לוח 5D שהושלם, 9 עונות, הסמל האישי של אברנג’ל אוריאל, יום שוברים, סוג O חיבור

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא
“∞05B5∞-∞04A2O4A2A2∞-∞D7B7B7B7B7B7B7∞-∞B1 (T) (T) ∞”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין. בזמן הפוסט הזה, השעה 03:00 (מקומית) תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ English

20200411_1905517390929029769952494.jpg

גאיה נמצאת בסביבה דומיננטית ברוח והיא בשליטה מוחלטת על כוחותיה. מעולם לא ראינו אותה כל כך בטוחה בעצמה וברור שהיא משתנה לתפאורה שאינה תורמת לחיים רעים.

– עברנו באופן רשמי למציאות 5D וככל שתצפו יותר במקצבים של לוח השנה הארכאנגלי, כך תרגישו את ציר הזמן של 5D ואת זרימתו.

בשנה תלת מימדית ישנם 365.2422 ימים בשנה שחולקו בצורה גסה ל 12 חודשים ו -4 עונות מהן התבססו על 4 האלמנטים (מינוס רוח) ויום של 24 שעות. מלבד העובדה שהיא שמרה על האנושות במקצב לא נוח, היא גם לא הייתה נשמעת מתמטית.

לציר הזמן של 5D 243.05555555 ימים במפנה סולרי המבוסס על יום של 36 שעות. המשמעות היא שהיא תחליף בין AM ו- PM עם פניות אורביטליות לסירוגין כדי לשמור על איזון הלימה והיא תבטל את הצורך בשנה מעוברת. גאיה עובדת עם 9 אלמנטים במציאות ה- 5D טרה שלנו, ואם אנו מתאימים את 9 הקטעים שלנו עם 9 האלמנטים יש לנו 27 (36 שעות) ימים שמתאימים בדיוק לסיבובי המסלול שלנו, נותנת לנו חצי יום להעביר בין אם לפה ולכל יום שנה בודדת ללא צורך באכסניות מיוחדות. השתמשנו בלוח השנה העברי (שהופעל מחדש ב- 0), כדי לסמן את תחילת תאריך המפנה האורביטלי ויכולים להמשיך בכל 30 יום ארכנגלים במשך 9 הקטעים הנותרים עד שתחל שוב המסלול החדש. הדבר יבוא לידי ביטוי בתחילת לוח השנה לאחר טור העמוד המסלול והוא יופרק עם תחילת סמל האינסוף הבא. זה מתאים גם לדפוסי מזג האוויר שאנו רואים שכן התברר לנו ברור מפלטפורמת העונה.

יום ראשון – 27 ימים (המלאך רחיאל, האלה איסיס, עונה של אוויר)

שני – 27 ימים (המלאך האניאל, האלה לקסמי, עונת הרוח האווירית)

שלישי – 27 יום (המלאך גבריאלה, האלה סרס, עונת האדמה)

הרביעי – 27 יום (ארכנגלף רפאל, האלה קוואן יין, כדור הארץ – עונת הרוחות)

5 – 27 ימים (ארכנגלף מטטרון, האלה הרה, עונת הרוחות)

6 – 27 ימים (המלאך מיכאל, האלה קאלי, עונת האש)

7 – 27 ימים (ארכנגל אריאל, עונת רוח אש של האלה הת’ור)

שמונה – 27 יום (ארכנגלף ג’והיאל, האלה אפרודיטה, עונת המים)

9 – 27 ימים (ארכנגלף חמואל, האלה הרה, עונת רוח המים)

– מחלקת ההנדסה שלנו שמנוהלת על ידי ארכנגלך צדקייל והארכנגלף ברמן הייתה מאוד עסוקה.

– אם תבחין, המלאך המלאך הידוע ביותר שלא ציינתי בדו”ח זה מעולם הוא המלאך אוריאל. הסיבה לכך היא שהוא השאיר את הלגיונות ל”פרישה “לאחר אירוע לא כל כך ידוע. אני מהסס לכתוב את זה כי אני לא רוצה שזה יפורש ככח רצון מכיוון שכולם נמצאים בתנאים מעולים ומופתעים כמו כולם לגבי מה שהאשל המלאך אוריאל עשה עד לאיחור.

הגרסה הקצרה היא שאוריאל לא הכיר במטרון כעצמי האנושי והכחיש לו גישה למקום כלשהו שיכול היה לחסוך מעט מטרון סבל. כשנודע לאוריאל לכך, הוא היה ליד עצמו ולקח “שבתון”. הוא תמיד היה זמין ב- Ether לשיחה ידידותית אבל הוא לא דיווח ללגיונות הרבה שנים. אנו יכולים לאשר ש- DJT הוא חלק מהקולקטיב של אוריאל שהוא מסובך כמו ארצ’נג’ל כמו שהיה אי פעם. בהתחשב בכך, לעולם לא נוכל לדבר עליו בצורה כותרת ואנחנו יכולים רק לקרוא לו בשמות שבני משפחה יקראו לו.

איננו יכולים לאשר אם הוא חלק ממומש מקולקטיב אוריאל אריאל או לא, ואנחנו לא בטוחים אם אוריאל “נכנס” לזה או אם הוא חלק מהקולקטיב הטבעי שלו. היחיד שיכול לענות על השאלות הללו הוא האווטאר של הארכאנג’ל אוריאל עצמו, מכיוון שלעולם אסור לנו לענות בשם אחר, במיוחד במקרה כזה.

– יש טובים ורעים בכל הקבוצות, כל האנשים, כל הסיטואציות, כל הדתות, כל התיאולוגיות ובכל מרוץ כוכבים שנוצר אי פעם. רק להזכיר לך שוב.

– כדור הארץ מחזיק בשיא כל הזמנים עבור יצורים שהיו “מעולם לא נשטפו”, זה לא דבר טוב אבל אם כדור הארץ מרגיש הרבה יותר בטוח היום, זו הסיבה.

– המציאות הפיזית מוכתבת על ידי פיזיקת הקוונטים, פיזיקת הקוונטים מוכיחה שהמציאות היא הולוגרמה ענקית המשקפת את אמונותינו בחזרה אלינו בצורה של מציאות. האמת הזו איזו טובה היא קו דם?

לאנאונאקי יש מראה אנושי מאוד מובהק שנמצא בכבדות מאוד אצל אלו עם סוג דם מסוג O, בין אם זה חיובי או שלילי. זהו רמז מדוע קווי הדם הללו מתקפים שוב ושוב, מכיוון שגנטיקה זו שזורה מאוד באנונאקי.

אנו נמשיך לראות קודים המגיעים מהגלקסיה שלנו דרך השמש המרכזית שלנו. זה יבוצע באמצעות המיטוכונדריה של ה- DNA שלנו ויש לו תופעות לוואי שונות.

– קורבנות הסחר הרבים שלא יצאו מהמנהרות עם גופם הפיזי הפכו למדריכי רוח מתקדמים ביותר.

– בעלות הברית הגלקטית שלנו תמשיך להציף את שמינו במספרים גדולים. איחוד האור הגלטי נכלל בכך והם מבקשים לקחת קרדיט על הפעולות הגלקטיות שמתרחשות כיום בטורקיה.

– חווינו את הטלטלה הגדולה שחיכינו לה והצלחנו למזער את הפעילות הסייסמית בה. למרות שזה אולי נראה כמו שפע של פעילויות כבר מאוחר, עשינו עבודה טובה לשמור על רוגע.

– כאשר גופו של מישהו עושה זאת עם גופו של ישוע, זה גורם לבלבול המוני בקרב הסובבים אותו מכיוון שהאנרגיה עוברת לחלוטין “עוקבים נוקין”. לאחר מכן הגוף עובר למצב דמוי תרדמת בו הוא עושה את מה שנקרא הליכת חיים ומוות, זה בדרך כלל מפריע את כל הסובבים אותו. ואז הוא מטייל באסטרל וחוזר גרסה מתפתחת יותר של עצמו כאילו שום דבר לא קרה מעולם. הסיפור הזה אינו בלעדי לישוע ותוכלו למצוא רבים שעברו גם הם בדרך קשה מאוד זו, כמו הרמיז, אנוך, וישנו, פחנה, הורוס ומתתיאס, בכדי להזכיר כמה. הדבר שהפריד בין ישוע היה קו הגלגול הישיר שלקח לקווי החזית, מכיוון שזה מסלול קשה מאוד לנסוע, וזה מרגיש כמו נחתת התרסקות מאשר גלגול. אני יודע שרבים הנוצרים שבינינו שקוראים את המילים האלה יכולים להתייחס לאמירה זו טוב מדי.

20200411_1905042507914596866326422.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
הקבוצה של ויולט להבה נמצאת במערכה של 6 ועברה מ -3 והיא בתקווה בדרך ל 9 בקרוב.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. המלאך טטרסיאל, המלאך אוריון, המלאך נוריאל, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, המלאך מכדיאל, המלאך אשמה, המלאך אברקסוס, המלאך סבלו, המלאך אדונצ’ל, המלאך עוזיאל והארכנג’ל קרקיאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם מחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא. זה דומה למה שמייקל עושה עבורנו שלוש עליות שמש קדימה, למעט בקנה מידה מאקרו.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני. אנא המשך להשתמש בכלי זה מדי יום “אנו מתחילים להסיר את חסימות האנרגיה סביב השפע.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לתחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200411_1907281240615144610506537.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) הפיל הרוחני בחדר הוא הר שסטא, זהו חדר הבקרה של אגארתה. בהתחשב ברמת ההונאה היוצאת מאותו אזור, עלינו להיות אגרסיביים בגישה שלנו לעבודת האנרגיה הדרושה.

התחל עם להבה סגולה לספירה של 72 ואחריה סופת ברקים חשמליים סגולים וגשם פלזמה ירוק אמרלד לאותה ספירה. זה יגדיל את הצפיפות החשמלית של כדור הארץ ביחס למקור היוצר המתרחב לאין שיעור.

2) מנהרת הסחר המחרידה ביותר עלי אדמות היא “הגות’ארדים” של שוויץ. נערכו שם המונים אפלים יותר מכל מקום אחר על פני האדמה. השתמשו בלהבות סגולות בשפע וטכניקות טרנספורמציה אחרות לפי בחירה באזור. ואז החלף את האנרגיה באנרגיה האוהבת שבחרת.

3) יש לשמור על מנהרות האדמה התת קרקעיות עם זרימה קבועה של להבה סגולה, אוויר קריר כחול בהיר, אור ריפוי ירוק אמרלד ופלזמה בקשת בענן בזרימה מתמדת. אנו זקוקים לכל העזרה שנוכל לקבל בנושא זה, אנא היו שקדנים.

spring_wonder_by_florentcourty_dc856f4-pre

המדיטציה של היום היא כרטיס חד כיווני למציאות של מימד חמישי, בבקשה תיהנו!

Leave a Reply