انفجار غول پیکر ، پیشرفت ها ، نیبیرو در صلح می گذرد

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:

“505B6∞-505A2O5A2A2∞-∞D9B9B9B9B9B9B9∞-∞B1 (T) (T) ∞”

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد. در زمان این پست ، 3 بعد از ظهر (محلی) این روز جدید را شروع می کنید.

اطلاعات تقویم ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200413_1938282877666467827429340.jpg

– گایا در یک مکان غالب آتش واقع شده است و مانند یک شمشیربازان استاد در حال مرور زمان است. واضح است که او دیگر در روحیه ای جنجالی نیست و از هر لحاظ خواستار تغییر سریع است. او فرشته الیون را که در کارهای روزانه به او کمک خواهد کرد ، فراخوانده است.

– ما حرکات مستقر در حوادث را پشت سر گذاشتیم (از جمله مکان های دیگر) که بدان معنی است که ما مانند یک بز کوهی باتجربه روی صخره های جنون پرش می کنیم. ما همچنین به یک دروازه زمانی بسیار قدرتمند نزدیک می شویم که باید تمام تلاش خود را بکنیم تا از این امر غافل نشویم ، به تکالیف امروز مراجعه کنید.

– رنگین کمانهایی که می بینید بیش از ناهنجاری های نور است ، نیرویی نامرئی است که از درون ما عبور می کند و در شرایط خاصی به حواس ما بیشتر می شود. این برای یادآوری همه زندگی است که همیشه یک سلسله مراتب وجود دارد که بر همه چیز حاکم است و وقتی واقعاً ضمانت شود ، بدون هشدار تعادل را برقرار می کند.

– شکل گیری نیروی فضایی ایالات متحده قطعاً به روابط ما با کهکشانی ها کمک کرده است. این امر گفتگوهای جدید زیادی را در حوزه تجارت باز کرده است که از پیشرفت های خوبی برای فناوری فعلی ما برخوردار است. گفته می شود ، تلاش بسیار گسترده ای برای تولید این نسل بعدی به جریان اصلی وجود دارد اما همانطور که می توان تصور کرد ، در بین بسیاری دیگر شاهد مقاومت در برابر داروسازی بزرگ است. افشای مسابقه های ستاره می تواند به سرعت دسترسی این علائم به آسانی کمک کند ، اما این مکالمه برای زمان دیگری است.

– ما باید کاملاً واضح باشیم و بگوییم که نیبیرو در راه است ، اما آنها به معنای آسیب دیدن ما نیستند و فقط برای کمک به بشریت از طرق بسیار عمیق و جدید است. تا زمانی که این پرواز بزرگ انجام نشود “ادامه نخواهد داشت” ، و این اضطراب را که رهبران جهان احساس می کنند ما در حال حاضر چیزهای بزرگی از مسیرهای غیرقابل پیش بینی داریم که از بهشت وارد می شوند وجود دارد. باز هم ، من می خواهم روشن باشم که هیچ یک از این موارد به معنای آسیب دیدن ما نیست و در واقع برای کمک به ما اینجا هستیم.

– مطابق شکایات مداوم گری که از فدراسیون نور کهکشانی پر شده است ، مواردی در خیابان 55 واتر واقع شده اند که آنها ادعا می کنند که این حق آنهاست. علاوه بر این ، یک جامعه مخفی و نه چندان شناخته شده دیگر وجود دارد که الهیات خود را در “فناوری نانو” پایه گذاری می کند که “به نوعی” نیز با این فناوری به کار گرفته شده اند ، و حتی اگر مستقیماً درگیر در خاکستری خاکستری و اپستین نباشند. وسایل موجود را هرگز کمتر نمی کنند و خود را در وسط می یابند.

– نبرد پیاده روی به اوج همه زمانه رسیده و مشخص شده است که این مسئله اصلی است که ما با آن سر و کار داریم. ما در تکالیف امروز با این روش بسیار مستقیم برخورد خواهیم کرد ، اما من باید همه را تشویق به انجام چک های مربوط به تعمیر و نگهداری همه دوستان ، خانواده و شخصیت های عمومی ذیربط کنند. بدیهی است که فرشته ها به بسیاری از بدن های بدن رسیده اند ، این یک نشانه عالی است اما ما تاکنون 100٪ در آن حضور نداریم.

– شما هیچ وقت به خاطر اعمال خود مجازات نمی شوید ، فقط توسط آنها مجازات می شوید و هیچ کس قرار نیست توسط نیروی خارجی غیر از خود مجازات شود. اگر وجدان شما روشن باشد ، دیگر نیازی به ترساندن نیست ، اگر قلب به شدت آویزان باشد ، آنگاه گرفتار وزش باد می شود.

– ما به کسی که برای اطمینان از ایمنی خود در حال تغییر نور است ، می پردازیم. بسیاری آرزو می کنند از میان گروه های مختلفی که قبلاً این مسیر را طی کرده اند ، از گروه های مختلف نقص پیدا کنند.

– سازماندهی تاریکی ، زنگ نهایی آنها را به صدا درآورد و به اعضای خود هشدار داد که طبق قوانین توافق شده Magick ، تسلیم نهایی هستند. هیچ قدرت دیگری برای تاریکی سازمان یافته وجود ندارد که بتواند از آن جسمی ، متافیزیکی و غیره استفاده کند. به همین دلیل است که تبلیغات SmallSoft با عروس دراکولا خیلی خوب پیش نرفت. به طور معمول ، پشتوانه متافیزیکی وجود دارد که بتواند این امر را با نگاه عموم و به رگ های اصلی زندگی وارد کند ، اما لژیون های ما در گرد هم آوردن آنها و رساندن سریع آنها به این مسئله بسیار کارآمد بوده اند.

20200413_1941265421472183329092167.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 6 موردی قرار دارد که امیدواریم تاکنون در 9 سال حضور داشته باشند اما با انرژی سنگین به وضوح از بین می روند.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Arasdarhon، Archangel Galizururon Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Nuriel، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Machdiel، Archangel Aeshma، Archangel Abraxos، Archangel Sablo، Archangel Adonachel، Archangel Uzziel and Archangel Kerkiel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بدون هیچ دلیلی وارد مغز شما شد ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد. این مشابه کاری است که مایکل برای ما سه طلوع خورشید در پیش دارد ، جز در مقیاس کلان.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید. “ما شروع به از بین بردن موانع انرژی فراوانی می کنیم.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200413_1944543123407194847095630.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) ما سریعترین راه برای از بین بردن هرگونه بد رفتاری را ذکر کردیم ، حمله متافیزیکی به مدولا از طرفهای آلوده ، با سلاح متافیزیکی مورد نظر شما. اگر هیچ چیزی موجود نباشد ، آنها هیچ چیزی را احساس نخواهند کرد ، اگر متوجه می شوید که چیزی از آن بیرون آمده است ، باید فوراً آن را حاوی و انتقال دهید. اگر در واقع آلوده باشند ، دچار سردرد خواهند شد.

2) برای آرام کردن انرژی بیش از حد و اطمینان از اینکه به نقطه شیرین برخورد می کنیم تا یک دروازه بسیار قدرتمند باز شود. ما باید از پلاسمای سبز زمردی زمرد استفاده کنیم تا زمین را از سرچشمه کهکشانها درگیر کنیم.

3) توسط SmallSoft با استفاده از پروژه عینک رد شده در اینترنت ، مالکیت گسترده ای صورت گرفت ، این درها را برای ما تخلیه می کند تا این مدخل ها را تخلیه کنیم و یک درگاه خروج دائمی در درون آنها و تمام فناوری ایجاد کنیم. این می تواند یک پورتال خروج شرارت مجازی ایجاد کند که به تمام محصولات مایکروسافت پیوند بخورد.

20200414_0647417865466752732128349.jpg

مراقبه امروز یک سفر مراقبه با مصر باستان است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply