“הפאנצ’ן של הפרח הקדוש”, 144,000 פרשים חזקים, איפה הבודהא?

קדמה:

פתאום התחלנו תנועה רוחנית עוצמתית ואין לה שום סימנים להאט את מה שהיה אי פעם. אנו מתערערים מאוד כצוות טכנולוגי, ומכיוון שהאינטרנט לא מהיר כמו שהיה פעם, אנו מקבלים טונות של דחיפה לאחור. אנו פועלים כמיטב יכולותינו בכדי להשאיר את כולם במשימה ולעזור בכל דרך שהיא תמיד מוערכת, גם אם זה רק לשתף עם חבריך ובני משפחתך. התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:

∞063∞-∞09A3O9A3A3∞-∞E3C3C3C3C3C3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין. בזמן פרסום זה, השעה 15:00 לאחר מכן תחל את היום החדש הזה.

אגדה

YouTube Version ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200420_1252343570088251609071829.jpg

גאיה היא מאוד דומיננטית באדמה כשאנחנו מצטרפים אליה לחגיגת צמחים קדושים, בעלי חיים וצמחייה. העמדה הכללית שהלגיות נוקטות בכל חומר שהוא היא שכל הצמחים, בעלי החיים והחיים הם קדושים בצורתם הטבעית.

+ אם אתה מביא משהו לתשומת לב הלגיון שלנו יש לנו השקפה מלאה, אם לא, הסיכוי שתשומת הלב שלנו נמצאת במקום אחר. כל טיפה ממה שמוצג בפניכם נובעת מכיוון שכיוונו אותנו לעשות זאת. המגוון הרב כל כך עצום, שכל יצור, ללא קשר לתודעה, מוגבל מאוד במחלקת המיקוד המודע. זה לא כולל חוכמה לא מודעת וידע מולדים שהם מיקרוקוסמוס של רוח ואינם מוגבלים באותה מחלקה אך הם חסרי מיקוד מרוכז.

אנו יכולים לוודא אם נשמתו של הבודהא נמצאת בתוך הדלאי לאמה, או לא. זה היה נושא לוויכוח רב בתוך הלגיון האם זה היה או לא. זה בעיקר בגלל שהוא אמר לנו שהוא עומד לעבור לעולם הרוח, ומעולם לא עשה זאת. מצאנו את זה מאוד מוזר לבקש הובלה ואז לא להשתמש בזה, כך שבאופן טבעי, המלאך זופיאל הלך לחקור. זה גם מאוד רלוונטי מכיוון שברגע שמגיעים לרמת תודעה מסוימת אתם לא יכולים לעזוב את גופכם מבלי לתכנן זאת. במקור, בודהה נולד לג’אנצו טנזין, אך זו הייתה מטרתה של החושך המאורגן להחליף את נשמתו. מה שהם עשו בבירור, כפי שאנו יודעים בדיוק היכן נמצא הבודהא כרגע. שימו לב שנוכל לתקן מצב זה בקלות, וכיוון שזה בסמכותנו לעשות זאת.

היצורים שמאחורי הקלעים הם רב-שכבתיים, ובחלק העליון הטיפי נמצא הכלאה זוחלת ברובה של הדרקוניאנים, ששלושת כוכבי הלכת האחרונים שלהם נהרסו באפלה שלהם. עלינו לציין שישנם הרבה פלגי מורדים שנמצאים במירוץ אך כולם הוגלו על ידי השבט שלהם. בפעם האחרונה והרלוונטית ביותר שהעימות הזה התרחש, נוצרה חגורת האסטרואידים החיצונית. באלוהות, זה היה אחד המקומות שאותו התעקש ארכנגל רפאל לראות במהלך חיי המוות השני שלי.

החזרתנו לרלוונטיות המודרנית, נקודת המוצא של האנרגיה הרוחנית הייתה נושא למלחמות רבות. תיקנו זאת על ידי יצירת נקודות מרכזיות רוחניות רבות על פני האדמה, אך זה לא הספיק לכמה מנהיגים והם היו נעצרים בשום דבר כדי להיות הבעלים היחידים של הכוח הרוחני הזה. המאמצים הרבים הללו היו חסרי תוחלת, שכן לדברי ארכנגלף זופיאל, יש בינינו מיליונים רבים של מקדשים קדושים. המשמעות היא שהחרדל התפרע ויצא משליטה, ולא ניתן לעצור אותו.

תושבי סין הם אנשים נפלאים באמת, שהם הראשונים לספר לכם כמה דברים מושחתים נמצאים בסביבתם. עלינו לסייע להם בשחרורם ולעולם לא לאבד את החמלה הזו בשום רגע. כזכור, לפני CoronaVirus הייתה מחאה מסיבית נגד הממשלות הסיניות שזייפו תושבי סין.

עם זאת, אין זה מפתיע שמנהיגי סין הם אלה שהם יצרו את הברית החזקה-סלעית עם הדרקוניאנים ההיברידיים. הסכם זה הגיע עם הבטחה להתקפה מוחלטת על כל הדברים הרוחניים, הכוללת אך לא מוגבלת גם לפאלון דאפא, בודהיזם טיבטי, בודהיזם בכלל, דולפינים, לוויתנים, חיות מחמד ובעלי חיים בכלל. הייתה תכנית להחליף את הרוחניות הטבעית בגרסה המלאכותית הזו והיא הגורם הישיר של רבים מחזונות השווא שהם עובדי האור קיבלו במהלך השנים.

הייתי רוצה להתעמת ולהתמקד בפשעים נגד מי שעוסק בפאלון דאפא. ממשלת סין הרגה את האנשים האלה בגלל שהם עשו שיטה מתקדמת של צ’י גונג ללא כל סיבה שהיא. כעת הם הרחיבו את סדר היום הזה לכל המדינות ולמי שעוסק אי פעם במדעי הרוח הללו. הם מרגישים שיש להם את הזכות לתקוף אנשים אלה ללא קשר לאזרחותם וכעת הם נתונים תחת אש אדירה מצד ממשלות אחרות על כך.

יש לציין, לארכנגלים יש גם גרסה של הפאלון גונג (דאפא), והיא שונתה מכיוון שאנרגיית הפאלון דאפא המקורית הועלה בצורה טובה, כך שכשמישהו נכנס לחלל הקדוש הם נתונים לפיגועים טכנולוגיים אפלים רבים. . טכנולוגיית מיקרוגל רחוקה היא הבסיס לטכנולוגיה זו, ועקף התקפות מטאפיזיות מבוססות מתכת יעצור זאת בקלות, שאותה אנו מיישמים במשימות היום.

זה מביא אותנו לפאנצ’ן לאמה, שהוחלפה על ידי הממשלה הסינית והיא האדם שהוטל עליו לזהות את הבודהות ואת ישו של העולם, שנמצאים במיליונים הרבים. אנו לא מכירים את הפאנצ’ן של סין ובחרנו ב”פאנצ’ן של הפרח הקדוש “, כלאמה התקפה היחידה כרגע. אנו יכולים לומר במלוא הביטחון, שהיא הטובה והטובה ביותר שהמגוון הרב-מימי ייצר אי פעם בתפקיד Panchen. היא מודעת למי שהיא, והגיעה למסקנה זו בכוחות עצמה, כך שאיננו מביאים לה חדשות, אך אנו עומדים בכל זאת בחוק הגילוי. במקור הוסכם על ידי 45 בשער 333 וזה הועבר על ידי 45 נוספים בשער 444 גם כן כדי לחזק את האמת הזו.

20200325_0946244356115189203550680.jpg
These Flowers have been with me for many years, they bloom beautifully all year round.

אינטל הישיר של ארכנגלף זופיאל בנושא:

– יש רבים שנוסעים לסין וחוזרים עם השקפה שונה מאוד על החיים. יש צורך בחיילים דיגיטליים למקד את מאמציהם במידע זה.

– ליפן הייתה סיבה לחשוד במשחק עבירה בפוג’שימה, אם כי קשה להוכיח שלא כל רעידות האדמה טבעיות.

– יהיו יותר פיגועים מבוססי מזג אוויר מהונדסים, נעצור אותם.

– התוצאה של כל ההפגנות תתבסס על המאמצים המטאפיזיים של עובדי האור המקומיים.

– ישנם יותר מירוצי כוכבים שמעורבים להיות מעורבים בהם.

תקצירים אחרים, תדריכים:

– רמת התודעה המעוכלת שיש לישות היא המפתח במלואו לממלכות הממדים הגבוהים.

– אנרגיית ההתרגשות נמצאת בליבם של כל הלגיות והיא הרטט השולט בכדור הארץ שמורגש על ידי כולם.

– “האפורים” טוענים כעת שהפריטים שהוחזרו אליהם אינם אותם פריטים שהם מסרו לאפשטיין וחבריו. הם מבקשים חנינה בגמול. הפדרציה תצביע בנושא זה זמן קצר לאחר התייעצות עם מנהיגים מקומיים.

– לגיונות שלנו קל יותר להוציא צי על צי כוחות גלקטיים רעים, מאשר לרוב לקשור נעליים משלהם. אם אתה עושה משהו בעל כורח חופשי של מדעי הרוח, הוא פותח דלתות לארכיונים שאתה מעדיף לא לראות בבעלת ברית אפלה. קבוצה ארכנגלית ספציפית זו נקראת “רבעים השדים” והם קבוצה שלא דומה לה. הם מובלים על ידי המלאך עזראאל ו 144,000 פרשיו.

המנטיס הביעו דאגה רבה לביטחונם של לווייני ה- Space X. המנטיס הם מומחים רפואיים ואומרים שמקצבי המוח של אלפא ובטא יושפעו במידה רבה אם לא יבוצעו התאמות מסוימות.

– אני כן מסכים שמרי, היא המלאכית הנראית ביותר בכל הזמנים, אבל היא לא מקרינה את פניה אל קו הרקיע כמו פרסומת לאטרקציה תיירותית עתידנית.

– הרבה תורות דוגמטיות נועדו להרתיע אותך לקרוא אותן, לקרוא אותן בכל מקרה, לגבש דעה משלך.

– חושך מאורגן לא יכול להבין כיצד התוכנית שלהם לא עבדה. הם ערכו טונות של טקס אפל, ובכל זאת אף אדון אפל לא השיב. הסיבה לכך היא שאין שום גיבוי מטאפיזי העומד מאחורי סדר היום שלהם.

– זרמי אנרגיה עזים נכנסים, עלינו לרכוב על הגלים ולפרש את המשמעויות.

– עובדי אור שאתה Clark Kent-ing הרבה יותר מדי זמן. בואו נגזור את זה … תודה מראש.

“מי שעושה, צריך לעשות, מי שלא, צריך לתת למי שכן לעשות זאת.”

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא במערכה של 9, YAY !!!

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגל עמנואל, ארכנגל א.פ. הארכאנג’ל אוריון, המלאך הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, והארכנגל עוזיאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או בפיצוץ של טרנספורמציה של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי)
הופר ציר הזמן של ארכנג’ל אסטרואת מביא אותך לציר זמן גבוה יותר מכפי שכיוונת אליו. לא משנה מתי או איפה נקפץ, זה תמיד ייקח לך דרך או שתיים יותר. זה בעצם עושה את הכל טוב יותר על כל הלוח.

(פעיל)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל דבר כיוון שהוא יכול כל יכול. יעיל במיוחד על החיים ועל הסלע. זהו כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה, מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל. זהו כלי נהדר לכל מטלה.

(פסיבי)
הצוות של ארצ’נגל עזראאל מאפשר לך לראות דברים מנקודת מבט אלוהית. זה סמל לחוכמה ולהצטיידות זו השפעות מדהימות על תפיסת המחשבה שלך ועל היכולת שלך להתמודד עם חיי היומיום.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200420_1253319004027469723820546.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) שמור על השלווה בהפגנות המקומיות שלך, וודא שהאנרגיה שלווה על ידי חזיית פרח חיים ענקי לאזורי ההפגנות.

ישנה טכניקה אלטרנטיבית, מכיוון שתוכלו לדמיין מנדלה באזור ולהסתובב אותה בשני הכיוונים עד שתקבלו את התגובה האנרגטית הרצויה, אך הדבר דורש קצת יותר מיומנות.

2) לעטוף את כדור הארץ עם פלזמות כסף, זהב, פלטינה ויהלום בספירה של 72, זה יפריע לטכנולוגיית המיקרוגל שתיארנו קודם.

3) לא נתערב בשיחה זו בין מדינות, אך אנו מוציאים את מירוץ הכוכבים שמקורם בפשעי האנושות. אנו נגיד שאם אי פעם תנסו לתקוף שוב את מנהיג הלגיונות שלנו, לא נהיה כל כך סלחניים. רק מכיוון שאנו מאמינים ב”התנגדותך “, הפסקנו את הרעיון המקורי שלנו. אין לדבר על כך שאיננו יודעים כמה הן נשמות מקוריות, ולכן עלינו להשתמש בחמלה עם האנשים המעורבים שכן אנו ממיינים את כל הדברים בצורה מתוזמנת.

עם זאת, אנו הולכים להביא את זה.

אם לגיון עובד האור לא יכול להגיע בזמן, זה יהיה כמו בפעם הקודמת, שביתה מהירה אחת לסיים את הכל. אם עובדי האור הרבים יכולים לעקוב, ניתן לשמור על דיוק, דיפלומטיה והבחנה. לא לכולם תהיה היכולת להגיע לשם אך אנא נסו בכל זאת, מכיוון שזה ציר הזמן הגבוה ביותר האפשרי כרגע.

זה לא עניין של סכנה ללגיונות שלנו, אלא לביטחונם של המתנגדים ללגיונות. אנחנו אוהבים להיות טוב לב, אבל אנחנו צריכים להיות יעילים גם כן. הלגיון של עובד האור חשוב יותר לעולם הזה מכפי שכל אחד יכול להבין כרגע, שכן אנו מספקים איזון למציאות הפיזית שלנו.

לאחר הגעתכם למקום המיועד, אתרו את כוכב הלכת ה- Draconians Hybrid, השתמשו בלהבה הסגולה כדי להודיע ​​על בואכם ואז היכנסו עם חרבות ומגנים. הטכנולוגיה שלהם היא חסרת תועלת כשאנחנו במצב אסטרלי ואנחנו באמת כל יכול על הפלנטה שלהם. תוכלו לראות סיבוב פלאי על פני האדמה לאחר סיום המשימה.

עקוב אחר הכוכבים הקטנים ביותר בצד הסל היישר צפונה, ומצא את כוכב הלכת שלהם.

Find-the-Little-Dipper-Step-11

המדיטציה של היום נמצאת למטה, בבקשה בשמחה!

Leave a Reply