ריבוי אנרגיות עיקריות נכנסות, תסמיני עלייה הם שיא של כל הזמנים

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞069∞-∞P4A3P4A3A3∞-∞E8C8C8C8C8C8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה, השעה 3:00 הבאה תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200426_2319507876401052879744498.jpg

גאיה נותרה במצב דומיננטי ברוח ליום שני ברציפות. ראינו אותה עושה זאת ממש לפני התפרצויות גדולות של כניסה סולרית וקוסמית ונחשבים שאנחנו כבר מוגבהות זו יכולה להיות הפרץ שמעלה את שומאן ל -300. זהו הסמן היחיד שאנו משתמשים כדי לדעת מתי הזרימה תגיע, מכיוון שיש הרבה רצון חופשי במצב זה. אם היא תישאר כאן יום נוסף, יהיה בטוח לומר שבקרוב אירוע סולארי מפואר.

– אנרגיות השדרוג הנכנסות ירחיבו את היכולת שלנו לעטוף אור, אנרגיה פרקטלית ובסופו של דבר אלוהות. זהו שדרוג פיזי, נפשי ורגשי מאוד מתקדם, תסמיני העלייה ינועו מאדם לאדם ויהיו בלתי תלויים בשדרוגים האחרים ובאנרגיות הנכנסות השולטות כרגע. תסמיני עלייה אלה ישפיעו רק על הצ’אקרות העליונות. עם זאת, כל הסימנים מצביעים על כך שהיום הזה יהיה שדרוג נפלא של ההתקדמות.

– שדרוגים נוספים יגיעו מ”מיסה “כוכבת סבתא שלנו. זה יגרום לסט נפרד של תסמיני עלייה שיהיו יותר בטן וגב תחתון.

– המחוננים של העולם הזה מגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים. נודע לי ליכולות הפסיכולוגיות המולדות הקיצוניות של אלו המתויגים כנכים נפשית ופיזית במהלך חיי המוות בחיי השני. ברור שמוחם פועל על ממד גבוה יותר באופן ישיר מאוד, וזה לא בדיוק משווה ליכולת לתקשר מילולית. במובן כללי, אל לנו לשפוט את יכולות הישות על סמך יכולתם לנסח מילה.

במקרים רבים היצורים שבחרו להגיע לעולם הזה עם מוגבלות פיזית מורידים את האנרגיות הגבוהות והעמוקות ביותר של הקיום והאנושות חייבת להם חוב גדול של תודה בזכותה. נצטרך להתמודד עם האלוהות שלנו כיצד אנו מתייחסים לקדושה ביותר שבינינו. הנכים הפיזיים והנפשיים קדושים באמת ל”מקור הרחבת האינסוף של בורא “, אנא התייחס אליהם בהתאם.

– אנו מבטיחים כי ל”דיוות ואלוהויות “של הגלקסיה שלנו יהיה רצון חופשי לפעול במסגרת האמונות שלהם. אם הם מעוררים ואינם מעוניינים להשתתף, כמו במקרים של טקס אפל, אזי יש להם את הזכות לא להשתתף. המשמעות היא שכדי לזמן דיווה או אלוהות, עליכם לקיים איתם קשר אישי והם יצטרכו להירשם גם עם כוונותיכם. זה לא משנה מאיזה תחום אתה נמצא, רצון חופשי תמיד יכובד ביקום מאוזן.

– הבזקי האור בצד האפל של הירח הם סימן ברור להצלחתנו בהפעלת הצד האפל של מקדשי הירח עם קודי האור הנכונים.

– RA (השמש המרכזית שלנו) הוא כוכב אלוהות ייחודי, ובגלל חתימת האנרגיה הייחודית שלו, הוא מושך מרוצי כוכבים רבים לאזור הכללי. זה ממש מזמין התרחבות וזו הסיבה שהאנונאקי בחר בסלע השלישי שלו, כתפקיד העיקרי להתפשטות הומנואידים.

– שימו לב לשמיים, מפגש משפחתי עומד להתקיים.

20200426_2318503851433693427190521.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא במערכה של 9 וזו חדשות נהדרות.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, הארכאנג’ל סבלו, הארכאנג’ל עוזיאל, והארכנג’ל אברקסוס.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס כשהוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם המחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

אם אתה זקוק לעזרה בשימוש בכלים שלהלן. דמיין מוטות זהב בעזרת שרביטו של המלאך אריאל והצית אותו באש באמצעות חרבותיו של המלאך נסרגיאל והארכנגל ישראפיל. אני אומר לחזות בזהב כי גאיה שולטת בכסף ובכסף מזומן, ובכן אתה מכיר את הסיפור הזה. כמו כן, הפדרציה הגלקטית נסחרת בזהב ובאה לידי ביטוי בשיטה זו מיישרת קו עם שיטות המטבע שלהם וכל מערכת מטבעות מבוססת אלוהות.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של המלאך אנג’ל עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרבו הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית על ברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200426_2321278264345145264313610.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, והיא עדיין תישאר מאמץ שיתופי, לא משנה מתי תנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) גאיה מבקשת ליישם את הלהבה הסגולה ללא התחשבות או תוצאה. אנגולף גאיה, עם הלהבה הסגולה לספירה 72 ואז חוטף את הגלקסיה שלנו (סרזי) גם לספירה 72.

2) נראה כאילו קרב “הכניסה” פגע בצפון קוריאה קשה מאוד, אך זהו מיקרוקוסמוס של סוגיה גדולה בהרבה. האסטרטגיה המקורית שלנו לעשות זאת באופן ידני מתבררת כמייגעת מדי, ולכן התייעצנו עם ארכנגלף ברקיאל כדי לעזור לנו עם פיתרון מאקרו. ההצעה שלו היא לחשמל את האוויר בדיוק מספיק כדי להפוך אותו ללא תחרות עבור כניסות. תופעת הלוואי של זה תהיה התפרצות מאסיבית בשדה החשמלי של כדור הארץ וזה עלול לגרום לעוד תסמיני עלייה שיהיו נפרדים לחלוטין מאלו שתיארנו קודם.

השתמש בברק יהלומי וכסף כדי לנהל את השינויים הנדרשים באטמוספרה. אנו לא מציעים להשתמש יותר מדי באורות אחרים, בכדי לשמור על מאמצינו ברמות המתאימות יש צורך להשתמש באיפוק.

3) ביומיים האחרונים נלחמו הלגיון הדרקון והארצ’נג’ל נגד “רוכבי הלילה” ללא סיוע מהגדודים האחרים, בכדי לאפשר מנוחה. הלילה יוביל את לגיון הפועלים על ידי ארכנגלאל אזראל, כשהוא מוביל את 144,000 הרוכבים לפגוש את רוכבי האביר המנוקבים כבר, כדי לסיים את ההתקפות הליליות הללו אחת ולתמיד. בדרך כלל את הלגיון של עובדי האור מוביל על ידי ארכנגלף מטטרון, ותבחין בהבדל דרסטי בגישה כשאזראל תטפל על הלגיון.

dark_light_by_morphine_cloud_ddvpav8-fullview

המדיטציה של ימינו היא מדיטציה מודרכת שעוזרת לכם לגלות את העצמי ההררי שלכם. זהו מסע שזכה בהשראת הליכה ממרחק של 22 קילומטרים שלקחתי לפני שנים רבות, שם סייעו לי האבות הקדמונים של לנאפ. ישנם הרבה קודי הורדה ותדרי ריפוי בעבודה זו, אנא תהנו!

Leave a Reply