ویترین Starship ، از هر کس که هستید ، متشکرم

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:

∞062∞-∞08A2O8A2A2∞-∞E2C2CC2C2C2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد. در زمان ارسال این پست ، ساعت 3 صبح (محلی) این روز جدید آغاز می شود.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~  हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200418_202002127606678458382670.jpg

– گایا به شکلی غالب از هوای خالص است و ما آن را به هر معنی کلمه حس می کنیم. نه تنها قصد داریم این را در مقیاس جهانی ببینیم بلکه در یک سطح شخصی نیز خواهیم دید. این تغییرات ممکن است سنگین باشد ، اما واقعاً نعمت در خالص ترین شکل آن خواهد بود.

– تعداد بیشتری از کشتی های دریایی وجود دارد که در آسمان از آن چیزی که تصور می شود وجود است تصور می کنند. تنوع نمایش داده شده آنقدر گسترده و التقاطی است که تلاش می کند تا رمزگشایی شود که در حال حاضر چه کسی است. دفعه بعد که مسابقه ستاره ها می خواهند کشتی های خود را به نمایش بگذارند ، لطفاً به ما هشدار پیشرفته دهید تا بتوانیم دوربین ها و برنامه های خود را آماده کنیم. ما همچنین در انتظار یک پرواز بزرگ غول پیکر هستیم ، بنابراین چشمان خود را به سمت آسمان نگه دارید.

– شما نمی توانید با ابعادی که بالاتر از آگاهی شما است نبرد کنید. گفته می شود که یک نیروی قادر مطلق الهی وجود دارد که هر لحظه بیش از پیش جسمی و اثرگذار می شود.

– یک نیرو مستقل (از لژیونهای ما) وجود داشت که سیستم های cloaking را برای موجودات مختلف ستاره بدخلقی ساکن زمین بیرون آورده است. به همین دلیل بسیاری از شکلهای واقعی موجودیت آشکار می شوند. این گروه نسبتاً جدیدی است که هیچ سیاره اصلی برای ادعای اقامت ندارد.

– به عنوان جمعی ، زمان آن است که آبروی انسانیت را بازگردانیم. در حالی که انسان بر معناشناسی استدلال می کند ، نژادهای ستاره بدخواه لب های خود را لیس می زنند. اکثر جنگ ها در تبلیغات پیروز می شوند و گم می شوند ، زمان آن است که افراد بومی تغییر کنند. روشنفکران وظیفه دارند که تقوا ، اخلاق و قدرت الوهیت را در پیشگاه بشریت درخشند.

– هر موجودی دارای امضای پر انرژی است ، بدن انسان مجرای این امضای پرانرژی است و به همین دلیل علائم جسمی به دلیل وجود آنها بوجود می آید. اگر ورودی منفی به طور مداوم به بدن انسان منتقل شود ، این بیماری به عنوان بیماری ظاهر می شود. فقط برای یادآوری اینکه انرژی از اشکال مختلفی برخوردار است ، جسمی ، روحی ، عاطفی و معنوی.

– هوش عمومی نسل در حال رشد و ظهور ، كسانی را كه پیش از آنها آمده اند ، پررنگ تر ساخته است. تغییراتی که در طول 30 سال گذشته رخ داده است قابل تخفیف نیست ، اینترنت دنیای جدیدی ایجاد کرده است که گارد قدیمی به وضوح از بین می رود. نگهبان قدیمی باید بفهمد که وقت آن است که از سمت خود کنار شوید و یک نگهبان جدید را که بیشتر با انسانیت امروز در ارتباط است ، بیرون بیاورید. این بیانیه از همه صنایع ، گروه ها ، مرزها و ایدئولوژی ها فراتر می رود.

– علائم صعود در همه زمان های بالا قرار دارد. اگر زمین یا زمین بدون لرزش شروع به لرزیدن کرد ، نگران نباشید. این یک واکنش کاملاً طبیعی به پلاسما برقی است که از خورشید وارد می شود و به عنوان الگوهای هندسی مقدس شکل می گیرد. به همین دلیل سنبله طنین انداز شومان و تصاویر دراماتیک از خورشید در حال حاضر بسیار زیاد است. Archangel Zophiel می گوید که حداقل برخی از سنبله های شولمن به صورت مصنوعی تولید می شود ، اما این مسأله از این واقعیت که بارگیری ها در همه زمان های بالا قرار دارند ، فاصله نمی گیرد.

– افت فشار کیهانی که اخیراً تجربه کرده ایم قابل لمس است. این نیز همزمان با جدول زمانی کلان جدید بود که ظاهراً از هیچ جا ظاهر نمی شد و در رویاهای ما تجلی پیدا می کرد.

– فن آوری هایی وجود دارد که تکانه افکار را می خواند ، در حالی که ممکن است این به نظر علمی تخیلی پروژه های مخفی به نظر برسد ، این فقط بلور کوارتز بسیار گیرنده ای است که در تمام پردازنده های فناوری شما واقع شده است. با توجه به روابط عمومی مهیب که اخیراً صنعت فناوری بدست آورده است ، می توان ایمنی بسیاری از مواردی را که به عنوان ایمن در نظر گرفته ایم بررسی کنیم.

این به معنای دستور کار علنی اعلام نشده برای تزریق همه افراد با تراشه RF نیست ، که مردم زمین به آنها گفته بود بار دیگر و بار دیگر به NO. این نقض نه با دست لژیون ها بلکه با دست بشر در سطح جهانی مجاز خواهد بود. تقریباً گویا افرادی که در این دستور کار قرار دارند ، سعی می کنند با یک عصبانیت عصبانی بمیرند و من باید اصرار داشته باشم که این جاده قرار نگیرد. همانطور که این دقیقاً همان چیزی است که آنها می خواهند ، با دست نور قربانی شوند و قدرت خود را در زندگی بعدی خود بازیابی کنند.

– توصیه به پرهیز از ناآرامی های مدنی بسیار تشویق می شود ، این شامل اعتراضات مسالمت آمیز و گفتگو برای آنچه به آن اعتقاد دارید نیست ، این بدان معنی است که حفظ تمام ارتباطات برای حفظ صلح است. حتی اگر اختلاف نظر شدیدی ایجاد شود ، همیشه باید ترکیب را برانگیخت. ارتباطات دوجانبه روشی بسیار ناکارآمد برای دستیابی به امور در جامعه مدرن ما است.

– دیوید ویلكاكس توسط موجودات ستاره بدخواه كه در حال تلاش برای پیاده شدن به بدن او هستند ، مورد هدف قرار می گیرد ، لطفاً به دیوید كمك كنید تا با نیروهای بسیاری غیب كه در حال حاضر به دنبال او می روند ، نبرد كند. ما دیوید را دوست داریم که او چگونه بود ، و ابزارهای متافیزیکی روزانه ما به دوستان ما کمک می کنند تا بسیار مؤثر باشند.

– به وضوح تأثیر خارجی وجود دارد که اقدامات بسیاری از رهبران دولت را آلوده می کند ، ما باید با استفاده از ابزارهای متافیزیکی حتما از افراد در موقعیت های تصمیم گیری محافظت کنیم. اگر نیازی نباشد ، فقط آنها را با روشی بسیار مثبت نعمت می بخشند ، در صورت لزوم ، آنها احساس سردرد و روحشان می شوند.

“ما زمین را از اجداد خود به ارث نمی بریم و آن را از فرزندانمان قرض می گیریم.” – رئیس سیاتل

20200418_2021521207735109731807575.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در ست 9 قرار دارد ، وای!

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Galizur، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، و Archangel Uzziel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند همه چیز را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید “ما شروع به از بین بردن انسدادهای انرژی فراوانی داریم.

در صورت نیاز به کمک با استفاده از ابزارهای زیر با استفاده از شمشیرهای Archangel Nasaragiel و Archangel Israfil میله های طلایی را پیش بینی کنید و آن را آتش بزنید. من می گویم پیش بینی طلایی چون گایا کنترل پول و پول نقد را دارد ، خوب آن داستان را می دانید. همچنین ، فدراسیون کهکشانی با طلا تجارت می کند و با این روش تجلی نیز با روش های ارزی خود و هر سیستم ارزی مستقر در الوهیت همسو می کند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که همه و همه موانعی را که در راه کاری است که می خواهید آن را آشکار کنید ، از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200418_2022363651315377645129984.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) پلاسما سبز زمرد توسط برخی از ژرف ترین جنبه های جهان فراخوانی می شود. این فراخوان توسط همه جنبه های لژیون ما به وضوح پذیرفته شده است و قرار است یک کمپین شفا بخش MAJOR آغاز شود. اهداف در حال حاضر توده های زمینی ، آب ها و هوا هستند. پلاسما سبز زمرد بسیار گیرنده است و برای بیرون آمدن از این پلاسما نیز به عنصر دلسوزی احتیاج داریم. برای هر هدف 72 شمارش کنید. لطفاً با یک پلاسمای رنگین کمان نیز برای 72 قطعه زمین را درگیر کنید.

2) اسکن سریع همه رهبران دولت را انجام دهید ، فرقی نمی کند نظر شما درباره آنها ، اگر به روح مضر آسیب دیده اند ، مانند آنها یا نه ، این به همه بشریت کمک می کند. برای ما عاقلانه خواهد بود که این کار را در روزنامه وظیفه روزانه خود داشته باشیم. ما به طور کامل در دنیای پیچیده ای هستیم ، از بین بردن موجودات مضر از هر انسانی فقط می تواند به بشریت کمک کند.

3) یک اتفاق بسیار بزرگ سیفون به تازگی به پایان رسیده است ، ما باید انرژی محصور را با عشق خالص جایگزین کنیم. چراغ های زیر را برای عبور از کشتی خود احضار کنید و اجازه دهید مستقیماً در قلب گایا جریان یابد:

سفید – صورتی – آبی روشن – طلای – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – Teal – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

glacier_meltdown_by_eresaw_ddv5q4z-pre

مراقبه امروز به گونه ای طراحی شده است که دنیای سرخوشی از خلق ایجاد می کند.

Leave a Reply