משמרת ענק, יום טרנסוטציה כבד, טאטא גלקטי, הורדות מאמא אדמה

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה, השעה 3: AM בבוקר תתחיל את היום החדש הזה.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06A7∞-∞Q2A4Q2A4A4∞-∞F6D6D6D6D6D6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200509_0000307415948979009247681.jpg

גאיה שקועה היטב באלמנט הרוח, מדהים לראות את רצונה בפעולה. החלק החשוב ביותר בזה הוא העובדה שהיא מחליטה בכוחות עצמה ואין שום דבר אחר שמשפיע בכלל על תנועותיה.

– את המשמרת הקדושה באטמן עברנו אי פעם לציר זמן טוב יותר. עבודה מרשימה של הלגיון הארכנגלי שלנו כשהם ביטאו ביד אחת את השינוי הזה מתחילתו ועד סופו.

– ברור, מי שצריך לראות את זה, רואה זאת. אנו מקבלים תשובות מהאנשים המעניינים ביותר בכדור הארץ ומעבר לו, שכולם עוסקים מדיווחי לוח השנה שלנו מדי יום. אני יכול לומר בבטחה שיש לנו את בסיס הקהל הרחב ביותר בגלקסיה.

– זה עומד להיות יום השידור הכבד ביותר ברשומה. אני אפילו לא יכול להתחיל לנסח את המשמעות של הדבר עד לביטוי. האירועים שאליהם נמלטת הכמוי, הם סימנים בטוחים לפריצת דרך. ניתן לומר בבטחה כי כל הסימנים מצביעים על יום יצרני ביותר מכל הבחינות.

– חושך מאורגן התפצל לסיעות רבות מכיוון שהביטחון במנהיגות נמצא בשפל של כל הזמנים. רבים מהפלגים הללו כבר הכריזו מלחמה זה על זה.

– השומר הישן העריך קשות את הרמה בה עבר העולם. זו הסיבה שאג’נדות השומר הישן נכשלו בצורה כל כך אומללה.

– הורדה מאסיבית נכנסת מהחיבור המהונדס שלנו לכדור הארץ. כאמור לפני מספר ימים זו הייתה הדרך הקלה ביותר להמונים להתמודד עם האנרגיות הנכנסות האינטנסיביות הללו.

– ניבירו מהבהב ועושה כמה דברים מעניינים במהלך הימים האחרונים. זה כמעט נראה כאילו הוא מנהל סיסמא מסוג כלשהו, אך למי או למי שהוא עדיין תעלומה. בשמיים שלנו יש כל כך הרבה מלאכות כוכבים, שהופך להיות קשה יותר ויותר להבין איפה נגמרה מלאכה אחת והשנייה מתחילה.

“הצדיקים יתוגמלו קשה”. המלאך צדקיל

20200508_235934334064276242419282.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
הקבוצה של ויולט להבה נמצאת במערך החזק ביותר מתוך 9 בהיסטוריה. זהו כוח מאקרו שאין כמותו, והיכולת שלהם לבצע שינוי הולכת להיות מדהימה לצפייה, בלשון המעטה.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארצ’נגל עמנואל, ארכנגל א.א. , ארכנגל הרחיאל, ארכנגל סרוויאל, מלאך אשמה, ארצ’נגל סבלו, ארכנגל עוזיאל, ארכנגל אברקסוס, ארכנגל ורמיאל, ארכנגל הרהל, ארכנגל נוריאל, ארכנגל אדנצ’יאל, ארכנג’ל גליזיור, ארכנגל עוזיאל, ארכנגל דבריאל, המלאך דקלוויל, והארכנגל דרדריאל.

(פסיבי)
מגן האמת של המלאך המלאך גבריאל מאפשר לצדק ולצדק להיות ההגנה הגדולה ביותר שלך. כאשר זה מצויד, הדבר מאפשר לאמת להגן עלינו ולשרת אותנו. מגן זה עוזר גם להביא שפע לחיינו.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל ופסיבי)
הצוות של ארצ’נגל דוביאל ברפואת דובים יכול לרפא את כל הטבעים. צוות זה הוא גם בעל ברית חזק כנגד כל הדברים שעלולים להכשיל אותך.

(פעיל סביל)
הורן של חייליאל מזמן צבא בעל כוח בלתי נתפס למיקומך. זהו כלי רגיש-יתר והוא יסתגל לאירועים אקטואליים בחייכם וגם בקנה מידה עולמי.

(פסיבי)
הקסם של ארכנגלף אופמיאל בהיתר אלוהי נותן רשות ליד האלוהית של המקור המתרחב אינסופי להתערב ישירות בחייכם.

(פעיל, אגרסיבי ופאסיבי)
שרביט הרצונות של הארכאנגל Ouriel הוא שרביט שיכול להפוך את כל האנרגיות השליליות לכלים של הרצון האלוהי. זה יכול לגרום לשד לרקוד את השקופית החשמלית ופוליטיקאי צנוע, להשתמש בו בחוכמה. כלי זה אינו זמין לעתים קרובות, לכן הניב בהתאם.

(פסיבי)
הצוות של ארצ’נגל עזראאל מאפשר לך לראות דברים מנקודת מבט אלוהית. זה סמל לחוכמה ולהצטיידות זו השפעות מדהימות על תפיסת המחשבה שלך ועל היכולת שלך להתמודד עם חיי היומיום.

(פסיבי)
רשת החילוץ של הארכאנג’ל סאלתיאל מאפשרת מקום אדיר לטעות. זהו מקלט עדין המותאם לעצמי ציר זמן המשפר את איכות חייך על ידי מניפולציה על רצף המרחב-זמן. זהו כלי רך אך חזק במיוחד שלא צריך להשתמש בו בקלילות.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200509_000159477030287649317045.jpg

המשימות של היום:

אנו עובדים ברמה מאקרו, והפורמט הזה יישאר עקבי. אנא וודא שאתה משתמש בכלים של היום אם תבחר ללכת עם אפשרות זו.

עובדי האור הם מערכת ההגנה מספר אחת שיש לכדור הארץ בכדי לפלוש ליצורי כוכב. תרצו או לא, יהיה יום בו כולנו מאוחדים כקהילה מאוחדת בקהילה גלקטית הרבה יותר גדולה של יצורי כוכבים.

אנו הולכים לבצע טאטא גלקטי, זה מיישר את כל ההנדסה של הגלקסיה עם מערכות ההנדסה ההיררכיות שלה של היקום.

טאטא גלקטי מתחיל מצ’אקרת הלב שלך ומקרין בפולסי אור על מנת להגיע למרחקי הגלקסיה שלנו (סרצי). הפולסים צריכים להיות חזקים ומהירים, ובסדר הבא של קוד האור.

לבן – ורוד – תכלת – זהב – צהוב – ירוק – אדום – שחור – נחושת – ברונזה – חום – צהבהב – זהב ורד – כסף – כתום – אינדיגו – סגול – פלטינה – יהלום – קשת

לאחר השלמת הדופק, מקדשים גלקטיים רבים יעלו לרשת. צור משואה לזמן את האנרגיות ממקדשים אלה.

ליצירת משואה, השתמש בכל גביש קוורץ והניח אותו בכף ידך השמאלית. השתמש באנרגיה של משיכה (משיכה), על ידי עורר חום אדיר שיורד מהאבן בידך. תדע מתי הוא שלם על ידי התחושה המגנטית שהוא יקרין.

לאחר מכן תוכל למקם את האבן הזאת במקום מיוחד, או לקבור אותה אם ברצונך להשאיר אותה ללא הפרעה למשך תקופה ממושכת. זה יגרום לחריגות קסומות משמעותיות, לכן אנא אל תיבהל.

d8yznry-2dc5e692-a637-498b-bf22-30c946260871371918058614244180.jpg

המדיטציה של ימינו היא טכניקת מדיטציה מודרכת הנקראת “נשימת הדרקון”

האינטרנט בעצם מושקע מכיוון שהצנזורה ניכרת, וראינו שאנשים רבים מוצאים את העבודה הזו דרך גוגל מכיוון שהפוסטים של המדיה החברתית שלנו מוסרים. אנא וודא שאתה נרשם באמצעות הדוא”ל כדי להבטיח שאתה מקבל מידע זה מדי יום. קחו בחשבון שאנחנו צריכים להתחיל להימנע ממונחים הגורמים למדיה חברתית להפחית את מעורבות הפוסטים שלנו, כך שנצטרך להיות יצירתיים עם הטעויות הניסוח והמטרה התכליתית שלנו.

One comment

Leave a Reply