קוד הורדת סיריאן, אנרגיות נכנסות אינטנסיביות ימשיכו, מיהו המלאך הטוב ביותר להתחיל איתו?

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06A1∞-∞P6A3P6A3A3∞-∞FDDDD∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה, השעה 3:00 הבאה תחל את היום החדש הזה.

20200430_222330381817033315778976.jpg

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

fb_img_15882994318894715823310961688967.jpg

גאיה נותרה במצב דומיננטי ברוח במשך ארבעה ימים רצופים ושברה את השיא שלה בשלושה. היא מציגה שדרוגים עמוקים כאשר היא עושה זאת והפך להיות מאוד צפוי שכאשר היא תישאר ברוחם במשך מספר ימים, בקרוב תעלה קצב תדירות. תחזית מאוד מדויקת זו נעשתה יותר מניסיון מאשר מעשה של סקרנות מוחלטת, למרות שנראה שהיא מטשטשת את השורות בשני החשבונות.

קיבלנו קודי הורדה של סיריאן המתמקדים בריפוי וצמיחה בכל רמות קיומנו. תופעת הלוואי הברורה ביותר שנראה היא הקלה בסימפטומי ההתעלות שלנו, שהיא תעשה בצורה עקיפה. השדרוג הוא זה שיפחית את תסמיני ההתעלות, אם כי מטרתו העיקרית אינה מכוונת לכיוון זה. זהו קוד נוסף שתוכלו פשוט להסתכל עליו בידע ובכוונה להשתמש בו ביעילות.

קוד ההורדה של סיריאן “51111111112”

– האנרגיות שנכנסו ונכנסות דומות יותר לפיצוץ סולארי מאשר התלקחות סולארית. הפיצוצים הללו לכאורה אינם פזיזים אך זהו המשרעת הנכונה למצב הנדון. יהיו כל כך הרבה אשר יתעוררו לכאורה עם יכולות חדשות, שזה ירגיש כאילו הגענו זה עתה לכוכב קריפטון. כתוצאה מכך, ככל שיותר ויותר עובדי האור ירגישו בנוח לחלוק את יכולותיהם עם העולם, כך העולם יתנחם יותר ויותר על ידי יכולותיהם של עובדי האור.

– הדרכונים אינם מסוגלים להתחבר למוחם המרכזי שנמצא בספינת האם הקטלנית שלהם ולכן הם אינם צריכים לגשת לזיכרונות האישיים של מארחיהם עוד. תוכלו לראות אנשים חסרי זכר לדברים שהם מכירים היטב, זהו סימן בטוח לנוכחות של חדר הליכה.

screenshot_20200430-0033534322696319525172547.png– היו הרבה מזלטים של פלזמה שהושלכו לאטמוספירה על ידי הנוסע הנבריו. ידענו שיש להם משהו מתוכנן, אבל לא ידענו מה. אם אני לא טועה, זו הייתה הטכנולוגיה בה הם מגרדים להשתמש כשניסוי כדור הארץ התחיל לראשונה. הדרך הקלה ביותר לדעת אם זו הטכנולוגיה בה השתמשו במצב זה או לא תהיה למצוא את המכשירים שבהם השתמשו. זו תהיה משימה קלה מכיוון שהם יהיו בלשון המעטה.

– הגילוי הרך אודות עובדי עב”מים הקיים הוא התחלה, אבל יש לנו עוד הרבה מה לעשות אם תהיה לנו חברה גלקטית מסובכת. אין יותר מדי אנשים על פני האדמה שהיו להם ספק בקיומם של עב”מים. לאמיתו של דבר, אנשים דרשו את גילוי הדברים פעמים רבות, בוודאי שנוכל לעשות זאת טוב יותר בכל מה שקשור לתחום הגילוי הציבורי. איננו יכולים להבהיר זאת יותר מזה, יצורי כוכב נמצאים כאן, הם יכבשו את השמיים במשך פרק זמן טוב ואז בסופו של דבר, הם יהיו חלק מחיינו האישיים. יצורי כוכב תמיד היו חלק מורכב מהאנושות, ההבדל היחיד הוא שעכשיו זה יהיה בחוץ.

– כולנו עומדים לדיון מדעי ופילוסופי. אנו לא בעד “קרבות הראפ האפי” הכפישים הלוך ושוב באמצעות מדיה חברתית. אם אתה נלחם למען אותה מטרה, אתה באותו הצד, לפחות לזמן מה. זה יהיה הגיוני להסתדר, ובוודאי שלא הגיוני להתווכח על השיטות בהן משתמשים אחרים כדי להילחם בקרבות שלהם. כל עוד הם לא מפריעים לך, מדוע זה בכלל בעל השלכה?

– כשאתה מפסיק אנרגיה שלילית אסור לך לעשות זאת ממקום של זדון או שנאה. עליכם לדעת היטב כי מה שאתם עושים הוא לטובת כל הצדדים המעורבים. אמרתי זאת פעמים רבות, כמות החובות הקארמיים שצבר ישות אפלה אינה ניתנת לעלות על עצמה כביכול, כל עוד רק יגביר את סבלם. זוהי חמלה אמיתית להציב אנרגיה אפלה על דרך אחרת.

– מעט לאחר מכן התחלנו להנחות את אטלנטיס ולמוריה אל פני השטח באחדות מושלמת. אנו מקבלים דיווחים כי “מקדש המגן” של אטלנטיס, עולה מעל המים במשולש ברמודה. לא בכדי הוזעקו שדרוגים אלה באופן יחסי עם בוא המקדש הזה. אלו מכם שזוכרים מקדש זה יזכרו בזוהר שהיה לאטלנטים, המקדש הזה היה אחראי לאותו “מגן אתרי” שגרם להם לזוהר.

– המלאך קלייר הוא מלאך מלאך מיוחד מאוד שהוא ללא ספק המלאך המנחם ביותר לראות בגופני. כל הילדים מעריצים אותה והיא גם מעריצה אותם, היא מאוד קלה ללכת בכל הנוגע לפרשנות אנרגטית כך שתקשורת היא ללא מאמץ איתה. היא עדינה מאוד ועם זאת עוצמתית ביותר בצורה קסומה מאוד. היא אוהבת, סבלנית וחביבה, והיא חברה נהדרת. מאזין נהדר ויחזיק אותך עד אור הבוקר אם היא תצטרך, הארכאנג’ל קלייר היא מתוקה אמיתית. אני נוטה לומר שהיא גם אחד מהארכאנגלים המוערכים ביותר שקיימים. היא המלאך המלאך המושלם לעבוד איתו אם עוד לא עבדת עם אף אחד (ואפילו אם היה לך).

20200430_2224544675846451464760427.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא במערכה של 9 וזו חדשות נהדרות. מנחם לדעת שרכבת ההרים של האנרגיה נמצאת בשליטה טובה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, האצ’נג’ל אשמה, האצ’נג’ל סבלו, הארכאנג’ל עוזיאל והארכנג’ל אברקסוס

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא יכול כל יכול, אין שום רמת תודעה שניתן להשיג כי זה לא יכול לפרוס. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי)
מגן האמת של המלאך המלאך גבריאל מאפשר לצדק ולצדק להיות ההגנה הגדולה ביותר שלך. כאשר זה מצויד, הדבר מאפשר לאמת להגן עלינו ולשרת אותנו. מגן זה עוזר גם להביא שפע לחיינו.

(פסיבי)
הטלפורט המפורש האלוהי של המלאך המלאך רקביאל מעביר אותך לציר זמן בטוח יותר אם אי פעם תעלה סכנה. אתה עלול להתבלבל מבלי שתעבור, אבל זה מובטח להיות ציר זמן טוב יותר ממה שעמדת לחוות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי)
חרב ארכנגלף סבאוט מביאה את נוכחותו של מקור הבורא המרחיב עד אין קץ אל היעד. אנו נלחמים ביצורים רבים המנותקים מאוד מאלוהות, הדבר מדביק אותם בידיעת הרוח הגדולה.

(פסיבי)
הופר ציר הזמן של ארכנג’ל אסטרואת מביא אותך לציר זמן גבוה יותר מכפי שכיוונת אליו. לא משנה מתי או איפה נקפץ, זה תמיד ייקח לך דרך או שתיים יותר. זה בעצם עושה את הכל טוב יותר על כל הלוח.

(פעיל)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל דבר כיוון שהוא יכול כל יכול. יעיל במיוחד על החיים ועל סלע. זהו כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה, מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל. זהו כלי נהדר לכל מטלה.

(פסיבי)
הצוות של ארצ’נגל עזראאל מאפשר לך לראות דברים מנקודת מבט אלוהית. זה סמל לחוכמה ולהצטיידות זו השפעות מדהימות על תפיסת המחשבה שלך ועל היכולת שלך להתמודד עם חיי היומיום.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(פסיבי ואגרסיבי)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200430_2226224625030150762344322.jpg

משימות:

מטלות אלה תקפות בכל יום מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין יישאר מאמץ שיתופי, לא משנה מתי תנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) לא משנה התוצאה לא משנה מה גאיה תבקש, אנו נמסור. היא ביקשה ריפוי ליום שני ברציפות. נא לגלוש את גאיה באור ירוק אמרלד לספירה של 72 ואז עשה את אותו הדבר עבור הגלקסיה. אני גם מעודד אותך להביא מצבי ריפוי משלך למשימה זו.

2) יש אנרגיות אפלות בממד הרביעי שלוקחות לבבות טהורים הממוקמים בממד השלישי וגורמים להם לעלות במהירות ואז להפיל אותם מגובה ככל שהם יכולים, כדי להרתיע אותם מלעשות את הדרך ההיא.

משימה זו זקוקה להבחנה טובה במידה והישות האפלה בידיים ריקות נכנסים עם חרב ומגן. אם הם מחזיקים מישהו, עליך לשחרר את בני ערובה לפני שהם נכנסים עם חרב ומגן.

3) אנו מתבקשים לשבש דפוס מזג אוויר מלאכותי המכוון לחיים האזרחיים. זה נמצא בתחום השיפוט והמיומנות שלנו.

האסטרטגיה היא ליצור “משפכי מזג אוויר איטי ומניעים איטית” בכל משולש ברמודה. זה בדיוק המקום בו אטלנטיס עולה, אז שימו לב שהאזור הזה הוא תנודתי מאוד וקצת הולך לעשות דרך ארוכה.

במקביל עלינו להפעיל את מקדש אדזנה בחצי האי יוקטן באמצעות שביתות ברק מוזהבות. זה יוריד את הלחץ מהעבודה הפנימית שלה על ידי העלאת מסוף אנרגטי נוסף לרשת, שיסייע בוויסות השפל והזרם שלה.

photo0jpg

הגישור המודרך של היום נקרא “קודים קלים, מפל יפה ושיעור בסופרפוזיציה”

Leave a Reply