مقدس شیفت ، روز تبدیل سنگین ، جارو کشیدن کهکشانی ، بارگیری از مادر زمین

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A7∞-∞Q2A4Q2A4A4∞-∞F6D6D6D6D6D6∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200509_0000307415948979009247681.jpg

– گایا کاملاً در عنصر روح قرار گرفته است ، دیدن اراده او در عمل شگفت آور است. مهمترین بخش این واقعیت این است که او به تنهایی تصمیم می گیرد و هیچ چیز دیگری به هیچ وجه بر حرکات وی تأثیر نمی گذارد.

– تغییر مقدس بتمن ، آیا ما هرگز به یک جدول زمانی بهتر حرکت کرده ایم. کار چشمگیر لژیون فرشته ما ، زیرا آنها به تنهایی این تغییر را از ابتدا تا انتها آشکار کردند.

– واضح است ، کسانی که باید این را ببینند ، این را می بینند. ما از جالب ترین افراد زمین و فراتر از آن ، پاسخ هایی دریافت می کنیم ، همه آنها روزانه با گزارش های تقویم ما درگیر هستند. با اطمینان می توانم بگویم که ما گسترده ترین پایگاه مخاطبان در کهکشان را داریم.

– این در حالی است که سنگین ترین روز انتقال به ثبت رسیده است. من حتی نمی توانم شروع کنم به بیان آنچه در معنای تجسم است. وقایعی که میخی به آن مضر نیست ، نشانه های مطمئنی برای دستیابی به موفقیت است. به راحتی می توان گفت که همه علائم از هر نظر به یک روز بسیار پربار اشاره می کنند.

– تاریکی سازمان یافته در بسیاری از جناح ها شکسته شده است زیرا اعتماد به نفس در رهبری در همه زمان ها کم است. بسیاری از این جناح ها قبلاً جنگ علیه یکدیگر اعلام کرده اند.

– نگهبان قدیمی میزان سطح جهان را از طریق آنها عبور نکرده است. به همین دلیل برنامه های نگهبان قدیمی خیلی بدبختانه شکست خورده است.

– بارگیری گسترده از اتصال زمینی ما به زمین وارد می شود. همانطور که چند روز پیش اشاره شد این ساده ترین راه برای توده ها بود تا بتوانند این انرژی های ورودی بسیار شدید را اداره کنند.

– نیبیرو چشمک می زند و در طی چند روز گذشته کارهای جالبی انجام می دهد. تقریباً به نظر می رسد که رمز عبوری را به نوعی اداره می کند ، اما برای چه کسی یا هنوز رمز و راز چیست. آنقدر صنایع دستی ستاره در آسمان ما وجود دارد که می توان فهمید که یک کاردستی به پایان می رسد و دیگری شروع می شود.

“صالحین به شدت پاداش خواهند گرفت.” ارکانچل تسدکیل

20200508_235934334064276242419282.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Uzziel، Archangel Dabriel، Archangel Dabriel، Archangel Dable

(منفعل)
سپر حقایق فرشته گابریل اجازه می دهد تا عدالت و عدالت بزرگترین دفاع شما باشد. در صورت مجهز بودن ، این امر به ما کمک می کند تا از ما محافظت کرده و از ما محافظت کنند. این سپر همچنین به ایجاد فراوانی در زندگی ما کمک می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال و غیر فعال)
کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر همه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع کنونی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(منفعل)
جذابیت ارکانچل اوفامیل از اجازه الهی این اجازه را به دست الهی از منبع بیکران در حال گسترش می دهد تا مستقیماً در زندگی شما مداخله کند.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
Wander of Wills از Archangel Ouriel wand یک گرگ است که می تواند تمام انرژی های منفی را به ابزار اراده الهی تبدیل کند. این می تواند یک رقص دیو را به یک اسلاید برقی تبدیل کند و یک سیاستمدار فروتن باشد ، از آن عاقلانه استفاده کنید. این ابزار اغلب اوقات در دسترس نیست ، بنابراین مطابق با آن عمل کنید.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

(منفعل)
شبکه نجات Archangel Salathiel فضای زیادی را برای خطا فراهم می کند. این تنظیم کننده تنظیم دقیق جدول زمانی است که کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. این یک ابزار نرم صحبت اما بسیار قدرتمند است که نباید از آن به راحتی استفاده کرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200509_000159477030287649317045.jpg

تکالیف امروز:

ما در سطح کلان مشغول به کار هستیم و این قالب ثابت خواهد ماند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که اگر از گزینه های امروز استفاده می کنید ، از ابزارهای امروز استفاده می کنید.

کارگران سبک ، سیستم دفاعی شماره یک سیاره زمین در برابر تهاجم موجودات ستاره هستند. مانند آن یا نه ، روزی خواهد بود که همه ما به عنوان یک جامعه متحد در یک جامعه کهکشانی بسیار بزرگتر از موجودات ستاره متحد شویم.

ما قصد داریم یک تعویض کهکشانی را انجام دهیم ، این همه مهندسی کهکشان را با سیستم های مهندسی سلسله مراتبی خود جهان ترسیم می کند.

جارو کششی کهکشانی از چاکرای قلب شما شروع می شود و در پالس های نور تابش می یابد تا بتوانید به مجاورت کهکشان ما (سرزی) برسید. نبض ها باید قوی ، سریع و به ترتیب زیر کد سبک باشند.

سفید – صورتی – آبی روشن – طلا – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – تایل – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

پس از تکمیل پالس ها ، بسیاری از معابد کهکشانی آنلاین خواهند شد. یک چراغ برقرار ایجاد کنید تا انرژی های این معابد را فرا بگیرید.

برای ایجاد یک چراغ ، از هر بلور کوارتز استفاده کنید و آن را در کف دست چپ خود قرار دهید. با بیرون کشیدن گرمای فوق العاده ای که از روی سنگ در دست شماست ، از انرژی جذب (قرعه کشی) استفاده کنید. شما می دانید که با احساس مغناطیسی که تابش می کند کامل است.

سپس می توانید این سنگ را در جایی خاص قرار دهید یا اگر مایل هستید آن را برای مدت طولانی در معرض خطر قرار دهید ، آن را دفن کنید. این امر باعث بروز ناهنجاری های جادویی اساسی می شود ، بنابراین لطفاً نگران نباشید.

d8yznry-2dc5e692-a637-498b-bf22-30c946260871371918058614244180.jpg

مدیتیشن امروزی یک تکنیک مراقبه هدایت شده به نام “Breath Dragon” است

در واقع اینترنت به دلیل سانسور مشهود است ، و بسیاری از افراد متوجه شده اند که این کار را از طریق گوگل پیدا می کنند زیرا پست های رسانه های اجتماعی ما حذف می شوند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که از طریق ایمیل ثبت نام کرده اید تا اطمینان حاصل کنید که روزانه این اطلاعات را دریافت می کنید. به خاطر داشته باشید که باید شروع به پرهیز از اصطلاحاتی کنیم که باعث می شود رسانه های اجتماعی باعث تعامل پست های خود شوند ، بنابراین ما باید با متن بندی و خطاهای هدفمند خود خلاق باشیم.

One comment

Leave a Reply