مادر سعید می تواند روزهایی مانند این باشد ، Archangel Michael فرا رسیده است و روز بسیار پیشگویی شده ای را ضبط می کند

تاریخ امروز در تقویم اربعین است
“∞003A2O3A2A2∞-∞D6B6B6B6B6B6B6∞-∞B1 (T) (T) ∞”

اطلاعات تقویم ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικάहिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200410_2211541441999187071696287.jpg

– گایا در موقعیتی از روح قرار دارد که برای ورود فیزیکی Archangel Michael بسیار مناسب است. من مطمئن هستم که متوجه شده اید که ستون های “طلوع آفتاب” و “طلوع مایکل” به تازگی تراز شده اند و باعث ایجاد یک جدول زمانی بسیار عجیب شده اند. بالاتر از این بخش مهندسی ما در پاسخ به بی ثباتی ای که ما تجربه کرده بودیم با استفاده از این راه حل 3 روزه ناهنجاری مواجه شد. این همچنین ما را به یک روز 36 ساعته سنگی تبدیل می کند که ما را به طور کامل از یک جدول زمانی سه بعدی و همه اثرات باقیمانده ای که ممکن است بر ما بگذارد ، دور می کند. این امر در زمان بندی این پست ها نیز منعکس خواهد شد ، بنابراین لطفاً به شما توصیه شود.

تصور تغییراتی که با Archangel Michael در جدول زمانی فعلی ما اتفاق می افتد دشوار است ، اما می توانم به شما اطمینان دهم که کمبود هیجان نخواهد داشت. من همچنین مثبت هستم که ما از فرمانده واقعی اشتر و تعداد بسیار کمتری از آن شخص دیگری که وانمود می شود او خواهیم شنید ، زیرا مایکل و اشتر هر دو آواتار از یک مجموعه هستند.

– ما اشاره کردیم که یک رویداد روانی بسیار خوب دیده شده است ، یعنی در زمان بندی سه بعدی که POTUS از پسرش ذکر کرده بود اتفاق می افتد و سپس مجموعه ای از موارد را در رابطه با سیاره زمین تشریح می کند. واقعیت این است که پوتوس در همان آغاز از “پسر (یشوا)” یاد کرد و “پرچم Q” در بالای کاخ سفید قرار گرفت. چشم انداز دفتر بیضی که همه می دیدند ، نماز عید پاک بود که پسری از سلیمان مزمور 105 آیه 37 را تلاوت کرد (او اسرائیل را با نقره و طلا بیرون آورد و هیچ یک از قبایلش گیر نیفتاد). و مزمور 105 آیه 39 (او ابر را به عنوان پوشاننده و آتش سوزی پراکنده کرد تا شب روشن شود). بخش دیداری از عدالت مربوط به پسر دیگری از سلیمان بود كه دادگاهی مبتنی بر عدالت را آغاز كرد و این امر به عنوان عدالت جارو سریع جلوه خواهد كرد.

این یک درس عالی در مورد چگونگی آشکار شدن جدول زمانی است ، زیرا نسخه های نادرست از مشاهدات دیده می شود. این تظاهرات پیچیده قطعاً توسط 12000 سال گذشته روانشناسان تشدید شده بود ، اما چیزی درمورد این کار وجود نداشت ، زیرا این بینشها حدود 80 سال گذشته به دانش عمومی تبدیل شدند. به یاد داشته باشید آنچه را که مشاهده می کنید خلق می کنید ، بنابراین ترسهای بشر برای 12000 سال گذشته یا به همین ترتیب در یک روز واحد همگرا شده است ، و ما نیمی از کارهای بد را در نظر نگرفتیم.

این دقیقاً به همین دلیل است که باید در ناامنی اضطراب ، به تحریک عصبی به آینده متوقف شویم.

آنچه گفته شد ، ما هیچ تصوری نداریم که در حال حاضر در چه لحظه ای هستیم ، همانطور که تازه ظهور کرده است ، چیز خوبی است که فرانسوی مایکل در حال هدایت کشتی است.

– 10 روز تاریکی دارای معانی مختلفی است که بیشتر آنها مربوط به عملیات زیرزمینی و عدم اطلاع رسانی آینده است. مجدداً از مثال بالا با سخنرانی POTUS به عنوان نمونه ای از چگونگی آشکار شدن این چیزها در مورد رویدادهای تبلیغاتی که بسیاری از افراد از راه دور مشاهده می کنند ، استفاده کنید.

– لژیون فرشته از واقعیت بدنی عبور خواهد کرد ، نترسید.

– در همه گروه ها ، در همه افراد ، در همه نژادها و در همه چیز خوب و بد وجود دارد. فاکس نیوز لحظه ای که پوتوس گفت “قاچاق انسان” به تجارت رفت ، به هیچ چیز ایمان ندهید.

– یک سانسور گسترده در برابر کارگران سبک و اطلاعات کارگر سبک وجود دارد. این بخش از Organized Darkness که مسئولیت این امر را بر عهده دارد ، در مکان های تصادفی واقع در سراسر آسیا و آمریکای جنوبی واقع شده است.

– مادر مریم خودش را برای بسیاری از افراد آورده است تا در مورد زمان دیوانه شدن هوا از آنها بگوید. او گفت که این زمانی خواهد بود که رزمندگان رنگین کمان برمی گردند.

20200410_2212553232702202108452626.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 3 قرار دارد و از کمال 9 تغییر یافته است این بدان معنی است که ما در حال حرکت هستیم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Arasdarhon، Archangel Galizururon Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Nuriel، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Machdiel، Archangel Aeshma، Archangel Abraxos، و Archangel Sablo.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
پرتال خروجی Archangel Kokbiel یک پورتال خروجی بسیار مختصر به اندازه کافی بزرگ ایجاد می کند تا بتواند اهداف شما را در اختیار شما قرار دهد.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
Archangel Ouriel’s Wand of Wills یک گرز است که می تواند همه منفی ها را به ابزارهای اراده الهی تبدیل کند. این می تواند یک رقص دیو را به یک اسلاید برقی تبدیل کند و یک سیاستمدار فروتن باشد ، از آن عاقلانه استفاده کنید. هنگامی که به تجهیزات منفعل مجهز شود ، توسط خود Archangels Ouriel ارکستر خواهد شد.

(فعال)
ستاد ستاره مهندسی Archangel Orion می تواند ناسازگاری ها یا مسائل DNA را در هر موجودیتی اصلاح کند. همچنین می تواند در بهبود مسائل جاری الکتریکی موجودات زنده کمک کند.

(محدوده کوتاه منفعل ، پرخاشگر)
اعتماد به نفس Archangel Raguel مانند داشتن بهترین دوست پشتیبان در گوش شما است. او فوق العاده سرگرم کننده و شگفت آور عاقلانه است ، ابزاری شگفت انگیز از ارتباطات.

(برد بلند و کوتاه فعال)
شمشیر آسمانی Archangel Af یک شمشیر اعتصاب مضاعف است که غول نور دارد. این بدان معنا نیست که چقدر بزرگ شمشیر را تصور می کنید ، سایه روشن بیشتری دارد که بعد از اعتصاب اولیه بسیار سخت تر خواهد شد. این فوق العاده برای اشکال غیر حیات و عیب یابی کهکشانی ها است.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200410_2214201586972210903462136.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) لژیون شورشی به صفحه دود متافیزیکی احتیاج دارد ، یک صفحه دود سفید روشن را در اطراف لژیون شورشیان و نماد لژیون شورشی پیش بینی می کند.

2) روحهای گمشده سعی در ایجاد Havoc ندارند ، گیج می شوند و هیچ تصوری از آنچه در بیشتر موارد رخ می دهد ندارند. به همین دلیل کمک به روحیه دادن به طرف مقابل بسیار مهم است ، ساده ای است به عنوان پیش بینی یک پورتال برای گسترش بی نهایت منبع خالق بالای سر آنها هنگام مواجهه با روح گمشده. در این واگذاری ، باید هر چه بیشتر مناطق زمین را اسکن کنیم تا هرچه بیشتر ارواح به منبع بازگردیم.

3) موجودات تاریک بسیار بزرگ بسیاری در سراسر جهان مستقر هستند ، برخلاف روحیه گمشده این موجودات به معنای ایجاد ویرانی هستند. شما باید آنها را تسلیم یا خسته کنید و سپس آنها را از طریق درگاه خروجی به همان روشی که در تکلیف شماره دو انجام داده اید ، بیاورید.

fb_img_15865335692916963614871556445119.jpg

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply