گایا دوباره مشروب فروشی می کند ، تحمل رنج بشریت ، معاهدات جدید بین متقابل ، که فرشته ناییل است

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A2∞-7P7A3P7A3A3∞-1F1D1D1D1D1D1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

ساعت 3 عصر زیر این روز جدید آغاز می شود.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200502_1147488931568899855265105.jpg

– گایا برای 5 روز مستقیم در روحیه مانده است. ما می دانیم که وقتی او این پیشرفتهای عظیم را نشان می دهد ، وارد یک پیله می شود و به شکلی متفاوت از آنچه که وارد شد ، بیرون می آید. گایا همچنین آسیب های نسل های مختلف و سختی های جمعی فرزندانش را نیز پاکسازی می کند. حال و هوای پرانرژی آن لحظه مسلماً مسئولیت عظیمی برای مقابله با آن است ، همه ما باید تلاش خود را انجام دهیم تا این هجوم گسترده را برطرف کنیم.

– ما در حال به روزرسانی چاکراهای تاج ، قلب و سوم چشم خود هستیم. تعداد خوبی از علائم عروج وجود خواهد داشت که در کنار این اتفاق می افتد. همانطور که چند روز پیش اشاره کردیم ، تشخیص اینکه چه ارتقاء چه چیزی هستند ، دشوار خواهد بود ، همانطور که ما در حال حاضر بسیاری از موارد فعال داریم.

– اعتراضاتی که “خاکستریها” نسبت به شرکای تجاری سابق خود دارند ، به یک نقطه شکست رسیده است. به دلیل این امر بسیاری از شرکتهای فناوری منحل خواهند شد ، گرچه آنها به این امر اعتراف نمی کنند. آرزوی Rebel Grey برای ما می خواهد بدانیم كه Darkness Organized دارای مواد شیمیایی دستکاری شده جنسی است که در آبرسانی و مواد شیمیایی توزیع می شوند.

– بسیاری از کارگران سبک برای مهمانی بسیار دیر هستند. برج های 5G قابل برنامه ریزی هستند و به زودی منسوخ می شوند. تسلیم این فناوری با پذیرش اینكه این یك ابزار شگفت انگیز برای آینده است ، تاكتیك مخالفت کنترل شده است. یک فناوری جدید وجود دارد که باعث می شود فناوری 5G منسوخ شود. ما نباید در تلاش های خود به 5G کمک کنیم و می بینیم که بسیاری از کارگران سبک فقط همین کار را انجام می دهند.

با تفکرات فراوانی که به نظر می رسد در حال حاضر بسیار محبوب هستند ، از استعدادی عالی استفاده کنید ، همه آنها با بالاترین خیر همسو نیستند. اگر مایل به کمک به بشریت در جنگ 5G هستید ، به تکالیف ذکر شده در اینجا مراجعه کنید.

– ما وظیفه تأسف آورانه صادق بودن را داریم ، بنابراین هیچ شادی از گزارش ما مبنی بر اینکه بشریت مسیری از ناآرامی های مدنی را طی کرده است ، خوشحال نمی شود. این توسط جمعی انتخاب شده است و ما هر کاری می توانیم انجام دهیم تا میزان مصیبت ناشی از این اقدامات را کاهش دهیم. باید در نظر داشته باشیم که همه این حرکات همان سمت خواهند بود که با همان طرف می جنگند. من باید از همه کارگران سبک بخواهم که از رویکرد “توده های خواب” در برابر چالش هایی که بشریت با آن روبرو هستند جلوگیری کنند. باید بدانید که اگر این مسیر صحیح را دیدیم ، شما را ترغیب می کنیم که آن را طی کنید.

این جدول زمانی از ناآرامی های مدنی عوامل بسیاری ایجاد می شود ، اما بیشتر نشانه عدم اعتماد عمومی بشریت به مردم قدرت است و به درستی چنین است. امید به شکل بالاتری از سازماندهی انبوه بود و آن چیزی است که بیشتر افراد بیدار (که نباید با کارگران سبک اشتباه گرفته شوند) هدف خود را نشان دادند. به جای عصبانیت نابجا ، تعداد معدودی از افراد باعث ایجاد این مشکلات می شوند ، بهتر است با آنها مستقیماً برخورد شود.

وقتی این کلمات به بوم برخورد می کنند ، می بینیم که جدول زمانی جدیدی ظهور می کند ، جایی که بیشتر کارگران سبک فعالیت های رهبری خود را بر عهده می گیرند و صادقانه در میان موضوعات جهانی تبلیغ می کنند. واضح است که آوردن این مسئله به آگاهی شما نتیجه را تغییر می دهد ، این یک حقیقت است که باید به شدت بر قلب همه کسانی که این مطلب را می خوانند ، سنگین شود.

– لژیون ها در مورد معاهدات ، معاملات و توافق نامه های جدید با ربع های خارجی آندرومدا مذاکره کرده اند که در آن بسیاری از اژدهای اشیاء بسیار تکامل یافته زندگی می کنند. آنها توافق كرده اند كه به طور مستقيم در مورد هر مسئله ايمني كه ممکن است بوجود آيد مداخله كنند. ما توافق کرده ایم که به آنها در مهندسی سیستم ستاره ای سیاره ای سیارتر کمک کنیم.

– Archangel Naya’il ، Archangel Test است ، این Archangel مطمئن خواهد شد که هرگز بالای سرتان نیست. اگر در جای مسئولیت بزرگی نشسته اید ، به شما محک زده شده است که توسط Archangel Naya’il آزمایش و نشان داده شده اید. شما می توانید AA Naya’il را برای یک نتیجه مثبت در هر شرایط آزمایش و برای الهام بخشیدن به هنگام تحمل مشکلات نویسنده از خود بیرون کنید.

-در تمام روزها و شبها ، آتش سوزی یا سیل بیاید ، منبع خالق بی نهایت در حال گسترش همیشه سلسله مراتبی است که همه ما باید از آن پیروی کنیم. بدون این اقیانوس الوهیت ، همه ما متوقف می شویم.

20200502_1151593272228903098774772.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 9 قرار دارد و این خبر بسیار خوبی است. این آرامش بخش است که می دانیم غلتک ذخیره انرژی به خوبی کنترل می شود.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است ، و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel و Archangel Abraxos.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است زیرا به هر شکل از زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(منفعل)
پیش بینی جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و یک تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید “ما شروع به از بین بردن انسدادهای انرژی فراوانی داریم.

در صورت نیاز به کمک با استفاده از ابزارهای زیر با استفاده از شمشیرهای Archangel Nasaragiel و Archangel Israfil ، شمشیرهای طلایی را پیش بینی کنید و آن را آتش بزنید. من می گویم پیش بینی طلایی چون گایا کنترل پول و پول نقد را دارد ، خوب آن داستان را می دانید. همچنین ، فدراسیون کهکشانی با طلا تجارت می کند و با این روش تجلی نیز با روش های ارزی خود و هر سیستم ارزی مستقر در الوهیت همسو می کند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

20200502_1148261963418882873986957.jpg

تکالیف:

این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) ما به وفور روحهای گمشده ای داریم که هیچ ایده ای در مورد خط تناسخ ندارند. لطفا راه پله هایی به بهشت ایجاد کنید (پورتال به منبع) که برای کسانی که اخیراً گذشتند جذاب است. همچنین ممکن است لازم باشد که با این موجودات مقابله کنید ، بنابراین لطفاً توصیه کنید.

2) همانطور که قبلاً اشاره کردیم می خواهیم خشونت جسمی را که از طریق ناآرامی های مدنی رخ می دهد ، خنثی کنیم. ما دوست داریم بگوییم که این نبرد نیروهای خارجی است اما این یک نبرد سبک و تاریک با ذهن انسانیت جمعی است.

به طور کلی ، ابزارهای متافیزیکی صورتی بهترین گزینه برای تقویت صلح هستند اما عدالت زیادی برای دلجویی توده ها لازم است ، بنابراین ما همچنین از سایه های آبی استفاده خواهیم کرد.

شما می توانید با هدف قرار دادن یک راه حل صلح آمیز و سریع برای این مسئله ، از پلاسما ، چراغ ها ، چراغ های پرتویی ، وزش نسیم خنک یا آب هایی برای درگیر کردن زمین و مردم آن استفاده کنید.

3) ما زمین و کهکشان خود را برای جیب های بزرگ از مواد مانند روغن تیره اسکن می کنیم. آنها مانند دریاچه های بزرگی از روغن هستند و می توانند در هر نقطه از کیهان یا روی زمین شناور شوند.

وقتی این بقایای کیهانی را پیدا کردید ، آن را از طریق پورتال خروجی جدا کرده و آن را به یک ستاره کمربند اوریون موسوم به “سیگما اوریونیس” وصل کنید ، به نوعی کاربردهای زیادی برای این ماده دارند.

jwf_2_5_20_2_by_bgai_ddw8sjx-pre

الهه هرا داستانی را درباره ی زمانی که او انسان بود و داستان آنوناکی به او ستونی انرژی می بخشد که در آن از آن برای کمک به تبدیل انسان خود به یک خدایی استفاده می کرد ، می گوید. این یک ضرورت بود که ناشی از جهان جنگ زده او و نیاز به یک ابرقهرمان عالی بود. او همچنین داستان بسیاری از انسانها با توانایی های بزرگ را روایت می کند که با سخت کوشی و فداکاری به هنر خود مانند خودش تبدیل به “خدایان” شده اند.

مدیتیشن امروز – این یک مراقبه هدایت شده است که با الهام از سفر شخصی الهه هرا ، لطفاً درون شادی!

Leave a Reply