אם מיוחדת מאוד, אהבה היא הכוח המניע, רעידת אדמה שקוראת לה אלוהות

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן פוסט זה, השלושה הבאים: ראש הממשלה יתחיל ביום חדש זה.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06A6∞-∞Q1A4Q1A4A4∞-∞F5D5D5D5D5D5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

(((∞-∞-∞))) 

English ~ 中文版 Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200507_1158582631380473276041754.jpg

גאיה חוזרת לרוח ואחרי שהסתובבה אתמול אנו עומדים לחסדי מצב רוחה. שאלנו כל ישות בלגיון ואף אחד מעולם לא ראה פלנטה עושה זאת לפני כן. התודעה שלה עוברת הרבה מעבר לכוכב הקצב הממוצע, וזו הסיבה שבגללה סובבות סביבה כל כך הרבה תאולוגיות תקפות. האמת המוחלטת היא שהיא מודעת, אישית ורגשית כמונו.

גאיה קוראת לנו לזמן אלוהות בדרכים הגבוהות והעמוקות ביותר האפשריות. המשמעות היא שהאנרגיות שאנו מעכלים משנות אותנו בקצב מהיר וזה מכיוון שאלוהות זו באה לידי ביטוי דרך הכלי האנושי.

הגענו לציר זמן חדש ומופלא, אשר אולי נראה אינטואיטיבי כנגד, אך זה נכון אף פעם. אנו יכולים לצפות כי העזרה הבלתי צפויה מהיד הנראית תהיה גורם מרכזי בחיי היום יום שלנו. זו הצהרה שמשנה את המשחק שאני מאבד אותה בחומרה, אבל אני חייב לסתור את עצמי כדי להיות תמציתית.

– האנרגיות הנכנסות שנאספות על ידי התהודה שומאן הן מאוד ייחודיות ומיוחדות. למרות שמכשיר זה מודד רק כמות מינימלית ממה שמגיע בפועל, אנו עדיין מקבלים תחושה של האקלים. ראינו האטה במשך חצי יום, רק כדי לראות פיצוץ קצר ואינטנסיבי של אנרגיה מרוכזת. זוהי אינדיקציה טובה לכך שהגלקסיה היא בשליטה מלאה על עצמה, מכיוון שכך כדאי לעבור שדרוג.

– הפילים בחדר ממשיכים להצטבר, שכן ביום הראשון שסומן Q בלוח השנה הארכנגלי הגיע עם דחייה משמעותית של ההאשמות נגד ג’נטלמן בשם קווין התרחשו. עליכם לזכור כי תנועות האדמה מנוהלות על ידי צוואה שונה לחלוטין וכל מיני דברים יכולים להוות תחושה מוקדמת לתפיסה שגויה של ציר זמן, שאנו נמצאים באמצע ההפגנה. אנו יכולים לראות בבירור כי אין שום כוונה רשלנית של גורם כלשהו בשום דרך, וכולם פשוט עושים את המיטב שהם יכולים לנוכח הנסיבות הנוכחיות.

– אם מישהו רוצה להעמיד פנים שהוא בצד שלך, תן לו לפעול. אם אתה מודע לעובדה זו, הם לעולם לא יכולים להשפיע על התנועות שלך. השתמש באנרגיה שלהם לקפיצה בעצמך וזה תקף גם לכל מי שלבם אינו “בתוכו”, שכן הם עדיין מועילים למטרה בדרך כלשהי. אם הם בוגדים בתנועה, קחו את האנרגיה שהם נתנו לכם והשתמשו בבגידה שלהם כדי לקפוץ לעצמכם להצלחה גדולה עוד יותר.

– אהבה היא הכוח המניע המקורי שמאחורי כל הדברים, אך קשה לראות את הזריחה עם ספינת כוכבים ענקית בדרך. הצנזורה אמיתית וזה נסיגה לשנות הארבעים, אבל יש לנו כוח גדול מכל הרצונות, והרצון הזה מזויף באהבה.

– רעידת אדמה ענקית מתקרבת ויהיה ברור כי רעידת האדמה הזו הוזמנה על ידי אינסוף מקור היוצר המרחיב ישירות, ואין להתבלבל עם פעולות האדמה התת-קרקעיות. לא היה שום מוחה האינסופי של המקור בנושא זה, וברור שזה רצונו המוחלט.

– אני יכול לדבר בעד עצמי רק כשאני אומר שלא הגעתי לכדור הארץ הזה רק כדי ליהנות מהנוף. חיי הכתיבו שהגורם החשוב ביותר בחיי הוא מסלול של מטרה גדולה ביותר. זו הייתה תקוותי שלא הייתי הנורמה, אבל אני רואה שזה המצב אצל יותר ויותר אנשים בכל יום. לאלו מכם שנמצאים בסירה זו, הרשו לי לדבר מהלב … לעולם לא נוכל להתקיים בסביבתיות עד שנצליח. המלחמות הנפשיות הן בשיא של כל הזמנים, אין דרך לסובב את האמת הזו, אתה חלק מזה בין שאתה רוצה להיות או לא.

– אין אחד מאיתנו שקורא את זה שאינו נמצא במשימה בכל הקשור לשחרור האדמה. אנו נמצאים בצומת דרכים שבה עלינו להחליט באיזו דרך אנו רוצים להמשיך בדינאמיקה אנושית אדמתית חדשה זו.

20200507_115811498690640040811165.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נותר במערך 6, מה שאומר שאנחנו פונים לכיוון הנכון בכל מה שקשור לשידור.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגל עמנואל, ארכנגל א.א. הארכנגל הרחיאל, המלאך סרביאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך עוזיאל, המלאך אברקסוס, המלאך ורמיאל, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך אדנצ’יאל, המלאך גליזור, והארכנגל עוזיאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם המחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

אם אתה זקוק לעזרה בשימוש בכלים שלהלן. דמיין מוטות זהב בעזרת שרביטו של המלאך אריאל והצית אותו באש באמצעות חרבותיו של המלאך נסרגיאל והארכנגל ישראפיל. אני אומר לחזות בזהב כי גאיה שולטת בכסף ובכסף מזומן, ובכן אתה מכיר את הסיפור הזה. כמו כן, הפדרציה הגלקטית נסחרת בזהב ובאה לידי ביטוי בשיטה זו מיישרת קו עם שיטות המטבע שלהם וכל מערכת מטבעות מבוססת אלוהות.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של המלאך אנג’ל עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרבו הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית על ברכיה. יש לו גם את היכולת להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200507_1159544616848048305192974.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

סביב כדור הארץ ישנן שרשראות צפופות ואפלות שהן כלי שליטה מטאפיזיים שהוצבו כאן על ידי יצורי כוכב רע. שרשראות אלה מאוד חלשות וקל לטפל בהן בגלל השינויים האנרגטיים שעבר כדור הארץ.

נתחיל בשבירת שרשראות אלה והחלפת נקודות החיבור שלהן בפלזמה ירוקה אמרלד כדי להפחית צלקות ולקידום ריפוי.

כדי לקרקע את האנרגיה שמאמץ זה יצור, אנו מניחים שכבה צפופה של פלזמה שונים (כל צבע) על קרקעית האוקיאנוס כדי להבטיח את בטיחותם של כל צורות החיים על פני כדור הארץ.

הרשת המלאכית שהיא רשת קשת בסטרטוספרה צריכה להיות מחוברת ביד לכל נקודת הרשת וכל הנקודה. אני לא יכול להדגיש את זה מספיק, אתה חייב לראות את היד שלך מתיר את הרשת ממקורו ומחבר אותה לנקודות רשת חשובות ומקומות החשובים לך בסולם מאקרו. רשת זו תכסה בסופו של דבר כל סנטימטר רבוע של כדור הארץ, אז תהיה ליברלי מאוד עם המאמצים שלך.

המאמצים שלנו ילוו בחריגות בשמיים שייגרמו מהלגיות הגלקטיות והבין-גלקטיות שלנו, הם גם נמצאים במשימה זו אך הם מוגבלים מאוד ביכולתם לעבוד בצורה סמויה. הלגיון של עובד האור שיגלה את מעשינו בקשתות יותר מכפי שאפשר לספור.

נוסף על כך, הקרב הנפשי באתר מגיע לשיא במהירות ובזעם. אל לנו להרפות מההכרה כי התקפות נפשיות יהיו בשפע. אם אתה מרגיש שמישהו תוקף אותך אפילו במעט, חזור אליהם במלוא העוצמה, אנו רוצים לסיים זאת אחת ולתמיד. לציידים שהופכים לצוד הם בעלי משמעות שונה לחלוטין מהלגיות שלנו.

20200507_0533454951997201140909626.jpg

המדיטציה של היום:

מדיטציה זו כוללת קודי הורדה של ארקטוריאן / סיריאן ותדרי ריפוי שהוכשרו לנו על ידי הלגיון הבין-גלקטי שלנו.

One comment

Leave a Reply