אימא אמרה שיהיו ימים כאלה, המלאך מיכאל הגיע, נכתב מחדש ביום נבוא מאוד

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא
“∞003A2O3A2A2∞-∞D6B6B6B6B6B6B6∞-∞B1 (T) (T) ∞”

מידע על לוח השנה ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200410_2211541441999187071696287.jpg

גאיה נמצאת בסביבת רוח אש המתאימה מאוד לבואו הפיזי של המלאך מיכאל. אני בטוח ששמת לב שהעמודות “הזריחה” ו”זריחתו של מיכאל “זה עתה התיישבו וגרמו למיזוג ציר זמן משונה מאוד. נוסף על כך, מחלקת ההנדסה שלנו הגישה פיתרון אנומאלי זה לשלושה ימים בתגובה לחוסר היציבות שחווינו. זה גם יוביל אותנו אל יום ארכנגלי של 36 שעות, שיגרום לנו לחלוטין להתרחק מציר זמן תלת מימדי ומכל ההשפעה שנותרה לו. זה ישתקף גם בתזמון של פוסטים אלה, אז אנא שימו לב.

קשה לדמיין את השינויים שעוברים עם המלאך מיכאל בציר הזמן הנוכחי שלנו, אבל אני יכול להבטיח לכם שזה לא יחסר להתרגשות. אני גם חיובי שנשמע יותר ממפקד אשתר בפועל והרבה פחות מהבחור השני שמתיימר להיות הוא, מכיוון שמייקל ואשתר שניהם אווטרים מאותו קולקטיב.

הזכרנו שהיה אירוע מאוד נפשי שנראה מבחינה פסיכולוגית, שעומד להתרחש על ציר הזמן התלת-ממדי שהיה בו POTUS מזכיר את בנו ואז מתווה שלל דברים ביחס לכדור הארץ. כיצד הדבר בא לידי ביטוי למעשה היה ש- POTUS הזכיר את “הבן (ישוע)” ממש בתחילת דרכו, ו” דגל Q “הונח על גבי הבית הלבן. החזון המשרדי הסגלגל שכולם ראו היה תפילת הפסחא בה בנו של שלמה אמר את תהילים 105 פסוק 37 (הוא הוציא את ישראל עם כסף וזהב, ואף אחד משבטיו לא מעד). ותהילים 105 פסוק 39 (הוא פרש ענן ככיסוי ואש להאיר את הלילה). חלק הצדק של החזונות היה מבנו אחר של שלמה שהחל בהליך בית משפט מבוסס צדק, שיתבטא כצדק גורף מהיר.

זהו שיעור נהדר כיצד עשויות להתבטא צירי זמן שנצפו בכבדות, כגרסאות מנוגדות לחזות שנראו. הביטוי המעוות הזה בהחלט הוחרף על ידי הפסיכולוגים מ -12,000 השנים האחרונות שהסתכלו עליו, אך לא היה לנו הרבה מה לעשות בכך כי החזונות הללו החלו להיות ידע ציבורי לפני כ -80 שנה פלוס. זכור שמה שאתה רואה אתה יוצר, כך שהפחדים של האנושות במשך 12,000 השנים האחרונות או אחר כך התכנסו ביום אחד, ולא עשינו חצי רע בכל הדברים שנחשבים.

זו בדיוק הסיבה שעלינו להפסיק להציץ בעצבנות אל העתיד בחוסר ביטחון חרד.

האמור לעיל נאמר כי אין לנו מושג באיזה ציר זמן אנו נמצאים כרגע, כפי שזה עתה התגלה, דבר טוב שהארכנגל מייקל מנווט על הספינה.

– לעשרת ימי החושך ישנן משמעויות מרובות, שרובן מתייחסות למבצעים תת-קרקעיים וחוסר מידע צמוד. שוב השתמש בדוגמה לעיל בנאום של POTUS כדוגמה לאופן בו הדברים יתבטאו ביחס לאירועים המפורסמים היטב שאנשים רבים צופים בהם רחוק.

הלגיון הארכנגלי יעבור במציאות הפיזית, אל תפחד.

– יש טוב ורע בכל הקבוצות, בכל האנשים, בכל הגזעים ובכל הדברים. פוקס ניוז יצאה למסחרית ברגע ש- POTUS אמר “סחר בבני אדם”, אל תשים אמונה עיוורת בשום דבר.

– יש מאמץ צנזורה מסיבי נגד עובדי אור ומידע על עובדי אור. הפלג הזה של חושך מאורגן שאחראי לכך ממוקם במקומות אקראיים שנמצאים ברחבי אסיה ודרום אמריקה.

– אמא מרי הביאה את עצמה להרבה אנשים כדי לספר להם על התקופה שבה מזג האוויר משתגע. היא אמרה שזה יהיה כאשר לוחמי הקשת יחזרו.

20200410_2212553232702202108452626.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא בקבוצה של 3 ועבר מהשלמות של 9 זה אומר שאנחנו מכניסים דברים לתנועה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. המלאך טטרסיאל, המלאך אוריון, המלאך נוריאל, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, המלאך מכדיאל, המלאך אשמה, המלאך אברקסוס וארכנגל סבלו.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל)
שרביט היציאה של ארצ’נגל קוקיאל יוצר פורטל יציאה קצר מאוד גדול מספיק בכדי להיפטר מכל היעד שלך.

(פעיל)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל דבר כיוון שהוא יכול כל יכול. יעיל במיוחד על החיים ועל הסלע. זהו כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה, מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל. זהו כלי נהדר לכל מטלה.

(פעיל, אגרסיבי ופאסיבי)
שרביט הרצונות של הארכאנגל Ouriel הוא שרביט שיכול להפוך את כל השלילי למכשירים של הרצון האלוהי. זה יכול לגרום לשד לרקוד את השקופית החשמלית ופוליטיקאי צנוע, להשתמש בו בחוכמה. כאשר הוא מצויד בפאסיבי זה יתוזמר על ידי ארכנגלס אוריאל עצמו.

(פעיל)
צוות הכוכבים ההנדסי של ארכנג’ל אוריון יכול לתקן חוסר עקביות או בעיות DNA בכל יצור שהוא. זה יכול גם לסייע בריפוי בעיות זרם חשמלי של יצורים חיים.

(טווח קצר פסיבי, אגרסיבי)
גלגל הביטחון של ארצ’נגל ראגואל הוא כמו שיש לך חבר טוב תומך באוזן בכל עת. הוא מבדר להפליא וחכם להפליא, כלי תקשורת מדהים.

(פעיל לטווח ארוך וקצר)
חרבו השמימית של ארצ’נגל אף היא חרב שביתה כפולה שיש לה ענק על האור. פירוש הדבר שלא משנה כמה גדול אתה רואה את החרב הזו, יש לו צל אור גדול יותר שייכה הרבה יותר חזק לאחר השביתה הראשונית. זה נהדר עבור צורות שאינן חיות ועובדי בעיות גלקטיות.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לתחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200410_2214201586972210903462136.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) לגיון המורדים זקוק למסך עשן מטאפיזי, מדמיין מסך עשן לבן בוהק סביב לגיון המורדים וסמל לגיון המורדים.

2) נשמות אבודות לא מנסות ליצור הרס, הן מבולבלות ואין להן מושג מה קורה ברוב המקרים. זו הסיבה שחשוב מאוד לעזור לרוח לעבור לצד השני, זה פשוט כמו לדמיין פורטל להרחיב עד אינסוף את מקור היוצרים מעל לראשם כשאתה נתקל בנפש אבודה. במשימה זו עלינו לסרוק כמה שיותר אזורים בכדור הארץ כדי להחזיר כמה שיותר רוחות למקור.

3) ישנם הרבה ישויות כהות וגדולות מאוד המוצבות בכל רחבי העולם, בניגוד לרוחות האבודות שגורמים אלה התכוונו ליצור הרס. עליך להכניע או לעייף אותם ואז להביא אותם דרך פורטל היציאה באותה דרך שעשית במשימה מספר שתיים.

fb_img_15865335692916963614871556445119.jpg

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply