دور ایده آل نیستند. این به طور مستقیم ناشی از زندگی است که زندگی می شود ، و این باعث می شود که دوری های حاصل از آن ، به شما دیکته می شود ، یا نخواهد گرفت. در اکثر موارد ، 99٪ از کل زندگی به هیچ وجه این امر را تجربه نمی کنند ، اما برای کسانی که واقعاً وحشتناک خورده اند ، باید قبل از شروع مجالس الهی ، توانبخشی آغاز شود. این به آن اندازه که به نظر می رسد خوشایند نیست ، و برای درصد بسیار کمی از موجودات واقعاً شرور محفوظ است. به همین دلیل است که متوقف کردن کسی که کارهای بد انجام می دهد ، دلسوزی محض است ، زیرا ممکن است روح آنها نتواند بدهی را بازپرداخت کند.

– ما بارها توضیح دادیم که نژادپرستی یک امر معتبر نیست. رنگ پوست فرد نتیجه ای کمتر از تراکم استخوان آنها ندارد ، بنابراین پوسته پوسته شدن هر چیزی بر آن کاملاً پوچ است. این نشات گرفته از این سیاره است ، زیرا هرکسی که تبار آفریقایی (نوع خون خونی نوع O) داشته باشد ، غلظت بالایی از “Enhancements DNA Annunaki” دارد که قرار است توسط Nibiru خاموش شود. آشوبگران این اوضاع همان “دراکونی ها” هستند که دوباره و بی زمان DNA خود را بر روی سیاره زمین وادار کرده اند.

– موجودات اسطوره ای برای توده های عمومی قابل مشاهده خواهد بود و این برای بسیاری از انسان ها بسیار ناسازگار خواهد بود. لژیونهای ما در این قلمرو کاملاً راحت هستند ، بنابراین از بسیاری جهات ، “لژیون سبک کار” باید سفیران “لژیون اسطوره ای” باشد.

– مانند کشتی ای که به ساحل نزدیک می شود ، “قلعه نور” به زمین ما نزدیک می شود.

20200629_1332066028277129479183083.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame در “تنظیم 9” قرار دارد ، این بدان معناست که دارای مقدماتی است و برای اهداف انتقال آماده است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Archangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت با قدرت عظیم ، به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید. “ما شروع به از بین بردن موانع انرژی فراوانی می کنیم.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند سرعت بیشتری را برای تحقق بخشیدن به چیزی که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که هرگونه و همه موانع را در راه کاری که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، از همه بیماری ها و بیماری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب ذهنی آرام انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200629_133439453357241939085478.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

دره سن لوئیس در کلرادو (ایالات متحده) خوشه ای از پرتال های بسیار ناپایدار دارد. همیشه اینگونه نبود و در یک مقطع این یک ورودی ورودی ارجمند زمین بود. برای صاف کردن این پرتال ها ، ما باید به طور مداوم پیرامون دهانه را با رعد و برق طلایی تقویت کنیم و سفتی آن را با پلاسمای طلایی که مستقیماً به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” پیوند می یابد ، تقویت کنیم.

تونل های کوچکی وجود دارد که قربانیان قاچاق کالا از اقامتگاه های محلی به سایر اقامتگاه های محلی منتقل می شوند. دقیقاً مانند مأموریت های موفق گذشته ما قربانیان را می یابیم و نمادی از بینهایت را در چشم سوم خود قرار می دهیم تا بتوانند به راحتی در آن مستقر شوند. آنها معمولاً توسط افراد بدخواه محافظت می شوند اما به راحتی با شمشیر و سپر قابل کنترل هستند. هنگامی که رهبران آنها را اداره کردید ، یک نماد بی نهایت بزرگ را در محلی که قرار دارند قرار دهید. مقامات وقت آسانی برای رسیدن به این قربانیان نخواهند داشت ، بنابراین ممکن است شما در روشهای کمک به شما خلاق باشید. پیشنهاد می شود که در این صورت “لژیون کهکشانی” را به منطقه ای که در آن کار می کنید ، علامت گذاری کنید ، زیرا آنها قادر خواهند بود سریعتر از نیروهای انسانی به قربانیان برسند. این تونل ها در هر شهر ، شهر و کشور روی زمین واقع شده اند ، لطفاً کوشا باشید.

هائیتی یک کانون بزرگ برای موجودات شیطانی است ، آنها را با استفاده از پورتال بسیار بزرگ و مجبور کردن آنها با شمشیر و سپر به منبع خود برگردانید.

توده های سنگی هوشمند در لبه کهکشان ما قرار دارند. آنها سعی می کنند خود را در یک سیاره خالی از دور در حومه ما خانه کنند. هدف آنها کمک به انسانیت از راه دور است ، اما آنها با نیروهای کهکشانی بدخواه روبرو می شوند. لطفاً به آنجا سفر کرده و تهدید را از هر راه ضروری بردارید.

ما در کارهای داخلی و بیرونی زمین به “شعله بنفش” احتیاج فراوان داریم. زمین ، ساکنان آن و همه قلابها و قلابهای آن را با شعله ای بنفش شدید برای شمارش 72 درگیر کنید.

vision_gift_from_the_peaks_of_my_soul____by_iosifchezan_d88xfgy-pre

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply