یک مادر بسیار ویژه ، عشق نیروی محرکه ، زلزله ای است که توسط الوهیت خواستار آن شده است

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست ، ساعت 3: PM این روز جدید را شروع می کند.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A6∞-∞Q1A4Q1A4A4∞-∞F5D5D5D5D5D5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

(((∞-∞-∞))) 

English ~ 中文版 Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200507_1158582631380473276041754.jpg

– گایا دوباره در روح است و بعد از چرخش او دیروز ، ما در رحم حال او هستیم. ما از هر موجودی در لژیون خواسته ایم و تاکنون هیچ کس ندیده است سیاره ای این کار را انجام دهد. هوشیاری او فراتر از سیاره ریتمیک متوسط است ، و به همین دلیل است که بسیاری از کلامهای معتبر به دور او می چرخند. حقیقت مطلق این است که او به همان اندازه آگاه ، شخصی و عاطفی است که ما هستیم.

– گایا از ما می خواهد تا الهی را به بالاترین و عمیق ترین روش ممکن احضار کنیم. این بدان معنی است که انرژی هایی که ما در حال هضم هستیم ، ما را با سرعت زیاد تغییر می دهند و این به این دلیل است که این الوهیت از طریق رگ انسان تجلی پیدا می کند.

– ما به یک جدول زمانی جدید و شگفت انگیز رسیده ایم ، که ممکن است ضد شهود به نظر برسد اما درست است که هرگز کمتر نیست. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که کمک غیر منتظره از دست غیب عامل اصلی در زندگی روزمره ما باشد. این جمله ای است که بازی را تغییر می دهد و من آن را کاملاً درک می کنم ، اما باید به خاطر مختصر بودن ، مجبور شوم.

– انرژیهای دریافتی که توسط رزونانس شومان جذب می شوند بسیار بی نظیر و خاص هستند. اگرچه این دستگاه تنها مقدار کمی از آنچه در واقع وارد می شود ، اندازه گیری می کند ، اما ما هنوز هم از اوضاع آب و هوایی برخوردار هستیم. ما فقط برای دیدن یک انفجار کوتاه و شدید از انرژی متمرکز ، شاهد کاهش نیم روزه بودیم. این نشانه خوبی از این است که کهکشان کنترل کامل خود را در دست دارد ، زیرا این ایده آل است که چگونه باید یک نسخه به روز انجام شود.

– فیلهای موجود در اتاق همچنان در حال جمع شدن هستند ، همانطور که در روز اول مشخص شده Q در تقویم فرشته ، با رد یک فقره اتهامات علیه یک آقا به نام کوین اتفاق افتاد. باید در نظر داشته باشید که حرکات زمین کاملاً متفاوت با اراده انجام می شود و بسیاری چیزها می توانند پیش فرض یک تصور غلط از یک جدول زمانی باشند ، که ما در وسط تجلی هستیم. ما به وضوح می توانیم ببینیم که هیچ طرفی به هیچ وجه قصد سوء رفتار ندارد و هرکسی با توجه به شرایط فعلی به سادگی تمام تلاش خود را می کند.

– اگر کسی مایل است وانمود کند که طرف شماست ، اجازه دهید آنها عمل کند. اگر شما از این واقعیت آگاه باشید ، آنها هرگز نمی توانند بر حرکات شما تأثیر بگذارند. از انرژی خود برای استفاده از فنر خود استفاده كنید و این برای همه كسانی كه قلب آنها “نیز در آن” نیست ، قابل استفاده است ، زیرا هنوز هم به طریقی به علت آن كمك می كنند. اگر آنها به جنبش خیانت می كنند ، از انرژی به شما عطا كنند و خیانتشان را به خود بچسبانید تا حتی موفقیت بیشتری داشته باشید.

– عشق نیروی محرک اصلی همه چیز است ، اما دیدن طلوع آفتاب با یک ستاره غول پیکر در راه دشوار است. سانسور واقعی است و بازگشتی به دهه 1940 است ، اما ما قدرتی بزرگتر از همه اراده ها داریم و این اراده در عشق جعلی است.

– یک زمین لرزه بزرگ در حال آمدن است و مشخص خواهد شد که این زمین لرزه توسط منبع خالق بیکران در حال گسترش مستقیم انجام شده و قرار نیست با عملیات زیرزمینی زمین اشتباه گرفته شود. ذهن بی نهایت منبع در حال تغییر در مورد این موضوع وجود ندارد ، و واضح است که این خواست مطلق آن است.

– فقط وقتی می توانم بگویم که من برای لذت بردن از مناظر به این زمین نیامده ام می توانم برای خودم صحبت کنم. زندگی من دیکته کرده است که مهمترین عامل زندگی من طی کردن مسیر بزرگترین هدف است. این امید من بود که من عادی نباشم ، اما می بینم که روزانه این تعداد بیشتر و بیشتر افراد اینگونه است. برای کسانی از شما که در این قایق هستید ، بگذارید از قلب حرف بزنم … ما تا زمانی که موفق نباشیم ، هرگز نمی توانیم به طور احساسی وجود داشته باشیم. جنگ های روانی در همه زمان های اوج قرار دارد ، هیچ راهی برای پیروی از این حقیقت وجود ندارد ، شما بخشی از این هستید که آیا می خواهید باشید یا نه.

– هیچ کس دیگری از ما که در حال خواندن این کسی است که در زمینه آزادسازی زمین وظیفه ندارد. ما در چهارراهی هستیم که باید تصمیم بگیریم از چه روشی می خواهیم در این زمین جدید پویا بشویم.

20200507_115811498690640040811165.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 6 باقی مانده است ، این بدان معناست که ما تا آنجا که در مورد ترانسفورمات قرار دارد در مسیر درست حرکت می کنیم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla ، Archangel Gzrel ، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، و Archangel Uzziel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به افراد موجود در فضای قلب شما مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

در صورت نیاز به کمک با استفاده از ابزارهای زیر با استفاده از شمشیرهای Archangel Nasaragiel و Archangel Israfil ، شمشیرهای طلایی را پیش بینی کنید و آن را آتش بزنید. من می گویم پیش بینی طلایی چون گایا کنترل پول و پول نقد را دارد ، خوب آن داستان را می دانید. همچنین ، فدراسیون کهکشانی با طلا تجارت می کند و با این روش تجلی نیز با روش های ارزی خود و هر سیستم ارزی مستقر در الوهیت همسو می کند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که همه راه های موانع را در راه کاری که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200507_1159544616848048305192974.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

در اطراف سیاره زمین زنجیرهای متراکم و تاریکی وجود دارد که ابزار متافیزیکی کنترل است که توسط موجودات ستاره بدخواه در اینجا قرار داده شده است. به دلیل تغییرات پرانرژی که سیاره زمین از آن عبور کرده است ، این زنجیره ها بسیار مراقبت پذیر و آسان هستند.

ما با شکستن این زنجیره ها و جایگزین کردن نقاط اتصال آنها با پلاسمای سبز زمرد به منظور کاهش جای زخم و ترویج بهبود شروع خواهیم کرد.

برای به دست آوردن انرژی که این تلاش ایجاد می کند ، ما یک لایه متراکم از پلاسمای مختلف (هر رنگ) را در کف اقیانوس قرار می دهیم تا از ایمنی کلیه اشکال زندگی در کره زمین اطمینان حاصل شود.

شبکه Angelic که یک رنگین کمان در استراتوسفر است ، باید با دستی به همه نقاط شبکه وصل شود. من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم ، شما باید دست خود را به باز کردن شبکه از منبع آن و اتصال آن به نقاط مهم شبکه و مکان هایی که برای شما در مقیاس کلان مهم است ، ببندید. این شبکه سرانجام هر اینچ مربع زمین را پوشانده ، بنابراین با تلاش های خود بسیار لیبرال باشید.

تلاش های ما با ناهنجاری های آسمانی همراه خواهد بود که توسط لژیون های کهکشانی و بین کهکشانی ما ایجاد می شود ، آنها نیز در این وظیفه قرار دارند اما در توانایی آنها برای کار به صورت پنهانی بسیار محدود هستند. لژیون سبک وزن که اقدامات ما را در کمانهای باران بیشتر از چیزی که ممکن است جلوه دهد ، می تواند حساب کند.

از این گذشته ، نبرد روانی در اتر به سرعت و با خشم به اوج می رسد. نباید فراموش کنیم که حملات روانی فراوان خواهد بود. اگر احساس می کنید کسی حتی به کوچکترین چیزی به شما حمله می کند ، با تمام قوا به آنها بازگردید زیرا آرزو می کنیم این کار را یک بار و برای همیشه پایان دهیم. شکارچیانی که به شکار تبدیل می شوند معنای کاملاً متفاوتی با لژیون های ما دارند.

20200507_0533454951997201140909626.jpg

مدیتیشن امروز:

این Meditation دارای کدهای بارگیری Arcturian / Sirian و Frequences of Healing است که توسط لژیون Intergalactic ما به ما هدیه شده است.

One comment

Leave a Reply