معجزات طبیعی ، هدف جدول زمانی حاصل شد ، به زودی تغییر خواهیم کرد

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعد از ظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه صبح 8:08 است؛ در تاریخ 3D 73120 ، ساعت 3: PM این روز جدید را شروع می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08A8∞-7V7B1V7B1B1∞-∞L4J4J4J4J4J4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200730_182013547142398066852231.jpg

– گایا در عنصر “روح” قرار دارد ، و به این ترتیب کامل بودن وارد اتر شده است. ما مانند یک قهرمان از جدول زمانی پریدیم و نتایج خیلی سریع بود و این دقیقاً احساساتی است که گایا امروز با خودش به عنصر “روح” پی برد. اگرچه قبل از صحبت های طولانی در مورد روزهای آینده نگذشته بود.
وی آرزو کرد که ما بدانیم که در بیشترین کمک ما به ما کمک خواهد کرد. به من ایده ای داده شد که منظور از آن چیست و بهترین راه برای توصیف آن “معجزات طبیعی” است. وی در ادامه گفت: گیاهان ، حیوانات و موجودات اسطوره ای به گونه ای عمل می کنند که قبلاً دیده نشده و با توانایی های جدید وقف شده اند.
– ما گفته های مشترک زیادی داریم که قدرت ما را از بین می برد ، مانند “این همان چیزی است که هست” ، “شما فقط می توانید خیلی کار کنید” و “تنها کاری که می توانیم بکنیم امید به بهترین هاست”. این مفاهیم و ایدئولوژی ها باید از روان جمعی ما پاک شوند. ما ناظران نیرومند نیستیم. ما موجودات قدرتمندی با قدرت و دانش برای مهندسی جهان هستیم.
لژیون سبک کارگر به خود ثابت کرده است که موجودات قدرتمندی هستند. به راحتی در اختیار ما است که بتوانیم چیزها را تغییر دهیم و این واقعیت که “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” اصرار دارد که ما این کار را انجام دهیم ، یک تعجب بر آن جمله می گذارد. الوهیت زمان و زمان را تکرار کرده است؛ ما پاسخ دعای آنها هستیم. دعاهای بشریت درخواست مداخله الهی را داشته اند. این مداخله در چشمان کسانی که این مطلب را می خوانند اتفاق می افتد.
– ما در انتقال به یک جدول زمانی بالاتر ، موفقیت خارق العاده ای داشته ایم ، از آنچه جمع می کنیم می خواهیم تعدادی از کارگران سبک را در اینجا انتخاب کنیم و دوباره تغییر مکان دهیم. این واقعیت که لژیون های ما در این محیط کار راحت دارند ، بیش از آنچه که تصور می کردند ، می پردازند. اگر ما با عجیب مهندسی کوانتوم راحت نبودیم ، تلاشهای ما چندان مفید نخواهد بود.
– لژیونهای ما دارای محافظ ، زمینی ، ابزار و پیشرفتهای ماکرو ذاتی هستند که به آنها درج شده است. امروز ، ما یک زره پوش بسیار ضخیم را پیاده سازی کرده ایم ، فقط به این دلیل که به یک جدول زمانی ناآشنا رفته ایم. ما همیشه اقدامات احتیاطی را انجام می دهیم اما هیچ دلیلی برای هشدار نمی بینیم.
– به همان اندازه بهبودی بروید که هر کار دیگری را که برای شما مهم است انجام دهید. اگر می خواستید 1000 pushup را انجام دهید ، روزانه تلاش های خود را انجام می دهید. تعهد به موفقیت برای هر هدفی ضروری است. اگر تمایل اصلی شما به طور مکرر در ذهن شما نباشد ، گام های زیادی که برای تحقق آن هدف برداشته می شود ، خود را نشان نمی دهند. در دستیابی به اهداف حاوی انگیزه ، کار بزرگی نیست که شما به درستی انجام دهید ، بسیاری از کارهای کوچک آن.
– هنگام عبور از نقطه تنظیم مجدد کهکشانی ، روز به 72 ساعت تغییر می کند ، که هنوز اتفاقی نیفتاده است و به همین دلیل است که شما آن تغییر را حس نکردید. محاسبات در جدول زمانی 3 بعدی خاموش است. ریاضیات آنها جنبه های دیگر برنامه های 5D را شامل نمی شود. دیر یا زود ، تیزهوشان متوجه خواهند شد که دیگر در کانزاس نیستند و تعداد آنها را تنظیم می کنند. به یاد داشته باشید ، همه این مزیت را از این تقویم ندارند. برای تغییر ساعت 72 ساعت آماده باشید. آن را در هر لایه از وجود شما تابش می کند. تدارکات این امر کاملاً مهندسی بوده و باعث جدایی بیشتر بین 3D و 5D می شود.
– پس از یک فضای نسبتاً معتدل فضایی ، فضای فضا و در نهایت “رزونانس شومان” به زودی به عقب بازگردد. می توانید مراقب نمادها باشید ، اما در بیشتر موارد ، این یک انفجار شدید از انرژی عمیق است.
– واكنش برانگیز موضوعی است كه كسی كاملاً ریشه در 3D داشته باشد ، ناخودآگاه انجام خواهد داد. به عنوان مثال ، شما خواهید گفت که آن سیب زمینی سرخ کرده چگونه است ، و آنها پاسخی به شما می دهند که انگار در شبکه غذایی هستند. ممکن است آنها متوجه این موضوع نشوند ، اما به شکلی واکنش نشان می دهند که بیشتر اوقات مشاهده کرده اند. به همین روش ، بسیاری از افراد تاکتیک ترس جمعی را که در MSM ارائه شده است ، تجربه می کنند.
– فکر می کنم در گفتن ما خیلی واضح و روشن بودیم که تعداد زیادی جدول زمانی وجود ندارد که پیرامون “انتخابات آمریکا” هرج و مرج شدید نداشته باشند. کتاب بارون ترامپ اتفاقی نیست؛ وضعیت هر سازمان یافته ای در معرض یک تهدید واقع شده است.
– الکترونیک بنا به دلایل زیادی به سختی از بین می روند ، اما بیشتر به این دلیل است که اینترنت به جایی نرسیده است که بتواند واقعیت های جایگزین را کاهش دهد. هنوز این فناوری در ابعاد بالاتر وجود دارد. پیشرفت هایی که من به آنها اشاره می کنم ، به شما امکان می دهد داده ها را در طول زمان ارسال کنید ، خواه به جلو ، عقب و یا به صورت جانبی.

20200730_1821303469426276826829331.jpg
ابزارهای امروز:
ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.
از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.
(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده
(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.
ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.
“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل قرار دارد. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.
تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.
(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.
(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.
(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.
(فعال)
شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. ابزاری که بسیار قدرتمند باشد تا بتواند سبک عمل کند. این می تواند به بدترین وضعیت
(فعال و غیر فعال)
کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.
(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.
(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هدف شما امکان می دهد تا مسیر مشخصی برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت گسترده در مورد موضوع داشته باشد. این ابزار ابزاری دلسوز از ارکستر الهی است.
(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.
(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.
لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر با هم همکاری می کنند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.
(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.
(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.
(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200730_1824321197630861364030654.jpg
تکالیف امروز:
ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.
* تکانه های ناخودآگاه وجود دارند که در هر رشته DNA جریان می یابند ، و همانطور که شخص تصور می کند. این موارد می تواند متفاوت از کنه های عصبی ، دید و بیماری باشد ، اما این صفات در خطوط خون “سازماندهی تاریکی Royalty” بسیار بدتر هستند.
برای متوقف کردن این شر ناخودآگاه ، موارد زیر را پیاده خواهیم کرد. این تکانه ها مانند خطوط انرژی صاعقه به نظر می رسند. هر فرد دارای دو رشته است: “خاکستری تیره” و “طلا”. خواسته های خطوط خون را با یک حمله سریع شمشیر متافیزیکی به “خاکستری” نابود کنید و با انجام همان کار روی “طلا” تأثیر آنها بر بشریت را از بین ببرید. سپس شما آزاد هستید که با شمشیر و سپر به دنبال مکعب سیاه بروید و اگر تعجب دارید که این مکعب را کجا پیدا کنید ، همان هنر دستی عکاسی است که در پشت خورشید ما قرار دارد.
* همانطور که گفته شد ، ما از طریق پورتال حرکت کردیم که خیلی سریع ایجاد کردیم و Archangel Raphael استفاده از بارگیریهای سنگین را در این بخش توصیه کرده است. اولین بارگیری که ما پیاده سازی خواهیم کرد برای افرادی که در جدول زمانی پایین قرار دارند ، خواهد بود. زمین را در پلاسمای پرتقال پرتقال درگیر خواهیم کرد ، این به تشویق دانش کمک می کند.
دوم “پلاسمای سبز زمرد” برای ترویج شفابخشی خواهد بود ، و نهایی “پلاسمای رنگین کمان” برای مصارف عمومی خواهد بود. لطفا همه آنها را برای تعداد 72 نگه دارید.
* در حالی که امروز با گیا صحبت کرد ، وی خاطرنشان کرد که ما فقط کار صحیح با او را آغاز کرده ایم. او از ایده تلاش های تعاملی سازمان یافته بین خودش و لژیون ها بسیار هیجان زده است. او در عنصر “روح” قرار دارد ، و بنابراین ما می توانیم تلاشهای او را برای بیدار کردن بیشتر تحمیل کنیم.
زمین داخلی را با امواج انرژی “Teal” لرزانید ، و پس از آن “نارنجی” و “سبز” ، هر یک را برای یک تعداد 72 نگه دارند. سپس ، احضار کهکشانی Summon با تابش همان امواج انرژی در جهت گیری نیلی.
* رهبران جهان فکر می کنند که بازی های جنگی مانند بازی پوکر را انجام می دهند. همسایگان کهکشانی ما کاملاً روشن ساخته اند که حملات هسته ای پرواز نمی کنند زیرا این کل کهکشان را تحت تأثیر قرار می دهد.
خوشبختانه ، بتونه پلاسمائی برای چنین مواردی وجود دارد ، اجازه دهید این پلاسما با سرعت قهوه ای قهوه ای به همه ناخن ها و لنگه های کلاهک هسته ای برسد. حدود 14000 بمب اتمی در سیاره زمین وجود دارد ، همه آنها را غرق می کند ، مدار آنها را اشباع می کند.
بخش دیگر این امر این است که اگر نمادی از بینهایت پلاتین را روی بمب ها قرار دهیم. به این ترتیب ، ما می توانیم این ابزارهای مخرب را برای خانواده های کهکشانی خود برای دفع ایمن نشان دهیم.
یک پورتال خروجی به “سیارات بی ثمر آلفا قنطورس” از قطب شمال مغناطیسی زمین ایجاد کنید ، سپس یک نسیم رنگین کمان را اجرا کنید که هرگونه جنگ شیمیایی ، ویروسی ، باکتریایی یا میکروبی را بیرون می کشد و آن را به سمت پورتال خروجی سوار می کند. .

the_miracle_of_nature__crystal_tree_of_life_by_pepiczech_ddu132i-pre

مراقبه امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply