יום כדור הארץ בן 9 יום, ססקוואש מ”ה AC “,” רוכבי לילה “, לוחם ארכנגלי נמצא ממש לידך

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞065∞-∞PA3PA3A3∞-∞E4C4C4C4C4C4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין. בזמן הפוסט הזה, השעה 3:00 הבאה תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200422_0010527249797379547157757.jpg

גאיה נמצאת בסביבה דומיננטית ברוח כדור הארץ והיא עומדת בקצב מצבי הרוח והמעשים שלנו, או אם תבחר בכך, היא מכתיבה את המילים והמעשים שלנו. אימצנו את יום כדור הארץ ללוח השנה הארכנגלי כמקטע בן 9 ימים ונסומן על ידי המספר הטהור P, המייצג את השלום, את פצ’אליס (לטינית לשלום) ואת הפצ’יפר (לטינית לשלום ברינגר). זה יתחיל בכל פעם שהשמש מציגה את האות הטהורה “P” שהיא תעשה לעיתים קרובות בהגינות.

– עברנו קפיצת זמן משמעותית והיא גרמה לנו להרחיב מחדש את המקצבים שלנו, והלוח השנה ישקף זאת. ברור שלא נעשה כרגע קפיצת מדרגה אבל אנו מקווים לעשות זאת בקרוב.

– זה ללא ספק ציר הזמן הכי לא יציב שראינו אי פעם. עם זאת, אנו רואים 4 קווי זמן נפרדים שמתכנסים כרגע. אחד הוא של אור טהור, אחד יש גוונים של כהה, אחד הוא חינוכי ואחד הוא גלקטי לחלוטין בהשפעתו. התרחיש הסביר ביותר הוא שהחלקים הטובים ביותר של כל קווי הזמנים יישארו, והשאר ייפולו בצורה תיאטרלית מאוד. אין הרבה מה לחשוש בשום ציר זמן, מכיוון שהוא הדרך הגבוהה ביותר האפשרית בכל תרחיש. עלינו לזכור כי ציר הזמן של המאקרו הוא הביטוי הדומיננטי וכי ההיבט של המציאות שלנו נשלט ישירות על ידי מקור היוצרים המתרחב לאין שיעור.

– הובהר בשפע כי תגבורות נמצאות כאן, וההתקפות שתוארו אתמול לא נפסקו. הלגיות הגלקטיות והגלגלקטיות נמצאות בעמדה מאוד אגרסיבית ומחכות לכל סיבה לפגוע באסטרטגית במכשולים הרבים של האנושות בתגובה. ברור שיש מרוץ כוכבים רע, עם מעוז כאן על האדמה, והם מוגנים על ידי כמה מנהיגי עולם מוטעים מאוד.

– הייתה התבוננות מלאה בחוק הגילוי ביחס לשחרור המסמכים המפרטים פשעים נגד האנושות. קבוצות האונון הרבות מראות את כוחן והקבוצות הללו, למרות שהן בהסכמה פילוסופית, פועלות באופן עצמאי לחלוטין ברוב המקרים. לא היו הפרות שביצעו האנונים או קבוצות הפריצה שחשפו את הפשעים הללו לאחר זעקה ציבורית מסיבית. היה ברור לנו מאוד לפרסם מחדש את המידע הזה כך שלא יתכן שאף אי הבנות יתקיימו.

אני לא יכול לומר לך כמה פעמים ניהלנו את קווי הזמן האלה, ואנחנו כאן כדי להבטיח שהאחד הזה ישחק לאורך כל הדרך. אנו הגורם המכריע בסכסוכים משפטיים מטאפיזיים ואנחנו נאפשר זאת לספור. לא נאפס את ציר הזמן הזה בשום פנים ואופן, מכיוון שהוא כבר אופס פעמים רבות בגלל טכניות לא רגישות. הסברנו זאת בהתחלה על ידי ביצוע מיקרומנטציה של המצב.

– השילוב המרפא של חיינו בעבר הפך לסוגיה השולטת ביותר על ציר הזמן הנוכחי. חילוקי דעות שלקחנו לקבר לפני מאות תקופות חיים מגיעים לידיעתנו המלאה כרגע. הרגשות הבלתי מעורערים הללו הם החוכמה שלנו שמדברת אותנו ואתה עומד לזכור דברים שלא חווית בגופך הנוכחי, אך יהיו חיים כל כך כאילו היו.

– אני חושב שהבהרנו בשפע כי משחק עבירות יהיה מעורב בחייהם של מנהיגים רבים בעולם, אנו רואים זאת כרגע. כשמתמודדים עם איום בלתי נראה, אין ביטחון טוב יותר מהגנה מטאפיזית.

– זה הולך להיות סוער, ולכן חובה שתהיה לנו אמון מוחלט באלוהות וביכולת שלה לעשות דברים. אם אינך יכול להאמין כרגע בהרחבת האינסוף מקור היוצר, אתה נוהג בלי משוט.

אני אהיה הראשון שאומר לך שהאינטרנט הוא לא מה שהיה פעם, שכן ברור שהאתגר הגדול ביותר שלנו הוא רוחב הפס כרגע. כעת, כאשר אנו רואים הפסקות אינטרנט, צנזורה מאסיבית ומעוז תקשורתי מושחת מאוד, עלינו להיות מודעים יותר לאחריותנו לכוכב הלכת מאי פעם. הדבר היחיד יותר מכל דבר אחר שאני מקווה שתקחו מהעבודה הזו, הוא הצורך בחריצות בשירותכם למין האנושי מבלי להתבקש.

– הבוס האחרון הובס בקרבות המחתרת וככל שחלק מהלגיות שלנו מתנקות, הקרב עבר מעל פני האדמה. שדה הקרב החדש ביותר שלנו הוא שדה קרב ישן שנמצא בתחום הדיגיטלי והתחמושת שלו היא אמת. התברר שכוחו של החייל הדיגיטלי הוא דבר שאסור לזלזל בו.

– יש דיווחים על אפורים מרושעים התוקפים מדי יום את אזרחי האדמה. אם אתה נתקל בהם, זכור שהם בקושי יכולים להתמודד עם ההתקף המטאפיזי הקל ביותר וזה כמעט כאילו היקום שם להם מלכודת בתרחיש זה. האלוהות היא בעוצמה החופשית ביותר כשהיא מחופשת לנפשנות, כפי שהיא הכי לא מעוררת חשד. לכן, לוחם ארכנגלי יהיה עם כל לב טהור ורק בכל עת עד להודעה חדשה. במשימה של היום תהיה מידע נוסף על האסטרטגיות שלנו לגבי מצב זה.

עלינו להזהיר אתכם שלא לבלבל את הכותרות “רוכב האבירים” בעצמם של גריי האדיב והמרוויחים שבהם קיימנו אמנויות באמצעות “הפדרציה האור הגלקטית”. בנושא קשור, “האפורים” קיבלו חנינה כגמול לגורמים פוגעים ספציפיים, איתם יש להם סוגיות ישירות.

– בחדשות קלילות יותר, נתקלנו במירוץ סוסים של קוסמתית לבן-פרוות מטעם קבוצת הכוכבים Alpha Centauri “The AC”. הם באמת יצורים נפלאים והם בהחלט שברו את התבנית עם המירוץ הזה. הם יכולים לעורר את כל הדברים הטבעיים ויהיו חגורות ירוקות אדומות משוטטות בצורות שונות מכיוון שהם יכולים להשתנות לכל דבר שחי או לא. הם לא יכולים לגלות אותם על ידי מירוץ כוכבים אחר, מכיוון שהם מירוץ כוכבי על טבעי לחלוטין שאינם סומכים על שום טכנולוגיה שהיא. הם יכולים להביא זרע לצמיחה מלאה תוך שבריר שנייה ויכולים לשנות את צבע השמיים. ניתן לומר בבטחה כי הם ימלאו תפקיד ישיר בריפוי אדמת האם.

20200422_0011366528241692900090251.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
הקבוצה של ויולט להבה נמצאת במערכה של 9.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגל עמנואל, ארכנגל א.פ. הארכאנג’ל אוריון, המלאך הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, והארכנגל עוזיאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או בפיצוץ של טרנספורמציה של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם מחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני. אנא המשך להשתמש בכלי זה מדי יום “אנו מתחילים להסיר את חסימות האנרגיה סביב השפע.

אם אתה זקוק לעזרה בשימוש בכלים שלהלן. צפה בסורגי זהב באמצעות שרביט ארצ’ל אריאל והעלה אותו באש באמצעות חרבותיו של המלאך נסרגיאל וארצ’נגל ישראפיל. אני אומר לחזות בזהב כי גאיה שולטת בכסף ובכסף מזומן, ובכן אתה מכיר את הסיפור הזה. כמו כן, הפדרציה הגלקטית נסחרת בזהב ובאה לידי ביטוי בשיטה זו מיישרת קו עם שיטות המטבע שלהם וכל מערכת מטבעות מבוססת אלוהות.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים המופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. יש לו גם את היכולת להסיר את כל המכשולים העומדים בדרכם של משהו שברצונכם להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200422_0012451586859379306773809.jpg
The Question Was … What is the Status of The Collective Earth?

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) לא ייאמן לראות את כמות ההונאה וההתקפות הבלתי מעוררות המכות את האנושות כרגע. יש קבוצה של יצורי כוכב מרושעים שתיארתי בעבר בשם “רוכבי הלילה”. הם תוקפים אנשים מכל הגילאים בשנתם (בעיקר ילדים), הלילה הציידים הופכים לצוד.

רדפו אחריהן, השתמשו בקוביית ה- Archangel Metatrons כדי להכיל, ואז השתמשו בשביתות מטאפיזיות רבות, ולבסוף שלחו אותן דרך פורטל יציאה שנכנס ישירות למקור הבורא המרחיב עד אינסוף.

2) אף על פי שרובם שלמים, הנושאים במנהרות האדמה התת קרקעיות עדיין אינם מלאים. עדיין נתקלים במשימות מייגעות רבות אשר יפגעו ביעילותן. יש לשטוף את המנהרות עם פלזמה סגולה, ואז לקרר מייד את המשימות המאומצות ביותר שלגיון המורדים נתקל כרגע.

3) כולנו מודעים היטב ליום האפל הקדוש של מארקס הקדוש שמתקרב.

אנו משגיחים על כל התאריכים בתאריכים התלת-ממדיים שבין 21-26 באפריל ובאופן ספציפי 24 באפריל. הארכאנג’ל זופיאל נתן לנו אזהרה מתקדמת מאוד כי זהו פרק הזמן בו חושך מאורגנת בדרך כלל עושה את רוב חטיפותיהם.

שיא זה סביב החג האפל שנקרא “סנט. מארקס ערב “, זהו חג, בו קורבנות ההתעללות נאלצים לשבת בשתיקה משעה 23 בלילה עד 01:00 רק כדי להטבח בתקווה שיצטרפו לצבא השדים השחור שיצעד סביב אותו ערב על ידי אנרגיה דמונית ידועה. זה מופיע רק באותו תאריך ושעה ספציפיים.

בדומה לקערת העל והאוסקר, אנו נשתמש בלהבה הסגולה כמסך ונכנס עם חרבות ומגנים כדי לסיים את העבודה. זכור שהתקפות המלאכיות הללו יפעלו רק על הלבבות האפלים, אם אתה מתגעגע או מכה בלב טהור בטעות, זה רק ישליך את האנרגיה שלהם באהבה.

יש מטרות רבות למשימה זו שאינן מוגבלות לרשימה זו:

כל כנסייה עם בית קברות צמוד או סימבולולוגיה חשוכה, מכיוון שהדבר מצביע על נקודה מסוימת בזמן שזכה לכבוד פסטיבל סנט מארקס.

כל אליטה ידועה פדופילית או אפלה ו / או מגוריהם.

איי פרטיים של עלית האופל

יאכטות ומטוסים פרטיים של עלית האופל

איסוף נקודות בקהילה עם סמליות כהה מחוברת, לפקוח עין.

מרכזים חינוכיים ועליהם סמלים אפלים.

חברות ותאגידים עם סימבולוגיה אפלה.

השד הראשי מתזמר את המצעד, (איננו יכולים לכתוב את שמו קרוב לאירוע).

the_last_by_ruanmingren_ddvd5bj-fullview

המדיטציה של היום למטה היא דרך קלה לעורר להבה סגולה לאורך זמן.

Leave a Reply