חלון ראווה של חללית, תודה לך מי שאתה, רועד התרוממות, בקש בדיקות בטיחות, אינטל שומאל של ארכנגלף זופיאל

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞062∞-∞08A2O8A2A2∞-∞E2C2CC2C2C2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין. בזמן הפוסט הזה, השעה 03:00 (מקומית) תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה 

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~  हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200418_202002127606678458382670.jpg

גאיה במצב דומיננטי באוויר טהור, ואנחנו חשים זאת בכל מובן המילה. לא רק אנו הולכים לראות זאת בקנה מידה עולמי, אלא גם ברמה האישית ביותר. שינויים אלה עשויים להיות סלעיים, אך הם באמת יהיו ברכה בצורתם הטהורה ביותר.

– ישנן יותר חלליות כוכבים מקדימות בשמיים ממה שניתן היה לדמיין שקיימות. הזן המוצג הוא כה עצום ואקלקטי עד שיידרש מאמץ רב כדי לפענח מי הוא מי ברגע זה. בפעם הבאה שמירוצי הכוכבים רוצים להשוויץ בספינותיהם אנא תנו לנו אזהרה מתקדמת בכדי שנוכל המצלמות והתוכניות שלנו להיות מוכנות. אנו מחכים גם לטוס ענק, אז שמרו את העיניים קלופות לשמיים.

– אינך יכול להילחם בממד שנמצא מעל לתודעתך. עם זאת, יש כוח מלא-יכול של אלוהות ממומש לחלוטין, אשר הופך להיות יותר ויותר פיזי ומשפיע בכל רגע ורגע.

היה כוח עצמאי (מהלגיות שלנו) שהוציא את מערכות הסוואה עבור יצורי כוכב מרושעים שונים המאכלסים את כדור הארץ. צורתו האמיתית של רבים של הישות תחשוף את עצמה לרגע בגלל זה. מדובר בקבוצה חדשה יחסית שאין לה כוכב לכת לטעון כמגורים.

– כקולקטיב, הגיע הזמן להחזיר את הכבוד לאנושות. בעוד שהאנושות טוענת סמנטיקה, גזעי כוכבים רעים מלקקים את שפתיהם. רוב המלחמות מנצחות ואובדות בתעמולה, הגיע הזמן לשנות את השפה. על עובדי האור להאיר מעלות, מוסר וכוח האלוהות לקדמת האנושות.

– לכל ישות חתימה אנרגטית, גוף האדם הוא צינור של חתימה אנרגטית זו וכך נוצרים תסמינים גופניים בגללם. אם תשומות שליליות מוזנות כל הזמן לגוף האדם זה יתבטא כמחלה. רק כדי להזכיר לכם שהאנרגיה לובשת צורות רבות, פיזיות, נפשיות, רגשיות ורוחניות.

– האינטליגנציה הכללית של הדור העולה והקרוב עברה הרבה יותר על אלה שבאו לפניהם. לא ניתן להוזיל את השינויים שהתרחשו במהלך 30 השנים האחרונות, האינטרנט יצר עולם חדש שברור שהמשמר הישן הולך לאיבוד בתוכו. על המשמר הישן להבין שהגיע הזמן לפרוש ולהביא משמר חדש שיותר בקשר עם האנושות של ימינו. הצהרה זו מתעלה על כל הענפים, הקבוצות, הגבולות והאידיאולוגיות.

– תסמיני ההתעלות הם בשיאים בכל הזמנים. אל תיבהל אם אתה או כדור הארץ מתחילים לרעוד ללא אזהרה כלשהי. זו תגובה נורמלית לחלוטין לפלזמה החשמלית הנובעת מהשמש ההולכת ומתהווה כדפוסים גיאומטריים קדושים. זו הסיבה שתהודי התהודה של שומאן והתמונות הדרמטיות מהשמש כה בשפע כרגע. הארכאנג’ל זופיאל אומר שלפחות חלק מהדוקר של שולמן מיוצר באופן מלאכותי, אך זה לא מסיר את העובדה שההורדות הן בשיא כל הזמנים.

– הירידה בלחץ הקוסמי שזה עתה חווינו הייתה חיונית. זה עלה במקביל לציר זמן מאקרו חדש שלכאורה הופיע משום מקום ובא לידי ביטוי בחלומותינו.

– יש טכנולוגיות שקוראות את הדחף של המחשבות, בעוד שזה עשוי להיראות כמו מדע בדיוני של פרויקטים סודיים, זה פשוט קריסטל קוורץ הקלטי מאוד שנמצא בכל מעבדי הטכנולוגיות שלך. בהתחשב ביחסי הציבור האיומים שתעשיית הטכנולוגיה קיבלה לאחרונה, יהיה זה נבון לבחון את בטיחותם של דברים רבים שלקחנו כמובן מאליו כמובטחים.

אין לדבר על סדר היום שפורסם באופן רשמי להזריק לכולם שבב RF, אליו אמרו תושבי כדור הארץ פעם אחר פעם. פגיעה זו לא תותר לא בידי ידי הלגיות, אלא בידי המין האנושי ברחבי העולם. זה כמעט כאילו האנשים שעומדים מאחורי סדר היום הזה, מנסים למות על ידי המון זועם, ואני חייב להתעקש שלא ייקח דרך זו. כפי שזה בדיוק מה שהם רוצים, שיוקרבו ביד האור וישיבו את כוחותיהם בחייהם הבאה.

העצה להימנע מתסיסה אזרחית מעודדת מאוד, זה לא כולל הפגנות שלווה ודיבור על מה שאתה מאמין בו, זה פשוט אומר שכל התקשורת היא להישאר שלווה. גם אם נוצרת מחלוקת חזקה, יש לעורר קור רוח בכל עת. תקשורת דו צדדית היא דרך לא יעילה מאוד להשיג דברים שהושגו בחברה המודרנית שלנו.

– דיוויד וילקוקס ממוקד על ידי יצורי כוכב מרושעים המנסים להיכנס לגופו, אנא עזרו לדוד להילחם בכוחות הבלתי נראים הרבים שהולכים אחריו באותו הרגע. אנחנו אוהבים את דוד איך היה, והכלים המטאפיזיים היומיומיים שלנו יעזרו לחברנו לצאת ביעילות רבה.

– יש בבירור השפעה זרה המדביקה במעשיהם של מנהיגי ממשלה רבים, עלינו להיות בטוחים להגן על מי שנמצא בעמדות החלטה, בכלים מטאפיזיים. אם אין צורך בכך, זה רק יברך אותם בצורה חיובית ביותר, אם יש צורך הם יחטפו כאב ראש ונפשם חזרה.

“איננו יורשים את האדמה מאבות אבותינו. אנו לווים אותה מילדינו.” – סיאטל הראשי

20200418_2021521207735109731807575.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא במערכה של 9, וואי!

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגל עמנואל, ארכנגל א.פ. הארכאנג’ל אוריון, המלאך הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, והארכנגל עוזיאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני. אנא המשך להשתמש בכלי זה מדי יום “אנו מתחילים להסיר את חסימות האנרגיה סביב השפע.

אם אתה זקוק לעזרה בשימוש בכלים שלהלן. דמיין מוטות זהב בעזרת שרביטו של המלאך אריאל והצית אותו באש באמצעות חרבותיו של המלאך נסרגיאל והארכנגל ישראפיל. אני אומר לחזות בזהב כי גאיה שולטת בכסף ובכסף מזומן, ובכן אתה מכיר את הסיפור הזה. כמו כן, הפדרציה הגלקטית נסחרת בזהב ובאה לידי ביטוי בשיטה זו מיישרת קו עם שיטות המטבע שלהם וכל מערכת מטבעות מבוססת אלוהות.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של המלאך אנג’ל עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרבו הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית על ברכיה. יש לו גם את היכולת להסיר את כל המכשולים העומדים בדרכם של משהו שברצונכם להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200418_2022363651315377645129984.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) פלזמה ירוקה אמרלד נדרשת על ידי כמה מההיבטים העמוקים ביותר של היקום. קריאה זו התקבלה בבירור מכל תחומי הלגיון שלנו ומסע ריפוי עיקרי עומד להתחיל. היעדים הם המוני האדמה, המים והאוויר כרגע. פלזמה ירוקה אמרלד היא מאוד פתוחה ואנחנו צריכים אלמנט של חמלה גם כדי להפריש מפלזמה זו. החזק לספירה של 72 לכל יעד. אז בבקשה לבלוע את כדור הארץ בפלזמה של הקשת גם לספירה של 72.

2) בצע סריקה מהירה של כל מנהיגי הממשלה, זה לא משנה את דעתך עליהם, אם הם נגועים בנפש מזיקה, כמוהם או לא, זה עוזר לכל האנושות. זה יהיה חכם עבורנו לשמור את זה בגליון המשימות היומי שלנו. אנו נמצאים בעולם מסובך כמו שהוא, הסרת ישויות מזיקות מכל אדם יכול רק לעזור לאנושות.

3) אירוע סיפון גדול מאוד הסתיים זה עתה, עלינו להחליף את האנרגיה הסוכלה באהבה טהורה. זימן את האורות הבאים כדי לעבור דרך כלי השיט שלך ולאפשר לו לזרום ישירות ללב גאיה:

לבן – ורוד – תכלת – זהב – צהוב – ירוק – אדום – שחור – נחושת – ברונזה – חום – צהבהב – זהב ורוד – כסף – כתום – אינדיגו – סגול – פלטינה – יהלום – קשת

glacier_meltdown_by_eresaw_ddv5q4z-pre

המדיטציה של ימינו נועדה להביא עולם אופוריה של יצירה משותפת.

Leave a Reply