עקוב אחר ההובלה של גאיה, שדרוגים חי ופעילים, זרקור: ארכנגלף פסגניה, פורמט חדש למשימות

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה, השעה 3: AM בבוקר תתחיל את היום החדש הזה.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06A5∞-∞QA4QA4A4∞-∞F4D4D4D4D4D4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200505_203514378858092126994960.jpg

גאיה חוזרת לתפאורה דומיננטית-אש שהיא היפוך כיוונים ולא הייתה צפויה לכל הפחות. היא נראתה כאילו היא פונה אל אלמנט האוויר ואז החליטה לא לעשות זאת, בשנייה האחרונה האפשרית. לאחר מכן היא החזירה אותנו בחדות למצב זה (אש-רוח) של טרנספורמציה. אנו נדהד את סנטימנטיה במשימות של היום, מכיוון שהיא בבירור מבקשת מאיתנו ללכת בעקבותיה.

– הפעילות הסייסמית תימשך כטרנד ההמרה והשינוי ימשיך במלוא הקיטור. אין דרך לעקוף זאת, שכן עלייה בכיול גורמת לכל שינוי בכל רמה שניתן להעלות על הדעת.

– שדרוגים פעילים נמצאים כאן, והאנרגיות הללו דומות לאורגניזם חי יותר ממה שמישהו יכול היה לדמיין. הם דומים לנגיף, אך במקום להדביק אותנו במחלה הוא מדביק אותנו בריפוי, שדרוגים, הורדות ואנרגיה חיובית אחרת.

– התדרים הגלקטיים והאינטגאלקטיים האינטנסיביים ייכנסו יותר ויותר ללהט. הגל הבא הזה יכוון להגדיר את האווירה בצורה שתתמוך בצורות חיים אחרות. לאמירה זו יש מגוון רחב של משמעויות ורמות ביטוי שונות הקשורות לאמת שלה.

– קיבלנו קוד על ידי הפדרציה האור הגלקטית כדי לעזור לנו להיטמע בתדרי זמן אנרגטיים אלה ולשינויי פרספקטיבה חדשים. זה דומה לנביחה של ערבה לכאב ראש, זה באמת מקל על אי הנוחות.

“55566 – 66555”

– היצורים הגלקטיים הרבים ששומעים על פני האדמה נותנים יד מסייעת כשצריך, אך לא מוגזמים מכדי להחריף את גבולותיהם. ברור שיש להם אמונה אדירה בעובדי האור בכדור הארץ והם אינם מעוניינים לקחת דבר מההישגים שלנו על ידי מתן עזרה רבה מדי.

– הבטן שלך היא שיווי המשקל של הנשמה שלך. זו דרך מאוד מדויקת לדעת אם אתה הולך בכיוון הנכון או לא. זו הסיבה העיקרית לכך שאני אומר שאיני יכול להדגיש את החשיבות של תזונה צפופה במיקרו-תזונה המלאה במזון חי. זכרו שכל טיפת אנרגיה שאוכל נתקל בהם, גופכם ייאלץ להיטמע בה.

– מלאך מלאך פסגניה הוא ארכנג’ל רחמן ביותר המדבר בשם האבל שנפשתך נתקלה בו. הכאבים הקשים ביותר שאנו עוסקים בהם מועברים למקור היוצר המתרחב אינסופי על ידי זרועותיו האוהבות. לאחר מכן הוא מדבר בשמך ומתעקש שהוא יחזור עם משהו שווה ערך או יותר. אם האבל הוא כה גדול עד שלא ניתן יהיה לבצע חילופי דברים אלה, אז הוא יתעקש שתכבד את מקומך באולמות הממדים הגבוהים יותר.

20200505_2034302230887166739174000.jpg

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה הסגולה נותר במערכה של 3, זה אומר שקורה המון ומשלב את זה עם הפנים של גאיה בנוגע לתנופה שתוכלו לראות שאנחנו לקראת שינויים רבים.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמיין, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל הרחיאל, הארכאנג’ל סרוויאל, המלאך אשמה, הארכאנג’ל סבלו, המלאך עוזיאל, הארכאנג’ל אברקסוס, הארכאנג’ל ורמיאל, האצ’נג’ל הרהל, והארכנגל נוריאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם המחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

(פסיבי ואגרסיבי)
(דיאנה) מטח החצים הבוערים של האלה ארטמיס יאיר את כדור הארץ בכיסוי אהבה. זימן אותה למטרה או הרשה לה לפעול לטובתך מבלי שאתה יודע, כך או כך, זהו כלי רב עוצמה.

(פסיבי)
הופר ציר הזמן של ארכנג’ל אסטרואת מביא אותך לציר זמן גבוה יותר מכפי שכיוונת אליו. לא משנה מתי או איפה נקפץ, זה תמיד ייקח לך דרך או שתיים יותר. זה בעצם עושה את הכל טוב יותר על כל הלוח.

(פעיל)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל דבר כיוון שהוא יכול כל יכול. יעיל במיוחד על החיים ועל סלע. זהו כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה, מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל. זהו כלי נהדר לכל מטלה.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200505_203618684085240876880453.jpg

משימות:

מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, והיא עדיין תישאר מאמץ שיתופי, לא משנה מתי תנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה זאת 36 שעות ויותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

המשימות הולכות להיות מנוהלות מעט אחרת מכיוון שקוראים לנו לעבוד בסולם מאוד מאקרו כרגע.

עדיף תמיד להתחיל עם הלהבה הסגולה מסיבות רבות, היא מגנה על החפים מפשע, מחלישה את הרע והמגלה את הנסתר. פוצץ כל סנטימטר רבוע של כדור הארץ עם להבות סגולות עזות, מכיוון שכאן נתמקד באנרגיה שלנו כיום. מומלץ תמיד לקיים כוונות מסוג זה לפחות לספירה של 72.

יש הרבה יותר מדי לוויינים לא מוסדרים בשמינו. לטכנולוגיה בדומה לגופנו יש הילה המספרת על מעמדה. אם אתה רואה הילה אפלה, אתה יודע שאתה מתמודד עם טכנולוגיה מרושעת, וזה לטובת כולם להשבית אותה. אנו מנוסים מאוד במשימות מסוג זה וזה לבד יעשה הבדל ענק באקלים הרגשי של כדור הארץ.

הסרת כל הלוויינים ושינוי לווייני הגל במוח, תקל על מציאת טכנולוגיה מרושעת, כוחות אפלים ויצורים דמוניים ברחבי כדור הארץ. זו תהיה זמן טוב לבצע סריקה אסטרלית ולהסיר את נוכחות החושך בכל צורה שהיא.

זה יהיה זמן מתאים לשלוח מטח ברק להפעלת כל מסלולי האדמה הרדומים ולחיבורם לרשת הארכאנגלית באמצעות דחף חשמלי.

סגרו עם להבה נוספת סגולה לספירה 72 ואור קרן ירוק אמרלד של ריפוי גם לספירה 72.

20200506_0547052547253813833183569.jpg

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

One comment

Leave a Reply