Archangel Michael با فیزیکی ، تفاوت بین یک فرشته و یک فرشته ، در حال همگرایی است ، در آگارتا چه اتفاقی می افتد؟

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است
“2002A2O4A2A2∞-∞D5B5B5B5B5B5B5∞-∞B1 (T) (T) ∞”

اطلاعات تقویم ~ 中文版 ~ Polska ~ Русская ~ Italiano ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ English ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200410_0441567204944557237707730.jpg

– گایا در جالب ترین روش غالب روح است. او ما را از جادوگران جنگجو قدیمی یادآوری می کند. ما هیچ تجربه ای با او در این شکل نداریم زیرا او هرگز به اندازه کافی تصور نکرده است.

– ما ذکر کردیم که نقش فرانسوی مایکل تغییر خواهد کرد و او به زودی با روحی بسیار بدنی با ما همگرا خواهد بود ، آخرین باری که وی این کار را انجام داد ، در 26 اوت 1914 بود ، که نقطه شروع او بود که لژیون های خود را به داخل کشاند. سنگرهای WW1 برای بریتانیا و سپس دوباره کاری مشابه در WW2 برای ارتش روسیه انجام داد.

– رگرسیون مایکل باعث شد “طلوع مایکل ستون” به عقب برگردد و ما لحظه به لحظه در انتظار دیدار هستیم. این مسئله همچنین باعث یک ناهنجاری زمانی بسیار عجیب و غریب شد که در آن سه روز بطور همزمان وجود داریم و در یک جیب فضا و زمان می مانیم که بر اساس ادراک بدون کنترل است. به همین دلیل است که هنگام پیش بینی کردن در آستر برای پیش بینی آینده ، بسیار احتیاط می کنیم. اوضاع خیلی ناپایدار است و نگاه هر کسی که به تماشاگران می رود فقط برای پیچیده تر کردن امور حتی بیشتر آماده است. مگر اینکه یک دامپزشک باتجربه باشید ، بهتر است خود را در اینجا بر روی زمین نگه دارید. مقاومت در برابر رسیدن به اوج دقیقاً همان معنایی است که گفته می شود “اعتماد به فرایند”.

– تقویم Archanhgelic در حال دور شدن از جدول زمانی 3D است و تقویم خطی 3D منسوخ شده با تقویم Archangelic کمتر و کمتر مرتبط می شود. ما دیگر نمی توانیم از نشانگرهای ایستاده استفاده کنیم. شما برای محاسبه زمان وقایع از این نقطه به جلو باید از تقویم Archangelic استفاده کنید. صرف نظر از مکان و مکان در کجا ، به نظر می رسد که به موقع برای سخنرانی بسیار پیشگویی POTUS هستیم.

– ابزارهای اندازه گیری رزونانس شومان فقط قادر به اندازه گیری پرش های زمانی نیستند که در حال حاضر تجربه می کنیم. ما برای این کار نیاز به واحد اندازه گیری دیگری داریم و باید با پشتکار و تلاش بیشتری در انجام این کار انجام دهیم. این درخواست رسمی را به فدراسیون کهکشانی نور ارسال کنید.

– تفاوت اصلی یک فرشته و یک فرشته این است که یک فرشته برای انجام یک کار هیچ هزینه ای صرف نمی کند. یک فرشته برای صعود به جلو آرام است و هیچ چیز به عنوان یک فرشته ارعاب وجود ندارد ، برخلاف یک فرشته که حتی قدرتمندترین کوهها را لرزاند. فرشته ها نمی دانند چگونه بی عدالتی را کنار بگذارند یا به عقب برگردند و اگر این شما را توصیف کند ، به لژیون Archangel خوش آمدید. لازم به ذکر است که می توانیم به یکباره متعلق به بسیاری از لژیون ها باشیم.

– به لژیون کارگر سبک ، چطور جرات می کنید هر یک از ما خسته شویم! چطور جرات می کنیم هرکدام از ما متوقف شود ، کودکانی که به آنها آسیب رسانده اند باید بسیار فراتر از ما باشند. یک هدف برای همه رزمندگان وجود دارد ، چه به عنوان پزشک و چه به عنوان یک متخصص انتقال. فقط بخاطر داشته باشید که در حال حاضر ، هیچ کس بدون شغل نیست.

20200409_1519332819669153918906266.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 9 قرار دارد و کنترل کامل کارایی خود را دارد. ما در میانه عملیات هستیم ، مخالف سیاست است که نگهبان را در طول شرایط تغییر دهیم مگر اینکه کاملاً ضروری باشد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Arasdarhon، Archangel Galizururon Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Nuriel، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، و Archangel Sablo.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
(منفعل و پرخاشگر – برد بلند و کوتاه)
دیدگاه های Archangel Pesageniyah امکان همدلی کامل با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش را برای نفوذ به هرگونه انسداد شخصی که ممکن است با آنها درگیر شوید فراهم می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید. “ما شروع به از بین بردن موانع انرژی فراوانی می کنیم.

در صورت نیاز به کمک با استفاده از ابزارهای زیر با استفاده از شمشیر Archangel Nasaragiel و Archangel Israfil میله های طلایی را پیش بینی کنید و آن را آتش بزنید. من می گویم پیش بینی طلایی چون گایا کنترل پول و پول نقد را دارد ، خوب آن داستان را می دانید. همچنین ، فدراسیون کهکشانی با طلا تجارت می کند و با این روش تجلی نیز با روش های ارزی خود و هر سیستم ارزی مستقر در الوهیت همسو می کند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که همه و همه موانعی را که در راه کاری است که می خواهید آن را آشکار کنید ، از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200409_1520578092206742920027899.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) همانطور که ما بخش بین کهکشانی تاریکی را سازماندهی می کنیم و حتی به درون تونل ها فرو می رویم ، مجموعه دیگری از تونل ها را که در اعماق زمین قرار دارد غوطه ور شده و به آگارتا می رسند ، پیدا کرده است. ما می خواهیم توضیح مفصلی در مورد چگونگی ادامه کار تحت نظر آنها داشته باشیم ، اما من بخاطر تکلیف خودم را گم می کنم.

ما باید از یک شعله بنفش ترکیبی استفاده کنیم تا تمام تونل ها را بیرون بریزیم و به ورودی آگارتا واقع در تگزاس / یوتا متمرکز شویم ، جایی که ما شعله بنفش را با شعله سیاه Archangel Azrael مخلوط خواهیم کرد. با این کار برخی از لایه های متراکم که Rebel Legion با آن روبرو است را برطرف می کند. سپس با شمشیرها و سپرهای متافیزیکی وارد شوید و به بهترین توانایی خود کمک کنید.

مطابق قانون افشای اطلاعات ، اگر لژیون شورشی ما با هرگونه مقاومت متافیزیکی روبرو شود ، ما تمام معاهدات فعلی را با طرف های متخلف باطل خواهیم کرد.

2) کودکانی که از تونل ها بیرون کشیده می شوند ، در نقاط مختلف جهان به صورت ویدئویی پخش می شوند. شما باید قلب و قلب را با فرزندان (و بطور کلی قربانیان قاچاق کالا) در ارتباط باشید تا در بهبودی عاطفی به آنها کمک کنید که این یک چالش بزرگ برای آنها خواهد بود.

برای قربانیان 72 قربانی قاچاق چراغ سبز زمرد و پلاسما سبز زمردی بفرستید.

3) بخش Chaos of Organized Darkness در تلاش است تا شورشها را آشکار سازد. به توده های عمومی دنیا متصل شوید و پلاسمای آبی ، صورتی ، نارنجی و آبی روشن را برای یک تعداد 72 ارسال کنید. امید ما این است که همه را به اندازه کافی آرام نگه داریم تا در طلوع آفتاب های بعدی زنده بمانیم.

ornamental_by_justinderosa_ddugs5l-pre

مراقبه امروز یک مراقبه هدایت شونده است که به منظور تحریک صلح از طریق الهی درونی ما طراحی شده است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply