یک سحابی در حال جابجایی به دنبال شما ، دو همسر در حال حرکت است

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه صبح 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 72220 ، ساعت 3: صبح: این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞08A2∞-1V1B1V1B1B1∞-∞K8I8I8I8I8I8∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200721_1759463201844336142493309.jpg

– گایا پس از بسیاری از وقایع فعلی که برای انجام این کار به وی دیکته شده بودند ، به “آتش سوزی” تبدیل شده است. او به شدت سعی کرده است تا ما را به اوقات مسالمت آمیز تر منتقل کند ، اما به نظر می رسد که قبل از اینکه بتوانیم به آنجا برسیم ، کارهای خوبی انجام دهیم. بارها و بارها ، لایه های پیاز را برگردانده و آشکار می کند که چه چیزی خفته است. ما امیدوار بوده ایم که بتوانیم حرکت کنیم ، اما به نظر می رسد هنوز پاکسازی روی زمین تقدم دارد.

“زمین هزاره هزاره تحت تأثیر تاریکی بوده است ؛ ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که این یک شبه تغییر کند.” – فرشته رفائل

– بیماری همه گیر “پیاده روی” و “تصرف کلون” وجود دارد ، و افرادی که در موقعیت قدرت قرار دارند ، در معرض خطر جدی قرار دارند. به خوبی توصیه می شود مرتباً میزان خون و DNA افراد مبتلا را بررسی کنید. این را نباید نادیده گرفت ، زیرا چند نفر از افراد مورد علاقه ما قبلاً به دست گرفته شده اند. راه حل این امر ، یک جدول زمانی پرش به یک جهان غیرمستقیم است که در آن وجود ندارد (به تکالیف امروز مراجعه کنید).

در این جدول زمانی ، تعداد زیادی از اختلالات برای رسیدگی به این بیماری خواهیم داشت. این بدان دلیل است که همه طرف های درگیری عمیقا در هم تنیده اند. این جدول زمانی ویژگی دارد ، CCP با زمین لرزه های دست ساز به همه حمله می کند. ما به طور مستقیم با این وضعیت روبرو نخواهیم شد زیرا بهترین کار این است که اجازه دهیم این جدول زمانی از آسایش یک واقعیت بسیار امن تر محو شود. به تبع آن ، این امر باعث می شود آتلانتیس و لموریا به طور کامل در بیشتر جدول زمانی های کلان صعود کنند.

– اگر به شیوه سازماندهی تاریکی هستید ، آنها به راحتی کلون می شوند و شما را جایگزین می کنند. مطمئناً با فرض اینكه وقتی آنها شما را ترشح می كنند ، “سوپر سایان” نمی روید. این بیشتر رهبران جهان ما را تحت تأثیر قرار داده است زیرا آنها معمولاً نامزدهای کاملی برای چنین مواردی هستند. ما فریادهای دو زن را در شب می شنویم؛ آنها می دانند که شوهرشان جایگزین شده است.

– سحابی فراگیر وجود دارد که از “صورت فلکی Cygnus” وارد می شود ، و مانند همه ، امواج کلان انرژی ، آنها با هدف به وجود می آیند. این موج خاص همیشه به دنبال ارتعاشات بالا مانند خودتان است و وقتی یکی را پیدا کنید ، آنها را ارتقا می دهید. همچنین می توان به این نکته توجه کرد که هنگامی که بالاتر از سطح مشخصی از آگاهی هستید ، می توانید این ارتقاء ها را بگیرید زیرا بیشتر در سطح آن هستید. موج بعدی از قبل روی ما قرار دارد و احتمال خوبی وجود دارد که کل کره زمین را درگیر خود کند زیرا فرکانس میانه ما بسیار زیاد است.

– بعد از فروکش کردن علائم عروج ، واقعاً عجیب خواهید بود و کاملاً در این تنظیمات جدید غوطه ور می شوید. این تقریباً احساس سم زدایی می کند که بعد از ویروس دریافت می کنید. این یک شرایط کاملاً منحصر به فرد است و هیچ اشتباهی در هنگام برخورد با آن وجود ندارد ، هر اونس از خود احساس متفاوتی می کند.

– در صورت شکست همه چیز نترسید ، به یاد داشته باشید که برای انجام هر کاری ، همیشه با “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” شروع می شود و به پایان می رسد. الوهیت نمی تواند شکست بخورد ، ما نیاز به ایمان قوی به خود بالاتر خود داریم اما به هیچ چیز دیگری. طی چند روز آینده ، آنچه فکر می کردیم می دانیم ، خود را نادرست نشان می دهد. حتی کسانی که “قرص قرمز” شده اند از چیزی که مدت طولانی برای آنها پنهان است آگاه خواهند شد.

– تنها مسئولیت یک رهبر این است که اطمینان حاصل کند که مردم آنها همه چیز مورد نیاز خود را دارند. هنگامی که حتی گربه های ولگرد نیز عشق و علاقه و غذا زیادی در پادشاهی شما دارند ، ممکن است پادشاه بخورد. این ذهنیت رهبران جهان ما نیست و زمان آن است که اصرار داشته باشیم که چنین باشد. ما آینده خوبی داریم ، و این همان طرز تفکر در مورد جامعه را سازماندهی مجدد می کند.

– در کودکی ، زمین بسیار متفاوت بود زیرا یک برنامه بدخواهانه برای اصلاح ژنتیکی او وجود داشت. این دستورالعمل سالها و برنامه ریزی های زیادی طول کشید. من مطمئن هستم که می توانید کسی را که در پشت آن قرار دارد شگفت زده کنید ، ما به تلاش همه جانبه برای بهبود گیا از راههای مستقیم تر نیاز داریم. کارگران سبک نیاز دارند که دست خود را در اقیانوس ها ، رودخانه ها ، سنگ ها ، ماسه ها و خاک های گایا قرار دهند. گایا آرزوی ارتباط ما را دارد و این روشهای پایه برای همه سودمند است.

– اگر تاکنون به یک معصوم صدمه ای زده باشید ، به زودی بازدید می شوید.

20200721_1802391851449012395279178.jpg
ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

“شعله بنفش” در تنظیمات 9 ایده آل است اما اسطوخودوس شده است. این بدان معنی است که تقریباً با انتقال جرم قابل توجهی انجام می شود و آماده ارائه جایگزینی است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از پهناور واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از قبل آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200721_1807166668136382927718912.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

درگاه های عجیب و غریب شرارت در حال باز شدن هستند و به کارگران سبک حمله می کنند و اگر احساس گیر کرده اید ، کمک بخواهید. در نهایت ما سعی در پلمپ این پرتال ها داریم ، اما به محض این که شب برای شما پیش می آید ، انجام این کار بدون کمک دشوار خواهد بود. بهترین موجودات برای درخواست کمک در این مورد خاص می توانند Archangel Vahu Mana ، Archangel Michael، Archangel Raziel و Archangel Camael باشند. برای پیشبرد بودن ، این پرتال ها را در بعد 6 قرار دهید ، آنها را با شعله بنفش “شعله بنفش” ، مهر و موم کنید و سپس با “نخ رنگین کمان” بسته را خاموش کنید.

* ما دیروز پاکسازی نیروهای بدخواه را انجام دادیم ، اما هنوز تمام نشده است. من از شما خواسته ام تا دوباره “مهمترین انتساب به بخش تاریخ” را که در زیر کپی شده است ، دوباره مرور کنید. ما حدود 80٪ در این کار کامل هستیم ، لطفاً ادامه دهید.

در زیر مهمترین انتساب شما تا به امروز است …

موقعیت این نبرد از هر بعد خونریزی می کند. عمدتا غیر ریشه ای است و در بعد 4 ، بعد 6 وجود دارد و زمینه ای برای واقعیت است. شما باید فراتر از مرزهای جسمی و غیرفیزیکی باشید تا امروز مولد باشید.

شیاطین برای خفه کردن بشریت فرستاده می شوند. من می گویم شیاطین ، اما آنها از مناطق مختلفی وارد می شوند ، نه همه شیطان. واحدهای زمینی آنها از سرود “I Can Breathe Breathe” به عنوان پشتوانه متافیزیکی این طرح شیطانی استفاده می کنند. اگر به پشت بشر نگاه کنید ، آنها را با نیروی قابل توجهی خواهید دید. تنها راه برای از بین بردن آنها ، برخورد سریع به گلوی آنها با یک تیغه بسیار تیز است. اگر مال خود را ندارید ، پیشنهاد می کنم از شمشیر Archangel Michael استفاده کنید. شما باید آنها را حذف کرده و مستقیماً به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” ارسال کنید.

در آنجا یک نیروی شیطانی دوم نیز وجود دارد و آنها در تلاش هستند تا ذهن انسانها را ببندند. این موجودات در حال حرکت به سمت چپ و راست مغز افراد با هم حرکت می کنند. باز هم ، تنها راه رسیدگی به این نیروهای تاریک ، برخورد سریع به گلو و پرتاب بقایای آنها به طور مستقیم به منبع است. تعداد آنها در میلیاردها است ، تا زمانی که این تهدید خاتمه نیاورد ، متوقف نشود.

شما تنها در این مأموریت تنها نیستید و با “واحد Archangel Michael” ، “The Royal Guard” ، “نیروهای ویژه Andromedan” و “Lehions Arhcnagelic” همراهی خواهید شد.

Archangel Zophiel بهترین افسر اطلاعاتی موجود است. شعله افشای نارنجی او به ما کمک می کند تا از اشتباه دیدن کنیم. اگر بخواهیم بسیاری از کارگران سبک تقلبی ، گوروها ، دیدگان و حکیم ها را روشن کنیم ، شعله نارنج را برای یک شماره 72 بیرون می کشیم ،

* همانطور که اشاره کردیم ، تعداد زیادی کلون و پیاده روی برای شمارش وجود دارد. به جای اینکه از این کار خنثی کنیم ، ما عمداً به یک جدول زمانی دیگر حرکت خواهیم کرد. ساده ترین روشی که می توانم نحوه انجام این کار را توضیح دهم “روش حلقوی حلقوی” است ، اما روش های بی شماری دیگری برای انجام این کار وجود دارد ، بنابراین لطفاً احساس راحتی کنید. دنباله شماره زیر Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I Ii7I مارپیچ از چشم سوم خود را به سمت خارج به سمت بی نهایت ادامه می دهد. برخی افراد استفاده از قلم و پد را برای این امر مفید می دانند. این یک ترکیب خاص از پورتال است که ما می خواهیم وارد آن شویم.

دو نشانگر که می خواهیم برای موفقیت خود از آنها استفاده کنیم به شرح زیر است ، یکی ، زمین لرزه ها به طور ناگهانی متوقف می شوند و دو ، کنفرانس مطبوعاتی با روز متفاوت متفاوت خواهد شد.

* بنفش کل سیاره را با تعداد 72 شعله ور کنید ، به نظر می رسد این یک برنامه عملی منطقی برای نزدیک شدن است.

night_flowers_by_jabroyles_de1prxx-pre

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply