الوهیت در شارژ ، Archangel Aaron است ، انرژی در حال قوی شدن هستند و به افزایش خود ادامه خواهند داد.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A4∞-9P9A3P9A3A3∞-∞F3D3D3D3D3D3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست ، 15:00 صبح زیر این روز جدید آغاز می شود

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200505_0808538034020771800647978.jpg

– گایا در یک موقعیت غالب آتش قرار دارد و این نشان دهنده روحیه او اما به شکلی بسیار عمیقاً معنوی و عاطفی است. وی فرشته ارسلل آزریل (که نباید با آزرائیل اشتباه گرفته شود) را برای هدف قرار دادن مناطقی خاص برای انتقال احضار فراخوانده است. ما با طبیعت یکی هستیم و به همین دلیل درگیر آسیب های قدیمی و انرژی هایی از این احساسات کلان نیز هستیم. به عبارت دیگر ، ما شاهد تحول بزرگی در تغییر کامل هستیم و کارگران سبک راهیان نور می خواهند جای خود را در این دنیای پیچیده جدید پیدا کنند.

– ما ارتباط پایه با Ra ، (خورشید ما) برقرار کرده ایم ، به این معنی که خورشید در تغذیه بدن های پرانرژی ما کارآمدتر خواهد بود. دیدن دنیای طبیعت ، بازگشت به حالت طبیعی آن اما به شکلی تکامل یافته و پیشرفته تر ، شگفت انگیز است.

– Nibiru برای کمک به بشریت و رهایی آن ، فناوری های بیشتری را در فضای ما وارد کرده است.

– فیل موجود در اتاق این است که فردا طلوع آفتاب است که به مدت 9 روز Archangelic ادامه خواهد یافت. آنچه باید گفت این است که با شروع این کار ، “س” حتی وجود نداشت. همچنین به نظر می رسد که این رویداد در یک ماه کامل فرود آمده است ، و جشن نبرد پیروزمند Puebla ، به این معنی که همه نشانه ها نشانگر این یک دوره زمانی بسیار مولد هستند. این کار هنگام کار روی میخ شکل بسیار آشکار شد ، که این روز با یک چرخش سریع در جهت درست ظاهر می شود.

– ما یک تغییر زمان بندی اصلی داشتیم و در کمترین حد انتظار نمی رفت. این تغییر بسیار کلان توسط منبع خالق نامحدود گسترش یافته توسط خود آغاز شد. همیشه یک عنصر غافلگیرکننده وجود دارد ، به همین دلیل ، هیچ شخصیتی چه جسمی و چه غیر فیزیکی نباشد ، نمی تواند اراده جمع کل را بر هم بزند.

– به سختی می توان خبرهایی را شكست داد كه ما مانند گذشته انرژیهای دریافتی را تجربه می كنیم ، این امر باعث ایجاد تغییرات زیادی در بسیاری از جنبه های خودمان و سیاره زمین نیز می شود. به طور غیر منتظره ، اجسام آسمانی جهان در یک هماهنگی دقیق با خودمان ، در حال پیشرفت هستند. این گفته صحیح است ، اما این نیز صادق است که ناظر واقعیت را دیکته می کند و این چیزها ریزه کاری آگاهی بالاتر ما هستند که این واقعیت را نشان می دهد.

– لرزش ها بیشتر می شوند. ممکن است به نظر برسد که هنگام مشاهده Schumann روی صندلی غلتکی بوده ایم اما به شما اطمینان می دهم که هیجانات بزرگ هنوز به وجود نیامده است. هنگامی که این انرژیهای بالاتر ضربه می خورند ، وضعیت روانی توده های عمومی مسئله اصلی خواهد بود و افرادی که از این امر آگاه نیستند ، مسئله ای را برای هدایت این امواج خواهند داشت. زنگ زدن در گوش و رویاهای زنده در این زمان رایج است زیرا ذهن ناخودآگاه از گذشته شناختی تر و مؤثرتر می شود.

– زمان به جلو و عقب می رود و مثل این که بازی hopscotch است حرکت می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید به قسم فقط ساعت 11:54 قسم بخورید اما ساعت اکنون ساعت 11:20 می خواند ، این یک اثر میکرو ماندالا است و نشانه واقعی آن است که در آن لحظه کجا هستیم. این یک سیگنال غول پیکر است که ما در وسط یک دروازه کوانتومی بسیار فعال قرار داریم که تا رسیدن به نتیجه مطلوب ، واقعیت خود را تنظیم خواهیم کرد و مجدداً این باید توسط بالاترین مقام هدایت شود.

– الوهیت واقعاً می تواند باعث شود که همه چیز مانند هیچ کس دیگری اتفاق نیفتد. اینجاست که باید ایمان شما باشد ، هیچ محدودیتی در قدرتی که الهی دارد ، ندارد. ما همیشه در گوشه و کنار یک شریک خاموش داریم و مهم نیست که چه احتمالاتی وجود دارد یا ذهن منطقی ما می تواند بگوید ، این می تواند و می تواند برای رفاه شما تصمیم بگیرد. هنگامی که شما از ذهن بالاتری کار می کنید که به طور خودکار با منبع خالق بی نهایت گسترش دهنده ارتباط برقرار می کند ، خواه یک مسئله واقعی باشد یا نه ، ما شنیده می شویم.

– Archangel Aaron برای کمک به اسکن ناهنجاری های کهکشانی مانند مواردی که در تکلیف شماره سه خواهیم دید ، به یک موقعیت استعدادیابی اختصاص داده شده است. او بسیار سریع است و هرگز زره نمی پوشد ، استعدادهای او لزوماً در جنگ نیستند ، به همان اندازه که در حوزه هوش و مهندسی هستند. او یک Archangel بسیار باهوش و ارتباطی است که بسیار مشتاق همکاری با بشریت است ، و به دلیل اینکه هیچ زرهی به همراه ندارد ، بسیار راحت است که در هر سطح از درک بتواند در آنجا باشد.

20200505_081029706212946174414876.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 3 قرار دارد ، یعنی کارهایی هم باید انجام شود.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است ، و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، و Archangel Nuriel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(منفعل)
پیش بینی جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
Wander of Wills از Archangel Ouriel wand یک گرگ است که می تواند تمام انرژی های منفی را به ابزار اراده الهی تبدیل کند. این می تواند یک رقص دیو را به یک اسلاید برقی تبدیل کند و یک سیاستمدار فروتن باشد ، از آن عاقلانه استفاده کنید. این ابزار اغلب در دسترس نیست ، بنابراین بر این اساس عملکرد کنید.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، از همه بیماری ها و بیماری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200505_0811596075855170647744288.jpg

تکالیف:

این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) بسیاری از تقلب ها در اطراف سیاره زمین قدم می زنند. یک فناوری خاص وجود دارد که امکان پیش بینی تصاویر نادرست را فراهم می کند. این هواپیما در یک کشتی شرور و پنهان واقع شده است که به طور تصادفی در اطراف مدار ما حرکت می کند و می تواند توسط هاله تاریک و بد بو آن واقع شود. از هر وسیله ضروری برای غیرفعال کردن این ستاره دریایی استفاده کنید.

2) گایا از ما می خواهد که محکم و زمین را محکم نگه داریم. ما همچنین این گزینه را داریم که عزیزان خود را از جانب آنها قرار دهیم ، این معمولاً اینگونه نیست اما یک تغییر ضروری است. در صورت نیاز به کمک به ریشه های تهاجم از وجود خود ، از هر روش پایه ای استفاده کنید و آنها را در عمق زمین حفر کنید ، و همین کار را برای عزیزان خود انجام دهید.

3) همانطور که اشاره کردیم که ما اسکندر هارون را وظیفه اسکن ناهنجاری های کهکشانی را تعیین کرده ایم ، حتی اگر این درخواست خاص مستقیم از طرف سرزی (کهکشان ما) انجام شود. فضا و زمان دقیقاً در خارج از سرزی وجود دارد و هرچه کهكشان ما دائما در حال گسترش است ، این زخم باز باید بسته شود و قبل از آنكه محل زندگی ما را آلوده كند ، دوخته می شود.

نخ طلایی ساده ترین وسیله خیاطی است که ما داریم و هر سایه ای از رنگ سبز در هر نوع کاربرد نور یا پلاسما باعث بهبودی می شود که ما می خواهیم به دست آوریم. گفته می شود ، از هر روش درمانی که با شما طنین انداز باشد ، احساس راحتی کنید.

may_dusk_by_bluemario1016_ddwek76-pre

مراقبه تودا یک مراقبه گروهی است که فراتر از فضا و زمان است. وقتی با این انرژی ارتباط برقرار کردم ، توانستم به تحققات بسیار شگفت انگیزی در مورد مجموعه ما برسیم. آشکار شد که سطح قدرتی که ما به دست می آوریم چیزی واقعاً خاص و منحصر به فرد قادر مطلق است.

2 comments

Leave a Reply