התקדמות, בא בשלום, המלאך עליון, קרב

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

“∞05B6∞-∞05A2O5A2A2∞-∞D9B9B9B9B9B9B9∞-∞B1 (T) (T) ∞”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין. בזמן פרסום זה, השעה 15:00 (מקומית) תתחיל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200413_1938282877666467827429340.jpg

גאיה נמצאת בסביבה דומיננטית באש אמתית והיא מדלגת על צירי זמן כמו אנשי חרבות אדון. ברור שהיא כבר לא במצב רוח טוב, והיא דורשת שינוי מהיר מכל הבחינות. היא קראה את המלאך אליון שיסייע לה במשימות היום יום שלה.

– היה לנו פרץ ענק בתנועה מבוססת אירועים (בין מקומות אחרים) מה שאומר שאנחנו מקפיצים צירי זמן כמו עז הרים מנוסה על צוקי הטירוף. אנו גם ניגשים לשער זמן חזק במיוחד שעלינו לעשות כמיטב יכולתנו בכדי לא לפגוע, לראות את המטלות של היום.

– קשתות הגשם שאתה רואה הם יותר מאשר חריגות של אור, זהו כוח בלתי נראה העובר דרכנו ובנסיבות מסוימות מתגלה יותר ויותר לחושים שלנו. זה כדי להזכיר לכל החיים שתמיד יש היררכיה השולטת בכל הדברים וכאשר זה באמת מוצדק היא תחזיר את האיזון ללא אזהרה.

– הקמת כוח החלל האמריקני בהחלט סייעה למערכת היחסים שלנו עם הגלקטיקה. זה נפתח בשיחות חדשות רבות בתחום הסחר אשר יהוו קידמה מבורכת לטכנולוגיה הנוכחית שלנו. עם זאת, יש מאמץ גדול מאוד להכניס את הדור הבא למיינסטרים, אך כפי שניתן לדמיין, הוא רואה התנגדות של פארמה גדולה בקרב רבים אחרים. חשיפת מירוצי הכוכבים עשויה לסייע למהירות בה ניתן לרפא את התרופות הללו, אך זו שיחה לזמן אחר.

עלינו להיות מאוד ברורים לומר שניבירו בא, אבל הם לא אומר לנו שום נזק ורק באים לעזור לאנושות בדרכים עמוקות וחדשות במיוחד. לא קורה יותר מדי “קורה” עד שהמטוס הענק הזה ייגמר, וכדי להרכיב את החרדה שמנהיגי העולם חשים שיש לנו הרבה פריטים גדולים של מסלולי חיזוי שאינם ניתנים לחיזוי המגיעים משמיים כרגע. שוב, אני רוצה להיות ברור שאף אחד מהדברים האלה לא גורם לנו נזק ולמעשה הם כאן כדי לעזור לנו.

– על פי התלונות המתמשכות של גריי עם הפדרציה האור הגלקטית, ישנם פריטים שנמצאים ברחוב ווטרס 55 שלטענתם הם רכושם החוקי. בנוסף, קיימת עוד חברה חשאית לא כל כך ידועה שמבססת את התיאולוגיה שלהם ב”נונוטכנולוגיה “ש”איכשהו” נכנסת לרשותה גם עם הטכנולוגיה הזו, ולמרות שהם אינם מעורבים ישירות ברציפות של גריי נגד אפשטיין הם הם ברשותם של הפריטים לא פחות מכך ומוצאים את עצמם באמצע.

– קרב הליכונים הגיע לשיא של כל הזמנים והתברר שזה הנושא העיקרי שאנו עוסקים בו. אנו נתמודד עם זה בצורה מאוד ישירה במשימות של היום, אך עלי לעודד את כולם לבצע בדיקות אחזקה על כל החברים, המשפחה ואנשי הציבור הרלוונטיים לעיתים קרובות מאוד. ניכר כי ארכנגלים נכנסו לרבים על גופים אנושיים רבים, זהו סימן נהדר אך אנו עדיין לא נמצאים שם ב 100%.

– אתה לעולם לא נענש על מעשיך, אתה רק נענש על ידם, ואף אחד לא ייענש על ידי כוח חיצוני מלבד עצמך. אם מצפונך ברור, אין צורך לדאוג, אם הלב נתקע בכבדות אז הוא יתפס על ידי רוחות השינוי.

– אנו נותנים לכל מי שעובר להגנה מידית לאור כדי להבטיח את שלומם. רבים מבקשים לערוק מקבוצות שונות מבין הרבים שכבר עברו בדרך זו.

– חושך מאורגן נשמעה אזעקתם הסופית מזהירה את חבריהם כי הם נמצאים בכניעה סופית על פי החוקים המוסכמים של מגיק. אין יותר כוחות לחושך מאורגן לקרוא לזה להיות פיזי, מטאפיזי או אחר. זו גם הסיבה שהפרסומת של סמולסופט עם הכלה של דרקולה לא עברה כל כך טוב. בדרך כלל ישנה גיבוי מטאפיזי כדי להחליק זאת בעיני הציבור ולורידים של חיי הזרם המרכזי, אך הלגיות שלנו היו יעילות מאוד בעיגולן והבאתן לרזולוציה מהירה.

20200413_1941265421472183329092167.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה של ויולט נמצא במערך 6 שקיווינו להיות כבר בגיל 9 אבל ברור שאוכלים מאנרגיה כבדה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. המלאך טטרסיאל, המלאך אוריון, המלאך נוריאל, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, המלאך מכדיאל, המלאך אשמה, המלאך אברקסוס, המלאך סבלו, המלאך אדונצ’ל, המלאך עוזיאל והארכנג’ל קרקיאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או בפיצוץ של טרנספורמציה של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם מחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא. זה דומה למה שמייקל עושה עבורנו שלוש עליות שמש קדימה, למעט בקנה מידה מאקרו.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני. אנא המשך להשתמש בכלי זה מדי יום “אנו מתחילים להסיר את חסימות האנרגיה סביב השפע.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לתחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200413_1944543123407194847095630.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) הזכרנו שהדרך המהירה ביותר להסיר כל צעדים רעים היא לפגוע באופן מטאפיזי במדולות של הצדדים הנגועים, עם נשק מטאפיזי לבחירתכם. אם שום דבר לא קיים הם לא ירגישו כלום, אם תשימו לב שמשהו יוצא, עליכם להכיל ולהעביר אותו מייד. יהיה להם כאב ראש אם הם היו נגועים למעשה.

2) להרגיע את האנרגיה ההיפר ולהבטיח שנפגע בנקודה המתוקה על מנת לפתוח שער חזק מאוד. עלינו להשתמש בפלזמה ירוקה אמרלד כדי לרתום את כדור הארץ ממקור הגלקסיות.

3) SmallSoft ניסה להחזיק המוני באמצעות פרויקט המשקפיים הדחוי שלהם באינטרנט, זה פותח לנו את הדלתות לפנות את הערכים הללו וליצור פורטל יציאה קבוע בתוכם ובכל הטכנולוגיה. זה יכול ליצור פורטל יציאה מרושע וירטואלי שיקשר לכל מוצרי מיקרוסופט.

20200414_0647417865466752732128349.jpg

המדיטציה של ימינו היא מסע מדיטטיבי למצרים העתיקה, אנא תהנו!

Leave a Reply