האלוהות נמצאת בתשלום, המלאך אהרון, האנרגיות נכנסות חזק וימשיכו להתגבר

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06A4∞-∞P9A3P9A3A3∞-∞F3D3D3D3D3D3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה, השעה 15:00 הבאה תחל את היום החדש הזה.

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200505_0808538034020771800647978.jpg

גאיה נמצאת בסגנון דומיננטי באש והיא משקפת את מצב הרוח שלה אך בצורה רוחנית ורגשית מאוד עמוקה. היא זימנה את המלאך עזריאל (אסור להתבלבל עם עזראל) למקד לאזורים ספציפיים לשידור. אנו אחד עם הטבע, וכך אנו עובדים גם על טראומות ואנרגיות ישנות גם מתחושת המאקרו הזו. במילים אחרות, אנו רואים שינוי גדול בעיצומו ועובדי האור עומדים למצוא את מקומם בעולם החדש והמורכב הזה.

– הקמנו קשרים בסיסיים עם Ra, (השמש שלנו) זה אומר שהשמש תהיה יעילה יותר בהזנת גופנו האנרגטי. זה נפלא לראות את עולם הטבע, חוזר למצבו הטבעי אך בצורה מפותחת ומתקדמת יותר.

– ניבירו השיקה יותר טכנולוגיה לאווירה שלנו כדי לעזור לאנושות וזה לשחרור.

הפיל בחדר הוא שמחר הוא עליות השמש של Q שיימשכו 9 ימים ארכנגלים. מה שצריך לומר הוא שכאשר העבודה הזו החלה, “Q” אפילו לא היה קיים. נראה כי אירוע זה נחת על ירח מלא, וחגיגת הקרב המנצח של פואבלה, כלומר כל הסימנים מצביעים על כך שהיא תקופת זמן מאוד פרודוקטיבית. במהלך העבודה על הכמויות התברר מאוד שהיום הזה יבוא לידי ביטוי בפנייה מהירה לכיוון הנכון.

sr-last

הייתה לנו מעבר ציר זמן משמעותי וזה לא היה צפוי במעט. המעבר המאקרו הזה מאוד התחיל על ידי מקור היוצר המתרחב עד אינסוף. תמיד יש אלמנט של הפתעה בגלל זה, שום אישיות לא תהיה גופנית או לא פיזית, לא יכולה לגלוש את רצון סכום השלם.

זה כמעט לא מביא חדשות כי אנו חווים אנרגיות נכנסות כמו שלא היו מעולם, זה גורם לשינויים רבים בהיבטים רבים של עצמנו וגם על פני כדור הארץ. באופן בלתי צפוי גופי השמימי של היקום עוברים שדרוג בהתאמה מדויקת עם עצמנו. אמירה זו נכונה, אך היא נכונה גם שככל שהמתבונן מכתיב את המציאות, והדברים הללו הם מיקרוקוסמוס של התודעה הגבוהה שלנו המבטאת מציאות זו.

– הרטט הולך להיות עוד יותר גבוה. זה אולי נראה כאילו היינו על רכבת הרים תוך כדי התבוננות בשומאן אבל אני מבטיח לכם שהריגושים הגדולים טרם הגיעו. כאשר אנרגיות גבוהות יותר אלה יפגעו, המצב הנפשי של ההמונים הכלליים יהיה נושא מרכזי ולמי שלא מודע לכך יהיה בעיה לנווט את הגלים הללו. צלצולים באוזניים וחלומות עזים נפוצים בתקופה זו מכיוון שהתת-מודע הופך להיות מודע ויעיל מתמיד.

– הזמן קדימה ואחורה ומקפץ כאילו מדובר במשחק של כשות. לדוגמה, אתה יכול להישבע שהשעון אמר בדיוק 11:54 אבל השעון קורא עכשיו 11:20, זהו אפקט מיקרו מנדלה, וזה סימן אמיתי למקום בו אנו נמצאים כרגע. זהו איתות ענק שאנחנו נמצאים באמצע שער קוונטי פעיל מאוד שימשיך להתאים את המציאות שלנו עד שתגיע התוצאה הרצויה, ושוב זה צריך להיות מכוון על ידי הסמכות העליונה.

– האלוהות באמת יכולה לגרום לדברים לקרות כמו אף אחד אחר. כאן חייבת להיות אמונתך, אין גבול לכוח שמחזיק האלוהי. תמיד יש לנו שותף שותק בפינה שלנו ולא משנה מה הסיכויים או שהמוח ההגיוני שלנו יגיד, הוא יכול ויהיה מזמין לרווחתך. כשאתה פועל מתוך מוח גבוה יותר שמתקשר אוטומטית טוב מאוד עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף, בין אם זה פוג’ה או לא, נשמעים לנו.

– המלאך אהרון מוקצה לעמדת צופיות כדי לסייע בסריקת אנומליות גלקטיות כמו זו שנראה במשימה מספר שלוש. הוא מהיר מאוד ולעולם לא לובש שריון, כישרונותיו אינם בהכרח בקרב, ככל שהם בתחום המודיעין וההנדסה. הוא ארכנג’ל אינטליגנטי ותקשורתי מאוד, אשר להוט מאוד לעבוד עם האנושות, ומכיוון שהוא לא נותן שום שריון, הוא מאוד נוח להיות בסביבה בכל רמה של הבנה.

20200505_081029706212946174414876.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא בקבוצה של 3, זה אומר שיש לעשות עבודה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, הארכאנג’ל סבלו, המלאך עוזיאל, הארכאנג’ל אברקסוס, הארכאנג’ל ורמיאל, האצ’נג’ל הרהל, והארכנגל נוריאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פסיבי)
הופר ציר הזמן של ארכנג’ל אסטרואת מביא אותך לציר זמן גבוה יותר מכפי שכיוונת אליו. לא משנה מתי או איפה נקפץ, זה תמיד ייקח לך דרך או שתיים יותר. זה בעצם עושה את הכל טוב יותר על כל הלוח.

(פסיבי)
הצוות של ארצ’נגל עזראאל מאפשר לך לראות דברים מנקודת מבט אלוהית. זה סמל לחוכמה ולהצטיידות זו השפעות מדהימות על תפיסת המחשבה שלך ועל היכולת שלך להתמודד עם חיי היומיום.

(פעיל, אגרסיבי ופאסיבי)
שרביט הרצונות של הארכאנגל Ouriel הוא שרביט שיכול להפוך את כל האנרגיות השליליות לכלים של הרצון האלוהי. זה יכול לגרום לשד לרקוד את השקופית החשמלית ופוליטיקאי צנוע, להשתמש בו בחוכמה. כלי זה אינו זמין לעיתים קרובות מאוד, אז הניב בהתאם.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(פסיבי ואגרסיבי)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200505_0811596075855170647744288.jpg

משימות:

מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, והיא עדיין תישאר מאמץ שיתופי, לא משנה מתי תנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) ישנם זיופים רבים המסתובבים בכדור הארץ. יש טכנולוגיה ספציפית המאפשרת להקרין תמונות כוזבות. היא ממוקמת על אנייה מרושלת מעוטרת שנעת באקראי סביב מסלולנו ויכולה להיות ממוקמת על ידי ההילה החשוכה והמסריחה שלה. השתמש בכל האמצעים הדרושים כדי להשבית את ספינת הכוכבים הזו.

2) גאיה מבקשת מאיתנו להחזיק חזק ולטחון חזק. יש לנו גם אפשרות לקרקע את יקירינו בשמם, זה בדרך כלל לא המקרה אבל זה שינוי הכרחי. השתמש בכל שיטת הארקה שאתה מעדיף, אם אתה זקוק לעזרה בהשראת שורשים המגיעים מהווייתך ולחפור אותם עמוק באדמה, ולעשות את אותו הדבר עבור יקיריך.

3) כפי שציינו כי ייעדנו את המלאך אהרון למשימה לסרוק אחר חריגות גלקטיות, למרות שבקשה ספציפית זו מגיעה ישירות מסרזי (הגלקסיה שלנו). יש קרע במרחב ובזמן ממש מחוץ לסרזי וככל שהגלקסיה שלנו מתרחבת כל הזמן, צריך לתפור את הפצע הפתוח הזה ולשלוח ריפוי לפני שהוא מדביק את ביתנו.

חוט הזהב הוא כלי התפירה הקל ביותר שיש לנו וכל גוון ירוק בכל יישום אור או פלזמה יקדם את הריפוי שאנו רוצים להשיג. עם זאת, אל תהסס להשתמש בכל צורת ריפוי שמהדהדת אתך.

may_dusk_by_bluemario1016_ddwek76-pre

המדיטציה של טודה היא מדיטציה קבוצתית שהיא מעבר למרחב וזמן. כשהתחברתי לאנרגיה הזו הצלחתי להגיע לכמה הכנות מדהימות לגבי הקולקטיב שלנו. התברר שרמת הכוח שאנו מניבים היא משהו מיוחד באמת וכל יכול ייחודי.

2 comments

Leave a Reply