המלאך מיכאל מתכנס עם הגופני, ההבדל בין מלאך למלאך, מה קורה באגרטה?

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא
“∞002A2O4A2A2∞-∞D5B5B5B5B5B5B5∞-∞B1 (T) (T) ∞”

מידע על לוח השנה ~ 中文版 ~ Polska ~ Русская ~ Italiano ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ English ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人

20200410_0441567204944557237707730.jpg

גאיה היא רוח דומיננטית בצורה המעניינת ביותר. היא מזכירה לנו את הקוסמים הלוחמים של פעם. אין לנו ניסיון איתה בצורה זו מכיוון שהיא מעולם לא הייתה מספיק טובה להניח את זה.

הזכרנו את המלאך המלאך מיכאל ישנה תפקידים, והוא יתכנס איתנו תוך זמן קצר בצורה מאוד פיזית, הפעמים האחרונות שהוא עשה זאת היו ב- 26 באוגוסט 1914, שזו הייתה נקודת המוצא בה הוביל את הלגיות שלו אל תוך תעלות של מלחמת העולם הראשונה עבור בריטאן ואז שוב עושים משהו דומה ב- WW2 עבור צבאות רוסיה.

– הרגרסיה של מייקל גרמה ל”זריחת העמוד של מייקל “ללכת אחורה ואנחנו על סף הפגישה ברגע זה, לרגע. זה גם גרם לחריגת זמן מאוד מוזרה בה אנו קיימים בשלושה ימים בו זמנית ואנחנו צפים בכיס של מרחב וזמן שלא נשלטים על ידי התפיסה. זו הסיבה שאנחנו מאוד ממליצים בזהירות רבה כשמציגים לאסטרל כדי לחזות את העתיד. העניינים אינם יציבים מדי ומבטם של כל מי שרואה יותר מתוכנן רק לסבך את הדברים עוד יותר. אלא אם כן אתה וטרינר מנוסה ביותר, עדיף לשמור על עצמך מקורקע כאן על פני האדמה. ההתנגדות לדחף לשיא היא בדיוק הכוונה כשאומרים “אמון בתהליך”.

– לוח השנה הארכאנג’לי מתרחק מציר הזמן התלת-ממדי והלוח הליניארי התלת-ממדי המיושן הופך פחות ופחות רלוונטי ללוח הארכנגלי. לא נוכל להשתמש שוב בסימני אדמה עומדים. תצטרך להשתמש בלוח השנה הארכאנגלי כדי לחשב את תזמון האירועים מנקודה זו קדימה. בלי קשר למקום בו אנו נמצאים במרחב ובזמן, אנו נראים כאילו אנו נמצאים בזמן לנאום המתוחזה של POTUS.

– מכשירי המדידה של תהודה שוממן פשוט לא מסוגלים למדוד את קפיצות ציר הזמן שאנחנו חווים כרגע. אנו זקוקים ליחידת מדידה נוספת לשם כך, ועלינו לעבוד במרץ על ביצוע בדיוק זה. שקול זאת כבקשה רשמית לפדרציה האור הגלקטית.

– ההבדל העיקרי בין מלאך לבין מלאך מלאך הוא שמארך מלאך לא יחסוך הוצאה בכדי לבצע משימה. מלאך הוא עדין להיות קדימה ואין דבר כזה מלאך מאיים, להבדיל מארכנגלגל שגורם אפילו להרים האדירים לרעוד. ארכנגלים לא יודעים לפרוש או להפנות עורף לעוולה ואם זה מתאר אתכם, ברוכים הבאים ללגיון המלאך. יש לציין שאנחנו יכולים להשתייך ללגיונות רבים בבת אחת.

– ללגיון העובדים הקלים, איך מעז מישהו מאיתנו להתעייף! איך העזה שמישהו מאיתנו להפסיק, הילדים שנפגעו חייבים להיות מותשים מאיתנו. יש מטרה לכל הלוחמים, בין אם זה כחובש או כמומחה טרנספורמטיבי. רק קחו בחשבון שכרגע אף אחד לא חסר עבודה.

20200409_1519332819669153918906266.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא בסט של 9 והוא נמצא בשליטה מלאה על היעילות שלו. אנו בעיצומם של פעולות, זה נגד המדיניות להחליף שמירה במצב, אלא אם כן זה הכרחי לחלוטין.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכנג’ל טטרסיאל, המלאך אוריון, המלאך נוריאל, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, והארכנגל סבלו.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
(פסיבי ואגרסיבי – טווח ארוך וקצר)
חזיונותיו של ארצ’נגל פסגניה מאפשרים אמפתיה מלאה של מקור היוצר המתרחב עד אינסוף כדי לחדור לכל חסימות אישיות שאתה מתמודד איתן

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני. אנא המשך להשתמש בכלי זה מדי יום “אנו מתחילים להסיר את חסימות האנרגיה סביב השפע.

אם אתה זקוק לעזרה בשימוש בכלים שלהלן. צפה בסורגי זהב באמצעות שרביט ארצ’ל אריאל והעלה אותו באש באמצעות חרבותיו של המלאך נסרגיאל וארצ’נגל ישראפיל. אני אומר לחזות בזהב כי גאיה שולטת בכסף ובכסף מזומן, ובכן אתה מכיר את הסיפור הזה. כמו כן, הפדרציה הגלקטית נסחרת בזהב ובאה לידי ביטוי בשיטה זו מיישרת קו עם שיטות המטבע שלהם וכל מערכת מטבעות מבוססת אלוהות.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים המופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. יש לו גם את היכולת להסיר את כל המכשולים העומדים בדרכם של משהו שברצונכם להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לתחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200409_1520578092206742920027899.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) כשאנחנו דוחפים את החטיבה הבין-גלקטית המאורגנת עוד יותר אל תוך המנהרות, מצאנו מערכת מנהרות נוספת שצוללת עמוק יותר בתוך האדמה ומגיעה אל אגארתה, שלשגריריה יש בבירור “סבר” לעשות “. אנו נצטרך לקבל הסבר מפורט כיצד זה יכול להתרחש תחת משמרם, אך אני אדאג לצורך המשימה שלנו.

עלינו להשתמש בלהבה ויולט היברידית כדי לשטוף את כל המנהרות ולהתמקד בכניסה לאגרטה שנמצאת מתחת לטקסס / יוטה, שם נערבב את הלהבה הסגולה עם הלהבה השחורה של האצ’נג’ל אזראאל לשם כך. זה יחתוך כמה מהשכבות הצפופות שלגיון המורדים נתקל בהן. לאחר מכן היכנס עם חרבות מטאפיזיות ומגן ועזור למיטב יכולתך.

בהתאם לחוק הגילוי, אם הלגיון המורד שלנו נתקל בהתנגדות מטאפיזית כלשהי, אנו מבטלים את כל האמנות הקיימות עם הצדדים התוקפים.

2) הילדים הנשלפים מהמנהרות מסתובבים בוידיאו ממקומות שונים בעולם. עליכם לחבר לב ללב עם הילדים (ואת הקורבנות הסוחרים באופן כללי) כדי לסייע להם בריפוי רגשי שיהווה אתגר גדול עבורם.

שלח את כל הקורבנות של סחר באור ירוק אמרלד ופלזמה ירוקה אמרלד לספירה של 72.

3) מחלקת הכאוס בחושך המאורגן מנסה מהומות. התחבר להמונים הכלליים בעולם ושלח להם פלזמה ורודה, כתומה ותכלת לספירה של 72. זו התקווה שלנו לשמור על כולם רגועים מספיק כדי לשרוד את עליות הזריחה הבאות.

המדיטציה של ימינו היא מדיטציה מודרכת שנועדה לעורר שלום באמצעות האלוהי הפנימי שלנו, בבקשה תיהנו!

Leave a Reply