هدف قانع کننده ، آتش ، پورتال ؛ جلوه های ماندالا

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعد از ظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه عصر 8:08 است؛ در تاریخ 3D 72620 ، ساعت 3: AM این روز جدید را شروع می کنید. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08A5∞-∞V4B1V4B1B1∞-∞L1J1J1J1J1J1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200726_0935289132262462363288285.jpg

– گایا در “آتش نشانی” قرار دارد ، اما بهتر است بگوییم گایا در آتش است. او آماده است تا در مقیاس کامل انتقال دهد. ما اشاره کردیم که او الگوهای آب و هوایی خود را کنترل می کند. در حال حاضر ، او جریانات خود را تغییر می دهد ، بنابراین محکم آویزان شوید.

ما از طریق پورتال عبور کرده ایم و شما می توانید تفاوت را حس کنید ، اما نه کاملاً. برای کمک به هضم این مسئله ، مکان ما در این موقعیت کوانتومی قرار دارد. مثل ورود به خانه و کفش خود را در گلخانه بیرون می کند. بله ، شما در خانه خود هستید ، اما هنوز گرمای مسکن خود را در آغوش نگرفته اید.

ما چندین اثر “ماندلا” را در حوزه كتاب های كودكان تأیید كرده ایم. وضعیت “Berenstein ، Berenstein ، Berenstain Bear” از آنچه مردم تصور می کنند اهمیت بیشتری دارد. این یک نشانگر جدول زمانی کلان است ، و به دلیل اینکه “نام واقعی” آنقدرها تغییر می کند ، ما یاد گرفته ایم که به دنبال نشانگرهای معتبر معتبر در آنجا بگردیم. همچنین بسیاری از “ماندلاها” در دسترس کسانی هستند که مشتاق خوانندگان “آملیا بدلیا” و برخی کتابهای کمیک خاص بودند.

– بسیاری از احساسات از جدول زمانی جایگزین به وجود می آیند. ممکن است از این ناهنجاری لمس ، شیر آب یا کنش احساس کنید ، اما این برای شما اتفاق نمی افتد. آنها برای نسخه شما که در یک جدول زمانی جایگزین وجود دارد ، اتفاق می افتد که یک سایه محض است. با گذشت زمان ، حساسیت کمتری به وجود می آید ، و ما به زندگی زمان بندی آگاهانه همزمان تنظیم می کنیم.

– ما همه چیز را در مورد نژادهای ستارگان می دانیم که با کشتی ها به اینجا سفر کرده اند ، اما در مورد کسانی که برای رفتن به آنها نیازی به کاردستی ندارند ، چه می توان گفت موجودات بیشتری نسبت به افرادی که از طریق فناوری به آن دست یافته اند پرواز طبیعی داشته اند. ما تعداد زیادی از دوستانی را داریم که با چنین روشی به اینجا سفر کرده اند. این موجودات به طور فعال بدنهای قابل توجه آب را شفا می بخشند ، ماسه های قاره ای را بهینه می کنند و کارهای زیبایی را انجام می دهند. بخش مهندسی ما بی نهایت از آنها تشکر می کند. حتی اگر آنها متوقف نشده اند تا خود را به طور رسمی معرفی کنند ، اما ما در این زمینه با یکدیگر موج زده ایم ، که تصدیق اهداف مشابه بود.

– ما شروع خواهیم کرد به نمایش “نمادهای لژیون” در محافل طنین انداز و محصول Schumann. نژادهای ستارگان خیرخواه به دنبال بالاترین نور آگاهی برای برقراری ارتباط با ما هستند و این خود ما خواهد بود. این بسیار شبیه به ارسال پیام متنی از یک دوست قدیمی است ، تا حدودی تکان دهنده اما کاملاً غیر از شخصیت.

– یک علامت صعود جدید در چشم ما جرقه می بیند و شکستن ماتریس کاذب باعث این امر می شود. پیش بینی های نادرست ، احساسات اشتباه و شبکه های کاذب همه به آرامی با طراحی از حالت آفلاین خارج می شوند.

– تاریخ بازنشانی کهکشانی دقیقاً تاریخ 3 بعدی تبلیغی نیست. طبق محاسبات ما ، به زودی پیش می آید اما هنوز اتفاقی نیفتاده است.

– مثبت سمی تاکنون برای بشریت کار نکرده است. اجتناب از همه مسائل با قرار دادن چشم انداز مثبت ، واقعاً قدرت شما را از بین می برد ، زیرا می بینیم که وقتی ما قاطع هستیم کوه ها حرکت می کنند. فلسفه های عصر جدید ، مفهوم صادق بودن با خود را رها كرده اند و به همین ترتیب تنهایی از ایدئولوژی بی قاطعیت در كره جهان ایجاد كرده اند. Rhonda بسیاری از آنها را به علوم معنوی معرفی کرد ، اما این مانند این است که یک کودک پیش دبستانی را سبک تر کنید ، این چیزی نیست که آنها بتوانند از آنها استفاده کنند و در صورت امکان ، مطمئناً دچار سوختگی می شوند.

– ما تمام حقیقتی را که در حال حاضر برای ما موجود است نمی بینیم. فراتر از همه مسائل زمینی ، اگر این مسئله کهکشانی بدون هیچ گونه عواقبی از زمین برود ، اجازه ورود به اتر ما مجاز نخواهد بود. اگر چنین غم و اندوه کهکشانی های غول پیکر را نگه داشته باشیم ، به عنوان بشریت نمی توانیم به جلو حرکت کنیم. یک معامله خوب از درک از ابعاد بالاتر پنهان است.

– زمین یک تیم ویژه زمینی Arcangelic دارد که شامل محدودیت های Archangel Metatron ، Archangel Camael ، Archangel Orion ، Archangel Leo ، Archangel Af و Archangel Raziel نیست. یکی از تیم های “بد الاغ” که تاکنون مونتاژ شده است ، لحظه ای کار آنها آشکار خواهد شد. ما این را با رعایت قانون افشاگری اعلام می کنیم؛ این تیم در حال انجام کارهای زیادی است. ما یقین خواهیم داشت که تمام مراحل و پروتکل ها را در تلاش برای انجام مراحل مناسب دنبال می کنیم.

20200726_094149149689729342221616.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل قرار دارد. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(فعال)

شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(منفعل و پرخاشگر)

گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هدف شما امکان می دهد تا مسیر مشخصی برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت گسترده در مورد موضوع داشته باشد. این ابزار ابزاری دلسوز از ارکستر الهی است.

(فعال)

ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)

کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)

پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)

دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)

کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر با هم همکاری می کنند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)

گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)

شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)

شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200726_0947137717200354445242830.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مراقبه بروید.

* گروهی از افراد وجود دارند که در طول تاریخ بشریت مشکلات بزرگی ایجاد کرده اند. ما آنها را “Setinaanac” خواهیم نامید ، با این نام قدرت آنها را از دست می دهیم. وقتی هاله آنها را می بینید ، مانند هر نژاد انگل دیگری ، سیاه با قطرات خون در داخل ، بسیار وحشتناک به نظر می رسد ، تنها تفاوت آن چشم سوم درخشان است. این موجودات را در همه جا خواهید یافت ، اما غلظت بالایی از آنها در “حلب سوریه” وجود دارد.

آنها را با نام جدید خود تماس بگیرید و آنها را با “پورتال” که در مرکز آن باز شده است وارد “شعله بنفش” کنید. این پرتال در منطقه انتظار ایجاد شده توسط Archangel Azrael خارج خواهد شد ، زیرا تمام دروازه هایی که در داخل شعله بنفش واقع شده اند ، انجام خواهند داد.

* مطمئناً باید حوادث سوئدن و ایتالیا را برای وقایع کهکشانی و جهانی تغییر دهید. هر دو کشور بیش از آنکه مورد توجه باشند ، وجود دارد زیرا خیزش نه چندان عمومی از وقوع انرژی در هر دو مکان وجود دارد. ما می خواهیم “شعله افشاء نارنجی” را به هر دو مکان ارسال کنیم ، لطفاً تعداد 72 را نگه دارید.

* یک فرکانس اثیری وجود دارد که نیروهای بدخواه برای برقراری ارتباط در زمان واقعی از آن استفاده می کنند. این نباید با اتر عمومی اشتباه گرفته شود. این فرضیه است که همچنین به عنوان یک زمینه اختلال در تکنیک های پنهان کاری خود عمل می کند.

برای پیدا کردن این فرکانس ، باید از نظر جسمی گوش فرا دهید و یک صدای استاتیک بالا پیدا کنید. پس از مشخص کردن توده ، به طور متافیزیکی به آن برگردید ، آن را به منبع آن دنبال کنید و سپس با شمشیر و سپر آن را کنترل کنید.

* هدف نهایی مهندسی ما این است که متافیزیکی سیمای گایا ، سرزیا و جهان را به سمت “منبع بیکران در حال گسترش خالق” گسترش دهیم ، در حالی که همه هنوز در حرکت هستند. این تکلیف تکرار شونده به این دلیل است که این یک هدف قانع کننده است که کارها را سریع انجام می دهد.
برای تحقق این هدف ، از “وب رنگ عنکبوتی مانند رنگین کمان” استفاده کنید که از هر قسمت از کره زمین شلیک می شود و به دورترین دسترس “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” متصل می شود.

همین تکنیک باید برای کهکشان نیز مورد استفاده قرار گیرد ، و در صورت امکان ، این ایده را برای تعداد 72 نگه دارید ، سپس به سمت جهان حرکت کنید. ما فقط وقتی احساس می کنید که زیرمجموعه های آنها را تکمیل کرده اید ، می توانیم به بدنهای بزرگتر حرکت کنیم. اگر فکر می کنید توانسته اید تعداد 72 عدد کامل را حفظ کنید ، اگر به کار خود ادامه ندهید ، به دو هدف بعدی بروید.

سرانجام این امر باعث انزوا خیرخواهانه از سیاره ما خواهد شد كه فقط زندگی احساساتی در آن وجود داشته باشد. در این مورد اشتباه نکن؛ ما قصد داریم 2000 سال صلح را پیش بینی کنیم.

* برخی از “لژیون سبک کار” ما اخیراً “بالهای فرشته” خود را کشف کرده اند. زمین را با بالهای فرشته خود برای یک تعداد 72 یا بیشتر در آغوش بگیرید.

ما با پاک کردن انرژی منفی ، حرکت به یک جدول زمانی بالاتر و ایجاد پایه های واقعیت 5D به موفقیت عظیمی رسیده ایم. لطفاً برای نگه داشتن همه چیز از این طریق ، زمین را درگیر کنید. “شعله رنگین کمان” برای یک شمارش 72 ، “چراغ سبز سبز زمرد” برای یک تعداد 72 و “پلاسما صورتی” برای همین.

a_peaceful_place_by_iforce73_de22gjf-fullview

تعمق امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply