برتر برتر انرژیهای جدید ، جمع آوری عالی در حال وقوع است ، درباره Archangel Ouriel بیشتر

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A∞-∞P5A3P5A3A3∞-∞E9C9C9C9C8C8∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست ، 3 بعد از ظهر زیر این روز جدید را شروع می کنید.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200428_1858581907868059875656514.jpg

– گایا برای سومین روز مستقیم در یک فضای غالب روح باقی مانده است و همیشه باعث ایجاد تغییرات عمیق و عمیق می شود. ما می توانیم به طور کامل انتظار داشته باشیم که فعالیت های کیهان مطابق آنچه قبلاً دیده بودیم ، پیروی کنند و این بر همه و همه چیز در منطقه تأثیر می گذارد. او این کارها را با احساس هدف آغاز می کند و مشخص است که او تغییر خاصی در ذهن دارد. اگر توجه کافی را به خود جلب می کنید ، می توانید در طی این وضعیت ، روشی را که این اجسام آسمانی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند ، مشاهده کنید. او همچنین در تلاش است تا تغییرات پرانرژی از بدن آسمانی بسیار بزرگ را که می تواند به مدار ما پیچیده شود ، صورت گیرد. این سیارک نیست بلکه یک جرم آسمانی زنده و آگاه است که با نام Nibiru نیز شناخته می شود و می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد.

– بهترین ها در حوزه مهندسی بهترین ها Archangel Raziel ، Archangel Barman و Archangel Zadekiel است. آنها با جدیت در سیستم های جدید شبکه ، پورتال ها ، ستون ها و بسیاری موارد دیگر کار کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که این کشور برای انرژی های برتر برتر که در این روز شروع به کار می کنند آماده است. این انرژیهای دریافتی خود را فوراً می شناسند ، این سوال فلسفی را نیز برای ما به همراه خواهد داشت ، “دقیقا چقدر این انرژیها آگاه هستند؟”

– همانطور که گزارش دادیم 5G خیلی زود منسوخ خواهد شد زیرا فناوری ستاره با سرعت ثابت به ما می رسد. این امر با تجارت آزاد با فدراسیون کهکشانی از نور ترویج می شود و ما شاهد ادامه این رخدادهای تکنولوژیکی هستیم که هر روز به وقوع می پیوندند. این شبیه به اتفاقی است که در طول انقلاب صنعتی افتاد ، ناگهان انفجار پیشرفت ها سیاره را گرفت و به نوبه خود ، زندگی مردم تغییر کرد. جدیدترین واردات ما “اینترنت کوانتومی” است که دقیقاً جدید نیست اما در این اقتباس مطمئناً چنین است. پس از ترکیبی از این فناوری با انرژی جریان آزاد ، شما می توانید انتقال داده های بی سیم فوری را انجام دهید که هیچ گونه مرز و عوارض جانبی برای آنها نداشته باشد.

– به خوبی تبلیغ شده است که قرار است یک اجتماع بزرگ برگزار شود و نبوت را در ماه مه سال 2020 تنظیم کند. این مجبور شد قرنطینه را تحول کند ، همانطور که اکنون غیر منتظره در این همگرا شده است. شما قبلاً در ابعاد بالاتر حضور دارید. این امر باعث شده است که این تجمع بزرگ به تجمع بزرگی در مورد استروئیدها تبدیل شود و در نهایت باعث ایجاد یک لژیون سبک تر منسجم تر شود.

– با بروزرسانی های پر سرعت که در حال تجربه هستیم ، متوجه حساسیت های غذایی بیشتر و بیشتری خواهیم شد. بسیار حیاتی است که ما به بدن خود در این مورد گوش فرا دهیم زیرا برخی غذاهای لرزشی برای بدن ما کار می کنند و بعضی از آنها نمی توانند. به همان اندازه “خوردن تمیز” ساده نیست زیرا همه چیز از لرزش کشاورز گرفته تا لرزش زمین بازی می شود.

– Archangel Ouriel یک فرشته باورنکردنی است ، او بسیار شبیه به هیپنوتیزم کننده انرژیهای منفی است زیرا در هنگام برانگیختن می تواند عملکرد آنها را کنترل کند. او باعث شده است بسیاری از شیاطین دچار تغییر ناگهانی قلب شوند و باعث می شود بسیاری از اشکها در خود بازتابی در بین بدترین در بین ما ریخته شود. او همچنین به دلیل ساخت کتابخانه های بزرگ مشهور است و یکی از برجسته های معروف الکساندر بزرگ بود که با ساخت مجموعه معروف خود همکاری داشت.

– در گلکسی GSN69 ، ما یک ستاره کوتوله سفید را می بینیم که پس از تلاش ناکام برای برچیدن از همان سیاهچاله ای که اکنون در حال چرخش است ، در حال چرخش یک سیاه چاله است. این اولین باری است که از لحاظ جسمی دیدیم که یک ستاره یک سیاه چاله را شکست می دهد ، علاوه بر این ، به نظر می رسد که ستاره کوتوله کنترل عملکرد سیاهچاله را به دست آورده است. گفته می شود ، این یک تجسم کلان از نبرد بسیار بزرگتر در آسترال است ، و دیدن این بسیار هیجان انگیز است.

… و عشق ستارگان را هدایت می کند.

20200428_1901335834451280456806004.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 9 قرار دارد و این خبر بسیار خوبی است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است ، و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel و Archangel Abraxos.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است زیرا به هر شکل از زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(برد کوتاه منفعل)
سپر حقایق فرشته گابریل اجازه می دهد تا عدالت و عدالت بزرگترین دفاع شما باشد. در صورت مجهز بودن ، این امر به ما کمک می کند تا از ما محافظت و در خدمت ما باشند. این سپر همچنین به ایجاد فراوانی در زندگی ما کمک می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر مفهومی از تراژدی وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی خاص استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

(منفعل و پرخاشگر)
(دایانا) موانع پیکان های شعله ور الهه آرتمیس سیاره زمین را با عشق روشن می کند. او را به یک هدف احضار کنید یا به او اجازه دهید بدون توجه به دانستن شما به بهترین منافع شما عمل کند ، این یک ابزار قدرتمند است.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و یک تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
Wander of Wills از Archangel Ouriel wand یک گرگ است که می تواند تمام انرژی های منفی را به ابزار اراده الهی تبدیل کند. این می تواند یک رقص دیو را به یک اسلاید برقی تبدیل کند و یک سیاستمدار فروتن باشد ، از آن عاقلانه استفاده کنید. این ابزار اغلب در دسترس نیست ، بنابراین بر این اساس عملکرد کنید.

20200428_190247926432481492871809.jpg

تکالیف:

1) ما سعی کرده ایم تا انسانیت را ترغیب کنیم تا به دنبال راه حل های مسالمت آمیز باشد که منافع همه طرف ها را شامل شود. گفته می شود ، میل به رهایی ، آرزوی صلح را بر هم زد. برخی از کشورها سطح این مظاهر را خیلی سریع خواهند داشت ، اما ما باید همچنان به ارتقاء هرچه بیشتر صلح ادامه دهیم. در کنار کار متافیزیکی زیر ، حتما هر کسی که قصد اعتراض دارد را تشویق کنید تا هنگام حضور در کنار احساسات خود مراقب باشد. ما در حال تلاش برای جلوگیری از موارد بسیاری هستیم ، بنابراین احساس می کنیم بهتر است دست بشر را روی این یکی نگه داریم. همیشه باید در نظر داشته باشیم که چند مورد انتخاب شده است و نه توده ها.

زمین و ساکنان آن را با یک نور صورتی روشن برای شمارش 72 درگیر کنید و سپس آن را با یک سبز زمرد برای همان تعداد دنبال کنید.

این کار همچنین به خنثی کردن ویروس ثانویه موجود در آزمایشگاه کمک می کند.

2) یک جریان غول پیکر از نور وجود دارد که از خواست منبع خالق بی نهایت در حال گسترش است. این انرژی ما را با به روزرسانی ها پوشانده ، اما ما همچنین می توانیم از این انرژی برای هدایت جریان های الکتریکی که در حال حاضر گیر شده اند استفاده کنیم.

انرژی سفید روشن را تشویق کنید تا از هرم جیزه ، به شیخن ایتزا ، گوبلیلی تپه ، سرزمین های مقدس 4 گوشه ، به معبد سیبری معروف به پور باجین ، به رودخانه گنگ ، به رود نیل و … تشویق شود. سرانجام به معبد آتلانتیا در قطب شمال سابق. برای انجام این کار ابتدا باید انرژی دریافتی را بیابید و سپس با استفاده از آن به هر شکل و فرم مورد نظر خود به نقاط اتصال وصل کنید. من می توانم استفاده از رعد و برق را پیشنهاد کنم ، اما نور و پلاسما نیز بسیار کار می کنند ، به عنوان یک لینک دستی.

3) زمین تنظیمات بسیاری دارد و به دلیل انرژیهای دریافتی ، وی در حال تلاش برای ورود به حالت پذیرش تر است. مکان هایی که باعث ایجاد تفرقه می شوند کوه کوه شستا ، کوه ادنا و دریای مرده است. همه اینها با انرژی های ورودی و خروجی گرفتار شده اند و باید تمیز شوند تا او بتواند ارتقاء های فوق را بدرستی و بدون حادثه دریافت کند. شعله بنفش ساده ترین راه حل است ، اما من شما را ترغیب می کنم که به صورت دستی وارد شوید.

mountain_fortress_monastery_by_ardoric_art_ddvynln-pre

مراقبه امروز یک مراقبه هدایت شده با عنوان “جذب نور” است. این بسته به نوع نگاه شما بیشتر به روزرسانی یا بارگیری است ، لطفا از هر طریق لذت ببرید!

One comment

Leave a Reply