یک روز 9 روز زمین ، ساسکواش از “AC” ، “شب سواران” ، یک جنگجو فرشته درست در کنار شماست

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:

∞065∞-∞PA3PA3A3∞-∞E4C4C4C4C4C4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد. در زمان ارسال این پست ، 3 صبح زیر این روز جدید آغاز می شود.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200422_0010527249797379547157757.jpg

– گایا در یک موقعیت غالب زمین-روح قرار دارد و او با روحیه و رفتارهای ما همگام است ، یا اگر شما چنین انتخاب کنید ، او کلمات و اعمال ما را دیکته می کند. ما روز زمین را به عنوان یک تقویم 9 روزه در تقویم Archangelic تصویب کرده ایم و با شماره خالص P مشخص خواهیم شد که نشان دهنده صلح ، Pacialis (لاتین برای صلح) و Pacifer (لاتین برای Peace Bringer) است. این زمان هر بار خورشید شروع می شود حرف خالص “P” را که اغلب با ظرافت انجام می دهد شروع می کند.

– ما یک جهش زمانی بزرگ داشته ایم و باعث شده است که ریتم های خود را بیش از حد کاهش دهیم و تقویم بازتاب دهنده آن باشد. واضح است که ما در حال حاضر جهش کوانتومی انجام نشده ایم اما امیدواریم که به زودی این کار را انجام دهیم.

– این تقریبا ناپایدارترین جدول زمانی است که تاکنون دیده ایم. این گفته می شود ، ما در حال حاضر 4 جدول زمانی مشخص را می بینیم که همگرا هستند. یکی از نورهای خالص ، یکی سایه های تاریک ، دیگری آموزشی و دیگری تأثیر آن کاملاً کهکشانی است. محتمل ترین سناریو این است که بهترین قسمت های همه جدول زمانی باقی می مانند و بقیه به روشی بسیار تئاتری سقوط می کنند. در هر جدول زمانی ترس زیادی وجود ندارد ، زیرا بالاترین جاده ممکن در هر سناریو است. باید در نظر داشته باشیم که جدول زمانی کلان بیان غالب است و جنبه واقعیت ما به طور مستقیم توسط منبع بیکران در حال گسترش خالق کنترل می شود.

– کاملاً روشن شده است که تقویت در اینجا است و حملات توصیف شده روز گذشته متوقف نشده است. لژیون های کهکشانی و بین کهکشانی در موضع بسیار تهاجمی قرار گرفته اند و منتظرند به هر دلیلی برای پاسخگویی به موانع استراتژیک بسیاری از موانع بشریت دست بزنند. واضح است که یک مسابقه ستاره بدخواه با یک دژ در اینجا بر روی زمین وجود دارد ، و آنها توسط برخی از رهبران بسیار گمراه جهان محافظت می شوند.

– در مورد آزادی اسناد مربوط به جرائم علیه بشریت ، قانون افشای کامل مشاهده شد. بسیاری از گروه های آنون قدرت خود را نشان می دهند و این گروه ها اگرچه در توافق فلسفی هستند اما در اکثر موارد کاملاً مستقل عمل می کنند. هیچ تخلفی صورت نگرفته توسط آنون ها یا گروه های هکری که بعد از یک اعتراض گسترده در معرض این جنایات قرار گرفته اند. ما برای انتقال مجدد این اطلاعات کاملاً واضح بودیم تا مجدداً سوء تفاهمی رخ ندهد.

من نمی توانم به شما بگویم چند بار این جدول زمانی را اجرا کرده ایم ، و ما در اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که این یک بازی تمام راه را پشت سر می گذارد. ما عامل اصلی تصمیم گیری در اختلافات قانون متافیزیکی هستیم و اجازه می دهیم که این موارد محاسبه شود. ما این جدول زمانی را تحت هیچ شرایطی بازنشانی نخواهیم کرد ، زیرا قبلاً چندین بار به دلیل فنی مزخرف تنظیم مجدد شده است. ما با كمك كردن اوضاع به تدريج اين امر را برطرف كرده ايم.

– ادغام شفابخش زندگی گذشته ما با توجه به جدول زمانی فعلی به موضوعی بسیار مهم تبدیل شده است. اختلاف نظرهایی که ما صدها زندگی پیش از آن به گور برده ایم ، در حال حاضر مورد توجه همه ما قرار می گیرد. این احساسات بی پروا عقل ما است که با ما جلب می شود و می خواهید مواردی را که در بدن جسمی فعلی خود تجربه نکرده اید به یاد بیاورید اما به همان اندازه واضح خواهید بود که انگار اینها هستند.

– من فکر می کنم ما به وضوح توضیح داده ایم که بازی ناپاک در زندگی بسیاری از رهبران جهان درگیر خواهد شد ، ما در حال حاضر شاهد این هستیم. هنگام برخورد با یک تهدید نامرئی ، هیچ امنیتی بهتر از دفاع از خود متافیزیکی وجود ندارد.

– آشفتگی خواهد شد ، بنابراین ضروری است که ما به الوهیت و توانایی آن در انجام کارها نهایت اطمینان داشته باشیم. اگر هم اکنون نمی توانید به منبع خالق بیکران در حال گسترش ایمان داشته باشید ، بدون کادوی بی طرف هستید.

– من اولین کسی خواهم بود که به شما بگویم اینترنت همان چیزی نیست که قبلاً بوده است ، زیرا به وضوح بزرگترین چالش ما پهنای باند در حال حاضر است. اکنون که شاهد خاموشی اینترنت ، سانسور گسترده و محکم بسیار فاسد رسانه ای هستیم ، باید نسبت به گذشته مسئولیت مسئولیت خود را نسبت به کره زمین بدانیم. یک چیز بیش از هر چیز دیگری که امیدوارم شما از این کار استفاده کنید ، نیاز به پشتکار در خدمت شما به بشر بدون هشدار است.

– سرمربی نهایی در نبردهای زیرزمینی شکست خورد و چون قسمتهایی از لژیونهای ما در حال تمیز کردن هستند ، نبرد از سطح زمین تغییر کرده است. جدیدترین میدان نبرد ما یک میدان نبرد قدیمی است که در قلمرو دیجیتال واقع شده و مهمات آن حقیقت است. مشخص شده است که قدرت سرباز دیجیتال چیزی است که نباید از آن دست کم گرفت.

– گزارش هایی در مورد خاکستری های بدخواهانه که روزانه به شهروندان زمین حمله می شود ، وجود دارد. اگر با آنها روبرو شدید ، به یاد داشته باشید که آنها به سختی می توانند کوچکترین حمله متافیزیکی را تحمل کنند و تقریباً گویا است که جهان در این سناریو دام آنها را به دام می اندازد. الوهیت در قدرت ترین حالت مبدل به عنوان خلوت است ، همانطور که در بیشترین تردید است. بنابراین ، یک جنگجو Archangelic با هر قلب خالص در هر زمان و تا اطلاع قبلی خواهد بود. در تکالیف امروز اطلاعات بیشتری در مورد استراتژی های ما در مورد این وضعیت وجود خواهد داشت.

ما باید به شما احتیاط کنیم که عنوان “سوار شوالیه” خود را برای خاکستریهای خیرخواهانه و حساس که در آن معاهده هایی از طریق “فدراسیون کهکشانی نور” جعلی ساخته اید ، اشتباه نگیرید. در یک شماره مرتبط ، “خاکستریها” در مجازات برای احزاب متخلف ویژه ، که آنها مستقیماً با آنها رابطه دارند ، عفو کردند.

– در اخبار سبک تر ، ما با یک مسابقه کیهانی سفید پوست با پارچه کیهانی از صورت فلکی آلفا قنطورس “AC” روبرو شده ایم. آنها موجودات بسیار شگفت انگیزی هستند و قطعاً قالب را با این مسابقه شکستند. آنها می توانند همه چیز طبیعی را بیرون بریزند و به صورتهای مختلف به پرتوهای زمین بپردازند زیرا می توانند به هر چیز دیگری که زنده باشد یا تغییر ندهند. آنها نمی توانند توسط هیچ مسابقه ستاره ای دیگری شناسایی شوند ، زیرا آنها یک مسابقه ستاره ای کاملاً فوق طبیعی هستند که به هیچ فناوری وابسته نیستند. آنها می توانند در کسری از ثانیه یک دانه را به رشد کامل برساند و می توانند رنگ آسمان را تغییر دهند. به جرات می توان گفت که آنها نقش مستقیمی در بهبودی زمین مادر دارند.

20200422_0011366528241692900090251.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در ست 9 قرار دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Galizur، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، و Archangel Uzziel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بدون هیچ دلیلی وارد مغز شما شد ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید. “ما شروع به از بین بردن موانع انرژی فراوانی می کنیم.

در صورت نیاز به کمک با استفاده از ابزارهای زیر با استفاده از شمشیر Archangel Nasaragiel و Archangel Israfil میله های طلایی را پیش بینی کنید و آن را آتش بزنید. من می گویم پیش بینی طلایی چون گایا کنترل پول و پول نقد را دارد ، خوب آن داستان را می دانید. همچنین ، فدراسیون کهکشانی با طلا تجارت می کند و با این روش تجلی نیز با روش های ارزی خود و هر سیستم ارزی مستقر در الوهیت همسو می کند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که همه و همه موانعی را که در راه کاری است که می خواهید آن را آشکار کنید ، از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200422_0012451586859379306773809.jpg
The Question Was … What is the Status of The Collective Earth?

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) دیدن میزان فریب و حملات بی پروا که در حال حاضر به بشریت ضربه زده اند باورنکردنی است. گروهی از موجودات ستاره بدخواه وجود دارد که من قبلاً آنها را “شب سواران” می نامیدم. آنها در خواب به افراد در هر سنی (مخصوصاً کودکان) حمله می کنند ، امشب شکارچیان به شکار تبدیل می شوند.

آنها را تعقیب کنید ، از مکعب Archangel Metatrons استفاده کنید تا از آن استفاده کنید ، سپس از بسیاری از اعتصابات متافیزیکی استفاده کنید و در آخر آنها را از طریق درگاه خروجی ارسال کنید که مستقیماً به منبع خالق بی نهایت در حال گسترش است.

2) اگرچه عمدتاً کامل است ، اما مسائل موجود در تونل های زیر زمینی هنوز کامل نشده است. هنوز هم با بسیاری از کارهای خسته کننده روبرو هستید که مانع کارآیی آنها می شود. تونل ها را با پلاسما بنفش شستشو داده و سپس بلافاصله کارهای بسیار سختی را که لژیون شورشی در حال حاضر با آن روبرو است خنک کنید.

3) همه ما به خوبی از روز Dark Holiday Saint Marks Day که نزدیک می شود آگاه هستیم.

همه تاریخ های سه بعدی 21 تا 26 آوریل و بطور خاص 24 آوریل را نگاه می داریم. Archangel Zophiel اخطار بسیار پیشرفته ای به ما داده است كه این دوره زمانی است كه سازماندهی Darkness به طور معمول بیشتر آدم ربایی های آنها را انجام می دهد.

این قله ها مربوط به تعطیلات تاریک به نام “St. مارک حوا ”که یک تعطیل است ، جایی که قربانیان سوءاستفاده مجبور می شوند از ساعت 11 صبح تا 1 صبح در سکوت بنشینند و تنها به قتل برسند و به امید اینکه به ارتش سیاه شیاطین بپیوندند که در آن شب با انرژی شیاطین شناخته شده رژه می روند. که فقط در آن تاریخ و ساعت مشخص ظاهر می شود

دقیقاً مثل سوپر کاسه و اسکار ، ما از شعله بنفشه به عنوان صفحه نمایش استفاده خواهیم کرد و با شمشیر و سپر وارد کار می شویم تا کار را تمام کنیم. به یاد داشته باشید که این حملات فرشته ای فقط بر قلب های تاریک کار خواهند کرد ، اگر به طور تصادفی قلب خالص را از دست بدهید یا به آن برخورد کنید ، فقط انرژی آنها را با عشق جمع می کند.

اهداف بسیاری برای این انتساب وجود دارد که به این لیست محدود نمی شود:

هر کلیسایی که دارای یک گورستان باشد و یا دارای یک نمادشناسی تاریک باشد ، همانطور که این نشان می دهد در بعضی از مواقع از جشنواره سنت مارکس تجلیل می شود.

هر نخبه شناخته شده Pedophile یا Dark یا ساکنان آنها.

جزایر خصوصی نخبگان تاریک

قایق بادبانی و هواپیماهای خصوصی نخبگان تاریک

نقاط اجتماع با نمادگرایی تاریک به هم متصل هستند ، از این امر چشم پوشی کنید.

مراکز آموزشی با نمادهای تاریک بر روی آنها.

شرکت ها و شرکت هایی با نماد تاریک.

The Main Demon Orchestrating the Parade ، (ما نمی توانیم نام او را نزدیک به این رویداد بنویسیم).

the_last_by_ruanmingren_ddvd5bj-fullview

مراقبه امروز در زیر روشی آسان برای برانگیختن شعله بلند بنفش بنفش است.

One comment

Leave a Reply