Pleiadian הורד קודי, המלאך מיכאל ומטנגרון ארכנגל, מונע אי שקט אזרחי

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞068∞-∞P3A3P3A3A3∞-∞E7C7C7C7C7C7∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן פרסום זה, השעה 15:00 לאחר מכן תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200425_151731201952555267214786.jpg

גאיה היא דומיננטית ברוח והיא הולכת להשתמש בכל גרם של כוח זה ביום זה. היא מעוררת שלום בלבם ובמוחותיהם של האנושות, וזה יתבטא בפרץ פתאומי מאוד של פתרונות יצירתיים לנושאים העומדים בפנינו.

– ישנם קודי הורדה ספציפיים כפי שהציעו הפליאדים, שאומרים שקבוצת המספרים הזו היא דרך טובה לשמור על עצמך על ציר הזמן הנכון של המיקרו. כשביקשתי מהם את הדרך האופטימלית להשתמש בהם, הם אמרו פשוט להביט בהם בידע ובכוונה.

“42224, 42244, 4222442244 ו- 42244422244”

– אנו מודעים לדיווחים על מותו של קים יונג-און, אך אני מבטיח לכם שהתיק שלו לא נתקל בשולחן העבודה שלנו עד כה. יתכן שהוא מחוץ לגוף אך נשמתו לא חזרה לקו הגלגול עד כה.

קים יו-ג’ונג משתלטת בתקווה על עמדת אחיה וללגיונות יש תקוות גדולות במיוחד למנהיגותה. היא תעשה דברים יצירתיים במיוחד ותעשה צעדים גדולים כדי להביא שלום ומסחר לאזור זה.

– הצעירים אינם היחידים המחליפים עמדה, החלפה באחריות בוצעה על ידי המלאך מטטרון והארכנגל מייקל. הם עושים זאת מדי פעם והם באמת שותפים גדולים לעבודה כאשר הם עושים זאת. עבור אלה שאינם מוכרים ארכנגלף מטטרון, הוא אנושי בכל המציאות. הוא הועלה לדרגה בשנת 2000 השנים האחרונות, ובשלב זה לא היו יותר מדי בני אדם שקודמו לארכנגלנג, אך בימינו זה נפוץ יותר ממה שאפשר היה לדמיין. הארכאנג’ל מיכאל הוא מלאך מלאך מקורי ממוחו של מקור היוצר המרחיב עד אין קץ והוא כל יכול בצורה מיוחדת וייחודית מאוד. כאשר הם מחליפים תפקידים, אין שום דילוג בגלישה וזרם בתוך הלגיות שלנו וככל שתכירו את הארכאנגלים, כך תבינו עד כמה הם יכולים להיות מגוונים כאשר הם לא תקועים בדרכיהם העתיקות.

– לעולם אינך נענש על מעשיך, נענש על ידם. הסיבה לכך נמצאת בחיבור המולד שלנו לשדה הקוונטי. אנו מסתבכים עמוק ומובשרים זה עם זה וזה גורם לכל הפעולות שנעשות לאחרים לפעולות שנעשות לעצמי. זו אינה פילוסופיה, שכן אמת זו תתבטא בצורה ממשית וישירה מאוד למשתתף. במילים אחרות, לתת טוב, לקבל טוב, לתת רע, לקבל אותו דבר.

עלי שוב לומר כי אלימות פיזית לעולם אינה התשובה. אלא אם כן הדבר הכרחי לחלוטין במעשה של הגנה עצמית בשעת חירום, שום דבר ואף אחד לא אמור להביט באלימות בתוכך. יתר על כן, אף אחד לא אמור לתכנן אלימות בשום צורה שהיא, או בצורה שכן למטאפיזיקה יש חוקים נוקשים כנגד דברים כאלה.

– נקודת הדאגה העיקרית היא שהקולקטיב לא יסבול סטגנציה ואם לא תתקדם כל יום, אנו נמצאים בסיכון לקולקטיב הפכפך שעלול להוביל לאי שקט אזרחי. זהו האיום מספר אחת במימד הפיזי של כדור הארץ ועליו ההמונים הכלליים להחליט לאן זה הולך, מכיוון שאנו נמצאים כעת ברצון חופשי. הנאורים והערים שבינינו לא יהיו להם שום שליטה בגופני אך יכולים לעזור להשפיע על השלום במטאפיזי, ראו את המטלות של ימינו.

אנו רואים את בוב מארלי כמוזיקאי הגדול בכל הזמנים, לא רק בגלל גאונותו המוזיקלית אלא בגלל האלוהות שהוא הצית בכל מי שהתחבר לחוכמתו. כאילו לא די בכך, הוא הפסיק מלחמת אזרחים ואז נתן השראה לתנועה של שלום ותקווה ברחבי ג’מייקה. הוא גם העניק השראה לאינספור אנשים להיות מודעים חברתית ונוכחים רוחנית. באמת ואנחנו יכולים להמשיך ימים על הישגיו, אך עלינו להתעתק עד כדי כך שכולנו צריכים לתעל את בוב מארלי הפנימי שלנו במשימות של היום.

20200425_1519531669383148827316865.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא במערך 6, במאמץ לכוונן את קו הזמן הנוכחי שלנו. זה בתקווה עובר למספר 9 השלם בקרוב.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. המלאך אוריון, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך עוזיאל, המלאך נוריאל, המלאך ורמיאל, המלאך אדונצ’ל, האצ’נג’ל קרקיאל, ארכנגל אברקסוס, והארכנגל מכדיאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס כשהוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל ופסיבי)
שרביט המבנה של ארצ’נגל יהודה יכול לבנות “מדרגות לגן עדן” או כל מבנה מטאפיזי אחר לשלמות. כלי זה מועיל גם בבניית שדות כוח להגנה.

(פסיבי)
הזוהר של המלאך אנג’ופי הוא כלי יפהפה המאפשר ליופי הפנימי שלנו לזרוח. זהו כלי נהדר אך יכול לגרום לאנשים לרכוש אתכם מכיוון שהיופי שהוקרן הוא אינטנסיבי מאוד. השתמש בכלי זה בחברה מהימנה בלבד.

(פעיל)
חרב הטרנסמוטציה של ארצ’נגל סורוש מיועדת רק לאנרגיות רעות באמת. זה חזק מכדי להניב קלות, הוא מיועד לגרוע מכל הגרועים. חרב זו תועיל במשימה מספר שלוש.

(פסיבי)
הבוטונייר של הארכאנגל לופיאל משפר את היופי בעצמך ואת כל מה שאתה סוקר. זה כמו כל הכלים הפסיביים חייבים לתת אישור לעבוד בשמך.

(פסיבי)
הצלילים הקורנים של ארכנגלף ג’דוטון מושכים את האנשים הנפלאים ביותר לחייכם כמו גם משפרים את הסביבה שלכם עם צלילים קוסמיים יפהפיים. בעיקרון זה משפר מאושר.

(פסיבי)
הצמיד האטמוספרי של ארכנגלף ג’פיסה מביא אלמנט של כיף לילות שלך. ג’פיסה היא המלאך שאחראי על התקהלויות, למקרה שאתה כל כך נוטה להיות כזה, היא תהיה מתכננת המסיבות המומלצות.

20200425_1521195454914842784737153.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, והיא עדיין תישאר מאמץ שיתופי, לא משנה מתי תנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

+ איום התסיסה האזרחית הוא סוגיה רב-פעמית והוא הנושא מספר 1 העומד בפני האנושות כרגע. שילוב של שדרוגים אנרגטיים מאסיביים, אג’נדות אפלות, אג’נדות גלקטיות, תכנות תת-פלילי וההשפעה הכללית של הכליאה מתכנסים וגורמים לאיום גדול על התפיסות השלוותיות של האנושות. שלושת המטלות הבאות ממוקדות ביעד זה.

1) מקורם של דחפים אלה להיות רמבונקטיים אינם אנושיים במקורם, ולמעשה זה עולה בקנה אחד עם השימוש הנפוץ ב- 5G, שניתן להשתמש בו לתמיד אם הוא מתוכנת ככה אך אינו מספיק יציב בכדי לעשות זאת כרגע. עם זאת, הוא נפרץ בקלות והוא הולך קדימה ואחורה במגרש הכוכבים הגלקסי. אין צורך בטכנולוגיית 5G וככל שהסחר ימשיך עם הפדרציה האור הגלקטית, טכנולוגיה זו תתיישן. זוהי שיטה מאוד גסה להעברת נתונים, וכאשר נלמד להשתמש גביש קוורץ כראוי נעבור על פני שיטות אלה לחלוטין.

שלח דחפים חשמליים דרך כל קווי הנתונים, הלוויינים והטכנולוגיה. אנו יכולים לנקות את הקווים (כביכול), ואנחנו יכולים גם להטמיע קווים אלו בקודי אור של יהלומים על ידי שליחת ברקים יהלומים גם דרך כלי השיט הללו.

2). עלינו להחזיק מרחב שלווה וקדוש למי שאין לו את היכולת לעשות זאת. ישנם מגוון אורות שיעבדו על המצב הזה שהם אך אינם בלעדיים לכל גוון כחול, כל גוון ירוק, כל גוון ורוד, זהב ורד, יהלום או קשת. החלק החשוב הוא שתחזיקו בספירה של 72 ואם אתם מתכוונים לכסות את כדור הארץ, הקפידו להשתמש בקרניים אינדיבידואליות בכדי להבטיח שהוא יגיע גם להמונים הכלליים.

3) עם כל סדר יום אפל מגיעים הטקסים האפלים שהם המבשר. יהיו עבודות רבות למען האנושות ותוכלו לאתר אותן בקלות על ידי הקופסאות השחורות בצורת מתומן שיהיו סביבן. שוברים את הקופסאות ואז אתם מכירים את המקדחה, הכריזו על עצמכם עם להבה סגולה ונכנסו בחרב ובמגן.

nebula_wave_by_kimchiiart111_ddvgrjx-pre

המדיטציה של היום מדגישה טכניקה אותה לימד המלאך מיכאל לאיסיים המכונה “נשימת האינסוף”.

2 comments

Leave a Reply