کدهای بارگیری Pleiadian ، Archangel Michael و Archangel Metatron ، جلوگیری از ناآرامی های مدنی

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞068∞-3P3A3P3A3A3∞-7E7C7C7C7C7C7∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست ، 3 بعد از ظهر زیر این روز جدید را شروع می کنید.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200425_151731201952555267214786.jpg

– گایا روح غالب است و در هر روز قصد دارد از هر اونس آن قدرت استفاده کند. او در قلب و ذهن آدمی آرامش می بخشد ، و این اتفاق می افتد در یک انفجار بسیار ناگهانی از راه حل های خلاقانه برای موضوعاتی که در حال حاضر با آنها روبرو هستیم.

– کدهای بارگیری ویژه ای وجود دارد که توسط Pleiadians پیشنهاد شده است ، که می گویند این مجموعه تعداد راه خوبی برای نگه داشتن خود در جدول زمانی دقیق میکرو است. وقتی من از آنها روش بهینه برای استفاده از آنها خواستم ، آنها گفتند که آنها فقط با دانش و قصد به آنها زل بزنند.

“42224 ، 42244 ، 4222442244 و 42244422244”

– ما از گزارش های درگذشت کیم جونگ اون اطلاع داریم ، اما به شما اطمینان می دهم که پرونده وی هنوز در دسترس ما قرار نگرفته است. او ممکن است خارج از بدن باشد اما هنوز روحش به خط تجسم برنگشته است.

کیم یو جونگ امیدوار است مقام برادرش را به دست بگیرد و لژیون ها امیدهای بسیار بالایی برای رهبری وی دارند. او کارهای بسیار خلاقانه ای را انجام خواهد داد و تلاش های زیادی را برای برقراری صلح و تجارت به آن منطقه انجام خواهد داد.

– جونگ ها تنها موقعیت تعویض نیستند ، تعویض مسئولیت ها توسط Archangel Metatron و Archangel Michael انجام شده است. آنها این کار را هر از گاهی انجام می دهند و وقتی انجام می دهند واقعاً شرکای خوبی هستند. برای کسانی که Archangel Metatron آشنا نیستند ، در تمام واقعیت انسان است. وی طی 2،000 سال گذشته ارتقاء یافت و در آن مقطع ، انسانهای زیادی وجود نداشتند كه به آرانچل ارتقاء پیدا كنند ، اما این روزها ، این رایج تر از چیزی است كه احتمالاً تصور می كرد. Archangel Michael یک Archangel اصلی است که از ذهن منبع خالق بیکران در حال گسترش است و به شیوه ای بسیار خاص و منحصر به فرد قادر است. هنگامی که آنها نقش ها را تغییر می دهند ، هیچ مشکلی در پرتاب وجود ندارد و درون لژیون های ما جریان می یابد و هر چه بیشتر با Archangels ها آشنا شوید ، بیشتر متوجه می شوید که وقتی در روش های باستانی خود گیر نیفتند ، چقدر متنوع هستند.

– شما هیچ وقت به خاطر اعمال خود مجازات نمی شوید ، توسط آنها مجازات می شوید. دلیل این امر در ارتباط ذاتی ما با میدان کوانتومی یافت می شود. ما عمیقاً درگیر و درگیر یكدیگر هستیم و این باعث می شود كه تمام اقدامات انجام شده به دیگران كه به خود انجام می شود ، باشد. این یک فلسفه نیست ، زیرا این حقیقت به شکلی بسیار واقعی و مستقیم برای شرکت کننده آشکار می شود. به عبارت دیگر ، خوب بدهید ، خوب شوید ، بد بدهید ، همین را بدست آورید.

– باز هم باید بگویم که خشونت جسمی هرگز جواب نمی دهد. اگر در یک اقدام از دفاع اضطراری کاملاً ضروری نباشد ، هیچ چیز و هیچ کس نباید خشونت را در درون شما مشاهده کند. علاوه بر این ، هیچ کس نباید برنامه ریزی خشونت را به هر شکلی انجام دهد ، یا شکلی را ایجاد کند ، زیرا متافیزیک قوانین سختگیرانه ای علیه این نوع موارد دارد.

– نکته اصلی نگرانی این است که جمعی تحمل رکود را نخواهند داشت و اگر پیشرفت روزمره حاصل نشود ، در معرض خطر جمعی بی ثبات هستیم که ممکن است منجر به ناآرامی های مدنی شود. این تهدید شماره یک از بعد جسمی کره زمین است و توده های عام وظیفه دارند تصمیم بگیرند که این کجا می رود ، زیرا اکنون در منطقه آزاد ما قرار داریم. روشنفکر و بیدار در بین ما هیچگونه کنترل جسمی نخواهد داشت اما می تواند به صلح در متافیزیکی کمک کند ، به تکالیف امروز مراجعه کنید.

ما باب مارلی را بزرگترین موسیقیدان تاریخ می دانیم ، نه تنها به دلیل نبوغ موسیقی ، بلکه به دلیل الوهیتی که در همه کسانی که با خرد او پیوند خورده اند ، جرقه زد. گویی این کافی نیست ، او یک جنگ داخلی را متوقف کرد و سپس به یک حرکت صلح و امید در سراسر جامائیکا الهام بخشید. او همچنین به تعداد بیشماری از مردم الهام بخش شده است که از لحاظ اجتماعی آگاهی داشته باشند و از نظر روحی حضور داشته باشند. ما به راستی می توانیم روزها در مورد دستاوردهای او بگردیم ، اما باید به جایی برسیم که این بدان معنی است ، همه ما باید باب مارلی درونی خود را در تکالیف امروز کانال بکنیم.

20200425_1519531669383148827316865.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 6 قرار دارد و در تلاش است تا جدول زمانی فعلی ما را تنظیم کند. این امیدوارم به زودی به شماره کامل 9 بروید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است ، و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Galiur، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Nuriel، Archangel Varhmiel، Archangel Adonachel، Archangel Karkiel، Archangel Abraxos، and Archangel Machdiel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است زیرا به هر شکل از زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال و غیر فعال)
گره سازه ارکیده الهیودیه می تواند “پله های راه به بهشت” یا هر ساختار متافیزیکی دیگری را تا کمال بسازد. این ابزار همچنین در ساختن میادین حفاظت نیز مفید است.

(منفعل)
درخشش Archangel Jophiel ابزاری زیبا است که به زیبایی درونی ما اجازه می دهد تا بدرخشد. این یک ابزار عالی است اما می تواند افراد را نسبت به شما صاحب اختیار کند ، زیرا زیبایی پرتوهای بسیار شدید است. از این ابزار فقط در یک شرکت قابل اعتماد استفاده کنید.

(فعال)
شمشیر انتقال Archangel Sorush فقط برای انرژی های بسیار بد است. این بسیار قدرتمند است تا عملکرد ملایم داشته باشد ، بلکه برای بدترین وخیم تر ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

(منفعل)
boutonniere Archangel Lofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جذب می کند و همچنین محیط های اطراف شما را با صداهای کیهانی زیبا تقویت می کند. در اصل یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

20200425_1521195454914842784737153.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

+ تهدید ناآرامی های داخلی یک مسئله چند برابری است و مسئله شماره یک در حال حاضر با آن روبرو است. ترکیبی از به روز رسانی های پرانرژی پرانرژی ، برنامه های تاریک ، برنامه های کهکشانی ، برنامه نویسی سابلیمینال و تأثیر کلی از محصور شدن در حال تبدیل شدن هستند تا تهدید بزرگی را برای مفاهیم صلح آمیز بشریت ایجاد کنند. سه تکلیف بعدی روی این هدف متمرکز است.

1) سرچشمه این تکانه ها برای رامبوک بودن از نظر منشاء انسانی نیستند ، و در واقع همزمان با کاربرد مشترک 5G است که در صورت برنامه ریزی از این طریق می تواند برای خوبی استفاده شود اما در حال حاضر به اندازه کافی پایدار نیست. گفته می شود ، به راحتی هک می شود و در جنگ ستارگان کهکشانی به عقب و جلو می رود. دیگر نیازی به فناوری 5G نیست و با ادامه تجارت با فدراسیون نور کهکشانی ، این فناوری منسوخ خواهد شد. این یک روش بسیار خام برای انتقال داده است و وقتی یاد می گیریم که از کریستال کوارتز به درستی استفاده کنیم ، در کل از این روشها عبور خواهیم کرد.

تکانه های الکتریکی را از طریق تمام خطوط داده ، ماهواره و فناوری ارسال کنید. ما می توانیم خطوط را تمیز کنیم (به اصطلاح) ، و همچنین می توانیم با ارسال رعد و برق الماس از طریق این کشتی ها ، این خطوط را با کدهای نور صلح الماس نیز تزریق کنیم.

2) ما باید برای کسانی که توانایی این کار را ندارند ، یک فضای آرام و مقدس برگزار کنیم. انواع چراغ هایی وجود دارند که روی این وضعیت کار خواهند کرد اما منحصر به هر سایه آبی ، هر سایه سبز ، سایه صورتی ، گل رز ، الماس یا رنگین کمان نیستند. نکته مهم این است که شما تعداد 72 نفر را نگه دارید و اگر می خواهید سیاره را پتو کنید ، برای اطمینان از رسیدن به توده های عمومی حتما از اشعه جداگانه استفاده کنید.

3) با هر برنامه تاریک آیین های تاریک که پیشرو هستند به وجود می آید. آثار بسیاری برای بشریت وجود دارد و می توانید به راحتی آنها را با جعبه های مشکی هشت ضلعی شکل که در اطراف آنها قرار دارد ، مشاهده کنید. جعبه ها را بشکنید و سپس مته را بشناسید ، خود را با شعله بنفش اعلام کنید و با شمشیر و سپر وارد شوید.

nebula_wave_by_kimchiiart111_ddvgrjx-pre

مدیتیشن امروز تکنیکی را که توسط Archangel Michael به اسنیها با عنوان “Breath Breath” آموزش داده شده ، برجسته می کند.

2 comments

Leave a Reply