عزیزترین کارگر سبک ، “هوش مصنوعی” را منتشر می کند ، از قلب های خالص نترسید ، تختخواب کنار تختخواب Archangel رافائل

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:

“∞061∞-∞07A2O7A2A2∞-∞E1C1C1C1C1C1∞-∞B1 (T) (T) ∞”

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد. در زمان این پست ، 3 بعد از ظهر (محلی) این روز جدید را شروع می کنید.

اطلاعات تقویم

~ English ~ 中文版 Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी ~ 日本人 עברית

20200417_1018071818983614184757718.jpg

– گایا یک مکان غالب Air Spirit است که او خواستار وزش باد تغییرات است. این غیر منتظره نیست زیرا او در کنترل کامل خود است. مادر زمین با روشی بسیار دقیق و به موقع در حال حرکت است ، این حقیقت قرار است لحظه به لحظه آشکار شود.

– بحث و گفتگو درمورد معناشناسی را متوقف کنید ، شما در ذهن خودآگاه ما بسیار عجیب و غریب و غیرمعمول هستید که هیچ راهی برای دانستن اینکه طرفین تعامل در واقع از کیهان هستند وجود ندارد. جدول زمانی در نقاط محوری جدول زمانی کلان همگرا است ، از این رو در اینجا هستیم. ذهن وقتی محدود به نظر می رسد که از نظر جسمی به خود فکر کنیم ، بسیار محدود است و وقتی خودمان را کوانتومی می بینیم ، فقط در این صورت می توانیم قطعات معما را جمع کنیم. این بار دیگر زمان و زمان مسئله است ، واقعیت ما میکروسکوپ ذهن کوانتومی ماست و در آن نگاه ، تمام جواب ها پیدا می شود.

– عزیز سبک کار ، شما بدون توجه به هزینه و پیامد شما مجبور بودید مسیر خود را طی کنید و بازگشت به عقب اکنون مسخره است. وقت آن رسیده است که عمیق بمانیم و به سمت خط پایان هدف خود بشویم که یک انسانیت صلح آمیز ، رهایی یافته و روشنگری از تنوع زیبا ، نجابت مشترک و وحدت است.

– در میان بسیاری از مسائل پیچیده که در حال حاضر جریان دارد ، نبرد “AI” در ابعاد بالاتر وجود دارد ، بسیاری از طرف ها در تلاشند تا به طور مصنوعی جدول زمانی را بسازند. این یک وضعیت ایده آل برای “فدراسیون کهکشانی نور” است تا بتواند نقش تازه ای را ایفا کند زیرا اینک اکنون در صلاحیت آنها است.

– زندگی از رشد خود متوقف نمی شود ، هیچ چیز واقعاً بارون و بدون آگاهی نیست ، حتی سیاره ای که ظاهراً هیچ زندگی ندارد ، با ابعاد دیگر ، از نظر میکروسکوپی یا ابعاد بالاتر ، با زندگی در آن فراوان خواهد بود. در واقع ، بسیاری از جدول زمانی قبلی ما خواهند آمد و فکر می کنند زمین نابود شده است ، در حالی که در واقع آنها نباید قادر به دیدن واقعیت بعدی بالاتر باشند.

– قلبهای خالص اطمینان دارند که هیچ امتحانی برای ورود به جدول زمانی بالاتر وجود ندارد ، بلکه صرفاً بر وزن قلب شما بنا شده است. برای استقبال از دنیای جدید آینده نیازی به دانستن اصول عصر جدید ندارید. ما بدون در نظر گرفتن فرصت های یادگیری که شما انجام داده اید یا از آنها استفاده نکرده اید ، از همه قلب ها در این قلمرو عشق استقبال خواهیم کرد.

– یک دسته از افراد مشهور وجود خواهند داشت که از خودسوزی “خانه آتش سوزی” رنج می برند. امیدواریم که این جمله برای خنثی کردن این اقدامات کافی باشد ، زیرا کاملاً بی معنی است و به خوبی تبلیغ خواهد شد.

– کسانی که هستند و می توانند با آن مواجه شوند که همه تغییرات در برنامه زمانی ما و در نهایت زندگی ما را انجام دهند ، لطفاً در آنجا زندگی کنند. نکته مهم بقا ، مهم است که به هر گونه آشنایی که می توانید ببندید ، به شما کمک می کند ذهن را برای اهداف آسایش به جنبه ای از واقعیت سابق خود بکشاند. انجام این کار با چنین روشی ایده آل نیست ، اما انجام چنین کاری کاملاً قابل قبول است و همان نتایج مطلوب را به همراه خواهد داشت.

– یک جنگ تبلیغاتی گسترده علیه نجابت ، خانواده ستارگان ما ، افراد خوش قلب و بشریت به طور کلی وجود دارد. مهمتر از همیشه این است که سربازان دیجیتال نیز در انجام وظایف و اهداف خود کوشا باشند.

– فعالیت لرزه ای بالای تونل های زیرزمینی ادامه خواهد یافت ، لطفاً توصیه کنید.

– Archangel رافائل به مراتب پدرانه ترین از کلیساهای فرشته است ، در واقع او تقریباً همیشه در بدن به عنوان یک شخصیت مهم پدرانه تجسم می یابد ، که بندرت آن را انجام می دهد. او Archangel نیست که وقتی به برنامه نویسی نیاز دارید با او صحبت کند ، او مستقیماً به شما می گوید و مانند آن است. او یک شفا دهنده عالی است اما به عادت های بد شما کمک نمی کند و خواستار تغییر زندگی می شود که منجر به سلامتی شما می شود. به عبارت دیگر ، بی فایده است که از او بخواهید سرطان ریه شما را با یک سیگار در دستان خود بهبود بخشد زیرا پاسخ او خواهد بود ، سیگار کشیدن را متوقف کرده و خود را به سلامت برگردانید. این اغلب پاسخی نیست که مردم مایل به شنیدن آن هستند و آنها می خواهند او به دکمه جادویی شفابخشی برخورد کند و تمام گزینه های زندگی خود را نفی کند. این خیلی به شخص خدمت نمی کند و اگر عملی شود ، به روشی بسیار مستقیم و عمیق به روح آسیب می رساند.

20200417_1019131645494727911471949.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 6 موردی قرار دارد که امیدواریم تاکنون در 9 سال حضور داشته باشند اما با انرژی سنگین به وضوح از بین می روند.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Arasdarhon، Archangel Galizururon Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Adonachel، Archangel Uzziel، Archangel Kerkiel، Archangel Nuriel، Archangel Machdiel، و Archangel Adonai.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بدون هیچ دلیلی وارد مغز شما شد ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200417_1020031983742583539884841.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) به نمایندگی از بشریت ، ما دوست داریم که شما “WHO” را بردارید ، آن را خوب زیبا بدرخشید و مستقیماً روی مقعد خود بچسبید. در صدر موارد نقض کلی “کسی که” علیه بشریت ، گاگا شماره 2 (زیرا این استفانی نیست) است ، از طرف آنها برنامه ریزی برای جمع آوری سرمایه جمع می کند.

ما در این نوع تکالیف دارای رده های مختلفی هستیم و سطح موفقیتی که در متوقف کردن حوادث سیفون سازی داریم ، کاملاً در کیهان بی نظیر است.

جلوگیری از عملکرد همه فرستنده های اختلال و سپس پروتکل را می شناسید ، با شعله بنفش شروع کنید تا ورود خود را اعلام کنید و سپس با شمشیر و سپر حرکت کنید. این حتی شایسته نیست که این مسئله را به عنوان یک چالش بنامید ، بلکه تمام تلاش خود را کنید و مطمئن باشید که بیانیه ای را بیان می کنید.

2) جدول O یک دارایی برای تاریکی سازمان یافته است ، آن را به عنوان قدرتمندترین ابزار آنها در نظر گرفته است. جدول کریستالی وی را خرد کنید ، برای این کار اعتصاب های متافیزیکی زیادی به شما می انجامد. بسیاری از افراد باید لحظه ای که شروع به لرزیدن میز می کنید ، آزاد شوند ، برخی باید به آغوش دوستانه خالق بروند و برخی دیگر نیز باید به زنجیر به آن بازگردند.

3) با همه این حملات تلاش شده علیه بشریت ، بهتر است سیاره زمین را با 72 شمارش پلاسما رنگین کمان ، نور و نسیم به طور جداگانه بپوشانید. این به ما محافظت کلی کلی می دهد و به سهولت بخشیدن به شرایط در همه نبردها کمک می کند.

– اگر احساس تمایل دارید و انرژی زیادی به جا مانده است ، لطفاً از اوضاع موجود در تونل های زیرزمینی زمین آگاه باشید که می تواند در حال حاضر از تمیز کردن اصلی با شعله های بنفش استفاده کند.

eternal_sleep_by_softyrider62_ddv1yr6-pre

مراقبه امروز هدایت شده است “دریا لرزش ، لطفا لذت ببرید!

2 comments

Leave a Reply