Archangel Ea ، این یک آزمایش نیست اما هنوز هم به حساب می آید ، انرژی شدید ادامه دارد ، ما پرندگان مادر هستیم

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A3∞-8P8A3P8A3A3∞-∞F2D2D2D2D2D2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست ، 3 صبح زیر این روز جدید آغاز می شود.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200503_1159481019666108697376493.jpg

– گایس پس از 6 روز صاف بودن از روح ، در آتش است. او تاکنون به برنامه های خود احتیاجی نکرده است اما می توانیم بگوییم که این روند شدید خواهد بود. بارگیریهای مداوم و امواج شدید بارگیری بارگیری شده که Gaia از آنها دعوت کرده است ادامه خواهد داشت. او به وضوح نشان دهنده افزایش انتقال است.

– فعالیت در دریای کارائیب پس از کاهش اندک فعالیت ، از افزایش حمایت برخوردار است. به نظر می رسد که آتلانتیس با سرعتی بیشتر از لموریا در حال افزایش است ، حتی اگر اطمینان داشته باشیم که اینگونه نیست. به نظر می رسد با توجه به اتفاقات آینده این جدول زمانی ، که دارای یک تغییر قطب دراماتیک و فعالیت لرزه ای بیشتر از آنچه ما به لیست آنها اهمیت می دهیم ، به موقع درست است.

– چالش هایی که بشریت با آن روبرو است ، امتحانی نیست ، اما به نظر می رسد که خود بالاتر ما از نتایج به دست آمده استفاده می کند. این بدان معناست که خیلی زود ارتقاء بیشتری پیدا خواهد کرد و مسئولیت های بسیار بیشتری برای پیگیری آن در مدت کوتاهی برای لژیون سبک کار خواهد داشت ، زیرا محاکمه هایی که ما با آن روبرو هستیم روی تابلوی امتیاز حساب می شود.

– ما نمی توانستیم بیشتر در برابر واکسن باشیم ، هنوز یک واکسن ایمن یا مؤثر وجود ندارد و این یک عامل مهم برای لژیون ها است. ما اجازه نخواهیم داد واكسنها را به اجبار به مردم تحمیل كنیم ، خصوصاً در شرایط بسیار اغراق آمیز. این یک مسئله اراده آزاد است و ما قبلاً دیده ایم که توده ها حق انتخاب کردن را طلب می کنند. اکثر شما می دانید که Archangel Och عهده دار این وظیفه است ، او بارها اظهار داشته است که هیچ محدودیتی در حدی که او حاضر به رفتن برای متوقف کردن این کار است ، وجود ندارد

– انتشار ویروس ثانویه با هدف “انتخابات ما” ، اقتصاد جهانی و ناآرامی های مدنی در آسیا انجام می شود. ما همچنین شاهد برنامه های جدیدی هستیم که به بازیگران اصلی در صحنه جهانی تبدیل شده اند. مهمتر از همیشه این است که هنگام ارائه اطلاعات جدید از تشخیص استفاده می کنید.

– بسیاری از سازمان ها برای محافظت از مسیحیانی که از “آگاهی مسیح” از کارگران سبک آگاه شده اند قسم می خورند. در حال رسیدن به جایی است که کارگران سبک در حال انجام پیشگویی هستند و کسانی که در انتظار تحقق این پیشگویی هستند نیز از این امر آگاه هستند.

– انرژی در همه زمانهای بالا قرار دارد و ما در مکان و زمان بسیار ناپایداری قرار داریم ، یک لغزش اشتباه زبان توسط رهبران جهان می تواند به یک وضعیت بسیار چشمگیر و آب و هوایی منجر شود. بهتر است برای شروع آنچه مردم می خواهند به مردم ارائه كنید و دستورالعمل های پشت پرده را حذف كنید كه چرا آنها آنچه را می خواهند دریافت نمی كنند. ما نمی توانیم واضح تر بگوییم که شورش های الهام بخش ، به هیچ وجه به نفع هیچ کس نخواهد بود.

– Archangel Ea یک جنگجو بسیار منحصر به فرد Archangel است که بسیار پرانرژی و بسیار شگفت آور است. او مسئول آزادسازی سیاره زمین است و در تلاش برای محافظت از کودکان در برابر واکسن ها ، با Archangel Och همگام شده است. Ea یک موجود عالی برای کار با هر زمان که چیزی در اتاق است احساس خشنودی می کند ، زیرا او همچنین متخصص انتقال و مهندسی است.

20200503_120326603738484785674539.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 9 قرار دارد و این خبر بسیار خوبی است. این آرامش بخش است که می دانیم غلتک ذخیره انرژی به خوبی کنترل می شود.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است ، و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel و Archangel Abraxos.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
سپر حقایق فرشته گابریل اجازه می دهد تا عدالت و عدالت بزرگترین دفاع شما باشد. در صورت مجهز بودن ، این امر به ما کمک می کند تا از ما محافظت و در خدمت ما باشند. این سپر همچنین به ایجاد فراوانی در زندگی ما کمک می کند.

(منفعل و پرخاشگر)
آزمایشی تابش Archangel Naya’il فضیلت همه موجودات را که با آنها روبرو می شوید ، بررسی می کند. افرادی که به دلایل خود بهترین علاقه را ندارند ، خود را از طریق عکسهای عصبی ، رفتارهای عجیب و غریب یا ارتباطات تصادفی روشن می کنند.

(منفعل و پرخاشگر)
چشم اندازهای Archangel Pesageniyah این امکان را فراهم می آورد تا همدلی کامل با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش را در هرگونه انسداد شخصی که ممکن است با آن سر و کار داشته باشید ، نفوذ کند.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
Wander of Wills از Archangel Ouriel wand یک گرگ است که می تواند تمام انرژی های منفی را به ابزار اراده الهی تبدیل کند. این می تواند یک رقص دیو را به یک اسلاید برقی تبدیل کند و یک سیاستمدار فروتن باشد ، از آن عاقلانه استفاده کنید. این ابزار اغلب در دسترس نیست ، بنابراین بر این اساس عملکرد کنید.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و یک تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، از همه بیماری ها و بیماری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200503_1200408377635158081888012.jpg

تکالیف:

این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) ما به شدت نگران ناآرامی های مدنی در آمریکای جنوبی هستیم و به نظر می رسد که این آشوب ها نقطه کانونی سردرگمی های زیادی خواهد بود. این وضعیت قادر به نقاب زدن بخش زیادی از فساد و تاریکی هایی است که در منطقه هم شایع است.

تونل ها را در زیر آمریکای جنوبی که از پرو تا کانال پاناما می رود پاک کنید. برای اعلام ورود خود از شعله های بنفش استفاده کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید.

به دنبال آن ، پلاسما صورتی برای آرام کردن توده های آمریکای جنوبی با تعداد 72 عدد و سپس از پلاسمای صورتی استفاده می شود تا کل سیاره را نیز برای شمارش 72 درگیر کند.

2) توده های عمومی هیچ مشاغلی در تلاش برای جذب انرژی هایی که در حال حاضر به وجود می آیند نیستند ، بهترین راه برای استفاده توده های عمومی از این انرژی ها این است که خود را به زمین بیاندازند و به او اجازه دهند تا در صورت لزوم آنها را پراکنده کند. بهترین کاری که می توانیم برای کسانی که با این حقیقت مقابله می کنند انجام دهیم این است که به عنوان یک کشتی عمل کنیم و به زمینی شدن این انرژی ها در گایا کمک کنیم.

به عنوان یک قیف به خود تهاجم کنید و هرچه بیشتر انرژی بگیرید و آن را در اعماق قلب زمین بفرستید. مانند پرنده مادر ، این به جوان ترها کمک می کند تا تغذیه خود را هضم کنند.

3) زهره 3 معبد دارد که مستقیماً به سیاره خواهرش ، زمین ، متصل می شوند. آنها را می توان به راحتی با رنگ سبز ، آبی و قهوه ای رنگ معابد مشاهده کرد. چراغ چشم انداز به ترتیب زیر ، نادیده می گیرد و منطقه فعال سازی معبد را که مستقیماً در وسط سازه قرار دارد ، نادیده می گیرد. این معابد به طور خودکار بسیاری از معابد در سراسر زمین و جهان را نادیده می گیرند.

سفید – صورتی – آبی روشن – طلا – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – تایل – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

silberion_ii_by_tornadoeyesart_ddw95y7-fullview

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply