עוזר לטיפול הקולקטיבי ברגשותיהם, אור הזוהר הוורוד של קמואל, אתה זברה!

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞067∞-∞P2A3P2A3A3∞-∞E6C6C6C6C6C6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה, השעה 3:00 הבאה תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200424_1101083751861925950059538.jpg

גאיה נמצאת בסביבה דומיננטית ברוח המים, הדבר מאפשר שינויים ארוכי טווח שנכנסים לידי די מהר. תתחיל לראות את התמונה הגדולה יותר נפרשת וזה יהיה מראה מנחם עבור הרבים העייפים מהמסע שלהם.

+ צץ זמן שיבטל או יבטל את הבחירות בארה”ב ויתרחש ממספר סיבות. זה יגרום לתסיסה אזרחית המונית וניתן להימנע ממנה לחלוטין על ידי נקיטת צעדים להבטיח בחירות הוגנות ובטוחות ברגע זה. הצהרה זו אינה קשורה לנגיף קורונה אך יתכן שהיא קשורה לנגיף המשני המוכוון לשחרור. המפתח לקרב זה יהיה שליטה עצמית אינדיבידואלית ויכולת הבחנת האמת מהבדיון. רק קח בחשבון ששום דבר לא ייעשה אם תתפתח אלימות, ואני יכול לומר בוודאות גמורה שאם זה היה לטובת האנושות לעשות זאת, לא היינו מהססים לומר זאת.

– עובדי האור מתרוממים ללא שום סימני עצירה, וזה בד בבד עם תדירות האדמה שעולה אפילו יותר ממה שבעבר חשבנו שהוא גבוה במיוחד. תהיה נקודה בה התהודה של שומן תהיה בעקביות בין 300-500 בממוצע. קודי האור הנכנסים שיגרמו לכך הם בעלי תדר נדיר באמת ולא כל האנרגיה הזו תוכל לחשב על ידי המדע המודרני. קודי אור אלה מוסיפים יותר ויותר יכולות לקולקטיב של עובדי האור והם עתיקים וגלקטיים במקורותיהם.

– יש לשקול כוונות ולהוציא לפועל תוך יום ארכנגלי כדי לסמוך על רמת מאקרו. הצהרה זו אינה חלה על מרבית העיניים הרואות זאת, אך יש להכריז עליה בהתאם לחוק הגילוי.

– הטכנולוגיה המשודרגת לריפוי אור וטכנולוגיית האוזון שאליה פלט ה- POTUS, היא חלק מההתקדמות הרפואית עליה דיברנו לאחרונה. קיימות גרסאות אחרות לטיפולים הנמצאים כיום בשימוש, אך אלה שהן מעוניינות ליישם הן קפיצות גבולות לפני הטכנולוגיות הללו.

– “קרבות הלילה” כל כך חד צדדיים, עד שאנחנו לא בטוחים מדוע הם ממשיכים. זה כמו הטוב ביותר משבע סדרות שהסתיימו בניצחון גורף של משחק על ידי האור, ובכל זאת, “OD” כל הזמן רוצה לשחק את שאר הסדרה. בחדשות קשורות אתה רואה כמות טובה של פסולת של ספינות בין-גלקטיות נופלת מהשמיים.

– את הרגשות של “הקולקטיב” יהיה צורך לעבד בסולם מאקרו מכיוון שההמונים אינם יכולים להתמודד איתם בעצמם. ברור שתפקידם של עובדי האור לעבד את כל הרגשות הללו כלפי האחרים. היקום מודע היטב לכך שרגשות אלו אינם שלך, ולמעשה יתעקש לחייב לך כמות אדירה של אנרגיה חיובית כאשר כל זה נאמר ונעשה.

– אם מישהו קורא לך זברה, תצחק את זה כי זה מגוחך, אבל אם יש אלמנט של אמת, העבירה תיעשה. אם משהו מרגיש לך כמו ירייה, נתח מדוע זה מעורר אותך ואיזו אלוהות מנסה ללמד אותך בתרחיש הספציפי הזה. יש כל כך הרבה ריפוי שמתרחש במהלך התהליך הזה, וזה דרך שכולנו חייבים לעבור בשלב מסוים.

– ניבירו מקיף את כדור הארץ במהירויות יתר, וזה יגרום לכמה אירועים מרכזיים בתודעה, בגוף וברוח האנושות. כדור הארץ יושפע גם מכך אך בדרך שונה ועמוקה יותר.

ליקום יש מנגנון הגנה שמגן על עצמו מפני זיהומים, וירוסים וכדומה, בדומה לגוף האדם. הסיבה לכך היא שאנחנו מיקרוקוסמוס של יצור גדול בהרבה שנעשה בסנטימנט דומה מאוד. אם אתה תוהה איך נראים תאי ההגנה העצמית האלה, התבונן במראה.

20200424_110640726903189800156896.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא בקבוצה של 3, במאמץ לכוונן את קו הזמן הנוכחי שלנו.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגל עמנואל, ארכנגל א.פ. הארכנגל אוריון, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך עוזיאל, המלאך נוריאל, המלאך ורניאל והארכנגל אדונצ’ל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס כשהוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(פסיבי)
סיירת הכוכבים של הארכאנג’ל קוקוכיאל מאפשרת לך לראות חיי עבר גלקטיים ומדגישים קוסמיים אחרים. זה צופה אינטראגלקטי מדהים ויכול להראות לך דברים מחוץ לאזור הנוחות שלך.

(פסיבי ואגרסיבי)
תליון הסליקה של המלאך המלאכיאל חושף את כל האג’נדות כשהוא מצויד. זה לא מאפשר הטעיה ואם הטעיה קיימת, האנרגיה שלה מתמוססת או חושפת את העבירות באופן אוטומטי.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200424_110744177163083423649751.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, והיא עדיין תישאר מאמץ שיתופי, לא משנה מתי תנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) האנושות מחפשת שקט נפשי. מי שאין לו ידע מקדים במטאפיזיקה או מניפולציה קוונטית, לא יוכל לנווט בזמנים אלה באותה קלות כמו הרבים שהתברכו בראיית הנולד הזו. הטכנולוגיה הזמינה הטובה ביותר שיש לנו להמוני השינה הם אורות הקורות הוורודים, שהם יותר קרן מרוכזת ותמהיל אור יציב מאשר האור הוורוד. זה מוסדר אך ורק על ידי ארכנגלף שמואל, לעומת האור הוורוד הנפוץ שהוא מאמץ שיתופי.

לבלוע את כדור הארץ באור ריי ורוד לספירה של 72 ואם אתה זקוק לסיוע, אנא התקשר ישירות למלאכי המלאך.

2) “רוכבי הלילה” ימשיכו להגיע, להיות מוכנים, ואל תהססו להשתמש בכל כלי מטאפיזי שאפשר. יש לציין כי הם מתכנסים ומטענים מחדש בשוויץ. אם ברצונך לקחת את זה “אליהם” בהפסקת הקפה שלהם, זה המקום בו ממוקם חדר ההפסקה.

כמו תמיד, השתמש בלהבה הסגולה כדי להודיע על עצמך ואז היכנס עם חרב ומגן.

3) הייתה הופעה שלא תיאמן של לגיון האורקל בעצירת אירוע סיפון ערב הסנט מארקס. כתוצאה מכך, ישנן הרבה נשמות אבודות שאין להן מושג כיצד להגיע לקו הגלגול הנשמות.

אנא סרוק לכל מקום (ואנחנו מתכוונים לכל מקום) כדי לעזור לנשמות האבודות לחזור הביתה דרך פורטל יציאה למקור היוצר המתרחב אינסופי. אנא אל תשכח לתת כמה דברי עידוד חביבים ואוהבים לפני שתשלח אותם הביתה.

somewhere_close_to_impossible_by_sara_arasteh_dd1gre6-fullview (1)

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply