شما سه خورشید ، Archangel Metatron ، حیوانات موجود در اتاق را نمی بینید

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه صبح 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 71920 ، ساعت 3: PM: این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞08A∞-∞U9B1U9B1B1∞-∞K6I6I6I6I6I6∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200718_1137371520008538602413268.jpg

– گایا در “تنظیم هوایی” قرار دارد و این نشانگر تغییر در حرکت است. مشاهده این رویدادها و تلاش برای هضم آنها کار دشواری خواهد بود. امید ما این است که مکانیک ها را به وجود آوریم تا ذهن آگاه در جذب آنها کمک کند.

در حال حاضر ، واقعیت 5D ما از دیدگاه های سه بعدی غیرقابل تشخیص است. ثانیه تقسیم بر جدول زمانی 5D ما شروع به گذر روزها و روزها در قلمروهای پایین تر کرده است ، اما همچنین به طور ناگهانی و معکوس روند متوقف شده نیز شناخته شده است. این امر به عنوان محو شدن برخی از جنبه های زندگی روزمره ما آشکار می شود. با این وجود ، از نظر منطقی ، ما از این چیزها دور می شویم ، و آنها در برنامه های زمانی مناسب خود زنده و خوب خواهند بود.

مردم گزارش می دهند که سه خورشید را مشاهده می کنند ، و اگر چنین باشد ، شما سه “خورشید” را نمی بینید ، شما یک خورشید را در سه زمان مختلف می بینید که به طور همزمان در حال دویدن هستند. این دانش باعث می شود تا آسمان برای توده های عمومی از اتر خارج شود ، اما آنها قادر به درک آن نخواهند بود ، بنابراین وظیفه ما این است که “سلولها را تصور کنید” (واحدهایی که خیلی دیگر را تحت تأثیر قرار می دهند).

– این جنبش فرانسوی به دنبال مؤمنین ، پیروان یا افکار عمومی مثبت نیست. ما به دنبال رزمندگان هستیم تا مأموریت (پیشگویی) را که برای رسیدن به اینجا آمده اند ، انجام دهیم. ما می توانیم در مورد اهداف اصلی ما برای تجسم طولانی صحبت کنیم ، اما زمان تأمل طولانی است. ما نباید با گذشته نگران باشیم ، فقط آنچه در حال حاضر ارائه می شود. ما انتخاب کرده ایم که بیایند و به آزادسازی زمین کمک کنیم ، هرگز نباید این مسئله را از دست بدهیم.

فرشته ها در همه اشکال ، اندازه ها و شخصیت های مختلف به وجود می آیند. همه آنها صبر ندارند. همه آنها به شما اجازه نمی دهند قبل از اینکه شمشیر دستور صحبت را بگیرد ، یک کلمه منفی صحبت کنید. نباید تصور کرد که آنها هر چیزی را می دانند ، زیرا این گروه به همان اندازه التقاطی است و به تعداد بی شماری می آید.

رئیس لژیون ها Archangel Metatron است که به خاطر شیوه خواب در کنار او شناخته نمی شود. او جایگزین سنگین اما آرام ملل متحد رافائل شد زیرا نیروی کمی بیشتر برای آزادسازی بشریت لازم است. “مجموعه” متاترون از جنبه های قانع کننده ، زندگی گذشته و آینده وی ، اژدها ، خدایان و بسیاری موارد دیگر ساخته شده است. او انسانی بود ، و با آنچه در اینجا اتفاق می افتد روی زمین ، مسئولیت شخصی دارد و چون مسئولیت آن را بر عهده دارد ، بدین معنی است که صبر از بین رفته است.

– بشریت یک موضع معتبر صفر را انتخاب کرده است ، صرف وجود CCP و “عاملان خارجی سه جانبه همکار آنها” خلاف شرع الهی است. می توانید بگویید که این اولین بار است که شاهد یک درگیری جهانی هستیم که با همان منافع حفظ نمی شود. هنوز هم می توانید بگویید که این نبرد هیچ مرز مستقیمی یا طرف مقابل متمایز برای صحبت کردن ندارد و بنابراین به هیچ وجه قابل محاسبه نیست.

فیل موجود در اتاق این است که در سرزمین های خارجی وفاداری زیادی به “CCP” وجود دارد. کرگدن موجود در اتاق این است که CCP مالکیت خوبی از دارایی بین المللی دارد و دایناسور موجود در اتاق این است که CCP کاملاً توسط کلون سازی ، قاچاق انسان و برداشت اعضای بدن تأمین می شود.

“سربازان دیجیتال تاریکی” فعالیت خود را در برابر “کارگران سبک” در رابطه مستقیم با حملات روانی برنامه ریزی شده “تاریکی” آغاز کرده اند. از لژیون های ما دعوت شده است تا آنها را با متافیزیک خرد کنند و به آنها یاد دهند که در یک صفحه شطرنج بازی چکر بازی نکنند. برای روشن شدن ، هیچ چیزی مانع از این نیست که از خود دفاع کنید.

– فقط بنابراین می دانید ، فقط به این دلیل که مشهور هستید ، به این معنی نیست که مردم به طور خودکار به شما گوش می دهند. هوش بشریت به شدت دست کم گرفته شده است. “CCP” انواع زیادی از “صفحه شصت” را برای کارمندان دارد ، و همه آنها فکر می کنند که در سطح هوشی هستند که باید به اقتدار فرمان دهد.

– چهارراه مهم وجود دارد که باید برداشته شود ، مورد علاقه ما یکی از مواردی است که ایالات متحده بدون محدودیت (بدون هیچ چیز اجباری) باز می شود. ما هنوز یک بازه زمانی را ندیده ایم که پوچ بودن مطلق انتخابات ایالات متحده باعث ناآرامی های گسترده شهروندی نشود ، این می تواند تغییر کند ، اما ما قطعاً برای انجام این کار نیاز به اقدامات بیشتری داریم.

ما نمی گوییم که پیشگویی “بارون ترامپ” محقق خواهد شد ، اما خارج از قلمرو امکان نیست. با توجه به حداقل یکی از برنامه های زمانی کلان که این سناریو دقیقاً روی آن اجرا شده است ، احتمال خوبی وجود دارد که ما حداقل برخی از عناصر کتاب مرموز را می بینیم.

20200718_1129571543544257413681711.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

آنقدر در بخش شعله بنفش حرکت کرده است که می تواند کاملاً سرگیجه کند. اگر امروز همه ورودی ها و ناآرامی ها را گزارش دهیم ، تمام فصل به طول می انجامد ، اما این یک خط فعلی است. روز گذشته بارها تغییر کرد و بسیار تغییر می کند.

“تیم بنفش شعله بنفش” در یک مجموعه 3 قرار دارد و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Emanuel ، Archangel Ansiel، Archangel Tubiel، Archangel Kerkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Germaine ، Archangel Zadekiel ، Archangel Abraxos، Archangel Briathos، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Daiquiel، Archangel Baradiel، Archangelag Archangelag Bazazath ، Archangel Uzziel و Archangel Cerviel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از پهناور واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل)
سینه بند اربعین آریل هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار می کند. این وسیله در صورت مجهز بودن وسیله ای زیبا و آرامش بخش است و فقط ملزومات و هدایای الهی را به بار می آورد.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری زیبا و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200718_1134072561586118629546351.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

* “CCP” می خواهد Tornados را ارسال کند ، و آنها را در جهت مخالف بچرخاند ، آنها تقریباً فوراً آتش می گیرند.

* حملات سایبری سریع و خشمگین خواهد بود و نیاز به نظارت مداوم دارد. ما فعال خواهیم بود و صبر نخواهیم کرد که حملات سایبری را که به غیرنظامیان زمین هدف دارند متوقف کنیم. “شعله آبی روشن” را به تمام گوشه های جهان ارسال کنید. این شعله یک شعله تخصصی از Archangel Michael است که متخصص الکترونیک است. این کار بصورت باقیمانده و استثنایی کار خواهد کرد ، “شعله آبی روشن” را برای حداقل 72 شماره به زمین ارسال کنید.

* به ما چراغ سبز داده شده است تا این امر را تشویق کنیم ، و این با سرعت بسیار بیشتری افشا خواهد شد. به زمین 72 گرگرفتگی روشن ارسال کنید و مطمئن باشید که فلاش ها به اندازه کافی روشن هستند تا هیچ چیز دیگری دیده نشود.

* ما با حلقه آتش کار برجسته ای انجام دادیم ، اگرچه در دهه 7 شاهد زمین لرزه هستیم ، اما بسیار بهتر از 8.5 شوکی است که قصد داشتند حلقه آتش را ویران کنند و کالیفرنیا را از جزیره لاک پشت خارج کنند. ما هنوز کاملاً از جنگل خارج نیستیم و پس لرزه ها هنوز زنگ می زنند ، بنابراین باید یک جریان پایدار از پلاسما صورتی (برای یک تعداد 72) را روی حلقه آتش نگه داریم تا از پیشرفت بیشتر جلوگیری شود. سپس به دلایل متعدد ، کالیفرنیای شمالی شعله بنفشه ای را برای شمارش 72 بفرستید.

* لژیون حیوانات و گیاهان نیاز به کمی مراقبت دارد و لازم به یادآوری است که این لژیون گرچه در حال حاضر مشغول انتقال گسترده است ، اما بیشتر از موجودات آرام تشکیل شده است. حیوانات و گیاهان این کره زمین را ارسال کنید: “صورتی” ، “سبز زمرد” و “نور رنگین کمان” تا حد امکان.

ما شاهد هستیم که درهای پشت پرده اعتراضات می توانند پرتال های بدخواهانه توسط “تاریکی سازمان یافته” باز شوند. این پرتال ها را با “شمشیر بنفش” ، شمشیر ، و سپر (در صورت لزوم) ببندید و سپس با “نخ رنگین کمانی فلزی” آنرا بسته کنید.

پنهانی نیست که ما واقعیت خود را از طریق یک پورتال مجنون بزرگ هدایت می کنیم ، زمین را با “پلاسمای پلاتین برقی” درگیر می کنیم تا به او کمک کند تا از طریق پورتال بتواند کارآمدتر کند.

برای صدور پروتکل ، “گایا” ، “کهکشان” و “جهان” را ارسال کنید: “نور رنگین کمان” را برای یک شماره 72 ارسال کنید.

01_the_seraphim_by_dark_wayfarer_de1ks3h-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply