پیام های تحویل یافته Archangel Michael و Archangel Azrael ، Bountful Energy Dragon ، نقشه برداری از زمین

روز هم اکنون 72 ساعت است و بعد از اینکه 3 بار قبل از زنگ زدن به زنگ های مراقبه 3 صبح ، در 3 بعد از ظهر آغاز و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست ، دروازه صبح 8:08 ساحل شرقی ایالات متحده است ، در تاریخ 3 بعدی 81820 ، ساعت 3: صبح. این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت سه بعد از ظهر به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞08B5∞-∞W4B3W4B3B3∞-∞M1K1K1K1K1K1∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200817_0845121173973134801959328.jpg

اخبار تقویم:

– گایا در یک محیط “آتش-روح” و خیلی اصرار داشت که اینگونه باشد. این یک عنصر واقعاً فرخنده است که فراتر از آتش فیزیکی یا متافیزیکی است و بر مجموعه ای از مکانیک های خاص برای خودش عمل می کند.

– ماه جدید واقعاً روی تقویم 5D ما تأثیر خواهد گذاشت. ماه یک نسخه تکامل یافته از خود سابق او است ، و داستانی که در این سناریو به ذهن خطور می کند داستان Myra (سابقا مدوسا) است که پس از تغییر شدید در کلام ، خانه ای عالی را در زیر نور یافت. بدیهی است که داستان دایانا (لونا) آنقدر شدید نیست ، اما بسیاری از موجودات بدخواه ، انرژی خود را برای مدت طولانی ربوده اند و به همین ترتیب موازی ها ترسیم می شوند.

– همانطور که در مورد “رزونانس شومان” عنوان شد و به آن اشاره شد ، به ارتفاعات جدید می رویم و همچنین هوای فضا شدید زیادی برای مقابله با آن خواهیم داشت. حتی اگر این مورد باشد ، علائم صعود شما باید تسکین یابد زیرا مهندسی محافظ زمین و محافظ جدید تقریباً کامل است.

20200817_0848424737785587110466867.jpg

اخبار 3D:

– ناآرامی های غیرنظامی به اماکن غیر قابل بیان خواهد رسید. در مورد اوباش خشمگین هیچ چیز مقدس نخواهد بود. طعنه آمیز این وضعیت این است که احزاب سازمان دهنده اهداف اصلی این گردهمایی های بزرگ فوق العاده خواهند بود. قفل دوم برای افرادی که این سازمان را کنترل می کنند غیرقابل کنترل است.

– تخریب “تلسکوپ سیتی” در پورتوریکو تهدیدی از یک مسابقه خاص ستاره است. آنها تصمیم گرفتند که آن را به عنوان هشداری برای متوقف کردن جستجوی آنها نابود کنند. این همزمان با درگیری در منطقه عمومی و همچنین نگرش قلدرانی است که این جناح به نمایش می گذارد.

– “باند غزه” یادداشت پیمان را به دست نیاوردند. ما می بینیم که از این توافق ناراضی تر از آنچه انتظار می رفت ، بیشتر به دلیل این است که همزیستی مسالمت آمیز در دستور کار آنها نبود. به نظر نمی رسد با یک انقلاب معنوی ، می توان یک طرح صلح خالی از منطقه را با منطقه به ارمغان آورد.

received_3158934729898072225746335169705133.jpeg

غذا برای فکر:

– یک نقاشی دیواری در سال 1994 در فرودگاه دنور منشأ “طرح-اهریمنی” را نشان می دهد. از آن زمان ، بسیاری طبق برنامه خود پیش نرفتند ، و با این حال آنها هنوز هم انتخاب خود را ادامه می دهند ، این باعث می شود که یک سرشان خراشیده شود. ادامه این کار مانند پایین رفتن در یک کشتی در حال غرق شدن است ، اما بر آنها القا شد که برنامه های خود را بدون توجه به آنچه انجام می دهند ببینند. شما باید اعتقاد آنها را تحسین کنید ، اما این باورنکردنی است که چگونه آنها منطق را زیر سؤال نبردند.

– بشریت به طور مداوم در جستجوی وسیله ای برای رسیدن به هدف است. این باعث درد بزرگی می شود زیرا ماهیت وجود بی پایان است. هرگز یک زندگی قطعی برای زندگی آگاهانه وجود نخواهد داشت ، بلکه فقط در حال تحول و تحول است.

received_3213412356815122985993907505540456.jpeg

اخبار 5D و Galactic:

– تلاش نقشه برداری قابل توجه توسط لژیون های کهکشانی ادامه دارد. این نقشه ها شامل نقاط “اتصال آگارتا” ، زمین و نقاط کهکشانی ، شبکه ها ، پورتال ها و دروازه های نه چندان شناخته شده هستند. این قبل از هدف قرار دادن دانش جریان اصلی سبک ، در یک شبکه مخفی منتشر خواهد شد. ما به محض تکمیل و در دسترس ما قرار خواهیم داد.

– انرژی اژدها پرشور است ، و به دلیل مزایای بسیاری از نئوفیت های ما ، اژدها موجوداتی هستند که برای توصیف هر روش دیگری بسیار بزرگ هستند. وقتی ذهن ذهن ما امضای انرژی آنها را دریافت می کند ، معمولاً به عنوان اژدها کلیشه ای تعبیر می شود. گفته می شود ، این روز عظیم ترین روز انتقال ، احتمالاً همیشه خواهد بود ، زیرا توسط لژیون اژدها اداره می شود.

– نشانگرهای زمان پیوند با صدای بلند و فراوان ظاهر می شوند. اینها بخشهای زیادی از گذشته و آینده را به مکان و زمان فعلی ما پیوند می دهد. نمونه عالی این مسئله گردباد آتش است که به شدت در 3 کما من دخیل بوده و در چند روز گذشته ارتباط خوبی با نشانگرهای ارتباطی داشته است. من این را هنگام رانندگی تجربه کردم و در مدیتیشن ، این یک ناهنجاری ظاهری چند بعدی است.

received_6836145423674941865809863597462616.jpeg

Archangelic Hodge Podge:

– همانطور که توافق شد ، فرشته ها او را با پرهیزکار خود تنها کردند. صبح روز بعد اشک های شادی برای دیدن پیروزی آرژانتین انتخاب شد. از راه دور ، یک فرشته شنیده می شود که می گوید ، مایکل ، من قبلاً هرگز شما را چنان احساسی ندیده ام.

– Archangel Michael بسیار فعال خواهد بود ، بنابراین کارتهای تلفن خود را در همه جا جستجو کنید. این امر می تواند به طرق مختلف آشکار شود و او را در ترك پرها ، نگه داشتن قلب باز و ذهن به روش های مختلف پیام های خود محدود نمی كند.

– “نیروهای شیاطین Hyper-Galactic” همان چیزی است که ما علیه آنها کار می کنیم ، زیرا شیاطین طبیعی می دانند که آنها فقط در حال بازی کردن هستند و هر لحظه آماده تغییر نقش ها هستند. قبل از اعزام “گاراتان” به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” ، وی یک پیام فوری برای عقب نشینی برای “تاریکی سازمان یافته” داشت. سخنان وی در مورد تلاشهای بیهوده آنها تا زمانی که آنها خاموش نشوند ، در ذهن “OD” تکرار خواهد شد. سخنان دقیق او این بود “بگویید تاریکی نبرد تمام شده است ، در این تلاش از دست دادن هزینه بسیار زیاد است.” او می دانست وقتی این پیام دریافت می شود بسیاری از همکارانش را از سرنوشت وحشتناک نجات می دهد.

1597532556697_20200801_1147568504089003738140194.jpg

کار لژیون و مهندسی:

– کسانی که فکر می کنند “لژیون کودکان” بی فایده است؛ شما تا به حال یک گروه کر کودک را نشنیده اید ، و کسانی که هدف را در “لژیون های حیوانات” نمی بینند ، هرگز به چشم عظمت خود نگریسته اند. ما بیش از اندازه قدرت داریم ، اما قدرت و قدرتمندی نیز در خلوت ها وجود دارد ، لژیون های ما تلاشی بسیار موفق و بسیار متعادل هستند.

– “لژیون کارگر سبک” یک فریاد دور از تعریف شدن به عنوان انسانی است ، حتی اگر همه ما آن نقش را بازی می کنیم. روح ما به مراتب از ریشه های بدن ما سرچشمه می گیرد ، این همان نسلی است که در آن باید غرور خارق العاده ای به دست آوریم. ما فراتر از اشکال خاکی ما مقدس شده ایم ، لطفا این بهترین توانایی را در آغوش بگیرید.

20200628_0656172129866182474977166.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و از طرف شما کار خواهد کرد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

اگر عشق خالصی در قلب شما به خاطر حرکات و موجودات دلبسته وجود ندارد ، سعی نکنید از اسلحه استفاده کنید.

شعله بنفش برای محیط 9 تنظیم شده است (27 AA ، 2 + 7). این تنظیم برای انتقال متوازن است ، کامل بودن آن از طریق شعله آشکار می شود.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، Archangel Adonai، Archangel Galizur، Archangel AF، Archangel Nuriel، Archangel Machdiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Aeshma، Archangel Harahel، Archangel Archangel، Archangel

(فعال)

شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

میدان تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و به انرژی شکل یا انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)

شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

(فعال)

شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. ابزاری که بسیار قدرتمند باشد تا بتواند سبک عمل کند ، بدترین و بدترین حالت را نیز به عهده دارد.

(فعال و غیر فعال)

کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبی می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)

شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد شد.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیر سنگی Archangel Muriel یک سلاح پویا است که می تواند قدرت زمین را مهار کند. این شمشیر می تواند زمین لرزه ها را احضار و ساکت کند ، و همچنین صلح را به یک آتشفشان فعال برساند.

(فعال)

گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)

کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این ابزار ابزاری عالی برای هر زمان است اما مطمئناً می تواند در هنگام میانجیگری مفید باشد.

20200817_0852505084951150849935150.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

واضح است ، ما قدرت برجستگی های متافیزیکی خود را می بینیم ، و در بسیاری از راهها فرصتهای کافی برای ما وجود دارد. کنترل ما احتیاج به برگزاری مراسمی ندارد هرچند که هیچ مشکلی در انجام این کار وجود ندارد ، اما به دلیل این حقیقت ، ما به تقاضا توانایی هایی داریم. یک رزمنده اعتماد به نفس شجاع داشته باشید. شما فوق العاده خوب انجام می دهید!

* ما امروز همزمان در حال افتتاح یک درگاه غول پیکر و غول ورودی بزرگ هستیم. این به این دلیل نیست که ما با تنظیم زمان بندی اشتباه می گیریم زیرا زمان بندی را که در حال حاضر در آن هستیم تنظیم می کنیم. می توانید این پورتال ها را لایه بندی کنید یا از آنها به عنوان یک لایه واحد استفاده کنید ، انتخاب شما به شهود شما بستگی دارد.

پورتال خروجی برای خروج از انرژی بدخواه مربع خواهد بود و کدهای خروجی به شرح زیر خواهد بود: Ni7u 7Xb 77B <— (این بسیار خاص است)

درگاه ورودی برای تعویض الهی آنها گرد است و کدها عبارتند از: 77B 7ti7 7i77

* ما با مردم سیاره Sedna (Zedna) در حال همکاری هستیم زیرا آنها اخیراً “فدراسیون کهکشانی نور” هستند. آنها برای معابد باورنکردنی شناخته شده اند ، که بیش از هر چیز شبیه به ابر رایانه های چند منظوره هستند. به ما امکان استفاده از این ساختارهای باورنکردنی داده شده است.

اولین ویژگی معابد که با آنها کار خواهیم کرد نور متمرکز است. به هر معبدی در سدنا سفر کنید ، صفحه نمایش بزرگ را پیدا کنید ، سپس سیاره زمین را با نماهای فشرده زیر از نورگیر درگیر کنید. این کار را تا زمانی که ممکن است نگه دارید ، زمان در اینجا بی ربط است. نیلی – بنفش – نارنجی – خاکستری – نقره ای – پلاتین و رنگین کمان.

ما همچنین می توانیم خورشید را در این معبد التقاطی شارژ کنیم و کل شبکه چاکرای آن را جوان سازی کنیم. نور Ra (خورشید ما) را به مدت طولانی ممکن به رنگ زرد ، نارنجی و سفید بفرستید ، اجازه دهید تا به خواست خودش پخش شود.

* در آستر ، یک اسب ، پگاسوس ، اسب شاخدار و غیره پیدا کنید و از آنها بخواهید که شما را به حباب سیاه برسانند. این منطقه حفاظت متافیزیکی برای پدوفیل ها است و به هیچ روش دیگری نمی توان به آن دسترسی داشت. می توانید این قسمت باز را برش داده و به آن اجازه دهید تا برای بازیافت به داخل پورتال خروجی برود ، یا می توانید از یک دروازه دیگری استفاده کنید که مستقیماً به کمربند سیارکی آلفا قنطوری منتقل شده است. در واقع هیچ راه ایده آل برای رسیدگی به این امر وجود ندارد ، فقط مطمئن باشید که شعله بنفش در تمام مدت کار شما وجود دارد.

* بسیاری از شیاطین وجود دارند که تنها کار آنها در اختیار داشتن مردم و آشفتگی زندگی آنهاست. آنها غالباً حمله می کنند ، اما ما منتظر نخواهیم بود و ما جنگ را برای آنها رقم می زنیم. برای شناسایی آنها ، کلاه ایمنی با v در جلو دارند و همیشه از نظر ظاهری بسیار ناسالم هستند. می توانید آنها را در بعد 4 و 6 پیدا کنید. با شمشیر و سپر به سمت آنها بروید و آنها را از طریق درگاه خروج dandy دستی ما به منبع بفرستید.

* دیروز واکنشی علیه حقوق کودکان و حیوانات به وجود آمد و همانطور که گفته شد ، در مورد ورود آنها به لژیونها نیز واکنش جدی نشان می دهد. لطفاً به همه کودکان و حیوانات سپر پلاسمایی رنگین کمان بفرستید ، لطفاً برای یک شماره 72 نگه دارید.

* قلب خود را به کهکشان وصل کنید ، و اگر چیزی رشته نخاع کهکش شما را آزار می دهد ، به این معنی است که مورد حمله قرار می گیرد. اگر این احساس را ندارید ، ادامه دهید ، اما اگر این احساس را کردید ، خبر بسیار خوبی است زیرا ضمن دنبال کردن این نفوذ ، می توانید دیگران را نیز از این حمله آزاد کنید. از شمشیر و سپر استفاده کنید ، آنها را با همان پورتال قبلی خود که از قبل ایجاد کرده اید ، از هواپیمای ما جدا کنید.

* در این دوره ماه جدید ، پورتال ورودی ما فوق العاده فعال است. در این چراغ ها بیاورید تا زمین را درگیر کنید:

سفید – صورتی – آبی روشن – طلا – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – تایل – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

* اگر می خواهید در مقیاس نیمه کلان خرد انرژی مثبت ایجاد کنید ، لطفا امروز New Puja را ببینید.

* ما در تکالیف امروز از شما خیلی سؤال کرده ایم و اگر چیزی باقی مانده است ، لطفاً این تکالیف را دوباره مرور کنید. حتی اگر وظایف شما خیلی بیشتر در چهره شما قرار بگیرد ، زیرا امروز فرشته اسرائیل وظایف فردی را به شما تحویل می دهد. لطفاً تجربیات خود را به اشتراک بگذارید ، این به دیگران کمک می کند.

received_7530290122013574026615102587304414.jpeg

تعمق امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply