کارگران سبک ، رزمندگان ، کودکان و نوجوانان نیلی شغل ، دروازه “C” – “30” باز است ، نام او دوباره چیست؟

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:

∞05B7∞-606A2O6A2A2∞-∞ECCCCC∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد. در زمان این پست ، 3 بعد از ظهر (محلی) این روز جدید را شروع می کنید.

افسانه تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200414_2151206177435118893253822.jpg

– گایا در یک موقعیت غالب Fire-Spirit قرار دارد و دقیقاً مانند یک پرتوی لیزر ، سریع و قابل توجه است. ما او را در اقدامات خود بسیار آگاهانه دیده ایم و مشخص است که وی از کشیدن اجسام پرانرژی بزرگ که در منطقه نزدیک هستند احساس می کند. نیبیرو تأثیر بسیار جالبی بر گایا دارد و قرار است به طرق شگفت آور و غیرمنتظره ای از آن آشکار شود.

– جمعیت زمین به تازگی به 7،777،777،777 رسیده است و ما موفق به افتتاح پورتال معروف CCCCC با نام 30 دروازه شدیم. این چهارراهی بود که ما سعی داشتیم به آن ضربه بزنیم و اگر بتوانید در این جاده با انتخاب های بسیاری از بشریت پیش بینی کنید ، می توانید به راحتی آنچه را که در حال حاضر تجربه می کنیم هضم کنید.

– اجماع عمومی از تاریکی سازمان یافته این بود که کارگران سبک را تنها بگذارید زیرا توصیه نمی شود که در خرس گره بزنید. اگر آنها قبلاً این کار را نکرده اند ، اکثر کارگران سبک در آستانه سوپرمن هستند. هرگونه مخالفت با کارگران سبک ، فقط به هر وجهی به قدرتشان خدمت می کند ، این کار برای تیز کردن مهارت های آنها یا مجبور کردن تحقق این امر است که آنها برای استفاده خود در آنجا حضور دارند.

اینها آواتارهای بسیار استعدادی ، کاملاً اخلاقی و دارای هدایت الهی هستند که اکثر آنها علاوه بر منبع خالق بیکران در حال گسترش ، هیچ چشم انداز دیگری ندارند. در ذات سبك سازان ، خدای كاملاً تحقق یافته ای است كه از قدرتهای خود استفاده می كند. این انرژی در درون خود آگاه است و می تواند بدن را در هنگام نیاز به آن تحقق بخشد ، حتی اگر موجود نسبت به آن آگاهی نداشته باشد ، اما برای بیشتر آنها اینگونه نیست.

بسیاری از کارگران سبک در سن بسیار جوانی یک تماس داخلی دریافت کردند و شبها بیدار شدند که الهی التماس می کنند تا “توپ را به آنها بدهد” زیرا می دانستند که تغییر قدرت آنها به خوبی است. آنها از این فرصت لذت می برند که به معنای کلمه جنگجو باشند ، این همان چیزی است که آنها هستند. لژیون کارگر سبک وزن ما 17 لژیون دیگر در پشت سر خود دارد و هیچ کدام اجازه نمی دهند که هر لژیون دیگری به تنهایی برود. کجا میریم یکی

– افرادی که در اطراف زلزله زدگان زندگی می کنند نشانه های واقعی جسمی را دریافت می کنند ، نه خود زلزله زدگان بلکه به دلیل وسایل ایجاد اختلال در زیر آنها که به طور ناگهانی خاموش شده اند. این یک نسخه از حماسه ها را فراهم می کند و مطمئناً بدن شما این تغییر حاد را حس می کند. اگر یک زمین لرزه بین 4 تا 6 باشد به احتمال زیاد در اثر عملیات زیرزمینی ایجاد می شود ، بزرگتر از آن معمولاً یک اتفاق طبیعی است.

– تلاش برای بیرون کشیدن شیوا برای اهداف تاریک مانند این است که پلیس را به اقدامات غیرقانونی خود دعوت کنید. Archangel Michael و Shiva آواتارهای یک دسته جمعی هستند ، آنها یکسان هستند. حالا که مایکل به بدنی ما بازگشت ، می توانید اطمینان داشته باشید که او هر بار که از او بیرون می آید ، حضور خواهد داشت. او و لژیون وی از دعوت قدردانی می کنند و آرزو می کنند اعلام کنند که آنها مهربان ترین مهمان مهمانی خواهند بود که تاریکی را سازمان داده است.

– مجموعه سبک کارگران تلاش زیادی برای سانسور می کنند. لطفا در نظر داشته باشید که رسانه های اجتماعی روشی بسیار مؤثر برای جلب نظر شماست ، اما این تنها راه نیست.

– هنگامی که نیلیها روی زمین تجسم یافتند ، مأمور شدند وضعیت موجود را به چالش بکشند ، تغییر دهند یا نابود کنند. این باعث می شود همه نسل های دیگر ناراحت کننده نباشند ، بنابراین این کار را ادامه دهید که دقیقاً همان کاری است که شما برای انجام این کار به اینجا آمده اید.

– زمان جهان کوانتومی ما به قدری دقیق است که ترک آنهایی که زودتر از یک ثانیه رختخواب می شوند ممکن است تفاوت بین ثروت بزرگ و بدبختی بزرگ باشد. مؤلفه هایی از خودتان وجود دارد که به خوبی از این زمان بندی آگاه هستید و آن جنبه های شخصی شما منحصراً از طریق احساسات و غرایز شخصی شما ارتباط برقرار می کنند.

– Anubis دارای درگاه های خروجی زیادی است که منتظر بسیاری از کسانی هستند که نیاز به اسکورت این هواپیمای موجود دارند. در روزهای آینده تحول بزرگی صورت خواهد گرفت که توسط الهی به شکل طبیعی آن برگزار می شود.

– زمانهای بسیار زیادی وجود دارد که ناآرامی های داخلی یک هنجار باشد ، باید تأکید کنیم که این یک جدول زمانی ایده آل نیست. ما باید آرمانهای صبر را موعظه كنیم و اگر اینگونه نبود ، ما در گفتن این حرف مشت نمی زدیم. بهترین قیاسی که می توانیم به شما بدهیم ، “زنان با لباس قرمز” است و بسیاری از آنها با دفاع خشمگینانه برای دفاع از ماتریسی که تحت تأثیر آنها قرار دارد ، عصبانی خواهند شد.

– ما می توانیم با سهولت جدول زمانی را مرتباً مرتب کنیم ، به طور معمول جدول زمانی مشخص است ، با اضافه شدن بخش مهندسی لژیونها دیگر کاری غیرممکن نیست. اگرچه راحتی بخش است ، اما در حال حاضر این وظیفه لازم مهندسی نیست زیرا هر سناریوی مجزا با بیداری گسترده عصر جدید روشنگر به پایان می رسد ، و این به این دلیل است که این اراده برای گسترش بی نهایت منبع خالق است. هیچ چیز بزرگتر از آن وجود ندارد ، هیچ لیوانی برای دیدن ، هیچ هدف انسانی ، هیچ دستور کار ، قوی تر از اراده پارچه وجود نیست ، زیرا هیچ چیز نمی تواند از درک آن فرار کند و هنوز هم به حیات خود ادامه می دهد.

20200414_2155124731993635361495077.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 6 موردی قرار دارد که امیدواریم تاکنون در 9 سال حضور داشته باشند اما با انرژی سنگین به وضوح از بین می روند.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Arasdarhon، Archangel Galizururon Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Adonachel، Archangel Uzziel و Archangel Kerkiel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(برد بلند و کوتاه فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. استفاده از آن بر روی یک موجود زنده یا یک تخته سنگ بسیار مؤثر است (زنده نیست). این سلاح شگفت انگیز علیه الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند با سهولت هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل)
قایق جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد است و تجهیز این امر تأثیرات باورنکردنی بر درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

(فعال)
ستاد ستاره مهندسی Archangel Orion می تواند ناسازگاری ها یا مسائل DNA را در هر موجودیتی اصلاح کند. همچنین می تواند در بهبود مسائل جاری الکتریکی موجودات زنده کمک کند.

(محدوده کوتاه منفعل ، پرخاشگر)
اعتماد به نفس Archangel Raguel مانند داشتن بهترین دوست پشتیبان در گوش شما است. او فوق العاده سرگرم کننده و شگفت آور عاقلانه است ، ابزاری شگفت انگیز از ارتباطات.

(برد بلند و کوتاه فعال)
شمشیر آسمانی Archangel Af یک شمشیر اعتصاب مضاعف است که غول نور دارد. این بدان معنی است که هر چقدر این شمشیر را تصور کنید ، سایه روشن بیشتری دارد که پس از اعتصاب اولیه ، بسیار سخت تر خواهد شد. این برای فرم های غیر زندگی و برای افراد مشکل ساز کهکشانی بسیار عالی است.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای درخشان بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200414_2156427313663673315354192.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) یک حمله در مقیاس بزرگ در پارک ملی یلوستون اتفاق می افتد ، این مسابقه ستاره ساز دردسرساز تمام تلاش خود را برای راه اندازی آتشفشان زیر پارک انجام می دهد. ما باید قبل از تلاش برای آرام کردن گدازه زیر منطقه ، تهدید را برطرف کنیم.

برای کمک به لژیون کهکشانی ما که در نبردهای بالاتر از پارک سنگ زرد مشغول جنگ است ، از وسایل لازم استفاده کنید و سپس پلاسمای صورتی را به غده های زیر سطح بفرستید تا در صورت عدم تحریک دیگر ، آن را آرام کنید.

2) گفتیم که تلاش همه جانبه ای برای پاک کردن DNA Anunnaki از روی زمین وجود دارد ، زیرا این ماده عمدتاً در گروه خونی نوع O وجود دارد. این گروه خونی اصلی شکارچیان است که منحصراً از آفریقا هستند. این گروه خونی دارای ارتقاء بسیار عمیقی از DNA است و هنگامی که Nibiru پرواز خود را طی چند روز انجام می دهد ، هر اونس از آن DNA حقیقت آن جمله را حس می کند.

این می تواند شما را به این نتیجه برساند که بنیان نژادپرستی از کجا نشأت گرفته باشد ، زیرا این امر در تأثیرات سیاره ای بیرونی سرچشمه می گیرد. می بینید که ما به شدت درمورد تست های نیاکان مبتنی بر DNA و سلامتی عمومی توصیه شدیم ، زیرا این اطلاعات می تواند برای مهار سلاح بیولوژیکی مؤثرتر در برابر گروه های خاص استفاده شود. وقتی می فهمید که مهندسی CV بیش از هر چیز دیگری از تبار آفریقایی به موجودات رسیده است ، شما شروع به گرفتن تصویری واضح تر از آنچه که انجام شد و به همین دلیل است.

گایا هیچ کس را که از خاک رس خود بیرون می آید ، متفاوت نمی بیند و می تواند به راحتی و با فضل و عشق هر نژاد را در آنجا بپیماید. به همین دلیل است که مدت هاست که بسیاری از مردم درگیر او و ساکنانش بوده اند ، زیرا زمین مکانی واقعاً بی نظیر در جهان است.

ویروس ثانویه وجود دارد که از مبدا آفریقا ساخته شده است و در صورت عدم فعالیت ، تابستان اوج می گیرد. به همین دلیل باید اقدامات گسترده ای برای بهبودی این قاره به قاره فرستاده شود تا این ویروس متوقف شود.

برای تعداد 72 موج ، امواج عظیمی از پلاسما سبز را به آفریقا بفرستید ، سپس سایر نقاط این سیاره را نیز برای 72 تعداد دیگر در نظر بگیرید.

3) برخی موجودات بسیار باورنکردنی از لژیون شورشی نام واقعی مهاجمی بسیار مضر و مضر نگهبان قدیمی را پیدا کرده اند. کمی نکته ، اگر شما یک اسم بالاتر دیو را به عقب بنویسید ، آنها بی قدرت می شوند. نام او “Xeriox” از سیاره ای به نام Xlit است. در Xlit ، گفتن نام شما بسیار غیرقانونی است ، و این به خودی خود کافی است تا یک تخلف برای اخراج وی از قبیله خود کافی باشد. این به معنای سخنان او در مورد جرائم علیه بشریت و الوهیت نیست. وی همچنین به جنایاتی که در انتساب شماره دو بیان شده است ، بسیار مرتبط است.

sunset_savannah_3d_environment_by_marcmons007_ddurbj2-pre

مراقبه امروز با عنوان “ذهن فلسفی ، بارگیریهای مادر زمین و بارگذاری نور صورتی” خوانده می شود ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply