עובד האור היקר ביותר, נושאי “AI”, אל תפחדו מלבבים טהורים, מנהל הדרך של ארכנגל רפאל

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

“∞061∞-∞07A2O7A2A2∞-∞E1C1C1C1C1C1∞-∞B1 (T) (T) ∞”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין. בזמן פרסום זה, השעה 15:00 (מקומית) תתחיל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

~ English ~ 中文版 Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी ~ 日本人 עברית

20200417_1018071818983614184757718.jpg

גאיה היא תפאורה דומיננטית ברוח האוויר כשהיא קוראת לרוחות השינוי. זה לא צפוי מכיוון שהיא בשליטה מלאה על עצמה. אמא אדמה נעה בצורה מאוד מדויקת ומתוזמנת, האמת הזו עומדת להתבטא לרגע.

– תפסיק להתווכח על סמנטיקה, אתה נמצא במולטיברס כל כך מוזרה ויוצאת דופן למוחנו המודע, כי אין דרך לדעת מאיזה יקום בעצם מגיעים הצדדים המקשרים. קווי זמן מתכנסים בנקודות מרכזיות של צירי זמן של מאקרו, ומכאן אנחנו. התודעה כל כך מוגבלת כאשר אנו חושבים על עצמנו בפיזי, וכאשר אנו רואים את עצמנו כקוונטים, רק אז נוכל להתחיל לחבר את חלקי הפאזל יחד. זה הנושא פעם אחר פעם, המציאות שלנו היא מיקרוקוסמוס של המוח הקוונטי שלנו, ובמבט זה, כל התשובות נמצאות.

– עובד אור יקר, היית צריך ללכת בדרך שלך לא משנה מה העלות או התוצאה, ולפנות לאחור עכשיו זה יהיה מגוחך. הגיע הזמן להתפרק עמוק ולהתפרץ לקראת קו הסיום של המטרה שלנו, שהיא אנושיות שלווה, משוחררת ונאורה של גיוון יפה, הגינות משותפת ואחדות.

– מבין שלל הנושאים המסובכים שקורים כרגע, יש קרב “AI” בממדים הגבוהים יותר, צדדים רבים מנסים ליצור קווי זמן מלאכותיים. זה יהיה מצב אידיאלי עבור “הפדרציה האור הגלקטית” להתמודד עם תפקידם החדש, מכיוון שכעת נמצא בתחום השיפוט שלהם.

– החיים לא מפסיקים לצמוח, שום דבר אינו באמת ברון וללא תודעה, אפילו כוכב לכת, לכאורה ללא חיים, יהיה בשפע עם חיים בממדים אחרים, בין אם הם מיקרוסקופיים או ממדיים גבוהים יותר. למעשה, רבים יבואו על ציר הזמן הקודם שלנו ויחשבו שכדור הארץ נחרב כאשר למעשה הם אינם מסוגלים לראות את המציאות הממדית הגבוהה יותר.

– לב טהור סמוך ובטוח שאין בחינת כניסה למועדי הזמן הגבוהים יותר, זה מבוסס אך ורק על משקל ליבך. אינך צריך לדעת את עקרונות העידן החדש כדי להתקבל בברכה לעולם החדש המתקרב. אנו מברכים את כל הלבבות לתחום האהבה הזה ללא קשר להזדמנויות הלמידה שעשיתם או לא לקחתם.

– יהיו חבורה של אנשים ידועים שיסבלו מ”שריפות הבית “העצמית. אנו מקווים כי די בהצהרה זו כדי לסכל פעולות אלה, מכיוון שהיא חסרת טעם לחלוטין ותפורסם היטב.

– מי שיהיו ובעיות בטיפול בכל השינויים במועדי הזמן שלנו, ובסופו של דבר בחיינו, אנא היכנסו לשם. טיפ הישרדותי מהיר, חשוב להיתלות בכל היכרות שתוכלו, זה יעזור לתודעה להיאחז בפן של המציאות הקודמת שלכם למטרות נוחות. זה לא אידיאלי לעשות זאת בצורה כזו, אך מקובל בהחלט לעשות זאת ויניב את אותן תוצאות רצויות.

– יש מלחמת תעמולה מאסיבית נגד הגינות, משפחת הכוכבים שלנו, אנשים טובי לב ואנושיות בכלל. חשוב מאי פעם שהחיילים הדיגיטליים יהיו חרוצים גם למשימות ומטרותיהם.

אנא שימו לב כי הפעילות הסייסמית מעל המנהרות התת-קרקעיות תימשך.

– המלאך רפאל הוא ללא ספק האבהי ביותר מבין כל הארכאנגלים, למעשה הוא כמעט תמיד מגלם את הגוף כדמות אבהית חשובה, דבר שהוא כמעט ולא עושה. הוא לא המלאך שאיתו ידבר כשאתה זקוק לקידוד, הוא יגיד לך ישר וכמו שזה. הוא מרפא נהדר אך לא יסייע להרגליך הרעים וידרוש שינויים בחיים שיובילו לבריאותך. במילים אחרות, אין טעם לקרוא לו לרפא את סרטן הריאות שלך עם סיגריה בידך מכיוון שתגובתו תהיה, תפסיק לעשן ותחזור לבריאות. לעיתים קרובות זו לא התשובה שאנשים רוצים לשמוע והם רוצים שהוא יכה על כפתור קסם של ריפוי וישלל את כל בחירות חייהם. זה לא ישרת את האדם בצורה טובה ואם ייושם, זה יפגע בנפש בצורה ישירה ועמוקה מאוד.

20200417_1019131645494727911471949.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה של ויולט נמצא במערך 6 שקיווינו להיות כבר בגיל 9 אבל ברור שאוכלים מאנרגיה כבדה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל טטראסיאל, המלאך אוריון, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, המלאך אשמה, ארכנגלף סבלו, המלאך אדונצ’ל, האשל המלאך עוזיאל, האצ’נג’ל צ’רקיאל, האצ’נג’ל נוריאל, האצ’נג’ל מכדיאל והארכנג’ל אדונאי.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם מחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

20200417_1020031983742583539884841.jpg

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) בשם האנושות, אנו רוצים שתקח את “ה- WHO”, תבריק אותו ממש נחמד ותדביק ישר את פי הטבעת שלך. בראש העמידות הכלליות של “מי” נגד האנושות, גאגא מספר 2 (מכיוון שזה לא סטפני), מתכנן מטעמם אירוע סיפוף לגיוס כספים.

אנו מנוסים וטרינרים במשימות מסוג זה, ורמת ההצלחה שיש לנו בהפסקת אירועי סיפון אינה מתקבלת על הדעת לחלוטין בקוסמוס.

עצור מכל תפקודם של פולטי ההפרעה ואז אתה מכיר את הפרוטוקול, התחל עם להבה סגולה כדי להודיע על בואך ואז לעבור לגור עם חרבות ומגנים. זה אפילו לא ראוי לקרוא לזה אתגר אבל תן לכל זה וודא שאתה מצהיר בלי קשר.

2) השולחן של O הוא נכס לחושך המאורגן, הוא נחשב לכלי החזק ביותר שלהם. לנפץ את שולחן הגביש שלה, יידרשו שביתות מטאפיזיות רבות כדי לעשות זאת. יהיו נשמות רבות שישוחררו ברגע שתתחיל לקשקש על השולחן, חלקן צריכות ללכת לזרועותיו האוהבות של היוצר ואחרות צריכות לחזור אליו בשרשראות.

3) עם כל ניסיונות ההתקפות הללו נגד האנושות, עדיף לכסות את כדור הארץ בכדור הארץ עם ספירת פלזמה של קשת 72, אור ורוח בנפרד. זה נותן לנו הגנה כללית נהדרת ועוזר להקל על המצב בכל חזיתות הקרב.

– אם אתה מרגיש נוטה ונשארו לך אנרגיה, אנא הישאר מודע למצב במנהרות התת-קרקעיות של כדור הארץ שיכולות להשתמש בניקוי גדול עם להבות סגולות ברגע.

eternal_sleep_by_softyrider62_ddv1yr6-pre

המדיטציה המודרכת של היום נקראת “ים הרטט, בבקשה תיהנו!

Leave a Reply