“پانچن گل مقدس” ، 144،000 سوارکار قوی ، بودا کجاست؟

پیش نمایش:

ما به وضوح یک حرکت معنوی قدرتمند را آغاز کرده ایم و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت آن تاکنون ندارد. ما به عنوان یک تیم فنی به شدت کمرنگ هستیم و از آنجایی که اینترنت به همان سرعتی که قبلاً بوده است ، کم نیستیم ، می خواهیم فشارهای فنی زیادی را پشت سر بگذاریم. ما به بهترین وجهه توانایی های خود تلاش خواهیم کرد تا همه را به وظیفه خود راهنمایی کنیم و از هر راهی که بخواهیم کمک کنیم همیشه قدردانی می شود ، حتی اگر این فقط برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده شما باشد. تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:

∞063∞-∞09A3O9A3A3∞-∞E3C3C3C3C3C3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد. در زمان این پست ، 3 بعد از ظهر زیر این روز جدید را شروع می کنید.

افسانه

YouTube Version ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200420_1252343570088251609071829.jpg

گایا بسیار غالب زمین است زیرا ما در جشن گیاهان مقدس ، حیوانات و پوشش گیاهی به او می پیوندیم. موضع کلی که لژیون ها با هر ماده ای می گیرند این است که همه گیاهان ، حیوانات و زندگی به شکل طبیعی خود مقدس هستند.

+ اگر چیزی را به توجه لژیون های ما بیاورید ما از دید کامل برخوردار هستیم ، اگر اینگونه نباشید ، شانس وجود دارد ، توجه ما جاهای دیگر است. هر قطره از آنچه به شما ارائه می شود دلیل این است که ما به این کار هدایت شده ایم. چندوجهی آنقدر گسترده است که هر موجودی بدون توجه به آگاهی در بخش تمرکز آگاهانه بسیار محدود است. این شامل خرد ناخودآگاه و دانش ذاتی نیست که میکروسکوپ روح است و در آن بخش محدود نمی شود بلکه عدم تمرکز متمرکز را شامل می شود.

ما می توانیم تأیید کنیم که روح بودا در درون دالایی لاما قرار دارد یا خیر. این موضوع بحث های زیادی را در درون لژیون ها انجام داد که آیا این مورد است یا خیر. این بیشتر به این دلیل است که وی به ما گفت که او قصد دارد به دنیای روح منتقل شود ، و سپس هرگز چنین نکرد. ما بسیار عجیب بودیم که درخواست حمل و نقل کنیم و بعد از آن استفاده نکنیم ، بنابراین به طور طبیعی ، Archangel Zophiel برای بررسی به آنجا رفت. این همچنین بسیار مهم است زیرا به محض رسیدن به سطح مشخصی از هوشیاری ، نمی توانید بدن خود را بدون برنامه ریزی برای انجام این کار ترک کنید. در ابتدا بودا در Tenzin Gyatso متولد شد ، اما این هدف از ظلمت سازمان یافته بود که جان خود را جایگزین کند. که آنها به روشنی انجام داده اند ، همانطور که ما دقیقاً می دانیم که در آن لحظه بودا در کجا واقع شده است. لطفا توجه داشته باشید که ما می توانیم به راحتی این وضعیت را اصلاح کنیم و این وظیفه را در اختیار ما قرار می دهد.

موجودات در پشت صحنه چند لایه هستند و در قسمت خشتی یک هیبرید عمیقا خزنده از دراکونی ها قرار دارد که 3 سیاره آخر خود را با تاریکی خود از بین بردند. باید خاطرنشان کنیم که جناح های Rebel بسیاری وجود دارند که در این مسابقه هستند اما همه آنها توسط قبیله خود تبعید شده اند. آخرین و مناسب ترین زمان این رویارویی ، کمربند بیرونی سیارک ایجاد شد. الهی ، این یکی از مکانهایی بود که اصولگرف رافائل اصرار داشت که من در طی دومین پیاده روی زندگی در زندگی خود ببینم.

با بازگرداندن ما به ارتباط مدرن ، نقطه اصلی انرژی معنوی موضوع جنگهای بزرگی بوده است. ما این کار را با ایجاد بسیاری از نقاط معنوی مرکز روی زمین اصلاح کرده ایم ، اما این برای برخی از رهبران کافی نبود و آنها به هیچ عنوان متوقف نمی شوند که تنها صاحبان این قدرت معنوی باشند. این تلاش های بیهوده بی نتیجه بود ، زیرا طبق گفته های Archangel Zophiel ، ما میلیون ها معبد مسیحی را در بین ما داریم. این بدان معنی است که خردل وحشی و خارج از کنترل رشد کرده است و نمی توان جلوی آن گرفت.

مردم چین واقعاً انسانهای شگفت انگیزی هستند که اولین کسانی هستند که به شما می گویند چه چیزهایی فاسد در اطراف محله خود قرار دارند. ما باید در آزادسازی آنها به آنها کمک کنیم و هیچ وقت از این شفقت چشم خود را از دست ندهیم. به یاد داشته باشید قبل از CoronaVirus ، اعتراض گسترده ای علیه دولت های چین ایجاد شده توسط مردم چین صورت گرفته است.

گفته می شود ، جای تعجب نیست که رهبران چین کسانی هستند که اتحاد سنگی را با دراگونهای ترکیبی تشکیل داده اند. این توافق با وعده یك حمله همه جانبه به همه چیز معنوی انجام شد ، كه شامل فقط فالون دافا ، بودایی تبت ، بودیسم به طور كلی ، دلفین ها ، نهنگ ها ، حیوانات خانگی و حیوانات نیز نمی شود. طرحی برای جایگزینی معنویت طبیعی با این نسخه مصنوعی وجود دارد و این عامل اصلی بسیاری از دیدهای دروغین است که کارگران سبک در طی سالهای متمادی دریافت می کنند.

من می خواهم به جنایاتی علیه کسانی که فالون دافا را تمرین می کنند ، سرکوب و تمرکز کنم. دولت چین این افراد را به دلیل انجام یک روش پیشرفته چی گونگ و بدون هیچ دلیلی تاکنون به قتل رسانده است. اکنون آنها این دستور کار را در همه کشورها و کسانی که همیشه این علوم معنوی را تمرین می کنند ، گسترش داده اند. آنها احساس می کنند که حق دارند بدون توجه به تابعیت خود به این افراد حمله کنند و اکنون به دلیل انجام این کار تحت فشارهای شدید دولت های دیگر قرار دارند.

لازم به ذکر است که Archangels نسخه ای از Falun Gong (Dafa) نیز دارد ، و این اصلاح شد زیرا انرژی اصلی Falun Dafa به سلامتی رسیده است به طوری که وقتی شخصی وارد فضای مقدس شود ، آنها در معرض بسیاری از حملات تیره تکنولوژیکی قرار می گیرند. . فناوری مایکروویو دوردست پایه این فناوری است و افزایش حملات متافیزیکی مبتنی بر فلز به راحتی این کار را متوقف می کند ، که ما در تکالیف امروز به اجرا خواهیم پرداخت.

این ما را به پانچن لاما منتقل می کند ، که توسط دولت چین جایگزین شد و شخصی است که برای شناسایی بودا و مسیحیان جهان که در میلیون ها نفر هستند تعیین شده است. ما پانچن چین را به رسمیت نمی شناسیم و بنابراین “پانچ گل مقدس” را به عنوان تنها لامه معتبر در حال حاضر انتخاب کرده ایم. با اطمینان می توانیم بگوییم که او بهترین بهترین چیزی است که چند نسل در نقش پانچن تولید کرده است. او از کسی که می داند آگاه است و به تنهایی به این نتیجه رسیده است ، بنابراین ما اخبار او را نمی گوییم ، اما با این وجود ما قانون افشای اطلاعات را رعایت می کنیم. در ابتدا با 45 در دروازه 333 مورد توافق قرار گرفت و 45 نفر دیگر در دروازه 444 نیز به ثمر نشستند تا این حقیقت را تحكیم دهند.

20200325_0946244356115189203550680.jpg
These Flowers have been with me for many years, they bloom beautifully all year round.

اینتل مستقیم Archangel Zophiel در این زمینه:

– بسیاری هستند که به چین می روند و با یک دیدگاه بسیار متفاوت از زندگی برمی گردند. نیاز به سربازان دیجیتالی وجود دارد که تلاش خود را بر روی این اطلاعات متمرکز کنند.

– ژاپن دلیلی برای مشکوک بازی ناپاک در فوجیشیما داشت ، اگرچه اثبات اینکه همه زمین لرزه ها طبیعی نیستند سخت است.

– حملات مبتنی بر آب و هوا بیشتر تلاش خواهند کرد ، ما آنها را متوقف خواهیم کرد.

– نتیجه همه اعتراضات بر اساس تلاش های متافیزیکی کارگران محلی روشن خواهد بود.

– تعداد بیشتری از مسابقات ستاره ای وجود دارد که باید مجاز به شرکت در آن ها باشیم.

سایر خلاصه ها ، گزارش ها:

– سطح هوشیاری هضم شده یك موجود ، كلیدی است در كلّی آن برای پادشاهی های ابعاد بالاتر.

– انرژی هیجان در قلب همه لژیون ها قرار دارد و این ارتعاش غالب زمین است که توسط همه احساس می شود.

– “خاکستری ها” اکنون ادعا می کنند کالاهایی که به آنها برگردانده شده ، همان مواردی نیستند که به اپشتین و دوستانش دادند. آنها خواهان عفو در مجازات هستند. فدراسیون کمی پس از مشورت با رهبران محلی به این موضوع رأی خواهد داد.

– برای لژیونهای ما راحت تر ناوگان ناوگان نیروهای کهکشانی بدخلقی بیرون می روند ، از آنجایی که اکثر آنها این است که کفش های خودشان را ببندند. اگر کاری را در برابر اراده آزاد علوم انسانی انجام دهید ، درهای باستانی را که ترجیح می دهید در یک متحد تاریک نبینید ، باز می کند. این گروه ویژه به عنوان یک فرشته به نام “The Demon Thwourth” نامیده می شود و گروهی برخلاف سایر گروه ها هستند. آنها توسط فرشته اسرائیل و 144000 سوارکار او رهبری می شوند.

– مانتیس نگرانی زیادی راجع به ایمنی ماهواره های Space X ابراز کرده است. مانتیس متخصصان پزشکی هستند و می گویند اگر تنظیمات خاصی صورت نگیرد ، ریتم آلفا و بتا تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

– من موافقم که مریم از لحاظ جسمی قابل مشاهده ترین زمان است ، اما او مانند تبلیغات برای چهره ای جذاب برای گردشگری آینده خود چهره خود را به سمت آسمان نمی بیند.

– بسیاری از آموزه های جزمی به گونه ای طراحی شده اند که شما را از خواندن آنها باز دارد ، به هر حال آنها را بخوانید ، نظر خود را شکل دهید.

– تاریکی سازمان یافته نمی تواند درک کند که نقشه آنها چگونه عملی نشده است. آنها تنهایی مراسم تاریک انجام داده اند ، اما هیچ استاد تاریکی پاسخ نداده است. این امر به این دلیل است که هیچ پشتیبان متافیزیکی در پشت دستور کار آنها نیست.

– جریانهای شدید انرژی وارد می شوند ، ما باید موج سوار شویم و معانی را تفسیر کنیم.

– کارگران سبک شما خیلی وقت است که کلارک کنت را در آن جا قرار داده اید. بیایید آنرا قطع کنیم … با تشکر از پیش.

“کسانی که می کنند ، باید انجام دهند ، کسانی که نمی کنند ، باید اجازه دهند کسانی که این کار را می کنند ، انجام دهند.”

20200420_1251294794873229824977893.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 9 ، YAY !!!

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Galizur، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، و Archangel Uzziel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل)
پیش بینی جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200420_1253319004027469723820546.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر است ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک است. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) صلح را در اعتراضات محلی خود حفظ کنید ، با در نظر گرفتن یک گل غول پیکر از زندگی در مناطق اعتراض آمیز ، انرژی صلح آمیز برقرار کنید.

یک روش جایگزین وجود دارد ، زیرا می توانید یک ماندالا را در منطقه پیش بینی کنید و تا زمانی که پاسخ پر انرژی انرژی دلخواه را بدست آورید ، هر دو راه آن را بچرخانید ، اما این مهارت کمی بیشتر طول می کشد.

2) زمین را با استفاده از نقره ، طلا ، پلاتین و الماس پلاسما برای 72 شمارش زمین درگیر کنید ، این باعث می شود فن آوری مایکروویو که قبلاً توضیح دادیم مانع شود.

3) ما در این گفتگو میان ملت ها مداخله نخواهیم کرد ، بلکه مسابقه ستاره ای را که در آن جنایات بشریت سرچشمه می گیرد بیرون خواهیم کشید. ما خواهیم گفت که اگر شما سعی کنید دوباره به رهبر لژیون ما حمله کنید ، ما اینقدر بخشنده نخواهیم بود. این تنها به این دلیل است که ما به “مخالفت شما” ایمان داریم که مفهوم اصلی خود را متوقف کردیم. این بدان معنی نیست که ما نمی دانیم که در واقع چه تعداد زیادی روح اصلی هستند ، بنابراین باید مرتب از دلسوزی با انسانهای درگیر شویم زیرا همه این موارد را به موقع مرتب می کنیم.

به گفته این ، ما می خواهیم آن را بیاوریم.

اگر لژیون سبک وزن نتواند به موقع برسد ، دقیقاً مثل آخرین بار خواهد بود ، یک اعتصاب سریع برای پایان دادن به همه اینها. اگر بسیاری از کارگران سبک بتوانند از آن پیروی کنند ، می توان دقت ، دیپلماسی و تفکر را حفظ کرد. هر کس توانایی رسیدن به آنجا را ندارد اما لطفا به هر حال سعی کنید ، زیرا این بالاترین جدول زمانی ممکن در حال حاضر است.

این مسئله برای لژیون های ما خطرناک نیست ، بلکه برای ایمنی کسانی که با لژیون ها مخالف هستند ، است. ما دوست داریم مهربان باشیم ، اما باید مؤثر هم باشیم. لژیون سبک کار برای این دنیا مهمتر از آن است که هرکسی بتواند در حال حاضر درک کند ، زیرا تعادل ما را با واقعیت جسمی خود فراهم می کند.

پس از رسیدن به محل مشخص شده ، Hybrid Draconians Planet را پیدا کنید ، از شعله بنفش استفاده کنید تا ورود خود را اعلام کرده و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید. فن آوری آنها بی فایده است وقتی ما به شکل نجومی هستیم و در سیاره آنها واقعاً قادر هستیم. بعد از اتمام این تکلیف ، چرخش اعجازآمیز روی زمین خواهید دید.

دنباله دارترین ستاره کوچک Dippers در سمت سبد به طور مستقیم در شمال بروید و سیاره خانه خود را پیدا کنید.

مراقبه امروز در زیر است ، لطفاً لذت ببرید!

Find-the-Little-Dipper-Step-11

Leave a Reply