شما می توانید با کمک آنها به مقابله جمعی بپردازید ، چراغ صورتی صورتی Archangel Chamuel ، شما یک گورخر هستید!

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞067∞-∞P2A3P2A3A3∞-∞E6C6C6C6C6C6∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست ، 3 صبح زیر این روز جدید آغاز می شود.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200424_1101083751861925950059538.jpg

– گایا در یک موقعیت غالب از آب قرار دارد ، این تغییرات طولانی مدت را که به سرعت حاصل می شود ، تکمیل می کند. شما شروع به دیدن تصویر بزرگتر می کنید و این برای بسیاری از افرادی که از سفر خسته شده اند ، آرامش بخش خواهد بود.

+ یک زمان بندی پدید آمده است که انتخابات ایالات متحده را باطل یا لغو می کند و به دلایل زیادی اتفاق می افتد. این امر باعث ناآرامی های گسترده مردم خواهد شد و با اقداماتی که برای اطمینان از یک انتخابات عادلانه و ایمن در این لحظه انجام می شود ، می توان به طور کامل از آن جلوگیری کرد. این بیانیه هیچ ارتباطی با ویروس Corona ندارد اما ممکن است ارتباطی با ویروس ثانویه داشته باشد که برای انتشار در دسترس است. کلید اصلی این نبرد ، کنترل شخصی و توانایی تشخیص حقیقت از داستان است. فقط بخاطر داشته باشید که اگر خشونت حاصل شود ، هیچ کاری انجام نمی شود ، و می توانم با اطمینان کامل بگویم که اگر این به نفع بشریت بود که این کار را انجام دهد ، ما در گفتن این حرف دریغ نخواهیم کرد.

– کارگران سبک بدون هیچ نشانه ای از توقف در حال افزایش هستند ، و این همزمان با فرکانس زمین حتی بالاتر از آنچه که قبلاً بسیار زیاد می دانستیم می رود. نکته ای وجود خواهد داشت که میزان تشدید شومان به طور مداوم 300-500 باشد. کدهای نور ورودی که باعث بروز این مسئله می شوند ، از یک فرکانس بسیار نادر برخوردار هستند و تمام این انرژی توسط علم مدرن قابل محاسبه نیست. این کدهای نور توانایی های بیشتر و بیشتری را به مجموعه کارگران سبک اضافه می کند و از لحاظ ریشه های کهن و کهکشانی است.

– مقاصد باید در طول یک روز مبانی در نظر گرفته شده و به مرحله اجرا درآیند تا روی سطح کلان حساب شود. این گفته برای اکثر چشم هایی که این موضوع را می بینند صدق نمی کند بلکه باید مطابق قانون افشای آن اعلام شود.

– فناوری ارتقاء یافته نور و فناوری ازن که POTUS از آن گشوده شده است ، بخشی از پیشرفت های پزشکی است که اخیراً در مورد آنها صحبت کردیم. نسخه های دیگری از این روشهای درمانی در حال حاضر وجود دارد ، اما مواردی که مایل به اجرای آن هستند جهش و مرزهای پیش از این فناوریها است.

– “نبردهای شب” آنقدر یک طرفه است که ما مطمئن نیستیم که چرا آنها ادامه می دهند. این مانند بهترین سریال های هفت سریال است که در یک بازی 4 پیروزی با نور به پایان رسید و با این حال ، “OD” همچنان مایل به بازی کردن بقیه سریال هاست. در اخبار مرتبط ، شما شاهد مقدار زیادی از زباله های کشتی بین قاره ای هستید که از آسمان در حال سقوط است.

– احساسات “مجموعه” نیاز به پردازش در مقیاس کلان دارند زیرا توده ها به تنهایی نمی توانند آنها را اداره کنند. این کار روشنفکران کاملاً واضح است که همه این احساسات را برای دیگران پردازش کنند. جهان به خوبی می داند که این احساسات مال شما نیستند ، و در واقع اصرار دارند که وقتی این همه گفته شده و انجام شود ، انرژی عجیبی به شما بدهکار هستند.

– اگر کسی شما را زبرا بنامد ، آن را بخندید زیرا این مسخره است ، اما اگر عنصری از حقیقت وجود داشته باشد ، تخلف صورت خواهد گرفت. اگر چیزی مانند یک ضربه به شما احساس می شود ، تحلیل کنید که چرا این امر شما را تحریک می کند و چه الهی در تلاش است تا شما را در آن سناریو خاص آموزش دهد. در این روند بهبود زیادی وجود دارد و این راهی است که همه ما باید در یک مقطع طی کنیم.

– نیبیرو با سرعت بیش از حد در حال چرخش سیاره است و این مسئله باعث ایجاد برخی اتفاقات مهم در ذهن ، بدن و روح بشریت خواهد شد. سیاره زمین نیز تحت تأثیر این امر قرار خواهد گرفت اما به روشی متفاوت و عمیق تر.

– جهان دارای مکانیسم محافظتی است که دقیقاً مانند بدن انسان از عفونت ها ، ویروس ها و موارد دیگر محافظت می کند. این امر به این دلیل است که ما ریزگرد موجودی بسیار بزرگتر هستیم که با احساساتی بسیار مشابه ساخته می شود. اگر می دانید این سلولهای دفاع شخصی به چه شکلی هستند ، نگاهی به آینه بیندازید.

20200424_110640726903189800156896.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 3 در تلاش است تا جدول زمانی فعلی ما را تنظیم کند.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Galizur، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Nuriel، Archangel Varhniel، and Archangel Adonachel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است زیرا به هر شکل از زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)
کشتی رانی ستارگان Archangel Cochobiel به شما امکان می دهد زندگی گذشته کهکشانی و سایر نکات برجسته کیهانی را ببینید. این یک بیننده شگفت انگیز بین کهکشانی است و می تواند مواردی را از منطقه راحتی شما نشان دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
آویز Arangel Lamachiel از ترخیص همه برنامه های زمانی که مجهز هستند ، نشان می دهد. اجازه فریب نمی دهد و اگر فریب وجود داشته باشد ، انرژی آن به طور خودکار حل می شود و یا تخلفات را آشکار می کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200424_110744177163083423649751.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) بشریت به دنبال آرامش است. کسانی که هیچ دانش قبلی درباره متافیزیک یا دستکاری کوانتومی ندارند ، نمی توانند در این مواقع به راحتی بسیاری از کسانی که از این پیش بینی نعمت برخوردار هستند حرکت کنند. بهترین فناوری موجود برای توده های خواب ، چراغ های پرتوی صورتی است که بیشتر از پرتوی متمرکز و مخلوط نور ثابت نسبت به نور صورتی است. این قانون همچنین تنها توسط Archangel Chamuel تنظیم شده است ، بر خلاف نور صورتی متداول که یک تلاش مشترک است.

برای شمارش 72 درصدی زمین را در Pink Ray Light Engulf کنید و در صورت نیاز به کمک ، مستقیماً با Archangel Chamuel تماس بگیرید.

2) “شب سواران” به آینده ادامه می دهند ، آماده می شوند و از استفاده از هر ابزار متافیزیکی که احتمالاً می توانید دریغ نکنید. گفتنی است ، آنها در سوئیس در حال گردهمایی و شارژ مجدد هستند. اگر می خواهید آن را در مورد قهوه خود “برای آنها” ببرید ، همان جایی است که اتاق استراحت واقع شده است.

مثل همیشه ، از شعله بنفش استفاده کنید تا خود را اعلام کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید.

3) عملکردی باورنکردنی از سوی لژیون Lightworker در متوقف کردن رویداد Saint Marks Eve Siphoning رخ داد. در نتیجه ، بسیاری از روح های گمشده وجود دارند که هیچ تصوری برای رسیدن به خط تناسخ ندارند.

لطفاً همه جا را اسکن کنید (و منظور ما همه جا است) برای کمک به روحانی که گمشده از طریق پورتال خروج به خانه برگردید تا منبع خالق بی نهایت گسترش یابد. لطفا فراموش نکنید که قبل از اعزام آنها به خانه سخنان مهربانی و دوست داشتنی را تشویق کنید.

somewhere_close_to_impossible_by_sara_arasteh_dd1gre6-fullview (1)

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply